Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hej, no i jak tam po swietach? :) u mnie szybciutko zlecialy a w sobote bylismy na weselu wczoraj na poprawinach i ja ledwo zyje. Ale jeszcze dzisiejsza impreza i narazie bedzie spokoj. Zycze wszystkim udanego sylwka szczegolnie dziewczynkom ktore maja swoich wojakow przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwego nowego roku 2008 i zeby ten syf szybko minoł :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Rok - to zwykło się mawiać dobra okazja do tego, by się zmienić.Ja jednak pragnę Wam życzyć, abyści nadal pozostały sobą. Nie pozwolily zniszczyć w sobie tego, co Was wyróżnia w tłumie. Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami. Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2008 a sylwester byl do dup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwego Nowego Roku ;) oby to czekanie szybko zleciało ;) coz sylwester taki sobie, w łozeczku z bolacym brzuchem ;/ ale zato z R. przy telefonie ;) i tak ten Nowy Rok mozna powiedziec ze przywitalismy razem ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki,seria jak cos to masz mego maila:ana86@autograf.pl i odezwij sie ,moj tez ma wylot w marcu,a pomslec ze gdyby nie ta misja to w tym miesiacu byloby po wojsku,wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bylo ...przepraszam ...ale misiu w niedziele przychechal i wlasnie dzisiaj o 4 rano musial jechać ...wiec kazdą chwilke razem spedzaliśmy .. i powiem wam ze weekned boski :) normalnie to wszytsko bylo cudownie . NIedziela spedzona z jego rodzinką oraz ciocią i wójkiem ...pilismy przed sylwestrem .. poniedzialek ...sylwester ...pierw z jego rodziną a potem u znajmoych ...cudownie . Wczorajszy dzien z misia rodzinką :) ... przez te 3 dni objadlam sie nieziemsko ...gdzie ja to wsyztsko wcisnelam to ja nie wiem ... weekendzik praktycznie caly z rodzinką ... ale cudowny ...w wolnych chwilkach ktorych bylo dosyć sporo spedzalismy czas sami w pokoiku :) . dziewczyny mam pytanie dlugo po sluzbie zasadniczej biora chlopakow na misje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleczku bo jezeli chlopak chce zostac na zolnieza zawodowego,to niepisanym wymogiem teraz jest to zeby jechal na misje.....wtedy podpisuja z nim kontrakt itd...........takze wiesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej tak jest w przypadku mego chlopaka................a moj tez dzis pojechal tylko ze o 8 rano byl ze mna 10 dni bylo wrecz wspaniale,jak jest blisko jest tak zawsze......ale teraz jak jego nie ma to nie umiem sobie miejsca znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam,kochane kobitki.Strasznie mnie tu dlugo nie bylo,ale przez ostatni czas bylam tak zapracowana,ze nawet kompa nie wlanczalam bo caly czas praca i praca,potem moj skarbek przyjechal na kilka dni wiec znow bylam zajeta swoim ukochanym.Dziewczyny mam pytanie jesli sa miesiaczki nie regularne to mozna sobie obliczyc dni plodne.Moze,ktoras z was by mi pomogla.Powiem wam jak ostatnio mialam miesiaczke,pisze o tym dlatego,ze moj anilo doszedl we mnie jak byl na przepustce.Kochane sluchajcie pomozcie jesli ktoras sie zna podaje date swej miesiaczki. Moja miesiaczka byla 18 listopada,okolo 15 lub 16 grudnia moj kochany doszedl we mnie,potem byla kolejna miesiaczka 20 grudnia i moj kochany doszedl we mnie 29 grudnia.Czy mozecie obliczyc czy moglam zajsc w ciaze bo staramy sie o dzidzie a niewiem czy sa jakies szanse na to bylo ostatnim razem.Z gory dziekuje za pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jak bedziecie mnialy chwilke czasu to sie odezwijcie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,ze sie odezwalyscie do mnie:) tak staramy sie o dzidzie,pomyslalam sobie z moim ukochanym,ze jestesmy juz gotowi,ja mam stala prace,na zarobki nie narzekam, studia w tym roku skonczylam to co mi zalezy a jak bedziemy tak przekladali znow z roku na rok,to znow moze cos nie wyjdzie,wiec sie zdecydowalismy:) Bardzo bym chciala juz byc w ciazy:) ale boje sie,ze sie znow rozczarujemy,kiedys bylam juz w ciazy,ale Bog tak chcial,ze poronilam w 5 tygodniu takze strasznie sie boje teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) carlain tak na moje oko :P to tym razem dzidziusia nie bedziecie mieli bo plodne dni Ci wypadaja tak okolo 7 stycznia. Ale w necie jest duzo kalkulatorkow, wpisz w wyszukiwarce kalendarzyk alno kalkulator dni plodnych to mniej wiecej sobie wyliczysz :) no i zycze zeby wam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ewciaflower :) Wpisywalam juz na necie te kalkulatory z dniami plodnymi na kazdym prawie wychodzi inaczej,ale dzwonilam do swojego chlopaka teraz i powiedzialam mu,ze pojde jutro do apteki i kupie test ciazowy,jak patrzalam teraz w kalendarz to przez ten caly rok nie mnialam regularnego okresu takze,jest mi tez ciezko obliczyc dni plodne poniewaz nawet niewiem jak mam wpisac dlugosc swojego cyklu pomiedzy 1 a druga miesiaczka,tez bralam teraz leki.Pojde jutro do apteki i zrobie ten test na tescie napewno mi juz wykaze,pobolewa mnie brzuch tak jak na okres a boje sie tez,ze moze jestem w ciazy i cos zaczyna mi sie dziac:(ale i tak wiem ze jak pojde do lekarza to mi powie ze jest jeszcze za wczesnie na wykrycie ciazy:( kupie sobie jutro test taki,ktory wykrywa ciaze juz po 24 godz. bo sa u nas takie lekarz moiwl mi,ze na 99% sprawdzaja sie:).Jak jutro zrobie test to wam napisze bez wzgledu na to jaki wyszedl wynik.Dostalam ostatnim czasem hopla na punkcie dzieci,tak mi sie juz pragnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satine66
zolnierze sluzby zasadniczej sa w porzadku. a zawodowi to niestety juz nie.. 70% opowiada jak oklamuje zony/ dziewczyny, piekne jaja tam odchodzily, ciagle sie tylko o zdradach slyszalo. w domu sa ok, zona dzieci na 1 miejscu, ale niestety lubia sie zabawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane kobitki :) Ja juz to tesciku,niestety wyszedl negatywny :(( wlasnie przed chwila wrocilam od ginekologa i sie dowiedzialam,ze mam drozdze:(( I nie stety jestem chora razem ze swoim partnerem dostalismy kuracje 14-dniowa:( i zero seksu,a wedlug wyliczen dzisiaj u lekarza to mowil,ze jutro i sobota jest bardzo dobry okres na zajscie w ciaze,ale niestety lipa :( takze juz do konca naszych spotkan z moim ukochanym zero sex :( jest mi zle i smutno ciazy nie ma jak narazie,a jakies drozdze mnie opadly,1 raz to mi sie zdazylo nigdy nie mnialam takiej infekcji :(Ide do pracy.Pa.Milego Dnia wam zycze kochane :) przesylam moc calusow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mamy Nowy Rok :) [w zasadzie, mamy go od trzech dni:P] To była najcudowniejsza końcówka i początek Nowego Roku w moim życiu!! Było cudownie!! Z moim Wojaczkiem!! Nie moglismy sie od siebie odkleic dosłownie:) Wczoraj była wizyta u lekarza, bo małą wpadke mielismy, ale juz jest dobrze. Ta sytuacja pokazala mi, że jemu naprawde na mnie zależy i nawet gdyby odpukac \"stało sie\" to byłby przy mnie. Niestety, juz w jednostce:( wczoraj rozmawialismy 2h przez tel i nie moglismy skonczyc. Wojsko jednak juz sie konczy!!! :D [w koncu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelika wiem o tym ...moj skarbek od zawsze chcial być żołnierzem ...to juz jest u jego w rodzinie z pokolenia na pokolenie ...on po prostu nie wyobraza siebie nigdzie indziej w pracy jak w wojsku . Carlain no to gratulacje ze staracie sie o dzidzie a ile masz lat?? zgadzam sie z Emilką ze plodne dni są od 14 do 18 dnia od pojawienia sie miesiączki ale wiesz ze to nie znaczy ze w inne dni nie zajdziesz w ciaze. Satine ...wiesz bylas tlko w jednej jedostke wiec nie powinno sie pisać takich rzeczy bo nie wiesz nawer co sie dzieje w innych jednostkach . Carlain nie dlugo na pewno szczescie sie do was usmiechnie i da wam dar Borzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcialabys to bys pewnie tak zaszla a tak serio jak sie chce to tak latwo nie jest w koncu raz w miesiacu jest dzien plodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioleczek 18 i do wszytskich dziewczyn,ktore mi odpisały. Anioleczek mam 24 lata.Dzisiaj w pracy dostalam od swojego prezesa taka dobra nowine,ze cieszylam sie jak glupia :) dostalam od nowego roku podwyzke 200zł tak sie ciesze:) No wlasnie jak sie chce i sie stara o dzidzie to nie tak latwno jest,a jak sie nie chce to jak po zlosci wpadki,ale wierze ze i mi sie nie dlugo uda:) Jeszcze dzisiaj ide na 20.00 do ginekologa bo dzwonil do mnie na komorke,zebym przyszla bo musi ze mna porozmawiac:) i wiecie co moze cos zobaczyl i ma dobra dla mnie nowinke:)Dobrze,ze mieszkam nie daleko jego gabinetu,bo jest taki mroz u nas,ze az z domku sie nie chce wychodzic:( Dzwonil teraz do mnie wojaczek no i powiedzialam,ze tescik wypadl negatywnie:(ale wiecie co siedzialam z tym testem i patrzalam sie jak oblakana na niego,dziewczyny ja mam troche takie obawy,bo jak kiedys poronilam to od tamtej pory strach mnie caly czas przesladuje,ze moze bede wogole mniala problemy wlasnie z zajsciem w ciaze,albo nie donoszenie jej,ale moja mama jak to uslyszala,ze mowie takie bzdury to az nakrzyczala na mnie.Powiedziala,ze 1 dziewczyna zaszla w ciaze i poronila,a potem bez problemy parki maja nawet:) i wierze ze ze mna tak samo jestem optymistka i wierze,ze wszytsko sie ulozy.Tak mnie ciekawi co moj lekarz mi ma do powiedzenia:) Jak wroce dziewczyny to napisze wam,co ta jego wizyta miala na celu :) Mama sie moja smieje i mowi,moze mu sie spodobalas i chcial Cie jeszce raz obejrzec i przejrzec:) wiecie kobieta zawsze pelna zartow,juz nawet kiedys jej powiedzialam ze w koncu nie przestanie czasem ze swoimi tymi zartami bo nie kazdy czasem tak odbierze jak Ona sobie lubi po zartowac.Ojjj dostalam sms od mojego wojaczka,co za mila niespodzianka jutro przyjezdza do domku na przepustke,bedzie okolo 22.30,ale napisal,ze w niedziele juz musi wrcac:) ale i tak sie ciesze ze zobacze go chociaz na te pare chwil :*Ale sie rozpisalam ha.A co tam u was dziewuszki slychac??Musze w koncu nadrobic te swoje zaleglosci,bo tak dawno do was sie juz nie usmiechalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co u mnie nudy moja rybka na służbie ma dzis pkt... a ja ? sie nudze... jutro sql i samotny wekend jak ja tego nie lubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlain - zycze powodzenia w dalszym staraniu sie o dzidzie ;) przydałoby sie troche pouczyc na zajecia ale jakos nie moge sie zebrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja rowniez zycze powodzenia w dalszym staraniu sie o dzidzie ...a ja smutna ...misiu mial przyjechać z dzisiaj na niedziele a wczoraj mu powiedzieli ze jednak nie przyjedzie . Pod koniec stycznia jedzie na 6 tygodni na poligon ...jej ...chyba sie zaplacze ...:( jak o tym pomysle to robi mi sie tak smutno ze normalnie nie wiem co ze soba zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×