Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość emilciiaaa
kolejny dzien mniej... jej jak to milo gdy bede mogla znow skreslic kolejna liczbe i wejsc juz zaraz na 189 juz zawsze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety :) no moj misio jutro prawdopodobnie dostanie rozkaz wyjazdu na urlop siedmiodniowy :P jak dla mnie to juz zostaly 4 dni czekania :P teraz ma ostatnia sluzbe w tej powalonej jednostce i zaraz bedzie wchodzil na posterunek wiec bedziemy pisac eski :) jejku tak sie ciesze a najlepsze jest to ze przez szkole szybko czas mi mija. A ten weekend bede miala pracowity bo musze sie nauczyc wszystkiego juz na nastepny tydzien bo przy Bartku to sie uczyc nie bede a ten ostatni tydzien chcemy spedzic razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a moj Misiek zakrecił jakos sierzanta:D i ma miec urlop rozłakowy:D od dzisiaj do wtorku:D bo jednak w szpitalu go nie chca:P stwierdzili,ze wszystko ok:D a potem w piatek ma miec złota pj:D i bedzie od piatku do poniedziałku a we wtorek CYWIL:D:D:D:D:D:D dzisiaj mam szkole;(ale moj Misiek po mnie przyjedzie:D wiec gitara:D a jutro pojde tylko na zajecia obowiazkowe:P czyli od 10 do 11:40:D no to zycze Wam Kochane milego weekendu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Ja juz odliczam godziny do wieczora kiedy to mój wojaczek przyjedzie:) A oprócz tego to jestem dziś bardzo znerwicowana bo moja sunia się szczeni i denerwuje sie zeby wszystko było ok! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Misiek podzielił się ze mną wspaniałą wiadomością-przyjedzie do mnie w niedziele na ostatnią PJ-ke!!! A myślałam, że do cywila go nie zobacze:) Strasznie się ciesze:) Zostanie nam tylko 5 dni czekania i CYWIL:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widze ze tu same dobre wiadomosci :) u mnie dzis bylo troche nerwowo bo wprowadzili zakaz wyjazdow bo jakis pas zginal ale misiek ma juz rozkaz! :D wiec ja czekam jeszcze dwa dni i ani dnia dluzej bo misiaczek bedzie ze mna juz do konca hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
JAKA NIESPODZIANKE TAK OGOLEM MOZNA ZROBIC SWOJEMU FACETOWI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:) moj wojaczek juz jest ze mna:D zamiziałam go az usnał:P biedaczek:P niech spi ja sie bede uczyła bo jutro egzamin:P zycze Wam miłego weekendu bo juz tu pewnie nie zajrze w trakcie weekendu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoneczka, ja musze was przeprosic. czesto ciagnie mnie zeby tu do was wpasc i pofgadac, zwłaszcza ze euforia z tego ze wojak wraca na zawsze jest coraz wieksza. Niestety nie robie tego, bo studia dzienne mają swoje wady, jednak kiedys tzreba sie wziąc za nauke, co ja ciagle robie, zaliczenia za zalczeniami. ALe i tak spełniają sie moje marzenia, z czego się cieszę. Słoneczka, jestesmy dowodem na to, ze miłosc potrafi wspomoc człowieka,wzmocnic go,a niecierpliwych nauczyc wytrwałosci tak jak mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ...a ja ten weekend sama ...w nastepnym tygodniu pelno nauki wiec sobie w weekend nie odpoczne bo musze sie uczyc ...mam nadzieje ze w nastepny piatek misiu przyjedzie ...ten weekend troszke sobie odpoczne od szkoly ale gglownie i tak bede sie uczyla ... buziaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wekend... jakie nudy wlasnie zabieram sie za robienie wlasnorecznie ramki z naszym zdjeciem, mydelka serduszka i szyje podusie w ksztalcie serducha dla swojego wojaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jejku jutro juz misio przyjedzie nie moge sie doczekac , ale to juz ostatni dzien czekania wiec od rana chodze i sie ciesze jak glupia :P hehe zegnaj wojsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Necia :) wlasciwie to on wychodzi w poniedzialek nastepny ale jutro przyjezdza i spedzimy ze soba caly tydzien a w poniedzialek pojedzie tylko zdac sorty i od razu wroci. Mi to nawet na reke bo on troch posiedzi w pociagu a ja zdąże sie nauczyc na wazne kolokwium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,zycze wam milego wieczoru i pozdrawiam dziewczyny rezerwistow;)))))))))))))zazdroszcze i gratuluje !!!!!!!dalyscie rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze 5 dzionkow i ujrze swoją rybeńke... a i 2.11 chyba na przepustke znow go puszczą a potem 7.11 przejscie na macierz i bedzie nas dzielic 5 min drogi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wlasnie skonczylam sie uczyc normalnie uczylam sie od 12, a teraz to juz tylko czekac a misiek przyjedzie.Oczywiscie nie odzywa sie do mnie jak przed kazdym urlopem wiec nie wiem dokladnie o ktorej bedzie ale juz jestem przygotowana jakby co bo pewnie bedzie chcial mi znow zrobic niespodzianke :P ja specjalnie dla niego zrobilam miche ryzu z warzywami bo bardzo to lubi. To jeszcze godzina do czekania az trudno uwierzyc ze to juz ta ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!spędziłam fajowy weekend z miśkiem,niestety dzis wraca ale tylko na 4 dni i koniec tego syfu!!!!A w sobote idziemy na weselicho mojego miska brata!A przy okazji opijemy cywila:) Aaaa i wiecie co mam dwie dwudniowe suczki Yorki:) Słociutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia ...pisalas ze masz takiego pecha ...a tu takie szczescie ...az Ci zazdroszcze ...przeciez on bedzie mogl czesto wychodzic na stałki .A moja odleglosc od misia to 80 km.Ale wiem ze i tak mamy szczescie ze nie wyslali go na rugi koniec polski . a ja znowuś caly tydzien nauki ...a potem piekny weekend bo misiu przyjerzdza ...ajjj jak cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) chcialam sie pochwalic ze moj misio jest juz ze mna :D przyjechal wczoraj wieczorem i teraz odsypia ale zaraz pojde go obudzic :P zycze wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:)moj Misiek niestety juz jutro mnie opuszcza:(ale tylko do piatku:)a potem jedzie w poniedziałek a we wtorek do domciu:D:D:D kurcze wiecie jak mi trudno wiadomosc,ze mamy mieszkanko utrzymac w tajemnicy:P nawet sobie nie wyobrazacie jaka to dla mnie meka:D pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najabardziej smiac mi sie chce jak on kupuje gazetki i twardo dzwoni po ogloszeniach i jeszcze sie na mnie złosci,ze nie za bardzo sie tym interesuje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolekczek18 eh na razie dzieli nas 150 km... a twoj od kiedy jest w wojsku? no ja mam te szczescie ze u nas w braniewie są 2 jednostki :D a tak wogole to dla kazdej z nas pech ze facet w wojsku... :( ale juz tylko 4 dzionki i przepustka...tylko tym zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×