Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

ja do ciasteczek nia zasiąde, troszke mnie szczeciara zmotywowala i postanowienie mam takie ze nie jem slodyczy clay post, a kolacje do 18, choc dzis wyjatek bo robotnicy wlasnie odeszli, wiec ide po cos lekkiego (golonka po bawarsku hihihihi- żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ale sie wkorzylam, pamietacie jak pisalam o wozku, wystawilam neutrala, za to ze brudny i waga nie taka jak w aukcji, w odezwie mam negatywa, koszmar normalnie, napisalam do allegro. Negatywa mam za to, ze wystawilam jej neutrala, a i tak cala w nerwach jestem od kilku dni, w sobote kolejne podejscie, nie jezdzilam 2 miesiace i nie wiem jak sobie poradze, tz dzis 2h i w sobotke troszke. mam nadzieje, ze sie uda i bede miala spokoj, a tak wogole to macie jakies sposoby na wyluzowanie - odstresowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syjka mi szczesciara tez ten pomysl podsunela i tez nic slodkiego nie jem, choc kilka flipsow malego zjadlam, ale to nieslodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 nie robcie smaka bo staram sie nie obżerac a caly czas mam na cos ochote :) wlasnie polozylam mała, teraz chyba bedzie chodzila juz ok 20, bo o 19 jest jeszcze pelna zycia :) ale za to rano sobie gadala sama do siebie przez godzine wiec spoko :) Bozina to nie wiem jak to interpretowac bo Maja najpierw mowila baba, a teraz mowi mama.hmmmmmmmmm W kazdym razie dzisiaj bylismy u lekarza i na razie nic nie widac, wiec podejrzewam ze bedzie dziewczynka, bo siusiorka to moze juz by bylo widac. za jakies 2 tyg pojedziemy na usg genetyczne to na tamtym sprzecie juz wszystko widac :) Przemek przyjedzie specjalnie na 1 dzien co do blizny to na razie spoko ale mam troche obaw.Mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka będzie wszystko dobrze, zobaczysz:) zapka a niestety nie znam dobrego sposobu :O na wyluzowanie:O a z tym zakupem wózka to rzeczywiście beznadzieja, jak można tak robić, niech się cieszy ta osoba, że nie dostała negatywa, ale cóż są ludzie i ludziska:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja WLASNIE skonczylam ogladac 4400 i chyba lece spac, bo cos mnie telepie, chyba ze zmęczenia, caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze sie Wam pochwalic ze Maja wygrala konkurs na najlepsze zdjęcie w lutym na paklankach.Ale sie ciesze.szkoda ze ona jeszcze nie zrozumie :) Nagroda jest jakas zabawka.ale fajnie :) Wysylajcie dziewczyny zdjątka bo jak widac mozna wygrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka gratulacje dla Majeczki. Lulka na gina usg to mi dopiero w 27 tyg. było widać fiutka od Matika. Ale już dużo wcześniej wiedzieliśmy, że to facet (z Rudy Śl.) Może wkleisz nam to zdjęcie Majki które wygrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , jestem juz po kapieli i popijam sobie piwko z cola Pychotka. Lulka no to gratulacje dla malej modelki. Mam pare nowych fotek , bo nauczylam sie zzucac zdjecia z komorki na komputr, wiec teraz zawsze moge cos pstrynkac w fajnych momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak Niko dzis rano mnie obudzil http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca5312956e23c2ac.html Potem pojechalismy do pracy , i oczywiscie robil pomste u babci http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2ba58da49b56016.html A tu chzba mial ochote na spacer w dyiadka butach http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d123b92d4edf5fb8.html I syzkuje mi sie malz podroznik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a05b6b8b54b98e4a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapko Na pewno tym razem dasz se rade, powiedz kiedy bedzie ten wilelki dzien a bedziemy trzymaly za ciebie kciuki. Dodi no wielka szkoda ze wczesniej sie nie mzgadalysmy , a ja z checia bym sie z toba i waszym smykiem spotkala na miejscu. Bo do Bozinki to trochi bylo juz za daleko. ale coraz czesciej mam ochote na nasze spotkanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no właśnie, Mati ma już 2 ząbki. Wyszłą mu lewa dolna dwjka i idzie prawa górna jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Suzinka, teraz już na pewno pójdą wszystkie:) ciekawa jestem jak u jeszcze jednego dziecka, ale kurcze nie pamiętam chyba u Justy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze na [powaznie zaczniemy myslec o spotkaniu naszym. nIECH KAZDA NAPISZE GDZIE MIESZKA A MY ZNAJDZIEMY srodek z wszystkich i miast. i kto by chcialsie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×