Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

aniołek18 u mnie jest to samo mój facet tez sie nie zmienił i każda ale to każda pj spedzielismy razem za pare dni wychodzi i sie skonczy koszmar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now koncu na tym forum czytam cos milutkiego a nie same rozstania , moj skarb drugi dzien na poligonie ,ajj jeszcze dlugo do konca poligonu ale damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta:)Chcialam was sie spytac co sadzicie o krotkich fryzurkach?dzisiaj sie wybieram do fryzjera i chce sie sciac calkiem krotko,zebym mogla sobie je stawiac z tylu na tak zwanego jeza:)Zastanawiam sie tez czy bede dobrze wygladala w takich krotkich wloskach,bo z natury jestem bardzo szczupla osoba,ale moim problemem jest moja twarz poniewaz mam okragla i niskie czolo i niewiem jak bede wygladac w takich wlosach.Teraz mam sciete na boba,ale juz mi sie znudzily i chce cos innego,ale tak sobie pomyslalam,ze co mi szkodzi przeciez wlosy odrosna:)A jutro robie sobie kolor ciemna czekolade bo ten co teraz mam na glowie to juz jest nudny tez braz,ale jasny z refleksami:).Czekam na wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia u mnie prawie 50 dni bez widzenia siebie ,wiec nie masz co sie martwic ,bo 15 dni to ja mam ciagle jak misiu nie jest na poligonie ,co gdzies co 15 albo 20 dni sie widzimy ,a teraz 50 dni bez widzenia siebie , ajjj ...jak ja Ci bardzo zazdroszcze, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak masz dobrze , i jakie szczescie cie spotkało . Nie ma co tak narzekać bo uwiez ze inni mają gorzej , ja wiem ze nawet nie ktorzy mają gorzej niz ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlain to zalezy , ja nie wiem ale mozesz isc do fryzjera ze zdjeciem i on ci komputerowo dobierze fryzure,o pare zlotych drozej sie placi ale wartoo ,ale nie u kazdego fryzjera takie coś jest wiec tez jest to problem . ale mam nadzieje ze bedzie ci ladnie w tych wloskach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wlosy do pasa prawie jak wyprostuje.Krotkie mi sie nie podobaja bo wydaje mi sie ze sa malo dziewczece , bardziej chlopiece . Ale oczywiscie niektorym kobieta jest super w takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem krótkie wlosy fajnie wygladają dla starszych kobiet , choć nie dla wszytskich ,ale nie tylko ,rowniez pasują dla mlodych , tylko po prostu trzeba miec twarz pasującą do nich ,aby nie wygladalo sie chlopienco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj fryzjer mi zawsze mowi,ze w kazdej fryzurze jest mi do twarzy,ale niewiem jak mi beda sie ukladaly wlosy bo z natury mam poddatne i dosc geste,ale mysle jak beda krotkie i dobrze mi scieniuja cale to bedzie ok:)moj wojak zawsze mi powtarzal,ze bardzo lubi krotkie wlosy bo uwaza ze kobieta jest taka sex:)zawsze mnie namawial,ale nigdy nie mnialam odwagi a teraz sie zdecydowalam,niewiem co mi odbilo,ale jakies mam pragnienie duzej i to bardzo duzej odmiany,ide dzisiaj na 19.00 do fryzjera,pozniej wam napisze jak udala sie moja fryzurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleczek nie mam aktualnego zdjecia swojego,ale podaj mi meila to cos moze znajde i wysle ok:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zamierzam sie uczyc , i w ogole p[rzez caly weekend musze sie uczyc bo juz koniec ferii ,ehhh ale milutko bylo po leniuchować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że mam dobrze ale teraz gdy co dzien sie praktycznie widzielismy te 15 dni bedzie hm masakrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clarin wlasnie mialam mowic zebys wyslala swoje zdjecie :P a K zawsze powtarza ze kobieta jest kobieca w dlugich wlosach .Kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lubi jak mam dluga grzywe hehe, ale ja wole krotka wiec zawsze sie o to klocimy, poza tym zawsze kiedy mam isc do fryzjera mowi \"tylko nie scinaj za duzo\" :P moja kolezanka ma krociutka fryzurke i wyglada slicznie, poza tym takie wlosy to duza wygoda, nic prawie nie trzeba z nimi robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze prostowac swoje z 30 min :P ale w sumie nie przeszkadza mi to..nie wiem co tu wiecej pisac nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×