Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

A my dziś ciężki dzień mieliśmy. Nie wiem czy upał, czy ząbki, ale łatwo nie było. Ufff. Emilka zaczyna powoli sama siadać. Juppi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 74 >> ja jestem, tylko kończyliśmy z męzem prace lic ( więc do sprawdzania i poprawiania miłąam dwie) i powrót do pracy, do tego remont czas zacząc na nowo. AAAAaa wspomne o weselichu na którym byłam świadkowi więc troszke pomagałam i choroba Karolka, nikt nie wiedział co to i tak się tułaliśmy, a ja wyłam jak bóbr. Kupy z dnia na dzień było coraz więcej i temperatura była przez dwa dni. Kupa była zielona i jak woda rzadka.:( Już teraz nadrabima czytanie i jestem coraz bliżej końca. Nie lubie pozostawiac nieprzeczytanych widomości. Anesia>> mój mały teraz też przechodzi samgo siebie . TO że lubił się bawić na zabawe w nocy to zawsze Wam pisałam ale np. dzisiejszej nocy jald 3 razy i wypił 350 herbatki, więc chyba sporo.Nie znam przyczyny czy to robaki nie wiem . Podaj może lek który podajesz może któraś będzie chciał zapodać po konsultacji z lekarzme, jeśli to nie zaszkodzi a tylko pomoże. Dobrze ze posłuchałas swojej intuicji i poszłaś do lekarz.a I dobrze, że to …………….tylko robaki.:) Matylka 345>> Ja miałam taka ochote na sex, że nie iwem czy to w ogóle jest możliwe już od pierwszych dni ciązy, więc dla mnie to nie kojarzy się z ciąża, ale życze CI jeśli oczywiście teog chcesz, żeby to był zwiastun dz\\idziusia.:) Żecze CI teog z całego serduszka.:) Mysiczko>> Jak Michąs ślicznie siedzi, w ogóle piękny chłopczyk. Ucałuj go od Cioci i przybij piątkę od kolegi Karolcia, który jeszcze fika i chyba nie mysli o spanku. Osti>> Super że kończycie domek, okropnie się cieszę. I Warto wszsytkoewigo raz się przemęczycie a potem będziecie tylko dopieszczacswoje gniazdko.  Spanie.. Krolek zasupie sam ze smoczkiem i misiem- pieskiem się wtula, czasem potrzebuje butle ale spoko rzadko. TRylko że w nocy nie spi spokojnie, lecę bo marudzi będę koćńzyć jutro Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Mamyyyyy- przypominam sie w dużych odstępach, ale wybaczcie Kochane po prostu nie mam kiedy pisać..u nas sezon wakacyjny i tabuny gości...dziś część wyjechała a ja wreszcie dopadła komputer i od pół godziny nadrabiam zaległości: Mysica i Kasia L---> zakładanie i zmiana pieluchy KOSZMARRRRR u nas tak samo, Jasiek przewraca sie od razu na bok i wierci i nijak założyć się nie da. Co sie dzieje po kąpieli to szkoda opisywać..do tego stopnia Maluszek się wyszkolił,że jak tylko podnosimy go do ręcznika zaczyna się wrzask, który trwa przez całe czynności po-kąpielowe.Ufff odetchnęłam z ulgą kiedy poczytałam, że nie tylko my się tak męczymy.. NOWE Forumowiczki--- witam bardzo serdecznie: urodziłam synka Jasi 24 stycznia, pochodzę z centrum Polski..a tymczasowo na Wyspach Brytyjskich przebywamy cała rodzinką chantall---> czytam Cie systematycznie :-) trzymaj się dzielnie ..właściwie to jesteś jak kręgosłup tego forum- dzięki poza ty gorąco pozdrawiam resztę wesołej gromadki: anesie, Age1981, witusie1, miame, obecna mamę, osti,misiaczkową u nas tymczasem: Jasiek wreszcie siedzi samodzielnie od przedwczoraj samodzielnie siedzi, od wczoraj ma dolną,lewą jedynkę a dzisiaj przeRAczkował do kuchni-hehe a ja powinnam mieć oczy na około głowy, bo ruchliwe te Pociechy strasznie. Noo i postaramy się w najbliższym czasie dorzucić zdjęcia, bo mamy poważne zaległości Tymczasem dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki, fajnie, że się odezwałyście miama, osti, alfi, aga - dawno juz Was nie było na forum. Osti Olunia juz taka duża panienka. Słodka dziewczynka:-). Co sie dzieje z obecna mamą moze któraś z Was ma z nia kontakt, czy wszystko w porządku z bliźniakami? Troche się martwie. Mam nadzieje, że jest wszystko jest ok. U mnie dzisiaj w nocy alarm. Amelka była ogólnie marudna dzisiaj podczas snu. Mąż do niej wstawał. Dawał piś, ja byłam nieprzytomna ze zmęczenia. I tak koło 2:30 Amelka sie wybudziła na dobre więc kazałam męzowi ją mi dać do łóżka to ja nakarmię więc mi oon ja podaję a ona cała rozpalona. Szybko zmierzyłam temperature 38,8 stopni. Amelka calutka czerwona oczki lśniące, podaliśmy jej szybko paracetamol w czopkach ale i tak już do rana nie było mocnego snu tylko cały czas się wierciła i marudziła, tylko przy cycuszku była spokojna, więc nawet jak mi się już skończył pokarm to i tak jej pdawałam pierś tak na sucho bo ja to uspokajało. Dzisiaj temperatura już niższa ale cąły czas stan podgorączkowy. mam nadzieję że to tylko te zabki. Bo innych objawów nie zaobserwowałam. Nie wiem czy iśc do lekarza czy poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Kasiu, nie mam pojęcia, ja chyba zadzwoniłabym chociaż do przychodni spytać czy przyjść z małą. A teraz jak się mała czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Osti---Oleńka przesłodka i już taka duża. Kasiu L---mam nadz., że to przez ząbki ta temperaturka u Amelki. Chantall--dobrze, że się już lepiej czujesz. Aguniu1981---pisz jak tam Karoluś i czy nauczył się jeść kaszki i pić mleczko modyfikowane. Alfi---gratuluję Jaśkowi umiętności siedzenia i ząbeczka. Kasiu-74----dużo zdrówka dla Klaudii. A jak macie ochote obejrzeć zdjęcia Kubusia z Mazur i pierwsze próby raczkowania to zapraszam na poniższy link (nowe zdjęcia są na stronie 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać, na zdjęciu 4 w drugiej linijce na str.5, jest to urządzenie :) o którym wam pisałam, w tym daję zawsze Kubusiowi owoce. życzę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witusia Kubunio super chłopak, jak ładnie sam trzyma w rączce jedzonko naprawdę bardzo ładnie. Mazury widac przypadły mu do gustu:-). Witusia jak moge zapytać to gdzie planujecie zakupić działke w jakim regionie? My już objechaliśmy z mężem prwie wszystkie mijescowości podwqrszawskie. Trudno wybrac fajne miejśce na dom dodatkowo jak człowiek jest ograniczony finansowo:-). Może wiesz gdzie można w miarę rozsądnej cenie kupić taką działkę? Z góry dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny . Moja malutka jest z ciocia na spacerku. Agnieszka26 witaj ja tez niedawno tutaj dolaczylam,masz juz wprawe co do dzieci Chantall ...dzieki mi tez sie podoba moja praca.Te bole moga byc spowodane pogode .mam nadzieje ze dzis juz dobrze- Betacia ...witaj dziekuje za komplement dla mojej coreczki.Wszystkiego najlepszego dla TWOJEGO KAROLKA . Miama ...no to fajnie ,bo myslalam ze moja ma tylko jakies wydzimisie... Kasia L fajnie ze to bylo tylko Twoje przypuszczenia ciesz sze ze masz tak zywa coreczke.Dziekuje za napisanie pare slow o sobie. Mam nadzieje ze z Tesciowa juz dobrze.Myslalam ze tylko ja pracuje .... Witusia wszystkiego najlepszego dla Kubusia:) Kasia74 ...Fajnie ze Majce wyszedl zabek Aga mam nadzieje ze twoje malenstwo sie dobrze juz czuje http://images27.fotosik.pl/61/5d62c3808b6e9180.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantall---pomyliło Ci się :) ale dziękujemy za komplement, Kasia L ma córeczkę Amelkę. Kubuś to mój Skarb :), zdjęcie z żołnierzami to z przedworajszej parady. A to do owoców to Kubuś dostał od swojej cioci ze Stanów, szukałam takiego na allegro ale nie znalazłam, może źle szukałam. A rzeczywiście jest to bardzo wygodne, bo maluch nie może odgryzać dużych kawałków, tylko wysysa sam sok z owoców, tylko wióry zostają :). No i dobrze, że już się dobrze czujesz. Kasiu L---my jeszcze też nie znaleźliśmy nic co by nam odpowiadało. Poszukujemy tak ok.20km od Warszawy i chcemy, żeby w pobliżu koniecznie był las. Nam się podoba Izabelin i okolice. Zastanawiamy się nawet czy nie kupić działki nieodrolnionej ale wtedy trzeba wszystko dokładnie sprawdzić, żeby później nie było jakiejś niespodzianki. Ale tak jak mówię, my jeszcze też nic nie znaleźliśmy co by było w rozsądnej cenie i w dobrym miejscu. Patrycja86---malutka słodziutka :). Życzymy wszystkim miłego wieczoru :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Witusiu, fotki super, Kubuś jest boski, a jak mu świetnie raczkowanie wychodzi, ale fajnie sobie odpoczęliście na Mazurach. Witusiu mojej Klaudii już lepiej, może to jakaś trzydniowa gorączka była, mam nadzieję, że już minęło na dobre. Patrycja mała super dziewczynka i ma śliczne oczka. Kasia L, napisz jak Amelka i czy może wyszedł jej już ząbek. Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantall ja też się podpisuję pod tym urządzonkiem co ma Witusia do owocków, bo musi być wygodne jak dziecko sobie ssie sam soczek a nie dławi się kawałkiem owoca. U nas pewnie jeszcze takiego czego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 74 z Amelką nie za bardzo temperetura cały czas sie utrzymuje, przed godzina miała 38,2 stopni. Dopiero co zasneła i oczywiście przy cycusiu. Widać że jest osłabiona. Knsultowaliśmy się z pediatrą co robić, na razie kazała obserwować Amelką, chyba, że pojawią się wymioty biegunka, to szybko do szpitala, b mógł ja jakiś wirus dopaść. Oj jak sie boję, oby to tylko ząbki. U mnie w pracy też koleżanki córka miała gorączke i tez przez trzy dni, podobno coś takiegi grasyje w powietrzu, źe tylko jest gorączka ale tamta dziewczyna to ma juz kilkanaście lat. NIe wiem może moja Amelka tez tak ma. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja z tą teściową to dalej nie jest za słodko ale wiesz wcale mnie to nie martwi, przyzwyczaiłam sie juz do tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdążyłam Wam opisac jak tam było na wizycie lekarskiej w środde - napisałam tylko że ADHD wykluczone:-). Córcia zsotała zważona i wazy - matko trzymajcie się 8,800 kg. A skończyła 8 sierpnia 7 miesięcy. Ile wasze bobasy ważą - czy moja Amela nie za dużo? Jak zwykle mieści się w normie ale ciągle ta górna granica. A i wiecie jakie jaja mała ma alergie/skaze białkową. Mimo iz staralm się nie jeśc prodkuktów mlecznych może jakies minimalne ilości ale wygląda na to że to wystarczyło. Juz od jakiś 2 miesięcy na policzkach ma yakie małe krosteczki, takie szorstkie. Jak bylismy na badaniu orzy okazji szczeoienia to lekarka powiedziała, że to pewnie od tego, że amelka bierze teraz różne rzeczy do buzi.Jakos mnie to uspokoiło. Smarowałam jej policzki mascią, która przepisala lekarka i nic nie pomagało. Zaczęłam czytać w internecie i wszystkie opisy wskazywałay, że te krostki to objaw alergii pokarmowej. No i teraz na tej wizycie w środe nasza pediatra to potwierdziła. Pytała co małej daję do jedzenia i jak sie okazało duży wwpływ mógło tez mieć to iż Amelce już od jakić własnie dwóch miesięcy daję na obiadek zupki m.in. z cicelncinką a cielencinak to mała krówka więc też nie powinn aAmelka to jeść. wiec mamy teraz takie zalecenie, żeby prowadzić właściwa dietę napewno do końca roku a najlepiej do 2,5 lat. Poxniej dziecko może juz przyjmowac \"produkty\" krowie (tak się dziwnie wyraziłam) bo wtedy podobno dzieci już potrafią przyswoić białko krowie a teraz mogą miec problemy. więc juz ta alergia mnie całkowicie dobiła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia L. to może moja starsza córka Klaudia właśnie miała taką gorączkę trzydniową, a ta lekarka na pogotowiu przepisała antybiotyk, bo to ponoć zatoki, a ja ją teraz przez tydzień będę faszerować tym antybiotykiem. Amelce mam nadzieję, że to ząbki idą i trzymam kciuki, żeby tak było, spokojnej nocy Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia L, mojej koleżanki syn też miał miał właśnie takie czerwone i szorstkie policzki i do tego drapał się strasznie po uszach, aż do krwi i tez stwierdził lekarz, że jest alergikiem. Teraz ma trzy lata a po alergii ani śladu, a minęła mu właściwie jak miał 1,5roku. Wszystko będzie dobrze nie załamuj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu L. ------ moze Amelka ma poprostu trzudniowke. Choroba ta charakteryzuje sie wlasnie wysoka i trudno zbijalna temperatura. Na 3 dzien dziecko obsyuja krostki na calym ciele i po chorobie. Jest to choroba wirusowa. Olenka to przechodzila w czerwcu, tylko ze to bylo zaraz po szczepionce bo zarazila sie tym w przychodni. Najpierw myslelismy ze to od szczepionki ma taka temp. ale jak ja wysypalo to wpadlam w panike i do szpitala. W karcie ma wpisane wirusowa goraczka trzydniowa, wpisali jej to w przebytych chorobach zakaznych. Tego dnia co ja wysypalo temp. spadla i wszystko bylo ok. Krostki schodzily jakis tydzien. Ale dzieki Bogu nie swedzilo. Jestesmy z wami trzymajcie sie. Ola dzis byla na szczepieniu. ojjjjj bolalo bolalo, no ale coz trzeba. Poza tym ok. Mala ma 7,5 miesiaca, a wazy 9300 i ma 72 cm :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za bledy i oczywiscie chodzilo mi o trzydniówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witusiu Kubuś przesłodki, a w okularkach wygląda przekochanie! My mamy problemiki dziś, humorek nie dopisuje, nie wiem, czy nie pójdzie jakiś następny ząbek. Noc nieprzespana, Emi właśnie odsypia, a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, dziękujemy wszystkim za komplementy dla Kubulka :). Chantall---niestety nie mam tej nazwy, bo pudełko wyrzuciłam odrazu jak to rozpakowałam. Szukałam na allegro po haśle \"do owoców\", \"do jedzenia owoców\" ale niestety nieznalazłam. Kasiu--74---cieszę się, że Klaudia już lepiej się czuje. A Kubuś jeszcze tak prawdziwie nie raczkuje, tylko podejmuje próby :), staje w takiej pozycji i buja się, aż póki nie opadnie na brzuch. I jak jest zmęczony i nie chce mu się już podnosić to przesuwa się, tyle że do tyłu :) albo kręci się w kółko :). KAsiu L----dużo zdrówka dla Amelki. U nas dziś słonecznie, a więc spacer i basen :) Miłego dnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!! Nieodzywalam sie bo moja niusia jest strasznie marudna, nie mam czasu nawet spokojnie kawy wypic. Prawdopodobnie beda wychodzic jej zabki a do tego jeszcze pewnie teskni za bracmi, ktorzy zostali w Polsce na wakacjach ( dobrze, ze wracaja juz za tydzien). Emilka dzis konczy 7 miesiecyi nareszczie umie siedziec bez podparcia.Jak pisalam wczesniej mam 3 dzieci i pochodze z okolic Torunia a mieszkam na wyspach. Mam na imie Agnieszka, mam 27 lat a od 9 lat jestem mezatka i nie wyobrazam sobie zycia bez moich babelkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kasiu trzymaj się napewno będzie dobrze :) Witusiu Kuba przesłodki - nie mogę się nadziwić jaki on jest sprawny a przecież najmłodszy. A urządzonko rzeczywiście super. U nas nocka z głowy - nie wiem czy to znowy zęby ale mam dość. Ja proponuje może zrobić tabelkę, taką wypatrzyłam na innum topiku :) Nick, Imię malucha, d. urWg i dł urodzeniowa, Obecna wg, dł., Il. ząb. 1. Mysica, Michałek,16.01.07, 3400kg/56 cm, 7600 kg/ 72cm, 2 ząb. Co wy na to?? Oczywiści modyfikacje mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick, Imię malucha, d. urWg i dł urodzeniowa, Obecna wg, dł., Il. ząb. 1. Mysica, Michałek,16.01.07, 3400kg/56 cm, 7600 kg/ 72cm, 2 ząb. 2. alfi, Jaś, 24.01.07, 3400kg/56cm, 7600kg/70cm, 1 ząbek witaj agnieszko26-gratuluje dzieciaczków! zawsze chciałam mieć przynajmniej 3...nie wiem czy jednak zdążę :-) reszta forumowieczek pewnie zagoniona, sam coś o tym wiem bo zaglądam ostatnio b.rzadko, ale zawsze cieplutko witamy nowych gości. znikam Jaś pożera właśnie buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłoszenie :P:P Oddam w dobre ręce lub wymienie na lepszy model. 7 miesięczny Misiałek, marudny jak diabli, nie śpi w nocy, zajmuje się sobą przez 3 min, góra, wyrywa sierść psu, dobiera się już do kina domowego, zżera mamy kapcie :P tacie zresztą też, ogólnie wszystko co zakazene jest fajne a zabawki są beee. W dzień śpi z półtorej godziny maks razem, robi kupy jak tylko dostanie nową pieluchę :P Oprócz tego pogodny, uśmiech się do wszytkich więc nie będzie problemów z adpatacją :D:D:D Chce ktośśśśś, nawet dooopłaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Alfi wygląda na to że nasze maluchy to mego chudzielce - zaczynam popadać w kompleksy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a jakie macie foteliki od 9 kg bo się przymierzam do kupna. Na co zwrócić uwagę. Podobają mi się coneco zenith i venus ramatti. No i fifnanse ograniczone - maks 400 zł.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane mysica to ja też jestem chętna na to ogłoszenie. Osti ja nie wiem dlaczego, ale nie mogę albo prędzej nie umiem włączyć zdjęć Oleńki a tak bym ją chciała zobaczyć, bo pewnie urosła już sporo. Może mogłabyś je dać do jej albumu tak jak poprzednie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×