Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no jasne:) Ja też patrze za bardziej eleganckimi , coś w stylu koszul bo on takie uwielbia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj niestety nie :P on to tylko takie typowo mlodzieżowe ale trudno sie dziwic ma dopiero 20 latek :) on to w ogole eleganckie rzeczy to tylko do kosciola albo od święta. Ja to w ogole ostatnio jestem maniaczka allegro caly czas ogladam ciuchy bo nie dosc ze fajne rzeczy to jeszcze czasami jest bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia a ta koszulka to nie ma zbyt malego rozmiaru? bo tak patrzac na zdjecie Twojego Lukasza to wydaje sie byc wysokim chlopakiem. ale ogolnie ladna ale mojemu by sie nie spodobala bo on nie nosi czarnych rzeczy a woli jasne i kolorowe dlatego te koszulki tez musza byc kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tej jeszcze material mi sie nie podoba ale oczywiscie to wszystko kwestia gustu poza tym sama najlepiej wiesz co lubi Twoj chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na innych aukcjach sa rozne rozmiary ta akurat była by mała bo Łukasz ma 187.. i tez wolał by biała a nie czarna:) ale musze sie dobrze zastanowic nad kupnem:) chyba narazie poszukam czegos dla siebie..musze wkoncu poszukac fajnych jeansow ktore sie nie beda naciagac bo kazde mi z tyłka leca:D myslałam o tych jak sadzicie ładne czy nie?? http://www.allegro.pl/item207066398_orginalne_spodnie_firmy_diesel_roz_28.html#photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez mam z tym problem dlatego ostatnio często inwestuje w paski zeby jakos utrzymywaly te spodnie :D a te spodnie bardzo ladne szkoda ze sa bardzo zwezane w dole ale ogolnie ok. zreszta kazde biodrowki sa super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie to paskow mam wiecej niz ubran:) a te spodnie nawet mi sie podobaja..a to ze nie sa zbyt szerokie u dołu to nawet lepiej bo nie lubie dzwonow bo mi sie wydaje wtedy ze mam nogi grube:D No i wole wydac na spodnie wiecej i pochodzic w nich dłuzej niz kupic takie ktore po miesiacu sie potargaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie nie mialam jeszcze takiej sytuacji zeby mi sie szybko cos ze spodniami stalo raczej chodze az mi sie znudza :) a teraz na lato nawet nie mysle o spodniach a zamiast tego kupilam sobie dwie pary rybaczek biodrowek no i jedene takie spodenki bardzo krociutkie i narazie powinno mi wystarczyc :) a ja dalej ogladam te koszulki bo te mi sie podobaja ale nie wiem czy nic sie nie stanie z tymi nadrukami po kilku praniach bo ja mialam kiedys koszulke z takim kwiatkiem no i teraz nie wyglada tak ladnie jak na poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKURZONA JESTEM !!! JAK TAK MOZNA ROBIC..;/;/ umowilam sie z kolezanka rok mlosza miala mi pozyczyc krawat w zwiazku z przysiega!! I co ?? nie przyszla!! czekalam na deptaku 20 min i co ma m nie w dupie!!nie napisala nawet sms !! BEszczelna!! Juzz tak druggi raz!! Inna znowu chcialam jej sprzedc ksiazki !bo koncze juz wiec po co mi ? przygotowane obiecala wszystko cacy !! a Tu co ? WIELKIE GOWNO!! Zapomnialam p[ieniedzy a potem mi mowi ze nie kupuje kupi nowe!! woli wydac 300 zl na nowe niz 100 za uzywane nie porywowane i nic!! JEzu ale jestem zla !! poszlabym na piwo ale nawet nie mam z kim!! TYLko sie powiesic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja nadal czekam na mojego miśka ale naszczęście dotarł juz do Poznania i jest coraz bliżej mnie:) Wyszykowałam się juz dwie godziny temu a ten czas się tak cholernie dłuży!tym bardziej ze zostałam sama w domku bo moi rodzice wyjechali dzisiaj na weekend w góry odwiedzić wujaszka.Rety jak mi nudno samej!chyba bym zwariowała jak ciągle miałoby tak być. Ewcia fajne te koszulki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:)dawno mnietu nie było:( w piatek w nocy pojechałam na to weselicho:)co prawda sa tam bardzo rozniace sie obyczaje od tych co u nas panuja ale zawsze to cos innego no i mialam swojego wojaka przy sobie:)a jeszcze młoda para zamowiła specjalnie dla nas piosenke pt\"Winda do nieba\" jeju jak tak tanczyłam z Miskiem i sobie pomyslałam,ze to juz tak nie długo to az mi sie plakac zachciało ze szczescia....moja tesciowa na zwrotce sie trzymała ale jak usłyszała :juz mi niosa suknie z welonem....to powiedziała,ze cieszy sie,ze jej syn ma taka zone i ze jest szczesliwy....no i znowu sie wzruszyłam wogle na tym weselu co rusz sie wzruszałam a to najapierw na blogosławienstwie a to pozniej w kosciele organista ładnie spiewał...potem i pzysiega jakos tak mnie rozczuliła...pierwszy raz tak miałam...a tesc sie smial,ze to dlatego,ze moj ślub juz tak nie długo...moze i tak sama nie wiem:)ale ja to bym chciała,zeby był juz chociaz 22 lipca:)ale i tak mi ten czas dosc szybko zasuwa....ale ponoc tak jest,ze przed slubem czas szybko leci....kurcze pierwszy raz w poniedziałek odwiozłam Miska pod sama brame jednostki...kurcze jak tak sie zegnamy w Lbn to jest inaczej ale pod jednostka to tragedia gdy spojrzałam w jego oczka myslalam,ze serce mi peknie...a potem jak przekroczył przez brame ja stałam i cały czas sie patrzyłam a on szedł tak strasznie wolnym krokiem i jeszcze co rusz sie odwracał....i jeszcze jak Go widziałam dostałam smsa.:juz tesknie!mowie Wam ja i on coraz gorzej znosiy te rozstania no co prawda raczej sie nie kłocimy ale ciezko jest sie zednac...... ale siem rozpisałam ale wyrzuciłam z siebie wszystko co mi na sercu lezało:)ale widze,ze trafiłam na pustki ale tak weekend pj i te sprawy ja teraz musze odczekac swoje 3 tygodnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mi dzisiaj jest jakos tak smutno:(chce mi sie do mojego wojaka:(zwłaszcza,ze przez najblizszy tydzien bede sama w domu:(nie wiem moze zwine psa i pojade do babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie Ci się Madziu ja jestem sama tylko jeden dzien jak narazie i juz nie wytrzymuje,beznadziejnie nie moc sie do kogo odezwac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze moj michu przyjezdza bo nie dałabym rady! A Ty Madziu wybierz sie jak planujesz do babci zawsze lepiej sobie pogadac niz siedziec samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i jestem znowu i mam strasznego dola :( teraz cala kadra u Bartka ma wakacje i przelozonym Bartka jest taki chorazy no i on go wezwal zeby go opieprzyc i powiedziec ze ma juz powyjezdzane... normalnie super... nie wiem kiedy teraz sie zobaczymy i wszystkie plany znowu za nic i juz wiem ze z tego calego urlopu tez nic nie wyjdzie bo to trzeba wczesniej zarezerwowac termin i miejsce i w ogole mam wszystkiego dosc i czekaja mnie zajebiste wakacje buuuuuuuuuuuuuuu chce mi sie plakac :( dobranoc zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz koniec... napisałam mu sms-a i po dwóch dniach milczenia doczekałam sie tego, ze ma wylaczony telefon! To swiadczy tylko o tym, ze nie mial odwagi!! A to co mowil, ze kocha i to wszystko co obiecywał to po prostu klamstwo! Jest mi w to trudno uwierzyc zwlaszcza, ze znalismy sie tyle lat wczesniej i on nigdy taki nie był... moze to wplyw kolegow, nie wiem. Jestem cholernie zawiedziona:( czuje sie wykorzystana...boli mnie to bardzo, bo zaigrał sobie z moimi uczuciami. Najchetniej bym mu to wszystko wygarnęła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula :( WIecie ja juz tez zaczyna m sie troszke tym wszystkim martwic!!Wszyscy sie prawie rozstaj przez to wojsko ! JA NIE CHCE :(!!! Ehh przysiega niby 29 zaproszeni jesczze nie mam :( ;/ On juz nie dzwonil od poniedzialku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam - nie zamartwiaj się:) Ile jesteście razem? Ja też się ze swoim kilka razem pokłóciłam, ale to o głupoty, z reguły o t o, ze jak gdzies wyszłam na piwko ze znajomymi i siedziałam długo a on się martwił:) Nie wszyscy rozstają sie przez wojsko, to są tylko takie kryzysy, które mam nadzieje im miną:( i że nasze kochane forumowiczki nie będa musiały przeżyć rozstania:) TRZYMAM ZA WAS KCIUKI - BęDZIE DOBRZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Ja juz posprzątałam i czekam na mojego miska bo pewnie niedługo się pojawi:) Zamykam..Necia ma rację nie ma się co marwić od samego początku,musisz myslec pozytywnie nie kazda para rozstaje się przez wojsko,znam wiele par ktore pokonały to rozstanie i sa teraz szczęsliwi takze nie załamuj się bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poniedziałku:))) Dziekuje i wzajemnie miłego weekendu Necia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jstesmy ze soba juz 2 lata :) dokladnie minie 27 czerwca :P macie racje nie ma sie czym martwi c !!Myslmy pozytywnie :)NBie mozna sie zalamywac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) zycze miłego dzionka:) u nas super pogoda trzeba ja wykorzystac:) a jutro nad wode..no i niestety jutro koniec urlopu:( buuu:( ale niedługo juz koniec syfu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×