Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Juz po wojsku lewdo weszlam na to forum a juz musialas mnie zbulwersowac..kurde ;/ Nie podoba Cio sie to forum to wypad!! My sobie rozmawiamy o czym chcemy i sie pocieszamy nawzajem..mamy taka potrzebe i juz!! wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-)) zima górą!!! zapraszam na mojego bloga www.ja-i-moje-slonce.blog.onet.pl zachecam do pisania komci... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzpowojsku
nie bede sie z wami klocic czy jestem uczuciowa czy nie. o to musialbyscie zapytac mojego chlopaka. tez bardzo przezywalam to ze z moim chlopakiem rozstaniemy sie na tyle czasu, ale wytrawlismy. bulo jak bylo. musialy na wystarczac listy i telefony mojego chlopaka z budki telefonicznej. a dzwonil tylko wtedy gdy chcial powiedziec kiedy przyjezdza. staram sie was zrozumiec i rozumeim ale wydaje mi sie ze takie az za bardzo przezywanie tego czy chlopak nie przyjedzie czy przyjedzie to tak bardizej na pokaz. mam wrazenie ze toczy sie tu rywalizacja ktora bardziej wszystko przezyje i ktora wieksza sensacje zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nim dwudziesta noc nastanie; Będę z panną na tapczanie\" :):):) \"Za dwadzieścia dni natarcie; Na dziewczynę i na żarcie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wczoraj odwiedził kolega żołnierz zawodowy i namawiał mnie na skoki spadochronowe:) Tak sie nam fajnie gadało, że siedział u mnie do 1 w nocy , trochę piwek wypiłam a rano mnie głowa bolała i wstać do pracy mi się nie chciało:) Jakby się Tomek dowiedział, że był u mnie chyba by mnie zabił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co myslalam ze Bartek wyjdzie na stalke i sprawdzi te durne pociagi a tu sie okazalo ze maja zakaz stalek bo maja wielkie problemy z mlodymi normalnie to jest dobijajace no ale ja bede szukac w necie jakiejs zupelnie innej trasy no musi byc w koncu dobrze. do juz po wojsku jestes chyba naprawde nienormalna ze tak piszesz! 1400stron forum o przechwalaniu sie ktora bardziej teskni. Naprawde pomysl nim cos napiszesz a tak w ogole to pzreczytaj najpierw dla kogo jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia no to gratuluje PJ :) a moj przyjedzie w srode na tydzien wiec obie bedziemy miec swoich marynarzy przy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Wam dziewczynki,ze Wasi wojacy przyjada:)w sumie moj tez bedzie w nastepnym tygodniu;P nie wiem kiedy ale na bank bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a mój żołnierz przyjedzie w pazdzierniku po poligonie ojj tyle czasuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny:)) chcialam tylko napisac ze piszac na formu niebiore udzialu w konkursie \"ktora bardziej teskni\" heh rozsmieszyla mnie ta \" jzu po wojsku\" a ogolnie u mnie dzis lepiej Tomun pisal az 12 smskow:) dobrze ze pisze, jakos tak lepiej jak jest kontakt:)) fajnie ze Wasi wyjda na przepuski tez sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide juz spac ostatnio jestem tak padnieta ;/ naweet nie wiem czemu.. A ja dzis z Moim K. malo sms pisalam. tzn do poludnia ok 30 a potem juz prawie nie :( Ale trzymajcie kciuki!! Musi za tydzien przyjechac.mimo ze sie zobaczymy tylko w niedziele i powniedzialek :( w sobote pracuje caly dzien ;/ ale odwiedzi mnie na chwilke i tak pewnie..Kurcze juz sie nastawialam juz sobie planuje a zeby z tego potem guzik nie wyszedl..ale trzeba patrzec na to optymistycznie przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :-))) zapraszam na mojego bloga www.ja-i-moje-slonce.blog.onet.pl zachecam do zostawiania komentarzy ;-))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,miłego dnia życzę! Ja juz się cieszę obecnością mojego miśka,wczoraj spędzilismy cudowny dzień a.... w piątek wyjezdzamy ze znajomymi na weekend!Jest super gdy mam go przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Ewia że będziesz go miała przy sobie przez tydzień:) Olu naciesz się nim dowoli i dalej się dobrze bawcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara10 nie niestety na poligonie nie bedzie miał PJ bedzie nawet bez telefonu niedługo moje urodziny a go nie bedzie kurde serio ten pazdziernik :( nie wiem jak wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Wy moje:)a ja dzis dostałam super wiadomosc:)ajaj:)moj wujek jednak wskurał cos:D i moj Misiek przyjedzie we wtorek i bedzie do 26:):):)i to juz jest bankowe:D:D:D:D:D:D:D:D wiec jednak wszystko odbedzie sie tak jak zaplanowalismy:)jest,jest,jest:):) Suri zycze dalej udanego urlopu:):)i milego wypadu ze znajomymi:) a Tobie Aniu wytrwałosci... dasz rade:)wiem,ze bedzie ciezko ale dasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:* dawno mnie tutaj nie było ale miałam problemy z internetem i musiałam zmienić nick. co tam u was słychać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie co można kupić chłopakowi na przysięge żeby miał pamiątke w wojsku oprócz zdjęcia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka ja kupiłam swojeku białego misia:) w sumie duzo dziewczyn widziałam z jakimis miskami albo z czekoladkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dostal ode mnie zestaw kosmetykow (antyperspirant, plyn po goleniu i perfuma) bo sam mi napisal co chce. ale jak on mial przysiege to to bylo zaraz po dniu kobiet i ja tez dostalam od niego maly prezencik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×