Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

obejrzalam sobie piratow z karaibow i przynajmniej troche czas mi minal :) no i moj marynarz sie tez odezwal bo pytal czy jestem zla ale rozmowa sie troche nie kleila bo mu strasznie glupio no i powiedzial ze narazie nie bedzie chodzil na stalki bo nie chce a ja dodatkowo wprowadzilam zakaz stalek, skoro sie zachowac nie umie to nie bedzie chodzil . W najblizszym czasie to i tak nie moze bo go nie puszcza no i podobno maja go narazie nie puszczac na PJ ale powiedzial ze postara sie przyjechac no nie wiem jak to bedzie w sumie jeszcze bym z nim pogadala ale ma dyzur w kuchni wiec musze poczekac do wieczora. Alez ja mam nieodpowiedzialnego chlopaka normalnie tylko czekam na PJ to juz ja sobie z nim pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oblałam prawko:( Dostalam najgorszego instruktora, nawet Ci co widizlei że jego będe miała, tylko mi powiedzieli \"współczuję\" który non stop się wydzierał, potem wyszłam i się poryczałam, a wszystko umiałam:( Co Wy się tak kłócicie wszystkie:( Mój Tomcio jest dzis na warcie i dzwoni i mnie non stop uspakają, ze mam sie nie przejmować i że zdam następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka,ja własnie wróciłam ze spacerku bo wreszcie przestało padać i już rozmyślam o jutrzejszym dniu,szkoda ze dopiero wieczorem misiu przyjedzie bo to jeszcze cały dzień czekania:( Necia napewno następnym razem sobie poradzisz i trafisz na lepszego instruktora,nie ma co smutać ja tez za trzecim razem zdałam! Paulunia super ze się swietnie bawiłas!To najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiettki,ale pogoda u mnie leje jak z cebra,ale moj misiek dzis juz bedzie ze mna takze jestem w dobrym humorze,zycze wam milego dzionka,a sama biore sie za sprzatanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki🖐️ Chcialam wam powiedziec ze juz nie naleze do waszego forum bo juz nie jestesmy razem:( chyba ze sie dzisaj cos zmieni w co watpie:( pa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia :( o matko boska !!!!!!!!!!! Co sie stało, nie wygłupiaj się , to nie PRIMA APRILIS !!! Przecież nic nie pisałaś, żeby się coś miało wydarzyć złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Paulunia cos mi sie nie chce wierzyc ze to cos tak powaznego i napewno sie pogodzicie :) juz tyle razy sie zegnalas z tym forum z roznych powodow ze naprawde trudno uwierzyc ze nas opuscisz :P a ja wczoraj nawet nie pytalam mojego miśka co konkretnie sie stalo bo wiadomo ze calej prawdy i tak nie powie wiec poczekam i dowiem sie na PJ jak kumplom bedzie opowiadal :D w ogole chcialam z nim o tym nie gadac ale ciagle mowil ze zaluje i ze wyglupil sie strasznie to ja jeszcze go troche opieprzylam (wlasciwie to calkiem porzadnie :D) ale jest wszystko ok tylko sie troche zdenerwowalam bo koszulka ktora ode mnie dostal na tym ucierpiala no i po weekendzie ide poszukac w sklepie jakiejs nowej fajnej :) kurcze teskni mi sie do niego... ide teraz do kuchni bo obiad gotuje :P a tak w ogole to Necia na czym Cie oblal wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dopieprzył się, o światła i tunel, wieśniak, na jgorsze jest to, ze poprzednio to zaliczyłam a teraz mi nie wyszło, nie chce mi się o tym pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ale co sie stalo? Tak nagle? Nie wierze ze tak po prostu sie rozstaliscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm jaki tunel...? kurcze przykro mi ale nam tez mowia w osrodku ze sa tacy egzaminatorzy ze jak zechca to sie dopiprza do wszystkiego mam nadzieje ze nastepnym razem trafisz na kogos normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zawsze jak sie spotykamy to na takim moscie pod jego domem on zawsze tam po mnie wychodzi...no i wczoraj na chwile tam stanelismy i on sobie klapnał na poreczach no to sie oparłam o niego i chciałam go troszke nastraszyc na zarty i popchnelam go lekko a ten do mnie z tekstem \"wypierdalaj\" 2 razy mi to powtorzył..no to przepraszam bardzo ale nie zamierzam słuchac takich tekstow od niego zwłaszcza ze jestem jego dziewczyna:( nawet nie raczył przeprosic:( cham:( Nie powedziałam ze nie bede pisac juz na forum ale watpie czy cos sie zmieni miedzy nami jak mi bedzie takimi tekstami rzucał...ja bym do niego tak nigdy nie powiedziała bo to moj chłopak i przedewszystkim go szanuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu, no to rzeczywiście nieładnie:( a do kiedy jest na PJce ? Czy na urlop przyjechał? I co do dzisiaj się nie odezwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop ma do niedzieli..cos sie odezwał ale nie duzo..jeszcze sprawia wrazenie obrazonego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia napewno zrozumie ze zrobił zle i Cie przeprosi,powiedz mu swoje niech wie na przyszłosc ze powinien Cie szanowac i nie uzywac tego typu słówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie nieladnie tak sobie pomyslalam co bym zrobila na Twoim miejscu i tak mysle ze o ile bym wytrzymala i nie dalabym mu po mordzie to od razu bym od niego poszla i musialby mnie baaaaaaaaaaaaaaaardzo dlugo przepraszac bo mimo wszystko szacunek jest bardzo wazny ale moj by tak do mnie nie powiedzial :) kiedys ja do niego w nerwach powiedzialam spieprzaj to ile sie potem nasluchalam i musialam przepraszac a za takie cos to tak latwo bym nie darowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykm oczy
Witam dziewczynki ! Dawno mnie tu n ie byulo duzo stracilam ? nie mam czasu czytac wszyatkiego wstecz! Zamowilam sobie spodniczke i buty na przysiege ale tak mnie korci zebydzis w nich wyjsc i w mini !! co mi radzcie?? isc czy zostawic na przysiege? Paulinka chlopaki maja tak jak i my swoje humorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pewnie wyjdzie na to ze ja go bede musiala przepraszac:( mam juz tego dosc:( na koniec wojska mu odbija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Paulunia ja bym napewno nie przeprosila tylko bym mu awanture zrobila jeszcze za to! a ja chce kupic misiowi koszulki na allegro i nie wiem jaki wziac rozmiar pomyslalam ze L ale wiadomo ze z tymi rozmiarami roznie bywa a teraz sa takie fajne promocje reportera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia Ewa ma racje :) Ewcia też zaglądnę na allegro, też szukam Tomkowi coś fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item204829343_super_t_shirt_reporter_roz_l_za_50_ceny_hit_.html http://www.allegro.pl/item208239683_super_t_shirt_reporter_roz_l_za_50_ceny_hit_.html mi sie podobaja te dwie no i jak na reportera to bardzo tanio :) tylko nie wiem naprawde jaki rozmiar bo Bartek to nosi rozne rozmiary a ja jak kupowalam to tak na oko i teraz mysle nad tym l bo on jest chudy i ma okolo 175 cm wzrostu to mysle ze powinny byc dobre. A znajac jego to znow bedzie sie z kims bil i porwie te koszulki wiec po co mu kupowac drogie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarąbiste są te koszulki , ja już też szukam:) i rzeczywiście tanie:D Jak rozmiar nie będzie pasował to może są wymiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są wymiany ale wiadomo jak to na allegro , na wszystko trzeba dlugo czekac a ja wlasnie sobie przypomnialam ze musze jutro jechac do miasta wiec pojde do reportera i poogladam koszulki r rozmiarku L i wtedy sama ocenie i jak bedzie ok to kupie obie przynajmniej tylko raz bede placic za przesylke. szkoda ze w normalnych sklepach takich promocji nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×