Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

nie wiem, bo ja ostatnio wpierdzielam tyle że masakra, jem np swoj obiad (najczesciej w porze obiadowej kamil spi) i jak wstanie to daje mu ... i czasami reszte jego zjem. potem wieczorem przy muzyce probuje to wytańćzyc, wypocić jakoś.... ale efekty niestety mało widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja zadko sobie odmawiam slodyczy ale zaczelam inaczej troche jesc no i ćwicze bo bez cwiczeń nic sie nieda choc powiem ,że jestrem strasznie niecierpliwa i znowu chciałabym 50 kilo i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka - usmialam sie z dnia kobiety i faceta.Dobre:) My tez wczoraj bylismy na szczepieniu.Maly sie darl w nieboglosy, nie moglam go utrzymac.Byl mokry jak szczur.W nocy troche goraczkowal.Wazy 9,7kg Jesli macie troche czasu dajcie przepis na jakas dobra salatke do grilla.Jutro na dzien dziecka spotykamy sie i grillujemy.Chce wyskoczyc z czyms innym do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się po ciężkim dniu! dziś bylismy na kontroli w katowicach, oczko bez zmian, nawet mamy na chwile odstawione kropelki, bo cisnienie w oczkach jest ok, tylko najgorsza ta wada wzroku, dzisiaj znowu się potwierdziło -7 i do tego astygmatyzm, no i zwiekszone cylindry w okularkach do -2, no i nadal moze sie powiekszać, a dodatkowo w drugim oczku pod powieka jest jakis guzek, który sie nie wchłania, dostalismy krople i maść, moze to pomoze go rozgonić, a co do kupek to Dawidek też od 2 dni ma lużne i ze śluzem, a kilka miesięcy temu, przy ostrej wirusówce też pojawiła sie krew, ale jeżeli nie jest ona żywo czerwona, to jest to najprawdopodobniej spowodowane zakażeniem przewodu pokarmowego! ok, zmykam bo wyjezdżamy do chrześniaka na komunię, jak wrócę to coś napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D jejku mała mi daje dać popalić:O coraz bardziej jest niegrzeczna i uparta:O syjka ja czasami przymykam oczko i robię wszystko by pomóc;) może wieczorkiem coś więcej napiszę:D a co kupujecie na Dzień Dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
nie mam pojecia co na dzien dziecka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja zadnych przepisow nieznam andziar , a szukałaś w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar ja robę taką sałatkę: 1/2 kg ziemiaków 2 cebule 10 dkg szynki lub boczku 1 puszka kukurydzy 4 łyżki jogurtu naturalnego 3 łyżki majopnezu 2 ząbki czosnku szczypiorek Ponieważ jest na bazie ziemniaków fajnie się komponuje z kiełbaską czy mięskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gdzie Wy wszystkie się podziewacie???????????????? Co to za lenistwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lidus ja sie przylacze - ale z herbatką:) co do salatek na grila to przywłąszcze sobie przepis, a sama robie czesto z salaty lodowej z pomidorem i sosem czosnkowym, mam znajomych co uwielbiają do grila groszek/kukurydza z majonezem:) (ale super jeszcze do tego jest rozdrobniony tuńczyk) apropo niegrzecznosci dzieci: w kamila jakis dizbeł wstapił, od 2 dni tak szaleje że masakra, dzis wywalił babci na chodnik całe kilo wegety, wyrzucił babci telefon komórkowy, non stop chce siedziec u dziadka w aucie i krecic kierownica, wszelkie próby odklejenia go od kierownicy kończą sie bijatyką (mama dostaje ) juz sama nie wiem- ale jak tu nie byc za klapsem . Szczerze mowiąc ze 4 klapsy to moj mały już dostał, raz za podrapanie mnie, 2 za walenie głową w szybę od drzwi balkonowych , za grzebanie i wywalanie śmieci z kubła a jak niech mama sprząta.... to nei możliwe ze tak sie rozkokocił i nauczył sie piszczec (czasami juz mi trudno wytrzymac że nie słysze) bo jak zauważy że to diziała to bedzie piszczał na maxa.]] drzwi od łazienki strach zostawic otwarte bo od razu sie bierze za ... wnikliwą reczną analizę klopa:( nie potepiajcie mnie za te klapsy, ale od tego czasu troszke sie wstrzymuje ten moj synio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a ja juz pomstowałam że moja chyba najgorsza hehehehhehe tez jest paskuda :P i zazdrośnica bo wystarczy ze tulę kogos to zaraz krzyczy i wyzywa i musze daną oosobę puścic hehehhehehe co do ciuszków to czekam za wypłata i tez jade na zakupy bo w ostatnim czasie tak wyskoczyła ze bluzeczki z krótkim rękawem na 86 sa jej za małe w większości:(:( 92 akurat, jak udało mi sie ją zmierzyć to ma 85 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełko też wysoką masz ta swoją córcie, moj kamil o 1 cm wyzszy i ci powiem ze te 92 po wypraniu to tak ino ino, lepiej wiec sie pokusic od 98 rozmiarówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Wam wkleję na Dzień Dziecka!!!!!!!!!! A wszystkim dzieciaczkom DUŻO prezentów i słoneczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za górami, za lasami, czyli... LISTA PODEJRZANYCH: Tinky Winky - wykryto, potwierdzono, to gej. Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji angielskiej nazywa się Winnie. Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno gejem (Prosiaczek), drugi prowadzi rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rodziny? Jedynym plusem tej \"bajki\" jest szczerość. Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię, drugi na depresję. Wg wiarygodnych źródeł (okolice SCOOBY-DOO polskiego wywiadu i kontrwywiadu - Pan Minister Maciarewicz) okazało się, że Kubuś Puchatek był agentem GRU, NKWD itp. i jego kryptonim to nie Kubuś Puchatek ale KAPUŚ PARCHATEK! Miś Uszatek i koledzy - Króliczek z Misia Uszatka nosi damskie ciuszki. Polecamy odcinek \"Później\" z 1979, w którym ma na sobie czerwony lateksowy płaszczyk i getry w groszki. Ponadto, wszystkie zwierzątka w Uszatku mówią męskim głosem, ergo wniosek jasny - wszystko transwestyci i/lub drag queens. Last but not least - żaden heteroseksualnych mężczyzna nie jeździ na wrotkach. Wolimy też nie wiedzieć skąd się wzięło to \"klapnięte uszko\". Koralgol (też miś) - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - typowe oznaki homoseksualizmu. Poza tym wygląda jak kowboj z teledysku gejowskiego zespołu Village People. Nie ma koleżanek. Jego kumple lubią się przebierać. Koralgol ciągle jeździ po świecie - seksturystyka? Bolek i Lolek - Tola to przykrywka. Smurfy - wioska smurfów to przykład gejowsko-socjalistycznej komuny - tzw. homotopii. Prawie sami mężczyźni, gospodarka centralnie planowana. Poza tym obrazki mówią same za siebie. Kot Filemon - związek dwóch kotów, między którymi jest bardzo duża różnica wieku. Wnioski nasuwają się same. Kot Bonifacy to prawdopodobnie transwestyta - ma podejrzanie kobiecy głos. Budowniczy Bob - na niego jeszcze nic mamy. Ale szukamy. Nosi taki sam kask jak jeden z członków Village People. Żwirek i Muchomorek - szukamy więcej danych, choć są uzasadnione podejrzenia, że to narkomani: cały czas w piżamach i biali jak ściana. Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podziemiu i podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny. ATOMÓWKI - mieszkają razem, nie mają chłopaków, walczące feministki to jak wiadomo na 100% lesbijki. Bohater \"zaczarowanego ołówka\"- ciągle sam, nie ma dziewczyny no i mieszka z dziadkiem. a kto wie, że to rzeczywiście jego dziadek? może to pedofil? a władza mówi, gej = pedofil, władzy trzeba słuchać... U Muminków szczególnie podejrzany jest Ryjek - zawsze łazi za Muminkiem. I wydaje się, że Paszczak liczy na to, że z żalu (bo starszy pan to przecież jest) ktoś się nim.. hmmmm.. zaopiekuje;-) JEDYNI SPRAWIEDLIWI: Rumcajs - ma brodę, ma fuzję, ma rodzinę i zwalcza układ - Księcia i Księżną. Zabiera bogatym i daje biednym. Nie ma kolegów. Morał z powyższych bajek: PiS pozdrawiamy i sugerujemy zmianę lekarza, bo ten oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI waszego święta!!!! Dzisiaj DZIEŃ DZIECKA wiec życzę wam aby serduszka Waszebyly gorace zawsze jak słońce...A uśmiech Wasz radosny przypominał zapach wiosny...Buziaczków moc przesyłamy i pozdrawiamy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzieci! Życzę Wam rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe, piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach, drzew, na które dobrze się wspinać. Spełnienia marzeń tych dużych i tych mniejszych życzy Ania z Michałkiem i Rafałem PS.Dzięki za przepisy na surówki Miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
dla naszycj maluszkow Życze wam wiary. Wraz ze zdobywaną wiedzą przybywa nowa porcja pytań. Potrzeba głębokiej wiary, by nie zwątpic pod naporem niepewności. Potrzeba silnych korzeni, czerpiących ze żródeł wiary, by wiatr nie strącił rodzących się dopiero owoców. Osiągniecie konkretną wiedzę, gdy jej część powierzycie zaufaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Wszystkim dzieciaczkom spełnienia marzeń!!!!!! Mam nadzieję,że jeszcze mnie pamiętacie.....oj dawno mnie nie było, od czasu do czasu coś tam poczytałam ale pisać nie mam jak- ani czasu ani możliwości... Lżej na sercu mi się zrobiło ,że nie tylko ja mam małego szatana w domu:) Widać taki etap przechodzą maluszki. Moje maleństwo waży prawie 13 kg i wygląda na świetnie rozwiniętego dwulatka:) Tylko mało mówi po Polsku:) Po swojemu całe elaboraty godzinne z żywą gestykulacją wygłasza....zastanawiamy się co z niego wyrośnie i drżymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Życzę wam aby każdego dnia potkało was coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi was w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zadumienie i zachwyt, najczęściej wystarczą małe, powszednie rzeczy i wydarzenia: taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla małych i dużych dzieci 🌻 my kupiliśmy łóżeczko dla lalki a mała już w nim siedzi i buja się, ha ha ha ale numer, później puszczę zdjęcie bo kolezanka idzie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) noc znowu koszmarna, mały śpi, ja troszkę ogarnęłam mieszkanko, a teraz siadłam na chwilkę, w nocy lało jak z cebra, teraz straszna szaruga, choć nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
lidus nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus jest super, jejku kiedy moja będzie miała takie włoski:) strój kąpielowy też ładny, ja też zamieszam kupić małej strój, bo nie lubię biegających małych dzieci na nago:O a poza tym jeszcze może reportaż zrobią :P i o pedofilię podejrzą:P w dzisiejszych czasach nawet bajki poszły pod cenzurę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
z tymi bajkami to przesada a jak jak Maria rokita ma damskie imię to co homoseksualista? paranoja ,Aja dziś po dwocgh egzaminach i dwie 5 jeszcze 4 i potem juz w lipsu obrona na mojej drugiej uczelni, jeszcze tak 2 miesiące nauki i będzie nareścia laba . Moja Melka chodzi w sukienkach ale zawsze ma na pieluszce majteczki , bo już duża dziewczynka więc pora na tę element garderoby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus super mała wygląda, szczerze mówiąc myślałam, ze krócej obcięłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
malutko nas malutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
kobietki gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×