Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
babcia świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! dzięki za słowa otuchy :-) ja się nie martwię tym, że mały musi chodzić w okularkach, tylko tym, że ma to oczko słabe, ale jestem dobrej myśli :-) Liduś - szkoda okularów, ale teraz wybierzesz sobie jeszcze ładniejsze :-) - musiałabyś iść visionexpres (chyba tak się to pisze), i tam ci zrobią od razu - tak przynajmniej reklamują Dodi - jak wykryto tą wadę oczek u małego, sama coś zauważyłam u niego? bo ja się teraz zastanawiam, czy Martynka tez nie ma jakiejś wady wzroku a Dawidek wygląda jak maleńki profesorek w okularkach - śliczny chłopczyk :-) oczywiście wszystkie maluszki śliczne, Bartoszek chyba już przeżywa pierwszą miłość ;-), Niko - jak zawsze uśmiechnięty i słodki tak samo jak Magdunia - bardzo pogodne maluszki, Melcia tez słodka i kochana, Lenka jak lalusia - och te nasze maluszki kochane wszystkie!! 🌼 🌼 🌼 ostanio coś Pola się nie odzywa, i jeszcze gospej - czekamy na wieści co u was dziewczynki :-) ostatnio myślałam o Agnes i Bartusiu - szkoda, że Aga nie chce się odezwać, ale mam nadzieję, ze z Bartuniem coraz lepiej, i że Agnieszka sobie dobrze radzi i ma teraz dobrych i normalnych ludzi wokół siebie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dla całej waszej rodzinki :-) Figlarna - ja planowałam dwójeczkę i to z różnicą 3 lat i szczęśliwie mi się udało - planowane maluszki już sie skończyły - czuję się spełniona, i czekam teraz, aż trochę podrosną - bo są kochane ale pochłaniają mój cały czas a już mi się marzy trochę wolnego ... ;-) a to mój Tomcio w okularkach (dziwna mina, jak wyjdzie lepiej to jeszcze raz wkleję) http://img261.imageshack.us/my.php?image=obraz023yu8.jpg a tu moja mała jak patrzy na bajkę, udało mi się zrobić jej kucyka - niestety na chwilkę, bo zaraz wszystko z włosków ściąga: http://img485.imageshack.us/my.php?image=obraz004wb9.jpg i jeszcze w piżamce na nowej zjeżdżalni (od zajączka): http://img69.imageshack.us/my.php?image=obraz018dl2.jpg zmykam bo już późno pozdrowienia dla wszystkich mamuś 🌻 🌻 🌻 Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
bozinka dzieciaki super a martynka jakie ma fantastyczne kicusie? jakie dlugie włoski piekne spadam bo jutro na uczelnie pora zasuwac pozdrowionka dla was dziewczyny i dla waszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
bozinka gdzie zając znalazł ( kupił takie cudo ) - zjeżdzalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super zjeżdżalnia:) Tomuś wygląda ślicznie w tych okularkach:) i kolejna dziewczynka z włoskami a moja?????????? chyba zapomniala w kolejce postać jak dawali włoski hi hi hi ja śledzę na allegro jedną aukcję i muszę do 00.05 posiedzieć, już nie dużo mi zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, poszalałyscie wczoraj, 3 stronki w jeden dzień, az dziwne :), ale super, fotki sliczne Bozina, ja też ostatnio myślałam o Agnes ❤️ i zyczę jej wiele dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki, zapraszam na kawke mialam udzielac korkow z matmy, ale mamska zrezygnowala, bo cos jej wypadlo, moze i dobrze, bo natchnienia nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🖐️ Zapka - jejku, matma to dla mnie abstrakcja ;-) a wczoraj ogladałam film, ale na kompie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam mamusie , normalnie padam na twarz Melka dała do wiwatu w nocy , płakała , wstawała , kręcił;a dopiero uspakajała sie jak przyklejała sie do mnie i na moment zasypiała . No i nie poszłam na zajęcia bo Rafał mosi jechac zglosic szkodę samochodu bo pod blokiem ktoś zdewastował auta na obcych rejestracjack czyli nasz tez bo my na CTU a nie na GD . Wkurza nas już to miasto i ten cholerny gdański nacjonalizm . Dobrze ,że mamy upezpieczenie od takich zdarzeń. Lece do sklepu zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmobilizowalyscie mnie, wkleilam wkoncu pare fotek na bobasach, Mati ma od środy nową fryzurę, ale jeszcze nia mam fotki :( idę prasować.. figlarna współczuję..podłość ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u nas nocka wspaniała, wczoraj Dawidek zasnął o 19 i dziś wsttał o 7, tak że dał mi pospać, bo w nocy się nawet nie obudził! Bozina-z tym oczkiem to była długa historia, zaczęło się od tego że w pierwszym miesiacu życia zaczeło łzawić, na początku lekarka kazała smarować maścią, póżniej były kropelki-różne, jak to nie pomogło to stwierdziła że trzeba przetkać kanaliki-robiła to trzy razy i dopiero po pół roku trzecia mądra stwierdziła że to jest jaskra, momo że od poczatku sugerowalismy że żrenica w oku jest powiększona i zmętniała-ale dzieki Bogu juz to wszystko mamy za sobą i pozostały nam tylko kontrole zmykam bo klienci nadciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nocka masakra, mała płakała chyba z 4 godziny:(:( dzis z samego rana wkurzona poszłam do poradni na pomoc doraźną i okazało sie ze ten Eurespal od lekarki rodzinnej moge sobie wsadzic w D..... ma ropną angine i temu jej nieprzyjemnie pachnie z ust i nie zawsze musi miec kaszel lub katar do tego, ale dostałam gratulacje ze tyle bez choroby mała wytrzymała ze to pierwszy antybiotyk jej,cóz mam nadzieje ze teraz szybko wróci do formy bo juz ja psychicznie nie wytrzymuje jej jęków i zawodzenia, w nocy to ona wyła i ja wyłam:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Zapka dziekuję Perełka wspołczuje , no niestety t5ak to z naszymi lekarzami jest . Jak Melka mi9ała bezdechy to moj lekarz bagatelizował to a jak zmienilam pediatre to od razu dałan na badanie neuroligiczna i kardiologicane i skierowanie do akademii a tam po gruntownych badaniach wyszło ,że Melka choruje na HPERCHOLESTEROLEMIE RODZINNA no to po mnie bo u mnie rodzinne zawały z młodymi zgonami. Ale wiem jak już od małego o nią dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciątka-wracajcie do zdrówka!!!! A ja zaraz jadę do pracy:( Ale jak wrócę wypiję sobie kieliszeczek dobrego malibu własnej roboty. Mniam, wczorajszymi wpisami smaku mi narobiłyście i wieczorkiem....hmmmm.już się nie mogę doczekać. Miłej soboty Sz.mamo pochwal się co chciałaś kupić na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
andziar pochwal się jak robisz to malibu? chetnie sprobuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na tesciów zeby im Lenke podrzucic i wyruszam na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
widze ze wszyscy dzis w biegu a to w pracy a ti na zakupach więc miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dobrnełam do konca, fotki objerzane - obejzane (jak to sie pisze?:)) fajne macie te dzieci. Wiecie co szczegolnie zappamietałąm - piekna slizgawkę, a raczej to, kto sam na nią wszedł.... gratulacje - bo moj kamil to mały leń i na schody trzeba go za dwie rece wprowadzac, albo na czworaka idzie, kto ma ochote na kawe i lody z wisnienkami (sama wisienki wzmacnialam w %ooo ) pzdr syla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no ja na diecie ale chetnie zjem cos dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no u nas się zrobiło nawet ładnie , może wyciągne męża na mały spacer . Poszłyśmy z Melka na kawke do koleżanki , ona ma 5- cio mięsieczną Nikolę , Melka na siłe chetnie by ją wzięła na ręce jak swoje miśki a jak dorwała do smoczka Nikoli to był ryk , że nie może go wziąść , w domu żadko korzysta ze smoka . Dziś panna ubrana w sukienkie nareszcie dała sobie zrobić kicuszki , śmieje się ,że jak chce mieć dzidzie to niech idzie do taty i mowi ' tata dzidzia' tak za 2 latka by się [przydała mała Kornelia albo Maciuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wykończona:O mała nie chce jeść już od kilku dni, nie je zupek, deserów, jedynie jeszcze toleruje mleko, dobre i to to:O jak podchodzę z miską jest straszna rozpacz, spazmy, płacz na całego, już brakuje mi sił:O czasami miała takie odchyły ale tylko jednodniowe a teraz od kilku dni na jedzenie reaguje płaczem😭 andziar bawiłam się wczoraj w licytację, chciałam kupić spodenki i bluzeczkę do tego, ubranka były używane, ale widać, że w dobrym stanie cena wyjściowa była 19.90, skasowałam już ten link ale spodenki wyglądały tak http://www.allegro.pl/item185392039_hm_super_wiosenne_bojowki_rozm_86_92_nowe.html w licytacji były inny kolorek spodni, a te i tak wcześniej już kupiłam małej:) miała by dwie pary, ale co tam matka chciała pobawić się, ale kiepsko mi to wyszło, przez to tylko poszłam późno spać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no to przyłączam sie do grona mam małych łobuzkow! Amelka to istny spec w brojeniu a szafkie z maką i makaronek uwielbia , właśnie wyrzuciła cała tupkę makaronu i daje psowi , za karę siedziec będzie w łożeczku bo teraz ktos to musi posprzątać . O pralce nawet nie wspomne i o proszku bo to cała historia , ale najlepsza jej zabawka w łazience to rwanie papieru toaletowago . Powiedzcie mi jak ona tam sięga ? O właśnie znalazła nowy sposob berojenia wylewac soczek do łożeczka no szok nie dam rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mała iskierka , ciągle w ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj mmmamy przywołuje was!!!! no ja juz po zakupach - zakupiłam dwie bluzki na lato. Jak weszłam na kafe to rzucił mi sie odrazu temat...o wyborach miss mamus, czy jakos tam..........APELUJE DO WAS!!! ZAGłOSUJCIE NA MNIE!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza mała dzisiaj padła jak kawka:) przyszliśmy od znajomych i mąż miał ją wykąpać ale nie zdążył bo zasnęła na fotelu a była 19.30, przeprałam ją na śpiąco, wypiła mleko i już śpi:) bardzo często teraz śpi tylko raz dziennie godzinkę, a potem o 19 to już pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...zapomniałam dodac, ze jak nie zagłosujecie to sie OBRARZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×