Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Agnes76....30.08.2005...Bartuś www.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszek www.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymek www.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidek www.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmara www.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartosz www.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodem www.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinek www.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Maja www.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuś www.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorek www.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kinga www.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateusz www.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałek www.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynka www.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwia www.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalena www.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycja www.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignas www.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusia www.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwia www.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilek www.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruś www.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olek www.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julcia www.juliaulikowska.bo basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelka www.amelusianiusia .bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz to moge dla was zrobic Gospej gratulacje dla Olusia. Buuziaczki dla wszystkich maluszkow, normalnie myslalam o was codziennie, jak juz powklejam zdjecia to wam troche poopowiadam , bo my dzis wrocilismy do domku okolo 20. wiec teraz wstawiam pranie. Oczywiscie ulubiona moja atrakcja bylo lazenie po wielkich galerjach Ile tam jest sklepow sklepiczkow , ze szok. Moi chlopcy troche gorzej to zniesli ziz ja ale ogolnie bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nareszcie usiadłam, dzisiaj mnie wzięło na \"wiosenne\" porządki a właściwie to juz od piątku chodzę codziennie i robię porządki jakich ten dom baaardzo dawno nie widział, a że miewam destrukcyjne nastroje prze mega marudzenie synka to pozbywam sie wielu rzeczy, które nigdy mi sie nie podobały, stały na półkach i tylko kurz zbierały ;) Od razu bardziej świeżo w domu :D Szczęściara - dobrze że sie znalazłaś :) Lulka 🌼 na pocieszenie - Ty to masz teraz prawo płakać codziennie, bo przecież nie dość że męcząca codzienność to jeszcze ta huśtawka hormonalna. Ojj jak sobie przypomnę te humorki i nastroje to od razu mi się szkoda męża robi że przez to przechodził ;) Szczęśliwa mamo - z tego co wiem to leki wchłaniają się nawet szybciej, żeby chociaż z pół godziny wcześniej. Tak mi ostatnio mówiła lekarka, bo ze Stasiem zawsze mamy takie jazdy jak jest chory i musi coś brać. No i przy gorączce ma wymioty kilka razy dziennie :/ także pościeli musimy mieć w zapasie i 2 śpiworki (a czasem i to nie wystarcza). Co Ci mogę poradzić to dawać antybiotyk nie zaraz przed spaniem czy mlekiem ale z pół godz. do godz. przed kąpielą a wieczorne mleko dawałam mu w 2 porcjach albo po prostu 1 mniejszą. Jak zwykle wypija na raz około 210-240 ml, to przy chorobie daje mu na raz najwyżej 150 ml. Ide do męża do garażu pograć w rzutki ;) Nie ma jak romantyczny wieczór we dwoje ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez mam dól, więc może po prostu taki dzień.... Lulka, zazdroszczę tego mamowania. Mój Antoś zarówno na mnie jak i na męża mówi tata, na babcie normalnie - baba, na dzadków - dziadzia. Czasem wsciekłośc mnie bierze, na to jego tatowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo, uważam, że antybiotyk powinien się wchłonąć. Napisz jaki to antybiotyk, to zaraz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam - Lulka też Ci zazdroszcze tego \"mama\", bo u nas podobnie jak u Aneczki ciągle jest TATA!!! I każdy jest tata, czasami to śmieszne sytuacje wychodzą jak np. w sklepie do obcego faceta drze sie TATAAA!!! ;) Ostatnio jakaś dziewczyna zareagowała i mówi do swojego chłopaka - \"ej chyba synek Cie woła, nic nie mówiłeś\" ;););) Zmieniłam stopkę, dodałam nr gg, a skype podałam w profilu, tyle że nie mam mikrofonu, ale pisac można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa mamo moje dziecko po jednym leku wymiotowalo, i chyba byla to (jesli pokrece w nazwie to sorki) nystatyna, w malej butelllce, taki zolty gęsty płyn. Dopiero po zmianie na Ospen zaczelo dzialac, mały wtedy byc przeziebiony, gorączka , czerwone gardlo i takie tam podobne . aj dziewczyny super ze sie odnajdujemy, powoloutku powolutku do celu:))) szczesciara czekamy na zdjęcia lulka - judasz to moje dziecko - niby sie przytula bo chce ukochac, a z tyłu walnie Cie klockiem w łeb - ze sie gwiazdki świecą:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo, amoksiklav szybko się wchłania i przenika do tkanek, więc myślę, że przez 50 min większość dawki już się wchłonęła. Lek najlepiej podawać na początku piosiłku, choć obecność pokarmu nie upośledza jego wchłaniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati gada po swojemu, dzis kaka caly dzien, mama ylko jak mu sie krzywda dzieje i trzeba ratowac :) TATA zapomnial i niw mowi juz /udalo sie mu kilka razy w listopadzie :D/. Baba najczęściej do słuchawki, choć też już żadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któregoś ranka leżelismy z mężusiem w łóżku, a mały wstał i dreptał po pokoiku, pytamy się gdzie jest tata, a synio zamiast do taty poleciał w stronę drzwi - jakby miał zaraz wrócić z pracy :)d, dobre co?? ale mąż się wkurzył, bo dziecko zapomniało jak ojciec wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzień jakiś taki byle jaki, męża nie ma więc siedzimy w domku, na dwór niw wychodzi mały, bo jestem jeszcze chora, 10 dni antybiotyku i człowiekowi nie jest lepiej, koszmar, jutro na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie - ja chciałam sie wpisac na nowa stronke ;) Syjka - mój tez po nystatynie haftował dalej niz widział :/ Ale to brał przy antybiotyku, chyba przeciw grzybom (????) Olku - gratuluje chodzenia!!! Staś juz łądnie chodził, tzn. puszczał się mebli i szedł sam kilka metrów (niepewnie ale szedł), a teraz nie wiem co się stało, ale jak sie go postawi samego na srodku to w ogole sie nie rusza tylko zaczyna plakac jakby sie bal i od razu bach na raczki. Nie wiem czy gdzies porzadnie wyrżnął i sie teraz boi? Wasze dzieci tez mialy takie pierwsze proby? Stas to chyba ostatnie dziecko na forum które zacznie chodzić. Czy są jeszcze jakieś niechodzące samodzielnie maluchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syjka dobre z tym klockiem, Mati nie chce sie sam przytulac, calusow nie daje :(, bic tez nie bije, tylko za włosy tarmosi albo wbija pazurki a nascycyna tez zwymiotowal za pierwszym razem potem juz bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka to jest nic, bo moj maż akurat pracuje za granicą tak ze 3 - 4 tyg jest w anglii, a 2 z nami. I jak wraca pyta Kamila : czy do mamusi przychodzi jakis wujek???????????????? na to kamil (bo akurat nauczył sie na wszystko kiwac głową) TAAAK buuuuchcha , myslalam ze z krzesła spadne, ktos ma wiekszego malego judasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola rzeczywiscie moglo byc, bo na poczatku bardzo mial rozwolnienie, taka plaga biegunek byla + przeziebienie - ale pierwszy raz widzialam zeby dziecko tak wymiotowalo.... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola u nas też tak było, że już chodził troszkę potem tylko przy ściankach, mebelkach albo na reće:/, na szczęście nie trwało to długo i teraz już nie potrzebuje pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciaro.... cosik mi sie zdaje , ze moze nie pranko, ale ciuszku przymierzasz nowo nabyte- no jesli tak to zazdroszcze, , bo sama bym jakies fatałaszki przymierzyla... a jeszcze cos o malym judaszu, byla dzies u mnei kolezanka z coreczką (3,5 letnia), zaproponowalam dzieciom danonki, oczywisci e moj Kamil MAMA AMMMMM, mama ammm, mama ammm, dobra otworzylam mojemu, kumpela swojej corce, a kamil zabral sie za 1 łyzezkę, 2 łyżeczkę i deserek malej...a swój na pozniej sobie zostawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nystatyna rzeczywiście działa przeciwgrzybiczo. Pola, mój Antoś też chodzi tylko przy meblach, a gdy się go puści, to momentalnie siada. Opowiem wam jak Antoś w sobotę pożegnał gości. był bardzo zmęczony, a oni już sie ubierali, więc powiedział im pa pa. Ale znajomi jeszcze chwilę stali, a Antek był coraz bardziej senny i rozdrażniony. powtórzył jeszcze raz pa pa, a po chwili wskazał palcem na drzwi mówiąc \"tam papa\". Spaliłam się ze wstydu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam z Waszych małych judaszów, a moja córcia podchodzi robi wszystkim dzieciom cacy, głaszcze ich po główce, do mnie podchodzi daje mi buzi(nie wspomnę, że otwiera całą paszczę i jestem ośliniona równo), przytula się, a co do chodzenia to ja nie wiem kiedy ona stanęła na nogi, bo jakoś szybko to jej poszło i w miarę bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma to po tatusiu, tatus bedac w przedszkolu (pora obiadowa) jak zauważył ze dziecko gdizes sie rozgląda... to łąps za miesko i do buzi.... i tłumaczył ze on nie wziął bo ma swoje na talerzyku to po co mu inne:))) jest tego od groma zeby tak wszystko napisac, ale mam naprawde wesoło i z mężem i z synkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze i piszę wykład, a że mam ogromnego lenia to zaglądam co kilka minut, ale się nie rozpisuję, bo niestety mam mnóstwo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×