Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

owiedko gdzie jedziesz nad morze, bo ja tez jade!! do władysławowa juz jutro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chantall na pocztaku balismy sie zostawic ja przy tym samym ...i stalam za nia ...ale nie widzialabym zeby sie przewracala do przodu . Wczoraj Do wieczora mala byla u babci bylo super ,mala spala na wielkim lozku i byla naprawde grzeczna. Gdy przywiezli ja do domu ...mala zrobila PIERWSZY KROCZEK w moja strone :) coprawda był on troche niezdarny ale prosto w ręce mamusi Chodze sobie z babcia widzicie wystajacego zebola ... http://www.wrzuta.pl/obraz/qzuRW91fjs/ A tu już widać oba ząbki a jak się dobrze przypatrzycie to zobaczycie obok dwójeczke:) http://www.wrzuta.pl/obraz/eopGbJE9tB/ Przyszywane ciocie ---milego dnia i buziaczki dla moich przyszywanych kuzynow i kuzyneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś czasu mi brakuje do tego jeszcze małemu górne ząbki idą i jest troszkę marudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczynki wpadłam sie pochwalić, że moja Amelka dzis grzeczniutka w nocy obudizła sie tylko dwa razy i to za pierwszym razem jak się obudziła to pomarudziła i zasnłema sama:-) szok, a ten drugi raz to około 4:30 więc wziełam ją już do łożeczka i dałam pierś, bo juz miałam takie pełne. U nas też dwa ząbki na dole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kochane żegnam się z Wami , dzikuje za zyczenia miłęgo pobytu, oraz ładnej pogody, i Wy sie trzymajcie cieplutko, odezwe sie do Was po przyjezdzie oczywiscie zasypujac fotkami Aleksandry nad morzem :)) buziaki dzieciaczki,, badzcie grzeczne i dajcie mamusiom spac !! buziaczki cioteczki badzcie wytrwałe całeuje kazda w czołko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Chantall - jestes taka serdeczna. Buziaczki, duuuuży Cmok dla małej Chantallki. anesia - zazdroszczę Ci tego wypoczynku, bawcie się dobrze i do zobaczenia. Czekamy z utęsknieniem na opowieści jak było i oczywiście na nowe dzdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek lepiej śpi, tfu, tfu i coraz bardziej ruchliwy:( Nie mogę mi zmienić pieluchy. Swoją drogą powinni wymyślić przewjaki z dybami aby zakuwać dzieci na tą chwilkę bo u mnie jest maskara przy przebieraniu. Kasiu L. myśle że przesadzasz i i tak nie da się ztwierdzić ADHD w takim wieku. Mój Misiałek to żywe srebro iteż nie usiedzi chwilki. dzieci są rózne i poprostu nam się trafiły żywiołowe. Nie martw się i ciesz soę malutką. Ja mam krzesełko drewniane ale dawrowane więc nie wybrzydzam. Ale średnio wygodne. Zarza puszcze zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczko pewnie masz rację z tym że przesadzam, ale ja naprawdę jestem na skraju wyczerpania a i tez pełna obwa, czy aby na pewno moja Amelka jest zdrowa. A tak z ciekawości jak czytałam o ADHD to mozna już po 6 mcu stwierdzić - zaobserwoac, że dziecko jest zbyt pobudliwe (odbiega od normy) i ma wskazania do nadpobudliwości. A u mnie też horror przy przewijaniu jak tylko zdążę małej zdjąć pieluche to ona od razu fik i już na brzuszku i ucieka więc ja ja na plecki a ona ryk, ze ją przewijam i mi się wygina w wszystkie strony. Taka codzienność:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Emi też taka żywiołowa, taka natura po Tatusiu ;-) Anesiu baw się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Mąz na urlopie a mam mniej czasu niz jak go nie ma ;) Nie ma to jak miec dwioje dzieci ;) Obejrzałam zdjątka :D Sliczne dzieciaczki, z dnia na dzień, coraz piękniesze i pene uroku :D U nas zagon, remntujemy chatke, mała baraszkuje, ostatnio nauczyła się ghiii hggggggiii i tak cały dzien. Próbuje nadal raczkować :) Wasnie spaliłam kasze i ganek :) No świetna ze mnie kuchareczka ;) Moja lidka też się budzi ostatnio w nocy bo jej się chce pić, wypije 200 herbatki i dalej w kimke ;) W ten weekend bawilismy się na weselu, fajnie było wyjść gdzieś tylko we dwoje....zabrzamiło egoistycznie ale było nam to bardzo potrzebne :) A jutro jedziemy do Zakopanego :) Na pięc dni, do niedzieli :) Ale zawsze to coś :) Mam fure pakowania, prasowania i nie wiem gdzie łapki wsadzić z tego wszystkiego ;) Zmykam czas prasować :o Ściskam mamusie i do napisania :) PS. Chantal jak ja ci tego fitnesu zazdroszczę, u nas nie ma miejsc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny .... My wrocilismy od babci ...bo nie wiem czy wam pisalam ale ja pracuje i w tym czasie mala zajmuje sie babcia. Dzisiaj mala nie zrobila zadnego kroczku ciekawego dlaczego :( wrocilo jej takze spanie po poludniu ...i z tego sie ciesze bo mam czas dla siebie ... Tak dzisiaj wygladam :http://www.wrzuta.pl/obraz/a0oU9FXVJG/ My mamy krzeselko ...moze takie starodawne ...ale otrzymalismy go chyba od chrzestnej bo chciala go wyrzucic wiec my go sobie zabralismy ...http://www.wrzuta.pl/obraz/1Gi8cHdpe9/ A co do komunikatora ...to mam tylko wpkontakt ale tam tez przesiaduje tylko czasami ... Moze dziewczyny opowiedzcie cos o sobie ....bo jestem tutaj nowa i was nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o tak wczesnej porze ...ja tylko na chwilke ,poki mala jeszcze spi .... Chantall dzieki za napisanie pare slow o Sobie zycze wam powodzenia dazeniu do celu . My tez myslimy o wyjezdzie do Angli ....ale to tylko tak na razie na 5 % dobrze znam Angielski bo tlumacze teraz w Firmie wlasnie takie zlecania a oprocz tego udzielam korepetycji. Moja malutka nauczyla sie otwierac drzwi do lazienki jak sa nie domkniete -odpycha je raczka i robi wyjscie smoka :) spryciala Dzisiaj jest swieto jak wiecie i jedziemy do Babci na odpust ,uroczysty obiadek i ciacho,pewnie wrocimy pozno i nie wiem kiedy zajrze. Zobaczcie jaką super ekstra wygodną pozycję do spania wybrała sobie moja dziewuszka :) http://images28.fotosik.pl/58/336e6338f9d51a0e.jpg http://images24.fotosik.pl/58/d9924fcda40e769b.jpg Milego dnia Cioteczki i kuzynowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Mam trojke dzieci dwoch synow w wieku 10 i 7 lat i coreczke prawie 7 miesiecy. Chcialabym czasem z kims pogadac tym bardziej, ze narazie nie pracuje. Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozdrawiam, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Chantall też jestem z grudnia tylko inny rocznik. Patrycja masz piękną córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe twarzyczki ;-) Patrycja moja Emi też tak sypia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamuśki, piszcie jak najwięcej co tam u was słychać. W warszawie pogoda super właśnie wórciliśmy ze spacerku. Ja jestem padnięta, najchetniej położyłabym sie spać ale córcia nie pozwala:-). Wczoraj bylismy u pediatry w związku z moimi obawami, że córcia ma AdDHD. Oczywiście jak już któreś z Was pisały przesadzam i to grubo. Córa jest zdrowa i poporstu bardzo żywiołowa. I mam się z tego cieszyć i być cierpliwą bo podobno takie dzieni szybko sie usamodzielniaja i będzie z każdym dniem lepiej. Ufffffffffff jaka ulga. Dalej opisze poźniej bo córcia się już domaga uwagi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie.Coś tu pusto,mój Karolek wczoraj skończył 7 miesięcy byle do roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Patrycjo to teraz ja kilka słów o sobie: Mam na imię Kasia mam 28 lat. Mieszkam w W-wie. Mężatką jestem od dwóch lat, a z mężem jesteśmy już od 7 lat. Tak jakoś ze slubem nam nie wychodziło (w dużej mierze dzieki teściowej :-( ). Urozdiłam córeczkę 8 stycznia 2007 r. Ma na imię Amelia Wiktoria - Wiktoria bo miał być Wiktor syn:-) żyliśmy w takiej świadomości ponad pół ciązy az w 28 tygodniu otrzymaliśmy w końcu wiadomość że jednak córa. Wróciłam do pracy od 2 lipca i jest mi z tego powodu źle ale niestety takie czasy, mamy opiekunke i jak na razie jestem z niej zadowolona. Amelka też ją polubiła. Nasza córcia to istny mały diabełek - potrafi wykonczyć wszystkich, którzy sa w jej polu \"rażenia\". Na razie odpukać nie chorowała nam ani razu. Lubi się koąpać, a nie lubi się ubierać i zmieniać pieluchy. Mimo, iż jest tak absorbującą osóbka nie wyobrazam sobie ani jednego dnia bez niej. Mam jej nieraz dość ale tak tylko na chwilkę:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Chantall mieszkam w centrum W-wy a dokładnie na starym zoliborzu - to ten rejon W-wy przy Cytadeli - tam stacjonuje wojsko:-). Mieszkam w W-wie od 9 lat. Przyjechałam u na studia po liceum. Teraz z mężem marzymy aby sie wynieśc z samej W-wy gdzieś opza miasto. Szukamy działki pod W-wa ale strasznie drogie te działki tak koło 500,00 tys zł.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Kubuś w poniedziałek skończył pół roczku :). Od wczoraj zaczął mi łazić :). Zdjęcia z Mazur postaram się zamieścić może do końca tygodnia. KasiuL-- cieszę się, że Amelka jest zdrowa :). My też szukamy działki za Warszawą i marzymy o domku. Mieszkamy w Warszawie na Bielanach. Betacia---gratulacje dla Karolka z okazji skończonego 7misiąca :). Patrycja 86, Agnieszka 26---witajcie w naszym gronie. Urocze wasze córeczki:). Chantall---dużo zdrówka oby głowa przestała boleć szybciutko. W Warszawie wreszcie pogoda ładna, a więc dlatego rzadko piszę, bo jesteśmy prawie cały czas poza domem. Życzymy wszystkim miłego dnia i uciekamy na spacerek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Witusia, Betacia, wszystkiego najlepszego dla bobasków z okazji urodzin. Witusia czekamy na zdjęcia Kubusia z wyjazdu. Kasia L, ale super wiadomość, bardzo się cieszę, że z Amelką wszystko dobrze, buziaki dla tego Twojego małego rozrabiaka. Chantall te bóle głowy to może przez tą pogodę, oby szybko minęły. Majce wczoraj wyszła górna druga dwójka i marudziła bidula, musiałam dać czopka i się uspokoiła. Moja Klaudia za to wczoraj w nocy miała bardzo wysoką gorączkę, ból głowy i mdłości, wystraszyłam się, że to może jakieś zapalenie opon mózgowych, albo Bóg wie co jeszcze. Nad ranem mąz pojechał z nią na ostry dyżur i od razu wykluczyli to zapalenie opon mózgowych, a podejrzewali zatrucie i dostała kroplówkę. Okazało się po kroplówce, że to nie zatrucie tylko zatoki i dostała antybiotyk. Szlag mnie trafia, bo dziś w nocy znowu to samo, wysoka gorączka i ból głowy. Mam nadzieję, że ten antybiotyk zacznie działać to będzie lepiej, ale wczoraj w dzień było nawet ok i dziś jak na razie widzę, że też jest ok, aż się boję znowu tej nocy. Jakoś nie do końca jestem przekonana, że to te zatoki, ale chyba lekarz wie lepiej. Bidulka nawet boi się coś zjeść, żeby nie było tych mdłości, ale dałam jej wczoraj taki delikatny rosołek, bo tak jej się chciało. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesia i Witusia>> Gratulujemy postępów, widzer że siedzenie już macie opanowane. Super ciesze się i fajowo, że dzieci są takie bystre. Owiedka>> TO niesamowite jak skarbek wstawała i siłowała się o Ciebie po prostu bomba, wyobrażam sobie jak byłaś szczęśliwa. Misiaczkowa>> Widze że choróbsko to samo co u nas. Karlu robił tyle samo kupek od piątku. Byliśmy dwa razy w szpitalu i trzy razy u lekarz\\ anormalnie szok.:( Nikt nie wie co to tylko faszerują go lekami. Wczoraj powiedziała mi pani dr że pół naszego miasteczka przychodzi z tymi objawami, więc to chyba wirus. Chociaż może i na ząbki. Mysica>> Super że Dentinox pomógł. Kasiu L>> Nic jej nie będzie na pewno Amelka bardzo się wystraszyła. Nie martw się i nie miej do siebie żalu. TO jesze nie raz będzie tamat naszych wypowiedzi. Całuski dla Ciebie i Amelii. Miamuś wszystkiego naj dla Emilci. Mój misiu jwezcze chory może do jutra mu przejdzie ja nadrabiam zaległości i czytam zległe stronki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×