Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

Elo :( A ja mam smutne wieści :( Nie ma poprawy w biodrekach :( Otarłyśmy się o poduszkę ortopedyczną :( I na dodatek doktor zdiagnozwał słabe napięcie w lewej stronie i asymetrię ułożeniową :( Musimy to rehabiliotwać, będę dojeżdzać na rehabilitację 55 km :( I może jeszcze będę chodziła prywatnie, bo u nas jest b. dobry rehabilitant. Tak mi smutno i źle, że szkoda gadać. Bo Lidka owszem przewraca się, ale nie tak często :( No i rzadko dziwga główkę do przodu, żeby usiąść :( Sama już nie wiem :( I jeszcze się zchizuję, że to napiecie to od cczego??? może to jakiś element porazenia mózgowego? No ale Lidka ładnie się rozwija, wszystko się dzieje książkowo, każdy etap \"zalicza\" tak jak trzeba, to chyba nie?? Prawda????? Alfi, ja nie jeżdżę do Łodzi :) Ja mam tam rodzinę męża, ale nigdy tam nie była :) No i ewentylanie mogłabym tam studiować włókienniectwo ;) Szkoda, mi też, bo chętnie bym się z kimś spotkala :) A ja mieszkam w wol. lubuskim :) Obecna mamo!! Tak się cieszę!!! Super, że bliźniaki tak ładnie doganiają swoich rowieśników :D Chantal, Anesiu - ja też mam takie coś wiszące z przodu, cąły tyłek w rozstępach, ale u nas jest mało aerobików i ciężko się dostać :) A jak się karmi piersią to można??? Taki wysiłek ??? bo ja się boję o mleczko, wiecie :) Ale jak można, to ja chyba na głowie stanę i po obronie się zapiszę :) Będę jędrna jak kiedyś ;) A dziś mój tato kończy 50 lat i jako, że jest zagorzyłam turystą, i jak to turysta uwielbia browarek to dostał zgrzewkę Calsberga i czapę w ksztacie kufla piwka :) Ale się uśmialiśmy :) Ściaksm Was i Wasze słodkie bobaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Misiaczkowa nie przejmuj sie tym napieciem i asymetria, to sa rzeczy jak najbardziej do zrehabilitowania, duzo o tym czytalam, bo mialam watpliwosci datyczace Mojego Oskara. Tym bardziej, ze Lidka jest malutka i zostalo to wykryte bardzo wczesnie. Mam kolezanke, ktora tez ma coreczke Lidke i ona tez miala taki sam problem jak Wy - wystarczyly 2 m-ce cwiczen i rehabilitantka powiedziala, ze jest jak najbardziej w porzadku. A Lidce tak bardzo spodobaly sie cwiczenia, ze cwicza juz same w domu. Tak cwiczenia sa dobre dla rozwoju kazdego dziecka. Poczytaj sobie o tym, na gazeta.pl jest tez forum, na ktorym mamy dziela swoimi doswiadczeniami. Zobaczysz, ze to nic strasznego. Acha, i wybij sobie z glowy \"porazenie mozgowe\". Pozdrawiam Mamy i Wszystkie Maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHantall fajowo ze Twoja CHantall jest taka samodzielna i kochana. Podoba mi sie ze masz tyle optymizmu w sobie, to sie chwali:):)Szanuje bardzo takich ludzi mimo, ze ja od nich nie naleze, a bardzo bym chciala.CXHantalka sliczna na zdjeciach:) I widzsz wsyzstko sie udalo, wqie3c na pewno masz kamien z serduszka.:) A nie wpsomnalas czy urodzinki meza sie udaly??ALe sie cieszysz na przyjazd do Polski szok ciesze sie zTOba. Chce szybciutko zobaczxyc zdjatka Jak CHanalka CIe caluje. Alfi ja podaje juz soczek z marchewki i soczek marchewkowo jablkowy ( dodam ze robie je sama, a czasme daje gotowe). Przepajam herbatakami Hippa i podaje rowniez rozbeltanego banana, oniewaz wszystkie d\\zieci na piersi okolo czwartego miesiaca wykazuja niedobor zelaza( czego nie maja dzieci na butelce, poniewaz w mleku modyfikowanym jest odpowiednia ilosc zelaza) i banan uzupelnia ilosc zelaza idealnie. Przygotwuje go tak ze oczywscie obieram ze skorki:) i potem lyzeczka zeskrobuje jescze zewnetrzna jego czesc, i potem rozmiekczam widelcem bananka i podaje lyzeczka. Karolek go uwielbia. OJEJKU eWUNIU JAK JA SIE CIESZE . wiDIZSZ dopiero wpsomnialam niedawno ze masz takie dzielne dzieciaczki. Gratulacje dla Ciebie bo dzieki Towim staraniom dzieci doszly do tych sukcesow i osiagnely je razem z TOba:):):)Az mam lezki ze szczescia.Cieze sie i szkoda z enie mam ja ci TTEGO UDOWODNIC. :) kaAIU L o jej wspolczuje ci ROZSTANIA Z MEZUSIEM, ALE TO DSLA wASZEGO DOBRA. dIZEKUJE za pozdro, ale to Ty przede wszystkim sie trzymaj, wazne ze bedize jak przypiszczam, adwokat, albo notsriusz albo itp. ALFI gratuluje poczcuai zadowolenia i spelnienia. Jestes zonka mezusia:) Ale mi wesoolo ze masz juz to za soboa, ale nie cieszy mnie fakt, ze nas zostawisz, przykre to:( A jesli wyjedziesz to prosze pisz do nas i nie zostawiaj nas bez seibiei JAsia. A propo ale z CIebie laesczka ho ho, to maz Ie bedzie musial pilnowac. ;) Zdjecia sliczne.:) Az mi sie przypomnialo jak ja 4 lata temu slubowalam....hmmmmm piekne to... Ja niestety niemam namiaru do mysiacy, wlasnie dlateog sdobrze sie wymieniac moze podajmy jescze raz sobie te komorki, zawsze bedzienam lzej. Misiaczkowa nie zamartwiaj sie, przykro mi ale bedzie wszystko dobrze. Ja ci powiem jak bylammalutka moja mama jezdizla ze mna na rehabilitacje 100km i trwalo to krotko i sie nie martw bedzie dobrze.Nie martw sie tym porazeniem, bo to n paenwo nie to. Lidka jest zdrowa i madra dizewczynka i bedizesz niedlugo smioala sie z Towich nerow. ALe Cie rozumiem i sciaska m z calego serduszka.Moij Karoluek tez sie nie podnosi do siadania tak jak np wspomina chantall podnosi sie sam probuje ale jak podaje mu raczki to sie niedzwiga.Ale nie sadze ze to cos zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuje za miłe słowa-ale wiecie jak to jest szata ZDECYDOWANIE zdobi człowieka!Gdybym pokazała Wam zdjęcia ze ślubu cywilnego-tydzień po porodzie- wierzcie mi nie mogłybyście mi powiedzieć, że dobrze wyglądałam..bo wyglądałam na umęczoną porodem z podpuchnietymi oczami itp.Dlatego między innymi zaszalałam na ślubie kościelnym z tym strojem. misiaczkowa---> nie załamuj się- tu podpisuję się po wcześniejszymi wypowiedziami.Współcześnie rehabilitacja daje doskonałe efekty. Moja szwagierka rodziła z powikłaniami- tez mówiono, że jakiś tam przykurcz czy niedowład kończyn...a rehabilitacja całkowicie wyeliminowała schorzenie. Zatem trzymamy kciuki by było dobrze i nie załamuj się. Poza tym mój Jasiek tez leniwy jest i z tym przewracaniem na boki wcale tak idealnie książkowo nie jest. aga1981---> dziękuje za Twoje wytyczne jadłospisowe- pozapisywałam sobie i mogę teraz spokojnie gadać z pediatrą o konkretach. Aaa nie mam zamiaru opuszczać grona!!! Chyba nawet się trochę od tej naszej przyjaźni internetowej uzależniłam:-) Tylko zrobie sobie krótką przerwe na podróż i zaaklimatyzowanie i potem zdam relacje. mój kom.503419493, gg.5926968, skype-aldonkafi a teraz już dobrej nocy zyczę do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane ALFI 24 - Twoja suknia przepiekna, weim ze sie powtarzam ale naprawde nei moge sie oprzec by napsiac ze wygladałas jak z bajki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do napiecia meisniwoego moja bratannica tez ma i po meisiacu rehbiltacji nikłą cłkowicie ja myslę ze to całkiem normalne i zdarza sie wilu dziciom takze spokojnie bedzie dobrze ... buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfi juz CIe mam:) Czyli juz sobie zapisalam.CHantall bedziemy teskinc, bynajmniej ja bede:(.Szkoda ze Cie niebedzie, ale bardzije sie ciesze z espelniasz sowje marzenie.CIesze sie razem z TOba. Kurcze nie odzywa sie Ewunia, a przeciez byla obowiazkowai kazdego dnia nam cos skrobnela co sie dizeje ????????????MArtwie sie. DO teog reszty tez nie ma CHantall masz racje, ale co niektorzy sobie odpuszczaja. Ale nigdy nie Ewa o co chodzi????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Dzięki dziewczyny!!! Macie rację, rehabiltacja na pewno pomoże i niedługo będe mogła zapomnieć o tym. Z mężem postanowiliśmy, że w sobotę jedziemy do Aquaparku :) Zasłużyliśmy na odrobinę odpoczynku i relaksu :) Tak będziemy świętować pierwszy dzień mamy :) Mamo Oskarka - a mogłabyś mi przesłać jakiegoś linka? Bo ja nie mogę odnaleźć tam tego, nie wiem gdzie szukać. Dziękuję z góry 👄 Ściaskam każdą z Was i buziaki w piętkę dla bobasków :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anesia---> dziekuję Ci za miłe słowa-suknia trochę jak z kuferka babuni, ale skoro się podobała to super. No właśnie co z naszą obecną mamą?? też zaczynam się martwić, bo faktycznie odmeldowywała się systematycznie-a tu cisza. Dziewczyny jak wy ubieracie Maluchy na te upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM JESTEM!!!! Tylko nie miałam kiedy stuknąć:) Ale czytam Was cały czas:). U nasz wszystko ok:). Maluchy dziś odbyły swoją pierwszą wyprawę na siedząco i baaaaaaaardzo się Im podobało:D, zdjęcia wkrótce:) (chyba nie wytrzymam do końca miesiąca i się zabiorę za uzupełnianie - częściowe - albumów już teraz:) ). Wczoraj spędziłam dzień u mojej Mamy i Bratowej, a dziś najpierw pojechaliśmy na zakupy chusteczkowo-czapeczkowe no i przy okazji oczywiście sprawiłam butki Kacperkowi i opaskę Zuzi:), później wybraliśmy się na wycieczkę w Pieniny - i przeszliśmy pieszo z wózkiem 10 km. Byliśmy na Słowacji (pieszo) nażarłam się tam knedlików z kaputą (mmmmmmmmniammmmm jak ja za tym tęskniłam!!!!) zamówiłam sobie piwko, ale jakoś mi nie podchodziło (chyba przez upał). Pogoda dziś i wczoraj u nas piękna. Wczoraj świeciło słoneczko i było 23 st. i lekki wiaterek, dziś było 30 st i zachmurzone, bezwietrznie - idealna pogoda na spacery:). Jutro ponoć też ma być pięknie, więc pewnie znów cały dzień spędzę na wojażach;). MISIACZKOWA Nie martw się tym napięciem aż tak bardzo! Moje Maluchy również je mają i po 2 spotkaniach rehabilitacyjnych i ćwiczeniu w domku już widać znaczną poprawę:):). Ja też myślałam, że napięcie jest związane z porażeniem ale okazało się, że bardzo się myliłam:). Co do asymetrii to również się z nią borykam - trzeba poprostu cały czas korygować postawę Malucha i to bardzo pomaga:). Zobaczysz jak zaczniesz rehabilitować Małą jak szybko pojawią się efekty:). ALFI Co do ubierania Maluszków w takie upały to ja swoje Pyśki ubieram tylko w samo body z krótkim rękawkiem albo w rampersika z krótkimi nogawkami i rękawkami (bez body pod spodem). Jeśli pogoda jest wietrzna a wiaterek jest zimnawy lub temperatura niższa niż 25 st. zakładam body z krótkim rękawem do tego cieniutkie spodnie, skarpetki i buciki. Zawsze zabieram ze sobą coś z długim rękawem na górę - jakby się chłodniej zrobiło. No i kontroluję czy Maluchom nie jest za zimno przypadkiem. Acha na główki zakładam lekkie chusteczki (obecnie) Kacperek dotychczas chodził w czapce z daszkiem, ale już jest maława na Niego, a to co dostępne u mnie w sklepach zaczyna się od 54 cm obwodu - więc jest jeszcze za duże. No i nie zakrywam uszek, pytałam o tę kwestię pediatry - powiedział mi, że nie jest to konieczne. P.S. Obiecuję poprawę i będę się odmeldowywała codziennie:) choćby nie wiem co! żebyście się nie martwiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki obecna mamo- bo ja już się zamartwiałam czy aby nie przegrzewam..albo wyziębiam Malucha a jeszcze jedno pytanie: jak sobie radzicie na spacerze tzn. w czym wozicie dzieciaczki-mój Jasio w gondole się już powoli nie mieści i jej nie lubi a na spacerówke za mały, póki co montuje fotelik samochodowy ale nie wiem czy tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witakcie Kochane, nie pisałam, bo też byliśmy z małym prawie cały czas na dworzu. Wróciliśmy wieczorkiem, musiałam jeszcze podjechać na zakupy (bo lodówka jakoś opustoszała :) ), a także po pampersiki dla Kubunia do kąpieli. Dziś wybieramy się z nim na próbną lekcję na basen :).Później kąpiel malucha, no i jakoś się nie udało nic napisać. Alfi---udało mi się wreszcie otworzyć i zobaczyć tw.zdjęcia i rzeczywiście wyglądałaś bardzo ładnie, suknia piękna. Co do ubierania Kubusia to podpisuję się pod Obecną mamą, bo ubieram prawie tak samo i zawsze sprawdazam na spacerze czy nie jest mu zazimno albo za ciepło. Jak jest tak ciepło to wkładam mu krótkie spodenki i koszulkę z krótkim rękawem albo na ramiączkach, albo rampersiki bez body pod spodem do tego cienkie skarpeteczki i letnie buciczki albo sandałki. Jak jest chłodniej to spodnie i bluza z długim rękawkiem albo bodi z długim rękawkiem. Na główce zawsze ma czapeczkę albo z daszkiem albo taką inną letnią. Uszka też odkrytę. Jak zimniej i wiatr to czapeczka lekka ale taka, żeby uszka były schowane. Zawsze mam ze sobą bluzę z długim rękawem i lekki kocyk (tak na wszelki wypadek). Obecna mamo---fajnie, że tyle spacerujecie z maluszkami, a przy tym sami odpoczywacie. I zazdroszczę Ci tych kluseczek :). Bardzo się też cieszę że maluszki dobrze się rozwijają i gonią rówieśników. Ja kupiłam czapeczkę z daszkiem w H&M, były różne rózmiary. I niecierpliwe czekam na zdjęcia maluchów, szczególnie na te Zuzi w kolczyczkach. Chantall---będziemy tęsknić za wami, może uda wam się w Polsce dopaść jakąś kawiarenkę internetową i napisać dwa zdania. Misiaczkowa---dziewczyny mają rację, nie przejmuj się tak, a napewno już wybij sobie z głowy porażenie. Po rechabilitacji napewno szybko zapomnisz że coś takiego było. Życzymy wszystkim miłego dnia i buziaczki dla maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfi ---ja też tak robię bo mój Kubuś też w gondoli nie chce, a na spacerówkę zamały :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was moje drogie my dzis cały dzien z Olenka na polku , mamy to szczescie ze meiszkamy na wsi i OLKA moze smiało cąłyd zien siedziec na polku nawet ją zostawiam pod okiem babci i ide do domciu,a wtedy właczam głsono muzykę i odstresowuje sie przy gotowaniu i sprząttaniu. Moj a Olka starsznie sie rozgadalła , rkzyczy na zabawki, znęca si na poduszkach, tarmosi pieluchy i cąły zcas piszczy albo wydaje inne dzwieki :) poza tym ona już siada!! keidy jest w pozycji pósiedzącej odchyla sie do przodu i sama utzrmauje całko, choc ja jej na to niepozwalam ona i tak sowje bo ibnaczej jest wrzask, co do jedzonka Olcia je już deserki i obiadki gerbera piej soczek ale tylko jeden: sliwkowy, po któym robi pikne kupki!! buiaki apapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was moje drogie my dzis cały dzien z Olenka na polku , mamy to szczescie ze meiszkamy na wsi i OLKA moze smiało cąłyd zien siedziec na polku nawet ją zostawiam pod okiem babci i ide do domciu,a wtedy właczam głsono muzykę i odstresowuje sie przy gotowaniu i sprząttaniu. Moj a Olka starsznie sie rozgadalła , rkzyczy na zabawki, znęca si na poduszkach, tarmosi pieluchy i cąły zcas piszczy albo wydaje inne dzwieki :) poza tym ona już siada!! keidy jest w pozycji pósiedzącej odchyla sie do przodu i sama utzrmauje całko, choc ja jej na to niepozwalam ona i tak sowje bo ibnaczej jest wrzask, co do jedzonka Olcia je już deserki i obiadki gerbera piej soczek ale tylko jeden: sliwkowy, po któym robi pikne kupki!! buiaki apapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, u nas pogoda cudo, cieplusio jak w lipcu. Byliśmy z małym na basenie było superrrr!!!! Kubuś był zachwycony, rozgłądał się po całym basenie, zaczął zwracać uwagę na maluchów, chlupał się. Nawet Panie prowadzące zajęcia były zdziwione, że się tak zachowuje, mówiły, że zazwyczaj na pierwszych zajęciach maluchy płaczą i trzeba je oswajać, a mały ani razu nawet się nie skrzywił, byłam z niego bardzo dumna :). Po półgodzinnej lekcji pływania poszliśmy jeszcze do jakuzzi i mały był zachwycony:). Rozpłakał mi się w przebieralni, myślę, że już był zmęczony i głodny, bo jak wsiedliśmy do samochodu to odrazu padł i śpi do teraz :). Ale bardzo się cieszę, że mu się podobało :). W środę jedziemy na szczepienie. Oj jak ja tego nie lubię :(. No i wreszcie udało mi się zaladować nowe zdjęcia na stronę, nowe są na stronie 3 i 4. A więc jak ktoś ma ochotę to zapraszam do obejrzenia. Życzę wszystkim miłego dnia. Ucałowania dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas w trakcie uzupełniania albumów. WITUSIA Słodki ten Twój Kubuś!!!! taki grubasek jak i mój Kacperek tylko, że większy:D, ale miny robią podobne:D:D:D. Acha no i mamy takie same spodnie (dżins z wywijanymi nogawkami na których jest aplikacja kwiatowa biała;) ) - jedne z moich ulubionych:D. No i nosidełka też mamy takie same:D - znaczy ja dla Kacperka też kupiłam granatowe:), dla Zuzi czerwone:). U nas dziś było bardzo upalnie.......ale bez słońca, dobrze, że wiał leciuśki wiaterek bo szło się usmażyć. Dzieci dziś zabrałam na spacerek na ogródek letni (taki kawiarniany). Ja wożę Dzieci w spacerówkach, bo w mojej karocy nie ma opcji włożenia fotelików. Nawet dosyć sobie w niej radzą, choć spacerówk jest nadal dosyć dla Nich dużawa. Zresztą teraz przymierzam się do zakupu dwóch osobnych spacerówek i będę Je woziła tak (na spacer zawsze idę ze Szwagierką, albo z Mężem). Przynajmniej wagowo to zupełnie coś innego niż ta moja landara, no i wszędzie się tymi wózkami zmieszczę. Oczywiście bliźniaczy zostawiam gdyby trzeba było wyjść z Dziećmi samemu na spacer. Ok. Lecę dlej uzupełniać albumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... Wrzucilam na stronke troszke nowych zdjec, wiec jesli ktos ma ochote to zapraszam, link w stopce. Jaka ja jestem zmeczona to jest nie do opisania :( Kombinacja nauka + dziecko jest iscie alpejska. Jutro o 5 rano musze wyjechac do torunia a jeszcze mam 4 dowody do zrobienia. Na dodatek jeszcze ten upal. RATUNKUUUUUU :( Trzymajcie za mnie kciuki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobitki uzupełniłam drugi album jasia-więc zapraszam. http://foto.onet.pl/1s06w,890ga59jsd1s Poza tym dziś starałam sie wprowadzić pewną dyscyplinę by karmic synka co 2,5-3 godz.i prawie się udało. W kwestii ubranka- a jak nocą? jesli jest tak ciepło to body i kocyk wystarczy? czy lepiej pajacyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach...Osti przyczyniła sie do tego, że prześledziłam album Oleńki i kilka innych: Boże jak te nasze dzieciaczki się już pozmieniały, jak porosły.. niektóre jeszcze mają zdjęcia w odcieniu żólto-pomarańczowym, hehe. Ależ ten czas leci...Ale fajne Maluszkiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> witusia mam prosbe... czy mozesz napisac cos wiecej na temat zajec na basenie, tzn jak wygladaja, czy sa zorganizowane, czy ktos pokazuje, czy potrzebna jest dwojka rodzicow, jak dziecko jest utrzymuwane na wodzie (kolko?) i takie tam... No i na ktory basen chodzicie. Z gory dziekuje za informacje, bo tez chcialabym chodzic (mieszkam kilka km od W-wy), ale moj maz cos marudzi, ze zarazki, choroby, ze sie woda zachlysnie... no i musze go jakos przekonac :) -----> alfi24 sliczny ten Twoj Jasio, inne dzieciaczki juz ogladalam po kilka razy, nie wiem dlaczego dopiero teraz trafilam na Wasze zdjecia... No nic, tak czy inaczej przystojniak z niego rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Kobiety. Album Zuzi i album Kacperka gotowe - jeśli macie chęć zapraszam. Najnowsze zdjęcia znajdują się na stronach: Album Zuzi - końcówka str. 6 do końca albumu. Album Kacperka - końcówka str. 5 do końca albumu. Acha chciałam się Wam czymś pochwalić. Kacperek dziś zjadł całą zupkę łyżeczką!!!! (pół słoiczka dostaje) Zuzia \"załapała\" łyżeczkę i dziś zjadła mi 4 łyżeczki zupki:):). Zmieniłam Im łyżeczki na miękkie - sylikonowe. Są płytsze i nie powodują bólu dziąsełek przy przygryzaniu ich (a moje Pyśki namiętnie przygryzają łyżeczki - dlatego też Zuzia zraziła się do powyższej bardzo.). Dodatkowo jeszcze dziś dzwonili do mnie z TVN24 i chcą zrobić reportaż na temat przywrócenia mojej Mamy na stanowisko z którego odwołano Ją (niezgodnie z prawem) ponad rok temu. Pytali o informcje w tym temacie - więc Im tę historię opowiedziałam i chcieli bym wystąpiła przed kamerą - ale na to się nie zgodziłam, namawiali mnie na wypowiedź \"bez twarzy\" (wiecie......pełen kamuflaż), powiedziałam, że przemyślę.........chyba się nie zgodzę, bo Sącz to mała mieścina i jakby się kto kapnął to by mnie zlinczowali. Hm.........mają jeszcze dzwonić..........mąż mówi, że jak mnie dobrze \"zniekształcą\" to powinnam wystąpić....ale ja sama nie wiem, w każdym razie nie jestem pewna tego czy powinnam..... Jutro uzupełnię o kilka zdjęć album wspólny Bliźniaków, a na początku czerwca umieszczę całą resztę zdjęć:). Całuski dla Was od nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pomoc! dziewcyny pwoiedzice mi taką rzecz, kupuje olce soczki HIPPA i tam jest napsiane ze w skałdzie jest cukier?? zdziwiałam sie bo myslałam ze nie wolno dawac dzieciom csłodzonych napojów , powiedzce co wiecie na ten temat, moejj olce bardzo posmakowła nektar malinowo- jabłkowy ,a le boje sie o ten cukier ktróy jest w składzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ŚWIEZYCH ZDJEC OLI!!!!!!!!!!! adres na stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, my znowu dziś cały dzień na spacerku. Uwielbiam taką pogodę :). Uwielbiam słońce i cepło. Zauważyłam, że Kubusiowi też ciepełko nie przeszkadza :). Mamo Oskara--kilka słów o zajęciach na basenie. Byliśmy na Targówku, pływalnia \"POLONEZ\". Zajęcia prowadzone przez 2 Panie (bardzo miłe :) ). Grupa składa się z 7 osób (to znaczy 7mam i 7 maluchów). Maluszki w wieku od 3 do 12 miesięcy. Na baseniku w którym prowadzone zajęcia są dużo zabawek, piłeczek. Na rączki maluszkam zakładane są takie dmuchane rękawki. Maluszki ćwiczą z rodzicem, Panie które prowadzą mówią co trzeba robić. Nie są to rzeczy jakieś skomplikowane, maluszki uczą się pływać na brzuszku, na pleckach, oswajają się z wodą, której jest dużo, jednym z ćwiczeń są skoki dzieciaczków do wody z brzegów basenu (maluszki z pozycji półsiedzącej albo siedzącej z brzegu basenu rodzić trzyma malucha pod paszkami i zsuwa go wody tak, żeby chlupała mocno woda, później unosi się maluszka do góry i znowu do wody mocno, żeby chlupało, malucham bardzo się to podoba :) ), do zachęty pływania służą dmucane piłki i zabawki, do których maluchi mlyną i popychają główką albo nóżką. Na wodę kładzona też mata na której siadają, kładą się maluchy i chlupając nóżkami płyną na drugi koniec basenu, a później skoki do wody z maty. Dzieci bawią się przy tym świetnie (rodzice też :) ). Mojemu Skrabkowi bardzo się podobało. Może na następnych zajęciach zrobię zdjęcie to dodam do albumu. Obecna mamo----dziękujemy za komplement dla Kubusia, rzeczywiście nasze Skarby robią podobne miny. Nie wiem czemu ale u mnie są tylko 5stron albumu Zuzi i 4strony albumu Kacperusia i nie wiem czy Ty nie zamieściłaś jeszcze zdjęć Zuziaczka w kolczyczkach czy mi się cholerka coś nie otwiera. A jeszcze miałam Ci powiedzieć, że Zuziaczek to wykapany tatuś :). A co do spodni to też je lubię, bo są wygodne :). Anesiu---cholerka ja też ostatnio zauważyłam, że w niektórych soczkach hippa jest cukier ale nie we wszystkich. No ale myślę, że może jest w takich ilościach, że mogą je dostawać maluchy. Sama nie wiem. Z tego co zauważyłam to w deserkach i soczkach gerbera nie ma cukru, a więc kupuję gerbera. Ale hippa też, bo gerbera nie widziałam wszystkich smaków, chyba że nie ma w tym sklepie co kupuję. Anesiu , czy Ty dodałaś nie wiele nowych fotek Oli czy to u mnie coś nie działa? A malutka cudna. Alfi, Osti---dzieciaczki bardzo urosły i są takie fajniusie. Chantall---u nas bardzo ładna pogoda to myślę, że wszystkie mamy z maluszkami na spacerkach. Wiesz mój Kubuś też chcę tak siadać. Troszkę mu pozwalam ale nie dużo i on też strasznie się w tedy złości. Chantalka ma fajną matę. My zamówiliśmy dla Kubunia matę, jutro, pojutrze ma przyjść, mam nadz., że mu się spodoba :). Chantalka super się uśmiecha, jest taka kochana. Wiecie dziewczyny dziś kupiłam sterylizator do butelek, bo dobijało mnie wygotowywanie je w garach. I jestem zadowolona, fajna rzecz. Życzę wszystkim miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->Ewa enter po linku, bo wyskakuja %%%%, no i sprawdz adres, bo nic nie widac :( ----> witusia dziekuje za relacje z basenu, mam wielka ochote tez isc na takie zajecia, jutro zadzwonie i powypytuje. Acha i ja tez jezeli bym sie zdecydowala, to do \"Poloneza\" bo dojade tam w 10-15 minut. ufff... troche sie ochlodzilo... i pomyslec ze lato dopiero przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×