Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

o kurczem nastraszylyscie mnie tymi rozporzadzeniami:/ tyle,ze u mojego wychodza w czwartki a ostatni czwartek miesiaca to 25 wiec moze wyjdzie planowo...oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ale u mnie brzydka pogoda a zaraz biore sie za sprzatanie bo idziemy z miskiem wieczorem na impreze. Wczoraj w koncu do mnie przyjechal ale dzis po sniadaniu pojechal do siebie bo jeszcze ma cos do roboty. Pytalam go o termin wyjscia to okazalo sie ze im nikt nie powiedzial kiedy wychodza i mowia ze albo 23 albo 30 a ze wszysscy wola pierwsza wersje to odliczaja do 23 :) a ja niedlugo calkiem sie wkurze na ta jego rodzinke nie dosc za to ze go ciagle wykorzystuja jego siostra jest konsultantka avonu i zamowilam mu perfumy za 60zl i kaze mu teraz zaplacic normalnie szczyt chamstwa ja moge zrozumiec wiele ale on przeciez nie pracuje ma teraz mnostwo wydatkow a ona wymysla nie wiadomo co. na szczescie Bartek powiedzial ze jak znajdzie prace to sie od nich wyprowadza i dobrze.No a wam zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów forum stoi :/ mój żołnierz jest na tym poligonie i dzis mieli spływ kajokowy strasznie mu sie to podobało chodź wrócił cały mokry jeszcze bardziej sie rozchoruje od tego wszystkiego niech sie juz konczy ten poligon!!! tak tesknie :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,zyczę miłego dnia! Ale przestój na tym forum ale pewnie dziś juz wszystko wróci do normy...weekend minąl mi w miare szybko bo miałam pełno gości,moj misiek nadal na poligonie :( Ale juz mi go ogromnie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! Co tak mało do czytania?? Ja miałam Żołnierza na weekend :)) i wczoraj minął mu półmetek służby:) teraz już będzie z górki z dnia na dzień będzie mniej nie więcej:) Miłego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) no faktycznie ,alo do czytania jak to po weekendzie no a dla mnie to byl super weekend a jeszcze mamy caly tydzien dla siebie :) a zaraz musze isc do dentysty mam nadzieje ze po raz ostatni narazie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mi wczoraj tez minal polmetek, o czym nie omieszkal mnie powiadomic moj wojak :):) Urlopik mija bardzo szybko, to juz czwarty dzien. Dzis sie nie zobaczymy, bo niestety ja nie moge, ale cale szczescie zostalo nam kilka dni jeszcze dla siebie ;) Wczoraj bylam nieco zla na zolnierza,ale przeszlo a potem to juz sie tylko z nim droczylam :) Kochany jest... Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rowniez minela polowa wiec jeszcze tylko 129! dni ;) a i mojego wojaka biora na poligon ale wczesniej jeszcze na jakies zgrupowanie...wiec nawet moze nie przyjezdzac do domu przez poltora miesiaca...ale wytrzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)a moj Misiek dzisiaj przyjezdza:D:D:D:D super:D bo dowodca stwierdzil i tu go cytuje:\'\'po huj tu bedziesz siedział darmo powietrze truł\"\' i dostał pj:D co prawda tylko do srody ale dobre i to:D jeju jak sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie przerąbane z tymi poligonami!!! Mój raz na miesiąc jedzie na jakieś rzuty granatem albo strzelanie i spokój. A tak wogóle piszcie coś baby bo trzeba żeby to forum żyło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety :) Powiem wam ze pomogły mi waszer rady. Słowem sie o studiach nie odezwałam i co? Dzis rano sam zadzwonił ze idzie do miasta załatwuac sprawy, a jak zapytałam jakie..powiedział ze składa na studia:) Poza tym co do urlopu. to szybko mija! jeszcze tylko tydzien :( no ale potem coraz blizej do konca:) Kłócimy sie troszke,ale tak sie cieszymy soba, ze jedno spojrzenie i znow smiech i zabawa :D ZYcze wam miłego i szybko mijajacego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Lamia czasem lepiej posłuchać kogoś z doświadczeniem niż walczyć z wiatrakami:) Więc życzę powodzenia Twojemu wojakowi! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waszym największym szczesciem drogie forumowiczki jest to, że wiecie, że ONI SĄ Z WAMI!! I niewazne czy sie klocicie... bo potem godzenie sie jest jeszcze lepsze!! Swiadomosc tego, ze Macie ICH!! Kocham nadal tego WOJAKA, KTORY MNIE ZOSTAWIŁ!! i moim najwiekszym nieszczesciem jest swiadomosc tego, ze on nie jest ze mna!!:( Wchodze w nowy zwiazek...bo musze dac szanse, bo zwariuje, bo ten nowy jest moim lekarstwem! Nie kocham go...on wie o tym, ze moze nigdy nie bede czula do niego tego co do mojego WOJAKA!! Nie wiem jak ja sobie to wyobrazam... Najchetniej bym do niego zadzwoniła i powiedziała mu, ze nie moze tak byc! Ze ma natychmiast do mnie wrocic! Ze brakuje mi go z calego serca!! i wszystko bez niego jest takie cholernie puste i beznadziejne! Wiem nie moge tego zrobic... :( Ale kocham-bede kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowią, ze od połowy to juz z górki. Teraz bedą mieli najfajniejszy dzien lasu- 111 wszytskie łozka będą robic za drzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D No nic ja zmykam. Wytrwałosci Minervaa... :D pozdrawiam dziewuchy bede tu czesciej wpadac, bo narazie mam wolne od pracy...ale z drugiej strony urlop wojaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety mi tez zostało 129 ale moze wyjdzie juz 20 stycznia zawsze wczesniej :D ale i tak długoooo ja teraz odliczam dzni do konca poligonu az mój kochany przyjedzie bo szczerze jużna łepppp sama tu dostaje a tak pozatym chora jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz kiedys o tym pisałam...tyle czasu minelo, juz bedzie ponad 3 miesiace. Zostawił mnie w sumie bez konkretynych wyjasnien... pozniej nie chcial rozmawiac-zachowal sie dosc niedojrzale. Nie wiem czy on teraz z kims jest, wiem, ze byl z jakas dziewczyna. Ale wszyscy wiedza, ze ona z nim sobie igra raz ma jednego raz drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie przejmuj się :) moze jeszcze bedzie dobrze? tak jak u jusinki. Miłego dnia Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×