Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

dzięki za info dla witusi i agi... i miłego wieczoru, ja dziś padam więc znowu relacje z roczku przekładam na jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie ale pisałam z wami jeszcze na starym topiku miamy.po porodzie przestałam, ae czytam was regularnie:)można sie przyączyć do wass ponownie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...mam różne problemy z Maluszkiem,a tu forum umarło-czy spotykacie się na tym drugim? Zajrzałam tam ze 2 razy ale wciąż 3 te same wpisy-czy coś mnie ominęło. Część z Was ma mojego maila-dajcie znać.. Pozdrawiam mocno i żałuje, że tak się to potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfi podaj maila bo dziewczyny go nie mają i nie wiedzą jak cie powiadomic o nowym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfi Kochana podaj e-maila to wyslę Ci link gdzie się przeniisłyśmy - tam jest super nikt nie proszony sie nie wtrąca w nasze sparwy. do mnie e-mail: kasia_she@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malelka_
Moja szwagierka co trochę opowiada o tym forum i o topiku mam mających dzieci w tym samym miesiącu co ona. Zachęcona jej opowieściami zaczęłam szukać mam ze stycznia 2007 roku i tu niestety topik gdzieś przeniesiony by nikt nowy (niepożądany) nie mógł się przyłączyć SZKODA.... A może jednak jest jakiś topik tylko go przeoczyłam. Jeśli tak to proszę mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie. Kiedyś pisałam na forum mam które urodziły w styczniu 2007. Potem nasz topik \"sie\" skasował i nikt go nie odtworzył. Tu widzę że też nikt dawno nie zaglądał. Jesteście tu jeszcze mamy styczeń 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny się przeniosły, napisz do mnie na maila to ci prześlę namiary. Nie wiem, czy w nowym miejscu jeszcze piszą, dawno do nich nie zaglądałam. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wcześniej wspominał swój pobyt w Pobierowie w "Pensjonacie pod Winogronem". Wtrącę się i przekażę swoje słowa uznania. Wspaniale wspominam czas spędzony w Pobierowie oraz przesympatycznych ludzi z "Pensjonatu pod Winogronem". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×