Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

i zdjęcia oczywiście zrobione dzisiaj:) Magdusia w prezenciku od zajączka:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a34f3acfbb77fa0b.html koszyczek już mam:), więc idziemy do kościółka:)/ nie wspomnę o tym, że chodziła po całym kościele hi hi hi:)/ http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8522bbf739d67b85.html już mogę iść na wycieczkę:) mamy super plecaczek:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64eb4cf580460ffb.html jaki piękny widok, mała bawi się cukierkami i nawet jej w głowie jeszcze nie jest, że można je pożreć;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2030cd4f0458ed52.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7cd04ea4042ce428.html no cóż pogoda chyba nie dopisze w te święta:( aż nie chce się wychodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsciara25
Moje Kochane . Ja wlasnie jeszcze gartam sie po domku i robie ostatnie porzadki, ale chce wam zyczyc Zrdowych , radosnych i pogodnych Świat Wielkiej Nocy , oraz bardzo mokrego dyngusa Buziaczki Nikodem , Asia i Krystian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mamusie!! Niech Wam te święta miną bajecznie, dużo jajek umalujcie koniecznie, wodą rodzinkę polejcie po połnocy - w końcu to czas jest Wielkiej Nocy :-) wszystkiego naj najlepszego z okazji świąt składają Bożena z mężem i dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie kochane - szczęśliwych, rodzinnych i wyjątkowych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajeczka i mokrego dyngusa życzą Staś z rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKACZE ZAJĄCZEK PO LESIE I ŻYCZENIA WAM NIESIE! PRZEZ PISANKI PRZESKAKUJE ALLELUJA WYKRZYKUJE! POTEM ZNIKA WDŁUGICH SUSACH CAŁY MOKRY OD DYNGUSA... ..... WITAM MOJE DROGIE STYCZNIUWECZKI!!!! :) NIE BYŁO MNIE TROSZECZKE. I NIE MOGŁAM WAS ODSZUKAĆ! ZARAZ POCZYTAM CO U WAS. A NARAZIE NAPISZE CO U NAS. Patusia rośnie jak na drożdzach chociaż nie waży jeszcze 10 kg. ale wiem dlaczego tak jest ..poprostu jest strasznie wybredna co do jedzenia. najlepiej by jadła tylko frytki. A jak dostanie do ręki kawałek szynki to zaraz na jej ciele pojawia się gęsia skórka :) i tak ją otrzepuje jakby się brzydziła. mam nadzieję że jej przejdzie bo przecież nabiału nie może bo zaraz plamy na buziaczku. nie ma zbyt wielkiego pola do popisu z tym jedzeniem ,ale za to nadrabia mleczkiem ...bebilon pepti 2 kocha najbardziej ...oczywiście po mamusi. straszna z niej przylepa się zrobiła. nocki mamay kszmarne ze względu na ząbki,któe uparcie nie chcą się przebić. moja przylepa wstaje ok ...10 razy w ciągu nocy a dodam jeszcze zę zasypia ok 21 a wstaje ok 7. teraz to nie chce spać w łóżeczku ..śpimy razem:) a tatuś sam w pokoju. Patrycja dość sporo mówi: dzwig w jej wykonaniu to dzik drzwi -dzi julka- juka pati-papi gabrysia -gaba, kot-tot jeszcze są inne słowa ale strasznie pyskuje po swojemu ..ale dogadujemy się bez problemu. uwielbia soię kąpać..poprostu kocha. mam nadzieję że wam nie nudze i że wogóle mnie pamiętacie! :):):):) ptrześle pare zdjęć. serdecznie was pozdrawiam!!!! i napewno się jeszcze odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - super że nas znalazłaś :) Jasne że pamiętamy Ciebie i Twoją Patrycję, która chyba jako pierwsza na topiku tak pięknie sama stała!!! :D Pisz koniecznie częściej jak już nas znalazłaś. Stasiu śpi a jak wstanie to jedziemy do moich rodziców na obiad. Śniadanko mieliśmy we 3 i było super :) Staś zjadł wszystkiego po trochu ze święconki, a najbardziej mu babka smakowała. Szkoda tylko że nie jest tak ciepło jak niby zapowiadali :/ Miłego świętowania mamausie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie wielkie te zdjęcia. nie robiłam też korekty zdjec..chodzi mi o czerwone oczka. ale może jakoś to wygląda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna bardzo sie ciesz ze nas odnalazlas:) Patrycja swietna !Sliczniutka jak aniolek, smoka ma takiego jak moj Michal. Tez lubi chodzic ze smokiem? Bo moj maly musi miec smoki pochowane, bo jak widzi, to zrobi wszystko zeby ktoregos dostac. A jak dlugo nie ciagnie to chodzi i wola :cycy My bylismy na sniadanku u moich tesciow. Teraz chlopaki moje spia, a ja nie mam co robic i siedze w necie. Na obiadek idziemy do moich rodzicow a na kawke i kolacje do mojej bratowej, ktora wyprawia urodzinki. Wiec jak rumuni albo cyganie dzis koledujemy:) Pa PS. Marla a Ty gdzie jestes? Mam do Ciebie sprawe. Jesli mozesz odezwij sie na GG 3106975 , bo nie chce dziewczynom zasmiecac topiku ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ale piękna Patrynia, te oczka ma śliczne, a włoski, takie długie, ja też chcę już robić kitki mojej córci, ale na razie z niej ciągle łysolek:) pamiętamy, pamiętamy o Was i o wszystkich mamuniach, które tu zaglądają bardzo rzadko:) pierwszy dzień świąt minął, szkoda, że taki zimny:( na wieczór mam klasóweczki tylko 120:P dzisiaj pierwszy dzień bez smoczka, jakoś sobie radzimy, najgorsze, dla madusi jest jeszcze spotknie z dziećmi, które mają smoczek, dzisiaj chciała zabrać swojej koleżance;) ale jest bardzo dzielna, zobaczymy jak będzie przy zasypianiu na noc:) mam nadzieję, że się uda i za 3 dni będzie pa pa smoczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaaaaaaa zasnęła bez smoczka, troszkę popłakała ale ja wredna matka, nie dałam jej smoczka:O musimy to przetrwać bo wiem, że później będzie jeszcze trudniej. mamusie miłego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dyngusowo:) mnie dzisiaj mała przywitała wodą, ale miała radochę, chichotała na maksa, a kiedy ja ją oblewałam nawet nie zapłakała tylko też się śmiała, fajny taki lany poniedziałek. no pierwsza nocka bez smoczka za nami, nawet nie było tak źle, obudziła się raz i ruszała buzią co by jej dać w smoczka, troszkę pomarudziła i zasnęła, spała do 6.30:) dzisiaj dalej uczymy żyć się bez smoczka, trzymajcie kciuki za nas:) u nas pogoda makabryczna, pada i pada, aż nie chce się wychodzić:O no czas na śniadanko, cosik tam mężulo przygotowuje:D, więc idę ubrać małą miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Świątecznie! Mnie Mateusz nie polał, bo nie miał z kim, mąż na 6.00 jechał do pracy. Ale myśmy poszli polać babcię i miał trochę uciechy, ale chyba z tego pisku babci niż z tej wody. Musiałabym sie wybrać wózeczkiem do kościółka, ale pogoda jakaś taka niewiadoma, no i mam dziś 2 dzień @ i jakoś bardzo boleśnie to przechodzę, teraz mi np. strasznie słabo i sama nie wiem czy jechać czy w domku zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zawitałam :) Ze mną chyba coś nie tak, bo gadam sama z sobą. No cóż sama jestem w domku, a Wy pewnie rodzinnie święta spędzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko ja tez jestem sama, tzn z Michalkiem:) Maz pojechal do pracy na 6 i wroci po 14. Kawke spijam i czekam niecierpliwie na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :) My dziś z synkiem oblaliśmy wodą tatę jak spał :D Ja jeszcze sie uchowałam, ale zapowiedział żebym uważała ;) Suzinko - też mam dziś 2 dzień @ i czuje się źle. Ale wczoraj to była masakra :/ Cały dzień zepsuty przez ból. Justyna - zdjęcia super. Partycja wygląda ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar, mój też kończy o 14.00, jeżeli punktualnie skończy i nic nie wypadnie, a potem idziemy na obiadek do moich rodziców. Byłam w tym kościółku, jakoś przeżyłam. A ja dziś mam 2 dzień @, ale tej co mi się aż tydzień spóźniła i tragicznie ją przechodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
witajcie Az wam zazdroszczę spokojnych swiąt , u nas w Gdańsku pada i wieje , a na dodatek Amelka jest chora od soboty ma wysoka gorączke ,. Wczoraj pojechaliśmy do lekarza bo nie mogliśmy zbic , Melcia dostała antybiotyk i syropki . W nocy biedna płakała , męczyła sie i do tej pory śpi. Chyba ją przewiało ta pogoda jest taka zmienna , że aż prosi się o przeziębienie . Moja mama mowi, że herbatka z lipy ponoć jest dobra , muszę sprobowac bo nigdy nie probowałam . A może wy macie jakieś dobre sposoby by mojemu Okruszkowi ulzyć? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0072570f5335fabe.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7181645892244afb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fff749923e92d36a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fff749923e92d36a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fff749923e92d36a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9822b9e453f58a01.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście się rozpisały, pocztam jutro :) teraz teściowa siedzi :) Na te Wielkanoc życzyć Wam wypada: ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów. Wesołego Alleluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć {czesc] a mnie dzisiaj kacyk męczy bo wczoraj poszlam do pubu z kolezanka ze studiow....no i same wiecie jak to jest...ploteczki, piwko jedno drugie....:P ale sie troche rozerwałam i zapomnialam choc na chwile ze jestem juz zona i matką ;-) O dziwo troche mnie tu odciążaja w opiece nad Lena i moge troche odpoczać :-) bardzo mi sie to podoba...... Jestem OBRZARTA!!! CHYBA ZE TRZY KILOSY DO PRZODU :D Lena też wcina az miło (babcia pieje z zachwytu jak to widzi) Ogolnie wszystko fajnie....Pa, Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór szczesciaro - musialam cos spapugowac po Tobie , mąż tak sie z tesciem opił że zasnął, więc mu pazurki w białe kropy zrobilam (taki lakier mialam pod reką) ciekawe co przy sniadaniu powie :))) buaaachaaaa Zdjecia Amelki sliczne. Widze ze mowa o boolesnych @.... ja mialam tak przed ciazą ze 1 dzien to az sie z pracy zwalnialam, teraz jest spoko, ale przed @ za to mocno boli. ogolnie to teraz lepiej Zaczynamy po moim @ starania. I jesli do konca maja sie uda to ok, a jesli nie to od marca 08 do maja nastepnego roku. Chociaz ja osobiscie wole chyba ten nastepny rok, .... takie gadanie po prostu jak mi Bog da to ja w kazdej chwili biorę. pozdrawiam, hm dzis to raczej za dzieci sie nie zabierzemy, ale ciekawe co jutro na paznokcie powie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) moja córcia Amelką zauroczona patrzyła i uśmiechała się od ucha do ucha, wszystkie dzieci uwielbia oglądać:) ja przed ciążą też miałam straszne @ teraz to nic a nic nie odczuwam w wcześniej pierwszy dzień to na prochach i prawie umierałam:O syjka powodzenia życzę w starankach:) ja jadę w środę do lekarza, porozmawiam z nim o ostatniej ciąży, zapytam kiedy mogę na nowo się starać, są różne głosy, że muszę odczekać 3-6 miesięcy:O a ja już nie mogę doczekać się drugiego maleństwa, tym bardziej, że czas leci nieubłagalnie:O moja córcia 2 dzień bez smoczka, najgorzej przed spaniem jest troszkę płaczu a tylko 3-4 minutki i później oki. teraz muszę być wytrwała, bo mąż to by już jej ze 3 razy dał:O taki wrażliwy tatuńcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do szczesciary, pamietasz stronke z allegro gdzie kupowalas spacerówke, tą za ok 80 zl, albo nazwe tej spacerowki, musze cos poszukac n a lato, bo moj kuzyn przez 2 wyjazdy nad morze zatarl piaskiem swoj wozek i wole cos moze kupic, nawet jesli ma lezec w aucie i sporadycznie byc wyciagnieta. z gory dizeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×