Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

wiem kochana ale wcale moglo tak nie byc... \'nie martw sie na forum bede wciaz ... nie znikne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Gratuluje tym ktore sie doczekaly swoich mezczyzn :) Nam pozostaje jeszcze czekanie :) Moj wojak wczoraj wieczorem pojechal na jednostke, teraz jest juz a miejscu. Fajny weekend byl, bawilismy sie na weselu :) Przed jego przyjazdem mielismy kryzys, teraz wyglada na to ze udalo sie nam go rozwiazac, ale czas pokaze :) Pozdrawiam serdecznie. A Emilcia - super ze bedziecie tak blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcie na szczesxcie udalo wam sie aby tak bylo ze bedzie w twoim miescie i ciesze sie z tego :)...bo wiem ze i ty sie cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) jeju ja to na to forum to chyba cały czas bede zagladac;)przywiazałam sie do niego;p a my z moim wojakiem juz jestemy przeprowadzeni do naszego mieszkanka:)hmm jest bosko wspolne wieczory tylko we dwoje to to o czym marzylismy:)bo wiecie jak to jest z rodzicami:)pomimo,ze zamknelismy sie w pokoju to mielismy wrazenie,ze ktos nam zaraz wejdzie:) a tak jest bosko:D pozdrawam serdecznie wszystkie dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh był :D już go odprowadzilam a taki zdenerwowany bo znow wszystko od nowa a ja dzis nie przytomna caly dzien boli mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka:* myslałyscie ze o was zapomniałam?:D nie da sie zapomniec o ytym forum :) tak mi bardzo pomogło...i wy:) Dacie rade, jestem na to zywym dowodem:) Mam cywila ale i tak bede do was wpadac :) i trzymam za was mocno kciuki... Kobiety ktore podejmuja się takie proby sa bardzo silne... I nasza miłosc jest silna ! Yo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAs wszystkie!wpadłam zajrzec co tam u Was,powiem Wam ze w cywilu jest super,cały tydzień spędzilismy razem no a od wczoraj zaczęła się praca więc teraz to bardziej w weekend bedziemy się spotykali..ale i tak to jest super uczucie ze moj facet jest juz blisko a nie w syfie!pozdrawiam,życzę miłosci i wytrwania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ...coś o tym wiem ze po mimo ze jestesmy zamkniecie w pokoju to ktos ciagle wlazi i nawet nie zapuka ...wiec w roznych sytuacjach mozemy byc zaskoczeni . J to juz sie nie moge doczekac kiedy my z misiem wyprowadzimy sie na stancje a Madzia w takim razie TY pracujesz tak ?? Dziewczynki dziekuje ze nas odwiedzacie ...bo my z Emilką i Serią to tylko tu zostalysmy chyba ...wiec bardzo nas cieszy wasza obecnosc tutaj . Ja zawsze powtarzalam sobie ze jestem slaba psychicznie ale teraz dochodze do wniosku ze az taka slaba to chyba nie jestem a to ze mam chwile zalamki z tesknoty i mi smutno to znaczy tylko o tym jak bardzo GO kocham .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Moj chlopaczek dzis robi badania do szkolenia na misje, trzymam kciuki za pomyslne wyniki :) Milo ze odwiedzaja to forum dziewczyny byłych wojakow :) Ups.. i zona :):) Ja pewnie tez bede tu zagladac jak sknczy sie to wszysko chociaz u mnie bedzie to trwalo znacznie dluzej i jakies nowe dziewczyny z kolejnych poborow moze sie pojawia. Zauwazylyscie, ze nie ma zadnych teskniacych z pazdziernikowego poboru? Niech zaluja, bo wypisywanie sie tu na forum pomaga :) A u mnie snieg sie dzisiaj pojawil...slabo mnie to cieszy bo za zima akurat nie tesknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Andzelina i jeszcze Ty zostalas :) tez czekasz od 10 maja jak ja, jesli dobrze pamietam. Byla jeszcze jedna dziewczyna... jej login zaczynal sie od M... niestety nie potrafie sobie przypomniec :( A i Gusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nio mój facet tez poszedł w maju 10 i jeszcze przed Nami 78 dni tego syfu :( w tym poligon zobaczymy sie dopiero na święta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMIAST PRACY SPRÓBUJ DRZEMKI DO CYWILA DWIE SIÓDEMKI :D 077DDC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) pytał sie mnie ktos czy pracuje wiec odp,ze tak i to teraz w dwoch miejscach:)jedno na czarno a drugie na umowe i zazwyczaj jestem w domu dopiero ok 21;/albo i pozniej....dzisiaj wyjatkowo bylam w jednej pracy do 14:) ale kurcze musze zarabiac bo on ma 400 zł zasilku a z ta reka nie pojdzie do pracy...wiec trzeba jakos sobie radzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jest bosko 3 dzien juz bylam u kotka na odwiedzinach a poza tym dzis wypisali mu stałą przepustkę : może przebywać poza ternem jednostki od pon do pt od 18.00 do 6tej rano a w wekend od 13stej do 6rano no oprocz służb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia,moj chlopak tez jest w naszym miescie i tez moge go odwiedzac,czesto nie wychodzi bo ma mnustwo sluzb ale i tak jest rewelacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia zazdroszcze ...jak TY masz dobrze a moj misiu mial na stalke w tym tygodniu wyjsc ale jednak go nie puszczą wiec w nastepnym tygodniu przyjedzie ale ja sie żle czuje ...dlatego tak malo pisze ...jutro jeszcze szkolne przedstawienie w ktorym spiewam a gardlo mnie tak strasznie boli ...ehhh ...tesknie tak bardzo za skarbkiem moim . Zazdroszcze wam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonkooooooooooooooooooooooooo
www.mojchlopakwwojsku.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie mój skrab śpi dziś u mnie... no nic przed 6stą do jednostki.... trzymajcie sie i miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pomyslalam ze w koncu cos na napisze bo tu za bardzo nie ma co czytac :P w koncu nasze zycie wrocilo do normy na poczatku jak tylko wyszedl to bylo super bo ciagle bylismy razem no ale teraz to juz kazde z nas ma swoje obowiazki wiec widujemy sie rzadziej ale i tak jest super bo wiem ze on zawsze jest blisko. trzymajcie sie dziewczynki bo warto czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj misiu mial przyjechać ...nie puscili go ...tak mi smutno jest ...plakać mi sie chce ...wychodzi dzisiaj na stalke od 13 do 20 ale co z tego jak dojazdów do siebie nie mamy :( .wiec misiu idzie tylko na zakupy z kolega i o 14 wracają do jednostki bo mowil ze mu sie nie oplaca siedziec do 20 no bo po co .a ja dzisiaj pewnie caly dzien w domku ...jeszcze tydzien i nareszcie bede w jego ramionach ...ale boje sie ze wtedy tez go nie puszczą ...rozkleilam sie ...łzy mi sie leją ...czuje ze wlasnie ten weekend taki bedzie ...pełen łez :( BARDZO ZA TOBĄ TESKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×