Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

:)ajs jaka ja sie ciesze,ze juz jutro bede miala swojego Misia przy sobie:)na zawsze:):):):) tylko kurcze szkoda,ze wyjda dopiero o 22;/ no czyli bede miala go pojutrze:/no a ja w srode do pracy mykam na 8;/ wiec bede go miala dopiero tak naprawde w srode wieczorem ale to nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta reklama mnie denerwuje ...na szczescie skopiowałam sobie do worda wasze wpisy i wszytkie przeczytalam ... gratuluje dziewczynom ktore nareszcze doczekaly sie cywila wytrwalosci i życze szczescia .. a juz po weekendzie z misiem ..być moze przyjedzie w nastepny weekend bylo by cudownie ...a ten weekend ...nawet nie sadzilam ze bedzie taki cudowny ...ahhh ...normalnie jak o tym mysle to uśmiecham sie sama do siebie .a ja terz ide pisac note na blogasku a potem znikam sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna _______
oj jak ja wam zazdroszcze tej radosci:(:(moze to glupie ale chcialabym to wojsko przezyc jeszcze raz...zeby bylo wszytsko tak jak dawniej...:(:(:(:(:( ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE DZIEWCZYNKI mi jeszcze zostało 087DDC ale trzeba dac rade :*:*:*:* buziaki dla Was bawcie sie dobrze z cywilami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
000DDC:):):):):):) bede miala mojego Szkraba za jakies 4 godzinki w domu:) dziekuje Wam Kochane za wszystko:) a dziewczynkom,ktore tu zostaja zycze wytrwałosci:) i wielu pj:) bedzie dobrze,dacie rade:) BUZIAKI:) GODZINA 5 MINUT 30 KIEDY PODUDKA ZAGRAłA GRUPA REZERWY SZłA DO CYWILA NIE JEDNA PANNA PłAKAłA.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje dziewczynki ... mi jeszcze zostalo 176 dni ale wierze w to ze przetrwamy i wiem ze misiu przyjeżdza w sobote z rana do poniedzialku ale w poniedzialek widziec sie nie bedziemy bo w jednostce ma byc na 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko________________________
www.mojchlopakwwojsku.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza chyba wszytkie z was nie maja żołnierzy przy sobe piszcie zeby to forum żyło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE OD WCZORAJ MAM SWOJEGO GRZESIA PRZY SOBIE!!!!!!!!!!!! Ostatnio nie zaglądałąm tu, ale to tylko dlatego ze mialam meksyk w szkole.... Wczoraj byłam po mojego kochanego chłopaka na stacji... Mysłałam, że sie poplacze jak go zobaczyłam.... JESTEM SZCZESLIWA!!!!!!!!!!!!!!!! KOBIETY JESTEM ZAKOCHANA!!!!!!!!!!! Dziekuje za ten czas spedzony tutaj........ Bede was odwiedzać czasami......... Trzymam za was kciuki... Wytrwacie.......... Aguś moja kuzyneczko dacie rade :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest 75 km odemnie ale to jest tak ze on nie bierze sobie zadnych stałek ...a teraz wyjechal nie na pjke tylko na przedlużoną stałke ... wiecie dziewczynki jaką mi niespodzianke zrobił przyjechal wczoraj ...normalnie super ...ale niestety dzisiaj już musial jechac do jednostki . spedzilismy ze sobą wieczor ,całą noc i dzisiejszy dzień do 14 .. bylo cudownie a teraz przyjedzie za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki moze mnie jeszcze pamietacie?? gratuluje zimolki wytrwania i cieszczie sie swoimi chłopcami..ja juz niestety nie moge bo od pewnego czasu jestem singlem:( no coz tak to w zyciu bywa... Całuski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz moj jest 150 km ode mnie i jeszcze ani razu na stalke nie wyszedl a tak dobrze to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) GRATULUJĘ wszystkim Zimolkom:) macie to już za sobą:) może niedługo będą tutaj jakieś nowe Dziewczyny bo teraz strasznie mało dziewczyn zostało na forum:o ale dacie radę:) Paulunia ja Cię pamiętam bo razem przez ten syf przechodziłyśmy:o strasznie mi przykro:o przecież Ty ze swoim Wojakiem strasznie zgraną parę stanowiliście:(:( kurcze... 3maj się kochana!!!! 🌻 pozdrawiam rezerwistka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)przyszłam Was odwiedzic:)ale costu cisza:( ja juz 3 dzien mam swojego rezerwiste w domciu:)i jak narazie jest cudownie:)tylko oboje mamy wrazenie,ze przyjechał na pj i zaraz to sie skonczy;)ale naszczesie juz nie:D:D:D:D:D:D:D i jestem happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nareszcie dorwalam sie do neta :) ciekawe kiedy w koncu w domu bede mogla z niego korzystac... oczywiscie gratuluje zimowym dziewczyna :) cieszcie sie swoimi Ktosiami tyle ile sie da :) ja nareszcie po 1.5 miesiecznym niewidzeniu zobaczylam sie z moim Lukaszem...no ale wszystko co dobre szybko sie konczy wiec juz od kilku dni spowrotem jest na jednostce...ale jeszcze troche i wiosna zacznie odliczac ostatnie dni :) Pozdrawiam Was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a jak tam z niespodzianką udała sie?? a i powiedzialas mu o nowym mieszkanku ?? jak zareagował ?? a ja teraz siedze sama w domku ...za dwa tygodnie zobacze mojego skarbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia tez to zauważylam ze tu pusto ...zaglądam tu codziennie i pustki ...az smutno sie robi a o co chodzi z tym macierzem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczku macierz to jednostka macierzysta:) przeważnie po miesiącu ( tak miał mój Wojak) albo po dwóch lub szkoleniu czyli trzech miesiącach Żołnierze są przenoszeni na jednostkę w której będą już do końca służby! Może się też zdarzyć że od początku do końca jest się w tej samej jednostce:) ale takie rzeczy to mówią już jak dają bilet zazwyczaj:) Faktycznie pusto się na tym forum zrobiło:o może niedługo jakiś nowy pobór będzie i nowe Dziewczyny się pojawią :) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest piekne moj chlopak bedzie u nas w miescie na macierzu i beda nas dzielic z 3 min drogi :) od jutraaaa! jej to co najciezsze za nami no juz tylko poligon :):):) jestem taka happy ale i ntak to dalej wojsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantkaAvon
Chciałabyś kupować kosmetyki Avon dużo taniej? Chciałabyś być na bierząco ze wszystkimi nowościami? Otrzymywać co miesięc darmowy katalog wraz z specjalną ofertą promocji przygotowaną specjalnie dla ciebie? To mam coś co napewno cię zainteresuje!!! Zamów conajmniej 2 produkty z specjalnej listy promocyjnej dla nowych klientów. Wysyłka priorytetowa to tylko 2zł!!! Wraz z pierwszą paczką otrzymasz paczkę niespodziankę dla nowych klientów, znajdziesz w niej min. gadżety firmowe, porady kosmetyczne, oraz próbki. Dzięki temu będziesz mogła lepiej poznać ofertę kosmetyków Avon. Jesteś zainteresowana to odezwij się na maila katarzyna1000@amorki.p l, w mailu zwrotnym otrzymasz pełną listę kosmetyków objętych promocją i dalsze informacje o promocji. Czekam na wszystkie maile Chętnie odpowiem też na pytania na forum. Od 1 grudnia zostanie uruchomiona strona internetowa z szerszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilciiaaa macierz w Wszym mieście to chyba najfajniejsza sprawa:) będziecie się mogli bardzo często widywać bo Twój Wojak będzie miał stałki no i PJtki:) nawet nie poczujecie a będzie po wojsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia a mowilas ze ja mam tak dobrze .. a Ty bedziesz miala swojego chlopaka od jutra praktycznie przy sobie bo bedzie wychodzil na stalki i pj-tki tez bedzie mial wiec to wojsko bedzie dla Ciebie na pewno o wiele łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×