Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

mi tez smutno bo jakos tak przeczuwałam ze mi niespodziane zrobi i przyjedzie...ale juz poł godziny za pozno...wiec nic z tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ale teraz tu puzno wpadam:) jutro juz przyjezdza moj wojaczek koffany tak sie ciesze:) wkoncu ten urlop:) i wogole juz nie duzo zostało:) Andzela gratuluje zaliczonej sesji:) ja teraz nie mam zbytnio dostepu do kompa bo brat tez ma egzaminy na studiach...i cały czas ta sociologia..ja sie przy nim ucze:D:D:D Tak na marginesie to sama bym sie opiła..juz dawno misiek sie ze mna nie mordował:D:D:D ale w sobote chyba jednak sie upije bo moj szwagier ma urodziny:) Minerva a Ty nie jezdzisz na to disco??:) jak dla mnie to Energy2000 jest lepsze:) Necia no mieszkamy bardzo blisko siebie zgadamy sie kiedys na piwo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\ Lamia_007 a mi minie 27 czerwa dwa lata hehe :) Ojej faktycznie ladne te czepeczki ich :) paulunia mnie by sie przydalo opalic...bo ..ehh blada jestem jak sciana!! naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie nie chce opalic bo jestem czarna jak cholera:) misiek mnie znowu bedzie przezywał murin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem opalona juz:D i wystarczy mi:)ajaj jutro bede miala Miska obok siebie:D!i pojutrze weselicho:D ajaj juz nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc L:aski;* Ja sobie dzis troszke % wypilam bo imprezka jest u nas na plantach, troche mi samoloty lataja wiec ide spac do lozeczka a jutro moj misiaczek bdzie ju z emna 2 cale tygodnie hehehe Ide spac CałuSS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Zyczę miłego dnia! Cudownych Pjtek i urlopów bo dzisiaj weekend się zaczyna to z pewnościa niektore z Was zobaczą swych wojaczkow!Nacieszcie się i korzystajcie z tej ślicznej pogody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ LASECZKI:):):) Która mogłaby mi zrobić suwaczek, taki , że od 9 lipca będę na urlopie ze swim Marynarzem:D , żeby odliczało do 9 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia też bym chciała choć troszkę być opalona:) a na piwko możemy się umówić:D Madzia - to udanej zabawy na weselu wyszalej się z żołnierzem:) Co do tych piwek - to ja je uwielbiam:) tylko jest jeden szkopuł, że po nim brzuszek rośnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprzejma
a nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś?:) Dziś biorę się za rysowanie chusty Tomciowi:) Ciekawe jak mi to wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprzejma
Ja kiedyś zaglądałam na ten topik bo miałam faceta w wojsku :) Teraz już wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprzejma
no a sentyment do forum pozostał jakby nie patrzeć hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)wpadłam na chwilke bo zaraz jade na wyniki egzaminu troszke stresa mam:D ale jakos to bedzie:)ja tu pewnie zajrze dopiero ok wtorku:P wiec zycze Wam udanego weekendu:) trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ale Ci dobrze , mój wychodzi końcem sierpnia, a Twój długo jest już w cywilu? Gdzie byŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia jeszcze się opalisz na murzyna w koncu nawet lato się nie zaczęło..a jak Twoj wojak bedzie na urlopie to napewno wiekszosc czasu bedziecie spedzac na słoneczku. Ja nie lubie się opalac lezac iles tam godzin na słoncu wolę cos robic w ogrodku itd i wtedy nawet szybciej bierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu nawet nie wiesz, jakbym chciała mieć jakiś ogródek :( ja mieszkam w kamienicy więc nie mam gdzie się opalać, jedynie jechać nad jeziorko:) Ale jak Tomcio przyjedzie na urlop to jedziemy pod domki nad jezioro:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) uciekłam ze szkoły:) ale ja niedobra dziewucha jestem:D no ale juz po konferencji wiec co sie bede czaic:D:D:D Wkoncu urlop:D yeah:D i rowne 2 miechy do cywila:D jak bosko:D Tylko lipiec mnie dołuje bo spedze go w salonie i nie skorzystam z pogody:( ale jakos przezyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ehh dzis czesc chlopakow z jednostki dostala przepustke, miedzy innymi gosciu z mojego miasta co jest z moim A. A moje kochanie nie :( Do tego wszystkiego dal temu chlopakowi co mieszka u mnie telefon, bo u nich na jednostce cos im odbilo i jak do przysiegi byl w sumie luz z telefonami tak teraz kasuja wszystkim po kolei a jak u kogos znajda to sa problemy. Dziwne :( Jakos musimy sobie poradzic, nasz kontakt bedzie slabszy ale najwazniejsze ze moj wojak o mnie mysli o czym raczyl mi dzis przypomniec :) ❤️ Byc moze za tydzien bedziemy miec weekend dla siebie, a jak tez sie nie uda to do lipca juz niedaleko :):) Zmykam sie uczyc, bo przez najblizsze 2 tygodnie mam urwanie glowy Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia w salonie fryzjerskim bo zamierzam byc fryzjerka:) chyba juz o tym wspominalam na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×