Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Sorki! Cos u mnie sie zawieszalo i nie wskakiwaly Wasze wpisy:( Oczywiscie smacznego zycze.A co serwujecie do kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda mnie wykończy:( brakuje mi słońca i ciepełka już, może nie 35 stopni ale przynajmniej 25:) moja córcia właśnie wyjęła basen:D i przyjdzie matce dmuchać hi hi hi a jutro moja córcia będzie miała 1,5 roczku jejku jak ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Rafal wlasnie nadmuchal 2-osobowy materac, ktory wczoraj kupil.Michal szalal az sie spocil i trzeba bylo odstawic materac na bok. Teraz siedzi na swojej pufie-worku i zajada lizaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer 1,5 roku temu to też była środa, leżałam w szpitalu i czekałam na swoją córcię, wszystko zaczęło się wieczorkiem o 21:D a jutro jest czwartek i moja córcia przyszła na świat, aż łezka mi się zakręciła, bo pamiętam te dni jakby były wczoraj, teraz, dzisiaj:D, jak pytałam się położnej, czy mój mąż zdąży dojechać by być przy porodzie:D, jak zadzwoniłam do niego o 1 w nocy i powiedziałam, że to już, że jestem na porodówce, jak moja siostra się ucieszyła bo 15 stycznia miała wylecieć z powrotem do siebie i bała się, że nie zobaczy małej..... jejku łzy same lecą .... a dziś bawi się, uśmiecha, chodzi, rozrabia na całego... KOCHAM CIĘ CÓRECZKO.... I JESTEŚ MOIM WIELKIM CUDEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szcz mamo zyczonka dla Magdusi. Ale te nasze dzieci uz duze :) Lidka zdjecia znad morza bombowe. tez bym z checia pofotorafowala Maje nad wielka woda ale w tym roku odpada :) mam nadzieje ze w przyszlym uda nam sie wyskoczyc z nasza ferajna u nas tez nocnika ciag dalszy ale Maja bardziej polubila nakladke na kibelek i tam co ja posadze to cos zrobi, wlasnie pred chwila poszla kupka :) hurrrrrraaaaaaaa!!!!!!!!!!!! sama jeszcze nie przychodzi ale teraz jak sie spytalam czy chce kupke to powiedziala ze tak i pokazala palcem na drzwi do kibelka wiec maly sukces za nami. co prawda nakladka nie gra melodyjki ale jakos lepiej nam tam idzie :) ciekawe ile jeszcze czasu zejdzie bylam z Maja w pon na badaniach krwi i moczu bo ona w ogole nie chodz do lekarza i tak na wszelk wypadek chcialam sprawdzic co tam w zylkach slychac. jest spoko za to ja sie wystraszylam bo w niedziele mialam krew w moczu ale tylko raz i w pon bylam u lekarza i ogladal mi dzidizusia i nerke. cos mi tam przepisal ziolowego ale pow ze to najprawdopodobniej dzidzia uciska na moczowod i stad to krwawienie bo wszystko wyglada ok. akurat moj gn wyjechal i musialam isc do innego ale trudno miala ktoras z Was cos takiego w ciazy????????????? Suzinko co do wozkow to przy Majce mielismy juz 3 :) bo Quinny poszedl won jak doszlo do spacerowki bo nam sie Maja lala na boki, potem byl 4 kolowy bebe confort ale po trojkolowcu nie podobala mi sie jego zwrotnosc :) i od wiosny mamy bebe confort trojkolowy i jest super. a dla dwojki zostawilam tez czterokolowy i mam taka nakladke na 2 siedzenia (lub gondolki), mam nadzieje ze rzadko bede zmuszona go uzywac :) bedziemy pewnie korzystac z dwoch jak tylko bedzie mama albo Przemek acha a łóżeczko czeka na malego a Maja od jakichs 2 mies spi w swoim nowym łóżku.jak znajde zdjecie to wysle :) za 4 tyg zobacze juz Kubusia.kto to wymyslil zeby ciaza trwala az 9 mies :) buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt udane:), tylko szkoda, że aparat na ostatnie dni tylko był :(, choć jeszcze u męża w telefonie chyba kilka znajdę :) w piątek idę do innego gina... Bozina masz rację, potrzebuję pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka uważaj na siebie. dzięki za wszystkie odpowiedzi :) Wiesz jak Ci zazdroszczę maleńkiego Kubusia. Wiem, że na pewno będą i trudne momenty, ale będziecie już taką prawdziwą rodzinką? A byłaś u Nowaka w poniedziałek? Zapka zdjątka super!!!!!!!! A kiedy idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka super zdjęcia:) my wybieramy się na urlop 1 sierpnia, mam nadzieję, że pogoda nam dopisze bo jedziemy pociągiem do niemiec do koleżanki, zabieramy małą, swój paszport już ma:) ja już mam dość takich wakacji, jak pracowałam do upał po 35 stopni a teraz??????????? brrrrrrrrrrrr jak zimno i nieprzyjemnie. poza tym czekam na swoją siostrzyczkę, przylatuje na caaaaałyyy miesiąc:D może wytrzymamy z dwójką dzieci hi hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojego mam termin na 26 lipiec, ale zapisałam sie do przychodni osiedlowej na piątek, ale pewnie będę kontynuować w mojej przychodni dalsze wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapko sliczne zdjecia. Jak sie teraz czujesz po powrocie do domu, dalej uczucie ciężkości na żołodku. Napisz tez jak poszla wizyta u gina? Lulka to 8 mies za tobą..... chwal sie .... jak Kubus ukaże swe oblicze... i wysylaj nam zdjecia. a ... koniecznie zrob zdjec ie nowego łózka córeczki. Bardzo jestem ciekawa jak wyglada, bo mojemu Kamilowi łóżeczko jest juz za male (mam to 120 na 60) a on nosi ubranka 98! WIEC MU SIE NIE DZIWIE ze wybrał mamy łózko do spania. Śpi w swoim tylko w dzień. A powiedz mi jeszcze czy jakąś ochronkę- drabinkę stosujesz żeby Maja nie wypadła? szczesliwa mamo - zobacz jakie to niesprawidziwe - jak zawziecie trzeba było sprawdzac klasóki - słońce grzało do upadłego. Jak teraz wakacje, to wszędzie ciśnie sie deszcz. Dlatego podziel sie ciasteczkami lub nawet rodzynkami - NA POCIESZENIE a co tam szczesciara porabia???????????????????????????????????????????? PROSZĘ PANI HALLLO - ODZYWAJ SIE DO NAS a figlarną rozszyfrowałam, jedna buźka to penie było 1 piwko- potem 2 , potem 3...... potem już nie była w stanie nawet bużki wstawić. Figlarna mam rację dziewczynki znalazlam w swojej apteczce antyyy bzzzz na komary , i nic tam nie pisze czy mazna nasze dzieci tym psikać? a można, czy dla dzieci cos delikatniejszego? nie chce mi sie do apteki wracac pzdr sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które wrciły z Wakacji nad morzem napiszcie czego nie spakowałyście i nie zabrałyście a na pewno by Wam się to przydało. Albo co powinnam zabrać na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidus tak mi nawala internet ze nawet nie widzialam twojego wpisu, co chwila mam nie mozna wyswietlic strony, ale juz lepiej dobrzez ze o ksiazeczce mowisz, bo ja na etapie kaloszy jestem, mam w domu 2 pary jedne akurat i drugie gdzies półtora cm wieksze .... ale chyba te wieksze zostawie... ot i kalosze przeslaniaja mi dzis całyswiat:)) hihi żarty zartami ale dobrze ze o ksiazeczce przypomniałas A powiedz mi jeszcze czy mi sie wydawalo czy Oliwia miała klapeczki na piach.... wogóle wsyzstkim jubilatom najlepsze życzenia bo to już PÓŁTORA ROKU mają, a niedawno o wyprawce pisałysmy i o nożyczkach z okrąglą końcówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes76....30.08.2005...Bartuśwww.bartekarturek.bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszekwww.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymekwww.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidekwww.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmarawww.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartoszwww.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodemwww.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinekwww.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Majawww.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuśwww.szymunio.bobasy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorekwww.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kingawww.perelka.bobasy.pl Zapka.........09.01.2006...Mateuszwww.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałekwww.andziar.bobasy.pl Bozina........10.01.2006...Martynkawww.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwiawww.oliwia2006.bobasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalenawww.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycjawww.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignaswww.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusiawww.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwiawww.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilekwww.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruśwww.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olekwww.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julciawww.juliaulikowska.bobasy.pl egipt...........31.01.2006...Amelkawww.amelusianiusia.bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes76....30.08.2005...Bartuś.... www.bartekarturek.bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszek..... www.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymek..... www.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidek..... www.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmara.... www.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartosz... www.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodem.... www.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinek.... www.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Maja.... www.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuś.... www.szymunio.bobasy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorek.... www.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kinga.... www.perelka.bobasy.pl Zapka.........09.01.2006...Mateusz... www.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałek.... www.andziar.bobasy.pl Bozina........10.01.2006...Martynka... www.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwia... www.oliwia2006.bobasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalena.. www.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycja... www.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignaś.. www.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusia.. www.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwia.. www.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilek.. www.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruś... www.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olek.. www.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julcia.. www.juliaulikowska.bobasy.pl egipt...........31.01.2006...Amelka.. www.amelusianiusia.bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bagażu, spakowałam wszystko, od książeczki zdrowia, po kilka zabawek i książeczek do czytania przydać się może termometr, środki opatrunkowe, przeciwgoraczkowe i coś na biegunkę, kropelki do nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witajcie! My przebywamy u babci pogoda okropna:/ zdarzyl sie raptem 1 dzień słoneczny:( i go wykorzyataliśy szymcio siedział w basenie.;)juz nie mam siły patrzec jak babcie go rozpieszcają:/ nad morze jedziemy 1 sierpnia:) buziaczki! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::* Marla i Szymcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawian was bardzo serdecznie....iz nowu pda deszcz:::::::::::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus to chyba trza walizę dla samego dziecka przygotować:) jejku ile to rzeczy trzeba zabrać marla witaj:) rzeczywiście pogoda do kitu, ale podobno od soboty ma być jużżżżżżżżżżżżżżz coraz cieplej, oby..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MóJ BAGAZ BYł PRAWIE TAKI SAM, nie wzięliśmy tylko śliniaka i zamiast ochraniacza do wózka przeciwdeszczowego, Mati miał płaszczyk. A co do walizki, fakt, Mati miał swoja oddzielną, a my z mężem drugą :), może ciut większą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus moja ostatnio usiadła w błotnej kałuży:) dobrze, że blisko domu było jak w tamtym roku jechaliśmy do teściowej na tydzień czasu to mała też miała całą torbę wielką sama i jeszcze bałam się, że za braknie, teraz jak ona brudzi się non stop to ........... chyba popatrzę za jednorazówkami ha ha ha, szkoda, że takich nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za odpowiedź, o pieluszkach tetrowych np nie pomyślałam. Mam jeszcze jedno (może głupie) pytanie: ile ręczników zabierałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
buziaczki dla wszystkich maluszków a z tym rozszyfrowaniem :) to bliziutko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×