Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Aneczka miłej pracy Ci życzę choć ja bym nie miała siły nic pisać :) ja powoli chyba znikać spać, mężulo krzyczy, to chyba się go posłucham ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie żel nivea za free
Temat: chcecie za darmo zel nivea good-bye cellulite? 22:45 chcecie żel nivea za free dajcie maila 22:50 chcecie żel nivea za free potrzebuje 10 osob. jak wy sie zarejestrujecie i wyslecie maila tez dostaniecie. dawajcie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nasze te szkraby juz sa takie fajowe, Zaduzo to se nie kupilam bo niko marudzil w sklepach , skonczylo sie na 2 bluzeczkach i 2 parach spodni dla mnie. a Chlopcy dostali wiecej. tu w czasie podrozy Niko uderzyl w 1 drzemke http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03162955675ccb89.html Tu chwila zwatpienia ( czy ja wogole wyjde dzis z tego fotelika) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a1e3bbbe4019ff9.html krotki postuj no i odrobina zabawy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d29302b300484b49.html To juz w Krakowie i juz zuluje http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/834a9d9fecca9d2b.html Pierwsza noc za nami , czy ktos tu jest http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13f639e44f44f45b.html I znalaz prababcie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4399cd4cffa01975.html To przed olbrzymia galeria http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/280bde54629c46e5.html Tu w nowej czpce http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88ca3243834afcbc.html Piekne fontanny http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a609c1c0813367de.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/127ea7f5d7f44303.html Jutro wkleje reszte, bo dzis juz ide lulu buziaczki `

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!! dawac kubki na kawusie, dobrą parzoną:)) szczesciara super fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kawusia stygnie;) gdzie się chowacie:) no moja dzisiaj ładnie wypiła leki, żadnych sensacji nie było, myślę, wczoraj chciała odkaszlnąć a niestety stało się co innego:( moja rozrabiara nie śpi już o 6.15:O teraz ładnie bawi się i co jakiś czas ćwiczy moją cierpliwość, właśnie trzaska drzwiczkami, o rany sił mi kiedyś zabraknie w mówieniu \"nie wolno\" a teraz mi pluje na lustro w przedpokoju, całuje swoje odbicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez juz jestem!!! mała ogląda teletubisie - ta bajka jest tak głupiaaa.....no ale coż....jak dziecko lubi to nie bede jej zabraniac przynajmniej cisza w domu. Czesc szczesciara - tesknilysmy za Tobą!!! zaraz poczytam co tam naskrobałyscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w koncu msze sie wybrac na szczepienie bo miałam juz iśc jakies 2 tyg.temu jakos boje sie tej szczepionki i chyba temu tak odwlekam, ale chyba zaraz zadzwonie do przychodni.....albo nie ......pójde jutro już na 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... nasza mała mówi zadziwiająco dużo ale mama niestety jeszcze nie powiedziała ..może nie powie bo woła mnie po imieniu ..(Marta)..ajta, ajta, ajta... pięknie mówi tata, jak jej podpadnie to krzyczy ojciec, mówi dziadzia ,babcia na Huberta woła ABE, w ogóle strasznie pocieszna jest prawdziwa kobieta jak się jej czegoś nie da to rzuca się na ziemie, jak czegoś chce to chodzi i cmoka i przekupuje buziakami, buziaki takie same jak opisuje szczęśliwa mama z otwartą buzią...więc niezbyt subtelne, bałaganiara pierwsza klasa wywalanie ciuchów...wyciąganie torebek itp..itd.. i do tego psuja pierwsza klasa, dłubek jak się uprze to wszystko rozbierze ..odgryzie guziki z telefonów kom..dla dzieci wypruje nitki z dywany ..zerwie tynk ze ścian ..i tylko czeka aż drzwi do łazienki są otwarte co się często zdarza Hubertowi i myje ręce w wc... jednym słowem szatan....ale za to pocieszny do wszystkich na ręce leci, nawet w sklepie na spacerze tylko ją ktoś zagada i nie daj Boże będzie się zachwycał jaka piękna grzeczna od razu wyciąga łapki i na ręce...osobiście uważam że dzieci w okolicy roku są cudowne.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pwnieże nasze maluchy są fajowe, choc ostatnio jak rozmawiałam z kumpelami co tez maja dzieci to doszłysmy do wniosku ze najlepiej jakby nasze dzieciaki juz dorosły i wyprowadziły sie z domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Bejka za miłe słowa...a teraz pokombinuje z tą stopką...spróbuje z enterem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na kawie - bardzo mocnej bo pobudka byla przed 7 (tak od 3 dni) a ja przyzwycajona do chodzenia spac najwczesniej o 1 :O Dzisiaj padne o 11. Szczęściara - super zdjęcia i świetna ta nowa czapa. Możesz mi zdradzic w jaki sklepie ja kupiłaś? Bo mam dla Stasia taka wiosenną kurtkę-parke własnie w stylu marynarskim - granatowa a pod spodem jest odpinana biała bluza z kapturem więc własnie takiej czapy szukam :D Rzeczywiście te nasze dzieci sa teraz prześmieszne, nawet jeśli czasem dają nieźle w kość to wynagradzają to swoja pomysłowością i uśmiechem :) Stasiu tez nalezy do szeroko całujących sie dzieci ;) Najchętniej całowałby się cały czas ;) A jak jest troszke zmęczony to kładzie sie na wznak, wyciąga rece po moją głowę i przyciaga do siebie żeby go całowac po całej buźce - wtedy to ma taką błogą minę że odpływa :) Zapka dzięki za pocieszenie, mam nadzieję że mój też zacznie szybko spowrotem ładnie chodzić. A wtedy pewnie będe wspominała miło czasy kiedy to małe leżało, albo tylko troszkę raczkowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka ja dzis , wlasnie co przyszłam, byłam na szczepieniu MMRII , zle nie bylo bo maly troszeczkę płakal, ponoc dopieko w okolicach 12 dnia, moze jakas reakcja wystapic ale nie musi, nie wiem co i jak będzie, narazie KAMIL z tyh wrażeń usnął. miezy 83, waga 11 kg (malo - bo ciągle w ruchu) i zaczynamy podawanie marsjanek lub innych witaminek z aktywnym żelazem przez 2 tygodnie, bo żelazo i hemoglobinka mogły by być lepciejsze...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko, wczoraj narzekalam ze puchy a tu taki urodzaj dzisiaj :) dzieki dziewczyny za pocieszenie, dzisiaj juz lepiej, troche sie wyspalam, chociaz musialam i tam wstawac rano bo szlam na badania krwi. gdyby nie maz to znowu zapomnialabym ze mocz trzeba wziac :) moze w 9-tym miesiacu bede pamietac :) Syjka Aneczka usmialam ze z Waszych małych judaszów :) :) szczesciara dobrze ze nas znalazlas musze pochwalic Maje bo wczoraj pierwszy raz ruszyla z kopyta w BUTACH. nareszcie. zawsze plakala i nie mogla ruszyc z miejsca a wczoraj na zakupach Przemek latal za nia od sklepu do sklepu a ona wbiegala, patrzyla na sprzedawczynie, w smiech i do nastepnego sklepu :). fakt ze w tych kozaczkach to łazi jak robokop, ale i tak juz postep :) cholera czy Wam sie tez puszczala krew z nosa w ciąży? ja tak mialam wtedy a teraz znowu sie zaczelo. wkurzam sie bo musze lezec i czekac. brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!!!!! spadamy:) moja córeczka śpi od godzinki pewnie zaraz się obudzi i będzie dalej rozrabiać, szkoda, że jest chora bo bym poszła sobie gdzieś na spacerek. no nic posiedzimy w domku a niedługo będzie wiosna to będziemy śmigać co rusz:) czas chyba rozejrzeć się za jakimś rowerkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka hejka :) /mi krew nie leciała/ moja mała też nauczyła się chodzić w butkach na spacerku hi hi choć ma za duże chyba ze 2 numery;) w domu już chodzi w kapciuszkach od 3 tygodni chyba bo jednak trochę zimno, a skarpetki zawsze ściągały się:O ja chcę już wiosnę i słoneczko:D a może jakaś mała kawusia? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny maledujcie jak tam dzieci po tej szczepionce bo ja tez sie boje a za 2 tyg mam przyjsc kurcze, widze ze u Was robia badania krwi itp a moja lekarka nic, zawsze tylko zwazy, obsłucha i do widzenia.nie wiem czy to dobrze albo u kolezanki lekarka wypelnia te rubryczki o rozwoju, u nas cala ksiazeczka pusta.jak to jest u Was? a co do dzieci to jasne ze super, ale ostatnio bylam u kolezanki z takim 2,5 rocznym chlopcem. fajny wiek, bo dziecko juz rozumie, duzo robi samo i mozna wytlumaczyc dlaczego czegos nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka mojej małej nic nie było po tej szczepionce miała ją zaraz po pierwszych urodzinach, u mnie też tylko ważą, mierzą i osłuchają, o badanie krwi sama czasami proszę, choć ostatnio nie doszłam :( i skierowanie nieważne już:O a książeczkę sama sobie wypełniam od samego początku, zaznaczam krzyżykiem co i kiedy a czasami piszę datę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa - ja sie pisze na kolejna kawkę - dużą z mlekiem pól na pół :) Lulka - mi krew z nosa leciała bardzo i to juz wcześnie bo zaraz po 3 m-cu. Pamiętam że śluzówka w nosie była non stop podrażniona :/ Tez jestem ciekawa tej szczepionki, cały czas ja odkładamy ze względu na choroby. A właśnie - nie wiecie ile musimy odczekać po chorobie (bez antybiotyku) żeby iść się zaszczepić? Tydzień wystarczy czy dłużej? Ja z przychodni jestem zadowolona, chociaż nie ma za każdym razem mierzenia, ważenia itd. żadnych rubryczek też nie wyełnia poza podstawami. Jak poprosimy to waży itd. ala zazwyczaj ważymy go sami (swoją drogą 11 kg!!! - kawał klocka ;) ). Cos mi się wydaje że na 2 latka będzie ważył więcej niż te \"przepisowe\" tabelkowe 12,5 kg ;) chyba że zacznie sie wiecej ruszać. U nas w przychodni jest taki plus, że umawiamy się na godzinę i jeszcze nigdy nam sie nie zdażyło żeby czekać, wizyty sa co 15 minut, więc dzieci nie maja ze sobą kontaktu i nie zarażają się wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie badałam Lence jeszcze krwi i pewnie jeszcze długo nie zrobie bo nie widze takiej potrzeby. W przychodni lekarka tez tylko osłuchuje i waży, a ksiązecza zdrowia prawie pusta (tylko wpisy lekarki i szczepienia) ja jakos tak sie nie bawie w wypełnianie rubryczek, ale moja bliska kolezanka to ma ksiązeczke całą pobazgraną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj mocno pobolewa podbrzusze na tej wysokości gdzie mam blizne po cc i nie wiem od czego obawiam sie ze może przez ta spirale, chyba zadzwonie do gina bo coraz mocniej zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola proszę u nas też jest na godzinę i dosłownie może spotykam się z jednym dzieckiem, a do przychodni mam 3 minutki, tylko przez ulicę:), więc idziemy w ostatniej chwili. książeczkę poradziła mi koleżanka wypełniać bo mówi, że oni nie uzupełniają:) ollka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja własnie pije kawke ....w końcu:D:D wstałysmy dzis o po 8 rano:D:D i mała po 12 poszła spac wiec mam jeszcze troche luzu:) co do szczepienia ja mam Kinge zapisaną na przyszła środe,ciekawe ile waży, co do badań to tez nigdy nic poza osłuchaniem ,wazeniem i mierzeniem nie robi lekarka u nas a dzis zaszalałamz Kingą....pewnie nie każdemu sie to podoba, bo mowi sie ze niech dziecko kiedys samo decyduje itd, ale byłam jej uszka przekłóc:D, ma takie śliczne kuleczki, nawet nie płakała, niezadowolona była tylko z tego ze musiałam ja mocno nieruchomo trzymac i wściekła krzyczała a tak to super,za jakis czas pojdziemy tylko zmienic te na złote które dostała na roczek:D ,wogole to mi mała sroczka rośnie, lubi spinki, świecidełka, łańcuszki hehehe więc chyba mnie nie przeklnie za uszka kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka ty jak zwykle zawsze cos napiszesz ze mi sie serduszko usmiecha - sroczka:)))) u mnie w ksiazeczce tez nic nie ma, ale w przychodni (karcie Kamila) notuje pani postepy rozwojowe. Krewke badalismy moze ze 4 razy, bo ok 6 mca maly bardzi schudl i mial anemie.... ostatnie badanie robilam tydzien temu, sama sobie ołoweczkiem wpisuje w ksiazeczce postepy Kamila bo jakby sie przychodnie nie daj bosche zmienilo, to skad jakis \"obcy \" lekarz bedzie wiedzial co i jak???? i ja poszlam na zakupy ale jak zwykle cos dla kamilka bluzeczka i bluzka (komplet kolorystyczny) z firmy coccodrillo sie zakupiły, no tak same mi weszly w reklamówke:)))) żarty żartami ale idzie wiosna i trzeba bedzie dziecku zmienic garderobę:)))) chociaż dziecku, bo ja tam sobie dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka mi krew moze z raz leciala w ciąży, ale to ze zmeczenia tym ciągłym wymiotowaniem....:(((( swoją drogą to jak sobie razdisz z córcią, przecież ona na pewno wdrapuje Ci sie na ręce, itp.... nie mowiac o tych wszystkich zakupach, pchaniu wózyczka, może za dużo tego i stad krewka z nosa, jednak cialo jest zmęczone.... i nie ma jak przed 1 dzieciaczkiem, ze sie spi kiedy chce.... jak sobie radzisz z tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, jak wyglada teraz menu waszych smyków? bo u mnie jakas katastrofa, po rannym mleku najlepiej 2-3 h póżniej kacha do picia, potem w poludnie obiadek, potem deserek, kolacyjka, i na noc mleczko, w miedzyczasie jakies wafle suche albo wafle ryzowe, grzesiek (dziel na 6 - ale 1 raz w tygodniu) czasem jajecznica, czasem parowka, chleb i nabial w postaci twarozków -mdli okrutnie???? ostatnio zjadl warzywna salatke - no taka jak my jemy- nic mu nie bylo, flaczki - z dokladka- tez nic mu nic nie bylo .... miesko to tak troszke a sorówki - KAMIL SPYTAŁBY co to za paskudztwo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucha kromke od chlebka tak, posmarowana masłem - ląduje na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×