Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

No to Ewcia miłej pjtki juz życzę gdybym nie miała okazji zastac Cie do jutra na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na stronie monu nie ma ani slowa w tym temacie a o tym kiedy zolnierze wychodza decyduje minister a nie kadra takze podchodzcie do tego wyrownania z rezerwa ale oczywiescie zycze zeby wszyscy chlopcy mieli skrocona sluzbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewcia! Dzięki za miłe przywitanie! Cieszę sie z Tobą z pj -tki ale CI dobrze!! Właśnie też to czytałam na forum WP, szukałam też jakiegoś rozporządzenia w tej sprawie ale nic nie znalazłam:/ Chociaż może to być jakieś wewnętrzne rozporządzenie więc wcześniej się pewnie nie dowiemy. Pożyjemy zobaczymy. Ja jedynie wiem, że u Mojego chłopaka na jednostce pobór lato, który teraz przyszedł ma służyć 12 miesięcy więc możemy się łudzić, że to stąd to wyrównanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej mnie jutro tu nie bedzie chyba ze na jakas sekundke :P teraz tez juz lece sprzatac pokoj ale musialam koniecznie sprawdzis wszystkie informacje o tym wyrownaniu ja to jestem taka ze musze wiedziec wszystko :P tak jak dziee\\wczyny kiedys pisaly ze wojsko bedzie trwalo 12 miechow od wiosny i jak zwykle mialam racje ze to glupia plota :P no to zycze milego popoludnia buziaki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a jak przegladałas te strony Monu to orientujesz sie moze czy jest takie cos do kiedy poszczegolny pobor musi opuscic wojsko bo cos mi sie kiedys obiło ze pobor zima do 30 pazdziernika musi wyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerva pobor lato juz przyszedł do Twojego?bo u mojego pod koniec lipca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam jeszcze na sekunde bo przypomnialo mi sie ze mialam nagrac plyte. Suri ja nic o czyms takim nie slyszalam mozliwe ze to tez jakas kolejna plota... a lato jeszcze nie moglo przyjsc bo nawet jeszcze nie ma lata :) u mojego niedawno wiosna przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nich to co chwile nowi przychodzą a że to jest późniejszy pobór to tak go nazywają chociaż nie ma jeszcze lata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minerwa a moze to przychodza tacy co zmieniaja jednostke i ta jednostka twojego chlopaka jest ich jednostka macierzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tam normalnie na unitarke przychodzą np. jak Mariusz poszedł 9 to pobór tam trwał 3 dni chyba 8 9 10, jak miał przysięgę 6.06 to znowu przyszli a na forum piszą że mają na początek lipca tam i początek sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mi sie nie chce w to wierzyc no ale nie mowie ze to nieprawda bo mozliwe ze tak jest. A ja juz mam plytke wiec teraz juz moge spokojnie sprzatac pokoik moze jeszcze wieczorkiem wpadne papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ZamykamOczy i udajeZe nieWidze:D Ja jestem Ewelina. Już jestem po przysiędze w tamtym tygodniu byłam a Ty kiedy jedziesz po Swojego??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie cudownie było!! A najlepiej to już po przysiędze było jak wyszedł z koszar:D Jasne że ładnie się ubrałam!! Było bardzo gorąco!!Bardzo dużo ludzi za dziewczynami nie patrzyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Twój chlpak wylądował. To Ty niedawno sama zostałaś ... ale nie martw sie pierwsze dwa tygodnie są najgorsze a potem do przysięgi leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamykamOczy i udajeZe nieWidz
Moj chlopak wyladowal w Radomiu ... Nie moglam odpisac wczesniej bo pisze z ang recenzje i nie wiem jak to zaczac i mysle juz godzine!!wrrr.. Juz mowilam Blondyneczka ze z Snoka !!! i cos Ty taka dzis zla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam Oczy....a z Sanoka a pisalas ze niedaleko Rzeszowa mieszkasz.., Sorki nie przeczytałam wczesniej :) Nie jestem zła, wydaje Ci sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nawet nawet, a ja mam juz wszystko zaliczone cale szczescie :) mi sie wydawalo ze Ty gdzies tutaj zaraz kolo mnie mieszkasz..a Ty piszesz ze w Sanoku,., to jeszcze troche jest odemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu ale mam zwalony humor... bo taki jeden bosmsn pedał popsul nam plany... chodzilo o to zeby podoficer wypuscil Bartka troche wczesniej niz ma wpisana PJ a tu akurat podoficerem musial byc ten debil i powiedzial Bartkowi ze nie ma mowy i ze ma jeszcze isc na zaprawe i dokladnie posprzatac pokoj bo jak nie to go nawet o normalnej porze nie wypusci :( kurde Bartek jest tak wkurzony ze nawet nie wiem co mu powiedziec bo tak bysmy mieli 2,5 dnia a teraz to jak wyjedzie rano jesli bedzie pociag to przyjedzie dopiero na wieczor... kurcze nie dosc ze widujemy sie co miesiac to jeszcze wszystko utrudniaja :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( oczywiscie ciesze sie ze bedziemy razem ale on juz w piatek musi wyjechac wiec wiadomo ze caly dzien tez bedzie w biegu a on musi jeszcze swoje sprawy pozalatwiac... jebany mon!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFka dobrze ze przynajmniej sie zobaczycie!! Rzeczywiscie z tego faceta niezły Cham, zeby chlopaka nie puscic wczesniej to trzeba byc podłym ale tacy niektorzy są niestety w tym jebanym woju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×