Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Czasem nawet kilka razy w tygodniu.... co dwa tygodnie ma pjtke na weekend jak nie ma pjtki i nie ma służby w weekend to też przyjedzie na jakąś stałkę:P albo ja go odwiedzam:) najgorzej jak ma służbę tak jak w ten weekend to się wogóle nie zobaczymy, na szczęście dziś ma tą stałkę:) A tak wogóle to jak jest dobry tydzień to oprócz pjtek to ma 3 stałki w tyg. Nie narzekam ogólnie ale i tak tęsknie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak się stęskniłam:( ale jak mówie nie narzekam bo niektóre mają gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam gorzej dopiero go zobacze trzeci raz odkad wyjechał a pózniej dopiero w pazdzierniku po prostu masakra i w poniedziałek juz go nie bedzie pojebane to wojsko i jeszcze tak daleko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, jak uważacie: Czy jeżeli jestem p0o rozwodzie to wypada iść w sukni ślubnej do ślubu cywilnego czy nie bardzo?:( Bo od roku mnie to męczy, a wiem , że każdy na to będzie inaczej patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że spokojnie:) tylko nie białej jakiś kolor ecru albo coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
witam :) z tą suknią bym sie zatanowiła ale rób jak uważasz:) wczoraj poznałam 2 chłopaków którzy wrócili dwa dni temu do domu no i dowiedziałam sie dzień po dniu jak to tam jest i też byli w Ustce tam gdzie mój Dawid pojechał. Nawet umiem odpalać granat hehe:P:P już niedługo przysięga i sie z moim szczęściem zobacze. mam jeszcze pytanie co do tych chust.. czy dobrze to bedzie wygladać jak bym mu taki prezent zrboiła czy to bardziej rodzice powinni kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka możesz mu kupić , kosztuje to 200 zł , nie muszą tego robić rodzice:) Ile masz lat, tak pytam z ciekawości i Twój marynarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka512
a co cie to kur...a interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka pewnie ze mozesz mu takie prezent zrobic! JA tez cos o tym mysle:P ale ja mam jeszcze duzoooo czasu... Moj chyba nie przyjedzie do mnie w sierpniu!!!!!! :(:(:(:(:( Zapisal sie na przepustke 17 sierpnia i mu ja wycofali bo powiedzieli ze dopiero byl w domu .. ALe ma jesczze pogadac.Moze sie uda..oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ja się tylko zapytałam, nie chcesz to nie odpowiadaj, ale nie musisz być od razu taka wulgarna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Necia dokładnie żadnych buf bufonów itp. Teraz są ładne proste suknie zresztą mi się wydaje że do CIebie właśnie taka prosta pasuje bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam oczy a Twój kiedy wychodzi? :) U mnie wszystko ok, nawet - super bym powiedziała. Jak był na urlopie to był taki kochany że szok:) W przyszłym tyg. na złotą PJke przyjedzie i zostaną 2 tygodnie do wyjścia:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku jaka gafa!!gopiero przeczytalam ...Przeciez Ty JEstes PAnna Mloda!! Co do sukni to najlepiej prosta bez zadnych 100 metrowych falbaniastych haftowanych pierdulek :P.Jak bylam ostatio na weselu to panna mloda miala gorset i taka mega rozlozysty dol...przy jej figorze to troche brzydko wygladalo bo ja bardziej poszezalo. Minervaa kope lat :P kupilas sobie cos ostatnio ??:P bo ja znowu zaszalam, i znow zaluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Wyjdzie dopiero w lutym :( Jeszcze wiele czasu ... Ale bedzie dobrze:) A co do przepustek do zawsze niestety szybko mijaja i zawsze Wojacy sa kochani :P Bo sie stesknili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka512
NECIA mogę sobie pisac co mi się podoba:P i nie powinno cie to interesować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam sobie pasek do spodni taki gruby zielony w biale groszki (cud bo nigdy nie lubilam paskow) Spodnie takie 3/4 biale, 2 koszulki , 2 bluzy i spodnie rurki - ale to za namowa kolezanki bo szukalam spodni ale pprostych nigdzie byli takich jak ja chce (jestem wymagajaca:P) i idziemy i juz w ostatnim sklepie patrze ladne spod ie ciemne i rury wzielam bo niby ladnie wygladam ..ehh ale nie widze sie w nich zbytnio :PBa i sie pochwale zmiescilam sie w rozmiar 34 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezłe zakupy:) Teraz zauważyłam , ze to chyba ktoś pod blankę sie podszył bo jak ona pisała to obok nicka miała jeszcze email a tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka nie wiem czy jestes nowa czy nie ale kultura obiowiazuje na tym forum i jesli chcesz w nim uczestniczyc to i Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka512
NECIA - ślepa jesteś ! Minerva - a Ty to pewnie jak strach na wróble wyglądasz hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka512
Zamykam oczy - wal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia masz racje ..podszyw!! Wiesz ja nie zwrocilam uwagi na adres mailowy kolo nicku (wytlumacze sie tym ze mnie tu dawno nie bylo) Ale trzeba jej powiedziec zeby sobie zrobila haslo :) po co ma Sie Kobieta meczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×