Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

i kolejna stronka.....pomału nastukamy kolejny tysiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazłam W imieniu całej redakcji informuję: 1. To nie moderatorzy ani admin sieją ten zamęt 2. Wygląda na to, że albo ktoś z zewnątrz włamal się na serwer, albo wyszpiegował jakoś hasło do moderatorskiego panelu 3. Bardzo prosimy o niezakładanie nowych tematów o zniknięciach - sami widzimy co się dzieje 4. Prace nad problemem trwają, jednak nie potrafimy powiedzieć, ile dokładnie czasu to zajmie - prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ sytuacja taka zaistniała nie z naszej winy niezależnie od tego, kto i jakie domysły na ten temat snuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to czytałam.....wychodzi na to że ktoś sie włamał....jakis zdolny/nieudolny haker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mama......Magdalenka........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79........Maja.................03.01.06......www.majc iamat.bobasy.pl lidus...........Oliwia...............11.01.06.......www.bob asy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06............ ........................ ziomka........Marcinek...........25.01.06 zapka.........Mateuszek.........09.01.06...... www.mateos. bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mama......Magdalenka..........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79.......Maja................03.01.06......www.majc iamat.bobasy.pl lidus........Oliwia...............11.01.06.......www.bob asy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06............ ........................ ziomka........Marcinek.............25.01.06 Perełka35.....Kinga................05.02.06....www.perelka.bobasy.pl ja też sie melduje:D kurcze i warto byłoby co jakis czas skopiowac nasze wpisy,tabelke bo szkoda znow to stracic, ja mam ciągle cichą nadzieje ze odzyskamy nasz topik,bo kurcze szkoda:( a swoją drogą człowiek juz niczego nie moze byc pewny:( i wiecie co -niech każda moze ma w stopce numer gg -powpisuje sie je i łatwiej potem sie zgrac i ...moze te co mają SKYPA podadzą namiary a te co nie mają zapraszam do ściągniecia:D:D tam mozna konferencje robic i usłyszec sie, i czat tam jest , mozna pisac do woli:D:D moje gg i skype bedzie w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️sz.mama......Magdalenka........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl ❤️lulka79........Maja.................03.01.06......www.majciamat.bobasy.pl ❤️lidus...........Oliwia...............11.01.06.......www.bobasy.pl/oliwia2006 ❤️ollka...........Lenka...............14.01.06............ 🌼ziomka........Marcinek...........25.01.06..... 🌼zapka.........Mateuszek..........09.01.06...... www.mateos.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam skaypa, zaraz w stopce podam namiary pisała do mnie na meila aneczka1 bo nie wiedziała co sie stało i zaprosiłam ja tutaj, mam nadzieje ze sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapka mnie olała hehhehehehehehehehehe nie skopiowała tabelki ze mn a:(:(:(:(:(:((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pereczka przepraszam, ale troszkę długo mi zeszło kopiowanie i kwiatki :) ale coś z odstępami znów nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee......coś z tym moim skaypem nie tak, ale mam gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️sz.mama......Magdalenka........12.01.06..... www.magdalenkacz.bobasy.pl ❤️lulka79........Maja.................03.01.06..... www.majciamat.bobasy.pl ❤️lidus...........Oliwia...............11.01.06...... www.bobasy.pl/oliwia2006 ❤️ollka...........Lenka...............14.01.06...... 🌼ziomka........Marcinek...........25.01.06..... 🌼zapka.........Mateuszek..........09.01.06...... www.mateos.bobasy.pl ❤️Perełka35.....Kinga................05.02.06......www.perelka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zapka, a ja co do kwiatków itd jestem \"zdolna inaczej\" i nie umiem wiec pewnie temu mnie nie zauważyłas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figielek 24
moj skype drogie mamuski to dorsze3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz 2 mamy dały skypa , a reszta? tam mozna superowo czatowac:D:D a co myslicie o tymm forum tic-tak? kurcze pisze na laptopie bo cora okupuje duzego kompa i dziwnie mi sie pisze heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka - topik wygląda sympatycznie, ale pewnie nie ma szans przenieść sie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mama......Magdalenka..........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79.......Maja................03.01.06......www.majc iamat.bobasy.pl lidus........Oliwia...............11.01.06.......www.bob asy.pl/oliwia2006 nikolet...Oliwia..................23.01.06.......www.nikolet.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mama......Magdalenka........12.01.06..... www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79........Maja.................03.01.06..... www.majciamat.bobasy.pl lidus...........Oliwia...............11.01.06...... www.bobasy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06...... ziomka........Marcinek...........25.01.06..... zapka.........Mateuszek..........09.01.06...... www.mateos.bobasy.pl Perełka35.....Kinga................05.02.06......www.perelka .bobasy.pl nikolet..........Oliwia...............23.02.06 www.nikolet.bobasy.pl poprawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle podobnie jak Lidka, że na razie nie ma co sie ewakułowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi ktosik mnie wyprzedził;) oj ja też nie umiem bez Was żyć:) dzisiaj miałam por az pierwszy i pewnie nie ostatni porażkę wychowawczą, moja mała uwzięła się by wsiadać do wózka dla lalek, ja stanowczo mówię jej, że nie, a ona co na to? patrzy tymi swymi ślepkami tak, że mnie rozbraja i zamiast stanowczej miny mam uśmiech na ustach, o ranki jak ja wychowam ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam wielki sentyment do naszego topiku i do was.....lubie was dziewczyny!!!.......................jak my sie nie spotkamy to ja nie wiem................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwa - takie porażki wychowawcze są mi jak najbardziej znane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×