Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Suzinka na półpaśca choruja Ci co ospe mieli, bo to wirus ukryty po niej jeszcze gdzies i nie objawia sie w momencie osłabienia organizmu znow ospą tylko półpaścem, no nie jest to super przyjemne bo mnie bok cały bolał a pęcherzyki smaruje sie również PUDRODERMEM tym samym co na ospę-miałam półpaśca 3 lata temu, ale generalnie nie jest to wielki kłopot , jedynie nie przeziębic go , no i osoby które nie miały ospe mogą ja miec bo on ją wywołuje-takie info dostałam od lekarki jak byłam no ja juz dzis nie leniuchuje, wstałam przykładnie o 7 aby spokojnie porobic, za to moje szczęście małe nadal śpi, wypiła butle i poszła dalej spac ehhehehe a potem lata do 22:( no i choroby ciąg dalszy, średnia córka ma gorączke i bole brzucha, ciekawe co tym razem sie \"wykluje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tez juz na nogach...choc lena jeszcze śpi, mam teraz chwile względnego spokoju i moge chwile na plotach posiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheheh ja obskoczyłam rynek, poczte , solarium a moje dzieciątko dopiero wstało, hehehehehhehe mały śpioch:D ktora chce kawe bo teraz mam chwile odpoczynku ,w końcu jestem do przodu z czasem:D:D ooooo jak ja lubie wczesnie wstac i wtedy dzień mam dłuuuuugi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej jest ktos bo u nas znowuuuuuuuuuuuuuuuuu padaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale jesteście odważne:) ja bym małej nie dała przekłuć:O niech kiedyś sama zadecyduje czy chce je nosić, czy nie. my jutro znów w pociąg i jedziemy na komunię, więc zero odpoczynku, najgorsze, że u cioci są dwa psy:O u siostry ciotecznej jeden pies:O załamka, no ale może jakoś przeżyjemy. pisać, pisać bo ja nie mam co czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej jak sie mecze w domu cały czas pada mozęjutro będzie ładnie co pojdę na spacerek z MELKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
mnie kazdy namawia na przeklucie uszu Amelci , ale nie , bo ja miałam przekłuwane 3 razy i ciągle cos mi ropniało , okazało się ,że jestem uczulona na srebro i złoto w ciele , wiec jesli wszystkie paskuctwa ma po mnie to może i to tez , a pozatym ona by ciągle ciagnęła za uszka i by zrobiła sobie krzywdę taki miglac z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie :-) Suzinko - ja się ostanio dowiedziałam, że ospę i półpasiec można przechodzić nawet kilka razy!!!! więc nigdy nic nie wiadomo, ostatnio miała go moja teściowa i nikogo nie zaraziłam, a kilka lat temu miał mój tata i tez nikogo nie zaraził, więc nie martw się na zapas :-) u nas pogoda okoprna - wieje tak, jakby chciało nam dom przestawić!! moi rodzice dziś pojechali na wczasy, mój mąż w delegacji i zostaliśmy się sami - tzn. ja i moje dwa skarby :-) dobrze, że mąż jutro wraca bo było by nam smutno, bo zawsze jest nas dużo w domku Liduś - ja też jestem tego zdania co ty - chodzi mi o przebijaniu uszek, moja tez super wygląda i nic jej się nie dzieje, nie ma czerwonych uszek, nic nie ropieje, wygląda jakby je nosiła od urodzenia ;-) mój mąż się obawiał o uszka córuni, ale jak sie dowiedział, że obyło się bez krwi i prawie bez płaczu to zmienił zdanie, bo wygląda ślicznie - już nie mogę się doczekać kiedy ubiorę jej śliczne kwiatuszki - tj. kolczyki które dostała na roczek. zmykam bo mam oczywiście zaległości w sprzątaniu, a teraz jak jesteśmy bez wsparcia babci i dziadka, to będzie cieżko posprzatać i coś zrobić w ciagu dnia spokojnej nocy, pozdrowionka dla wszystkich :-) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już prawie południe, synio właśnie zasnął kawusia czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moj synio tez spi, ale ja zrobie to samo. Rano jak wariat latałam ze siatami od sklepu do sklepu, bo weekend i goście z daaaleka. wiec trzeba coś podac, ugotowałam obiad, i rosółek dla teściów bo wracają z anglii ... juz im to wszystko zawiosłam i mam swięty spokój przez najbliższe 2 h do garów nie podchodze , nawet do kubka kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam przed wylaczeniem kompa, Mati spal prawie 3h:D, teraz obiadek i idziemy na spacer pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej widze ,że maluchy pospały troche , Melka tez ale w samochodzie , byliśmy na mega zakupach i znowu w portfelu mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy ale jestem tępa :o zamówiłam pastele suche i zamiast 2 wpisałam 3 sztuki a chce tylko dwie?co robić teraz jak to cofną c?napisałam do tego gościa ze chce 2 sztuki opakowań a nie trzy ze to pomyłaka o matko ale jestem:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj chyba balowalyscie :D miłej niedzielki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
pustki wczoraj czyżby ładna pogoda u was co? my jedziemy do moich rodzicow na obiadek zaledwie 65 km ale co tam , brat miał mi zeskanowac zdjecia jak Melunia była świerzynka co wam pokaże ,do do wieczorka moje drogie i buziaczki i promyczkow na niedziele . Napiście jak wasze malutkie skarbeczki? To znaczy już nie takie malutkie , bo melka teraz chodzi z łapkami jak bramkarz na dyskotece i po zwojemu mi pyskuje , cwaniara , palcem mi grozi. chyba pora na jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój już uderzył w kimonko, a potem do babci i do kościółka zdjęć nie mamy, bo aparat się popsuł, moja mama obciachała mu na krótko włoski, przynajmniej z tyłu, bo z przodu bardzo nie kazałam jej ruszać. Synio gada jak najęty, ale po swojemu, czasem grozi mi paluszkiem i sie śmieje i mówi nono :) Jestem strasznie przemęczona, siniaki mi takie wyszły pod oczami, nawet sąsiadka mi zwróciła uwagę :( ale cóż zrobić, kiedy to dziecko nie chce spać nocami :(, dzis znow o 7 pobudka, a kiedys spal do 9, a czasem i dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie nas???!!!!!! nas koszmar. OD 22 kwietnia lezał Olek w szpitalu na zak. przewodu pokarmowego. Zdozył wyjsc i byc tydzien w domu i dostał zap. oskrzeli. Dzisiaj wyszłam na przepustke. MAm osyc szpitali. Dobrze ze mozna płacic i byc z dzieckiem . JAk lezał na wirusówke to nie było odpłatnych sal i lezałam na ziemi. Ale juz przy zapl. oskrzeli nie pozwolonoby zostac mi na noc w spzitalu wiec dobrze ze za 30zł mozna byc z dziekiem...nie wyobrazoam sobie ianczej. ok... lece póżniej odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś ❤️ wracaj szybko do zdrówka. my wróciliśmy z komunii, mała właśnie zasypia, była bardzo grzeczna, z psami wycałowała się na maksa:O mam nadzieję, że jej nic nie będzie, czasami już trzeba było bronić psa i ratować go przed ugryzieniem przez Madusię:D dziewczynki, piszcie, piszcie bo znikamy czasami bardzo daleko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na kawce! długo nie nie było,k ale niestety ruch przed komunią, ale muszę nadrobić czytania póżniej zjrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×