Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
no to widzę ,że muszę zmienić okuliste , bo byłam u dwoch i stwierdzili ,że narazie nie potrzebuje żadnych okularow , zasugerowałam się opinią profesora okulisty jak moja Mela leżała w Akademii Medycznej na bezdechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki Chyba wieki mnie tu nie było,ale chyba nie zapomnialyscie o mnie?! Niestety nie dam rady przeczytac Waszych postów. Mamy w pracy poblokowane strony ;( nowy inforamtyk jest, to jego sprawka, same zakazy i nakazy... Nie dosc ze w domu nie mam netu to jeszcze w pracy czasem mi sie uda zalogowac ale to doslownie na chwile. Wiec w skrócie. Nie wiem co planujecie na ten majowy weekend z tym spotkaniem. Ale ja odpadam Mam chrzciny u mojego brata i moj maz jest chrzestnym wiec same rozumiecie a po drugie przeprowazdamy sie w czerwcu do nowego domku wiec glowa mi peka bo tyle wydatkow, ze nie wyrabiamy juz z kasa. dziewczyny te co sie beda budowac , postawienie murow kasowo to pestka w porownaniu z wykonczeniowka w srodku. mam nadzieje, ze od lipca juz bede miec w nowym domku neta . Zapraszam na stronke Bartosza , mąż jak ma chwile to uaktualnia fotki wiec jakies pozytywne komentarze poprosze ale na bobasy ;) zawsze to oko cieszy, bo tu do Was moze zagladne jak bede u tesciow i jak bedzie net tylko nie wiem kiedy... http://www.bartosz1.bobasy.pl/ Bartoszek zdrowy ma juz 8 zabkow , Jak przychodze z pracy to zabieram go na dwor i biega do wieczora - piaskownica , spacery, fontanna wypady nad wode- do domu sila go ciagne, zasypia o 21.oo ma jedna drzemke ok. 12-14.oo Kupilam mu wczoraj pizamke do spania jest superowa przynajmniej nie poci sie tak jak w spiochach . Pozdrowionka dla wszystkich papapapa i nie zapominajcie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
nie ma nikogo więc ja rozpocznę nową stronkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no i nie udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinka ❤️ dla WAS!!! Mati przespał jako tako dwie nocki, potem znów niespojojnie, dzisiejsza w miarę, ciekawe jak dalej, mamy 15 zębów, więc jedna 3 jeszcze przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Moja Amelka ma 10 ząbkow no i dzis po raz pierwszy wcinała melona . Az jej się uszy trzęsły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no to może teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no to szczęśliwa ubiegłas mnie może następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha a już myślałam, że nie umiem liczyć:P a jednak dobrze powiedziałam 2 wpisy i następny na następnej stronce ha ha ha, dziewczynki dziękuję, dziękuję za pomoc:) Lidka na pewno dzisiaj wrzucę:) a moja ma 10 ząbków, ale chyba coś zaczyna na nowo iść bo nie chce jeść i znów zaczęła strasznie się ślinić aż bródkę ma czerwoną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
jaka u was pogoda dziewczyny ? My z Amelką siedzimy w domu w Gdansku wieje i pada przelotnie , ogolnie bardzo zimno . Melka się nudzi i chętnie by wyszła do dzieci mama już przestaje jej wystarczać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
pustki ostatnio prawda? wczoraj ostatnie wpisy juz o wczesnej godzinie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
figlarna mężatka ❤️ Amelia Weronika 31 styczeń 2006 ❤️ ❤️ waga 2500 g , 50 cm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
mam czarne włosy a jak zmienić kolor wpisu bo tego jeszcze nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na \" forum - strona główna\" i tam na samej górze jest napisane....internautko zarezerwój swój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
nie pamietam hasla wiec dopuki nie przypomne niestety bede czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski. Lidus to ja pisałam o tych fotkach na bobasach, Zbieg okolicznośic taki ze pamietam Bejke z starego forum i ona ma nowe zdjecia na bobasach, chyba ja przywołałąm do nas telepatycznie, albo jakos - Bejka sup0er ze sie odezwalas. Szczesciara- super ze imprezka ci sie udała. WYobrażam sobie mine męża :)) szczesliwa mamo i figlarna czy wy oby za szybko nie chcecie po tych stronkach skakac.... prosze ledwo wiosna przysla a te jak zajączki hyc hyc:) lece bo mlody wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
osatatnio jakieś pustki co porabiaja wasze pociechy Melka buszuje z tatą . A ja po szczepieniu tym 13-14 miesiecy jak waga i wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×