Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Moze ja niepotrzebnoie zrobilam mu awanture ale. Caly dzien czekalam na wiadomosc od niego a on milczal, wiec wieczorkiem do niego napisalam. A ten mo odp ze myslal ze spalam, a przez ten czas popisal sobie z Iga( moja kumpela z bylej klasy) a ja kek wprost nie cierpie! To bylo w poniedzialek...ja mu napisalam wtedy pare nieprzyjemnych slow... i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Poniedzialek tez sie dobrze z moim pokłociłam.... Ja nie wiem samo to sie musi jakos ulozyć i rozwiązac... innej rady niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika zazdroszcze Ci tego jednego miesiaca, ktory pozostał! Jak ja mam miec z moim takie kwasy przez kolejne 8 miesiecy to nie wiem czy wytrzymam. Czekam i czekam,cały czas na jakas najmniejszą wiadomość od niego, choćby miała brzmieć \"pocałuj mnie w d*** \" -przynajmniej wiedziałabym co myśleć, teraz kompletnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze on twierdzi ze nie mialam o co sie wkurzyc i ze robie wielka awanture z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki, a nie masz mozliwosci pojechac do niego na jednostke? Taka rozmowa w cztery oczy zawsze lepiej rozwiaze problem. Doszłam wlasnie do wniosku, ze nie wytrzymam i postanowilam, ze do niego zadzwonie tylko nie wiem czy teraz? Chyba juz nic nie robia o tej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki to porozmawiaj z nim spokojnie bez klotni.. Paula teraz chyba nic nie robia wiem tylko ze maja rozliczenie chyba za 15 minut to lepiej dzwon teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zadzwonie po rozliczeniu, bo i tak poczekam aż bede sama w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge do niego pojechac bo jest zadaleko... to 11 godzin pociagiem bo nie mam polaczen. Ja jestem we Wroclawiu a on niedalek za toruniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki ja też jestem z Wrocławia. Faktycznie 11 godzin to duzo bardzo, ja do mojego pociagiem mam 1,5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie kapac i do spanka, bo jakos tak czuje sie tym wszystkim zmeczona. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( kurcze ale mam dola i nie moge spac :( moj misiek poszedl sie odstresowac na stalke no i nawet nie wiem co sie do konca stalo w kazdym razie najpierw zatrzymala go policja potem zandarmeria i nawet nie wiem co teraz bedzie oby wszystko sie rozeszlo po kosciach ale co by nie bylo to i tak bede miala zwalony humor bo naprawde to juz lekka przesada. Pisalismy teraz i chcial sie wytlumaczyc ale powiedzialam ze mam wszystkiego dosc i ide spac nie wiem moze da mu cos to do myslenia.Oby tylko mu nie zabronili wyjezdzac na PJ... ide sie polozyc... eh i takie to jest zycie z wariatem no ale nic jutro bedzie lepszy dzien... napewno... dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moj dalej sie nie odzywa:( a ja juz nie wiem co mam ze soba robic. Milego dnia. Ja jade zlozyc papiery na studia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu wiekszosc dziewczyn ma same problemy, ja tez niemam ostatnio zaciekawie,.,, nie wiem co to sie dzieje Lepiej niech juz wraca na ta jednostke bo chyba wtedy jest najlepiej i najnormalniej Ide sie opalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( kurcze mialam nadzieje ze wczoraj go ta zandarmeria odwiozla do jednostki i po klopocie a tu sie okazalo ze nie... dzis dopiero o 11 mi napisal smsa ze juz jest w jednostce i ze jest glupi i przeprasza, to ja nie wiem gdzie on byl cala noc i nie odpisalam mu w sumie nie jestem na niego jakos bardzo zla ale mam tak strasznego dola ze nawet nie wiem co mam robic. kurde wszystko sie wali a tak w ogole to chyba chodzi o to ze moj chlopak kogos pobil bo wczoraj napisal \"to wszystko przez takiego goscia bo powiedzial ze ja mu najebalem a to nieprawda\" to ja juz nie wiem co mam myslec... ide musze sie czyms zająć bo chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia wspolczuje ci bo ja nie wiem jak bym sie w takej sytuacji zachowala,cizka sprawa,ale 3maj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,ja nie wiem ale moj chlopak chyba oszalal,w ogole sie z nim dogadac nie moge ,nie poznaje go!!!!!!juz sama nie wiem co mam robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,ale się ciesze bo w poniedziałek mam wolne więc spedze z miśkiem cały weekend i jeszcze troche poniedziałku:) Nie mogę się doczekać mojego wojaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina chyba wiem o co chodzi... nie wiem, nie jestem w stanie go zrozumieć- zresztą on mi nawet nie daje szansy na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula,ale my jestesmy zareczeni,po wojsku ma byc slub...boje sie poprostu ze mi sie zmieni ten moj wojak bo momentami nie moge go zrozumiec,ale jutro przyjezdza wiec mam nadzieje ze cos sie wyjasni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🖐️ ale wczoraj se wybawiłam:) orkiestra była zajebista 5 przystojniakow..grali cudownie..dzisiaj nog nie czuje:) kurcze jeszcze tylko 4 dni i koniec urlopu:( jak to szybko mija:( no ale moze juz w nastepny piatek znowu przyjedzie:) mam taka nadzieje:) Ewcia wspołczuje, ale nie przejmuj sie moj pobił chorązego i nie dostał zadnej kary za to:D Biore sie za sprzatanie bo pozniej ide do mojego skarba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!:) Ewcia nie martw sie, kweista niedlugiego zasu i sie wyjasni i wtedy bedziesz wiedziala czy te nerwy byly potrzebne :) Faceci lubia popadac w tarapaty, wiem to po moim :) Chociaz teraz jak jest w wojsku to sam mowi ze robi tak zeby nie podpasc, bo nie chce miec nieprzyjemnosci i ograniczonych Pjtek i w ogole. A u mnie super :) wojak \"odkupuje\" wszystkie swoje grzechy z ostatnich dni, stara sie, pisze, dzwoni, wysyla mi zdjecia - planuje co bedziemy robic jak sie zobaczymy :) Ehh czyli on jednak potrafi byc kochany :) Moja metoda by go troche \"odstawic od piersi ( jak dziecko :P )\" przyniosla efekty - ciekawe na jak dlugo hehe :P Zdaje sobie sprawe ze to nie podziala na kazdego z mezczyzn, ale to Wy znacie swoich najlepiej i wiecie na ile możecie sobie pozwolic. Andzela ale co jest? Przeciez wczoraj chyba pisalam ze Twoj Cie przeprosil i co? Dalej swiruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seria,bo mu chyba odbija troche,raz jest kochany i milutki,a zaraz potem gada jakies glupoty,wkurza mnie,ma zmiany nastrojow jak kobieta w czasie okresu,nie wiem co o tym myslec,ale powiem szczerze ze sie troche mecze i gryze od srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×