Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Suri, Minerva życze jak najmilej spędzonego czasu z Wojakami;) (ale i tak na pewno bedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gdzie mozna jechac na wakacje, w jakies fajne miejsce?? Musze cos wymyslic bo Misiek mnie prosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko:c Cos malo tu piszecie, chyba dlatego ze tyle Pj co chwila:P Moj zołnierz praktycznie co 2 dni jest w domu,a czasem nawet codziennie, przyjezdza na stałke,. nie wiem po co go tam jeszcze trzymaja?:| jak wogole nie jest w wojsku tylko ciagle w domu, az mnie to zastanawia? Ha Ha co on tam nakombinował..... jutro znowu przyjedzie... i tak co dwa dni...DZiWnE ;D l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Blondyneczka Ty sie nie zastanwiaj dlaczego tak czesto jest tylko korzystaj i ciesz sie z tego jak tylko sie da :) A moj zaczyna kombinowac zeby przyjechac kolo 20...ciezko bedzie ale moze mu sie uda...pozniej wychodzi jesien wiec z wolnymi dniami bedzie jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale dostalam wczoraj dobra wiadomosc! bosman przyszedl do mojego Bartka i spytal czy chce PJ no i bedzie ja mial! niestety w ten weekend sie nie da bo nie komu isc na warte ale przyjedzie w poniedzialek a tydzien pozniej w czwartek znowu tzn on wezmie urlop okolicznosciowy bo ma egzamin czyli szykuja mi sie 2 PJ tak bardzo sie ciesze bo nie widzialam go od miesiaca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!miłego dzionka życzę! Ewcia to super ze go wreszcie zobaczysz!!!!Mi tez sie dwie pjtki szykuja dzisiaj i w nastepny piątek:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu moj jednak nie moze tego 20 lipca...za malo ludzi na warte :( ehh ciekawe kiedy go puszcza...za niedlugo mija miesiac odkad go nie widzie :( ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELoooo !!!!!!!! Moj znowu przyjechal. zaniedlugo jade z nim do warszawy bo wymyslil sobie kupic nowe autko, tylko niewiem jak on zamierza zdarzyc do 8 ranoo..ale cóz... jakos to bedzie......;* Spadam bo musze sie jeszcze wykompac ;* Bye Bye .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)kurcze wczoraj kumpele wyciagneły mnie nad jeziorko w celu opalenia sie na moje weselicho i tak spiekłam raka,ze nie moge sie ruszac:P bo wszystko mnie piecze:(widze,ze pj sie szykuja:)fajnie Wam ja swojego zobacze dopiero ok 12-15 sierpnia;/ niestety....no ale coz....po co łamał ta reke...tak by był chociaz co 3 tygodnie w domu a tak;/ale trudno sie mówi....mam nadzieje,ze po zdjeciu gipsu przyznaja mu tak jak obiecuja 30 dni rehabilitacyjnego to wtedy by było super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) ale wy sie nacieszycie tymi wojakami:) ja musze czekac do piatku:( jeszcze 3 dni:( Dopiero co wrociłam z praktyki jestem wykonczona...ale zaraz bede gadac z mskiem to mi przejdzie zmeczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia fajnie by bylo takie 30dni dostac to sie nazywa szczescie w nieszczesciu ;) nie bede o tym wspominac mojemu wojakowi bo jeszcze \"przypadkowo\" cos zlamie :P a on ma straszny humor i nie wiem nawet czemu ale na szczescie w poniedzialek juz bedzie przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki zycze milego wieczorku;)fajnie wam z powodu tych pjtek,ja swego zobacze pewnie w przyszly piatek,u nas kiepska pogoda,ciagle pada,taka barowa...no albo lozkowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulaKW noi jak sie sprawy potoczyly ?? Juz jest wszystko dobrze?? Moze planuje jakas niespodzianke?? A ja sie nudze:( Moj moze nie dostac tej caly przepustki na wesele..bo mowil ze ma jakies cos zdawac czy cos ale jak zda to go puszcza nie wiem okladie o o chodzi.. Rozwalilam tel dzis:( walnelam o sciane otem sie odbil na posadzkei sie nie wlancza tzn on juz wiele przezyl ale mysle ze wyjdzie z tego sprobuje wieczorem go wlaczyc. Musze sie meczyc na noki 36510? ale na szczscie zostawil mi go K. jakby przypuszczal ze cos sie stanie mojemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ;-) Ja wlasnei siedze z moim miskeim w domciu. Wczoraj wrocilismy z wczasow. Wikucha19 jesli chodiz o to miejsce na wakacje to polecam PolaNczyk nad solina. Koszt za dobe w przyzwoitej i wygodnej przyczepie to 40 zl za dobe. Swietna i przemila obsluga. Wszedzie blisko. Wejd zna www.sanatorium-stomil.pl i tam na Polanczyk. Wszystko Ci bedize pisac. Ja tam bylam teraz i jakbys miala pytania to masz moj nr gg :3853977 Pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Mezczyzna przyjechal na weekend i bylo super Traktuje mnie jak ksiezniczke :)Taki czuly i wogole nie poznaje go :) A kolezanka mi mowi ze pewnie mnie zdradzil bo tak sie zachowuje ...;/ JEdnak wie ze nie on mi powiedzial ze sie zmienil i chce mi pokazac jak bardzo mnie KOcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan to ze traktuje cie jak ksiezniczke nie swiadczy o zdradzie,heheheeh cieszyc sie trzeba a nie jakis haczykow szukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze sie cieszyc trzeba ja sie bardzo ciesze!!!! AL tak dobrze to jeszcze nie bylo :P Szkoda tylko ze o blisko nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no to jest wojsko wlasnie :( Moj K.zrobil sie taki przypakowany teraz !! On zawsze byl taki umiesniony a teraz po cwiczeiach !!(marzyciel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to tylko troszke przytyl,ale bardzo mi sie podoba:)kurcze wakacje bez miska sa serio bardzo ciezkie....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. Aniu nie wyjaśniło się za wiele... Dzwoniłam do niego, ale odkąd jest kierowcą to ciągle gdzieś musi jezdzic i nie miał jak rozmawiac;/ Moge sie tylko domyslac o co chodzi... Pozostaje mi sie uzrobic w cierpliwość jak narazie. Jechałam dzisiaj z kolezankami autobusem przepakowanym młodymi żołnierzami, byli niesamowicie pociągający (mój Wojak też wyglada niesamowicie)... Gapili sie na nas strasznie i pożerali nas wzrokiem heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×