Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
zapka no to wszytkiego naj...................... no i pięknego , zdrowego maluszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a torta choc na diecie chętnie zjem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna, a to lozko to juz takie dorosle czy po prostu po wizycie u dziadkow stwierdziliscie ze dosc spania miedzy rodzicami i przeprowadzacie córcie do lożeczka???? pytam bo moj kamil to w dzien w lozeczku swoim, a wieczorem to juz spi z mamusią....... takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
syjka łóżeczko ,zę szczebelkami to złożone zostało jakieś 2 mięsiace temu bo bylo kompletnie bezużuteczne , teraz kupiliśmy taki tapczanik , z którego niaspadnie a będzie blisko , bo postawiony obok naszego łózka a nie w jej pokoju bo muszę się oswoić ,że już taką dużą panienkę mam w domu . Teraz śpi , sama weszła . połozyla się i zasnęła , chyba się jej podoba:):):) wczoraj nareście się zapisałam na kurs prawajazdy , może wkońcu pojeżdze i przestanę dreczyc mężusia by ze mną tam i tam pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna to poprosze o fotke takiego lozka, jesli można...bo tez mysle o zakupie takiego zwyklego tapczaniku skoro syncio woli w nocy na zwyklym lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka oczywiscie i ja sie dolaczam do najszczerszych zyczen! 100 lat 100 lat:):) A do torcika bedzie kawka? ;) To poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
syjka zrobie potem i wieczorkiem wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys obiecalam, ze Wam o czyms napisze : Od piatku do niedzieli bylismy cala rodzinka + znajomi z synkiem na festiwalu reggae w ostródzie. Balam sie o malego, ze nie wytrzyma halasu, tlumow itp, a byl taki dzielny, ze brak slow:) Maz jest wielbicielem muzyki reggae i namowil mnie na ten wyjazd dajac gwarancje, ze ludzie tez przyjezdzaja z malymi dziecmi. I wiecie co, bylam w szoku ile dzieci bylo, wszyscy do dzieci pozytywnie nastawieni, luzik A Michal tanczyl, bil brawo i w ogole popisal sie! Tylko nie spalismy z powodow oczywistych na polu namiotowym, a wynajelismy pokoik w hotelu i bylo super!! Wieczorem pare fotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawusię , ja piję cappucino ze śmietanką :D, mąż właśnie zaparzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
A mój Mateusz skończył dziś 20 miesięcy :) Za 4 miesiące stukną nam 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ale te nasze maluchy wielkie i dorosłe , moja melka domagając się czegos woła " daj mi!!!!!!!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
dziś nikt nie piję kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Bozinko co u Ciebie? Lulka jak jesteś w domku już z Kubusiem to odezwij się o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna ja sie z Tobą napije kawusi. Poproszę mrożoną i może jakąś szarlotke to tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja częstuję wszystkich ciastem ze śliwkami:D jejku jak ten czas leci, dopiero co moja siostra przyjechała a już minął miesiąc:O dopiero co Lulka powiedziała nam o dzidziusiu a dziś Kubuś jest z nimi:D pozdrawiam i dołączam się do kawki:D Melcia ślicznie wyszła na tych zdjęciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
dzięki ja już od 7 nq nogach , ale widziałam na gg ,że perełka również . Dzis melka spała na swoim nowym łózlu , ale tak się kręciła,że co chwila przechodziła a to u siebie , a to w środku między nami , a tu ze mną u siebie. szok oczy to na zapałki mam dosłownie. czas leci szybciutko ja po melci widzę jak rośnie a ja się starzeje, jak nie miałam dziecka to czas jakby wolniej mi leciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero posprzątałyśmy a dzieci zrobiły już sajgon😭 ten miesiąc doskonale pokazał mi możlwości dwójki dzieci z małą różnicą wieku;) siostra właśnie powiedziała, że te burze i tajfuny przechodzą przez nas dom również:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja co chwile coś zbroi , właśnie muszę sprzątnąć koleine wysypane specyfiki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
o nowa stronka nareście!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna a ja chciałabym zobaczyc to nowe łózeczko Melci. sama przymierzam sie do kupna czegoś, ale nie jestem zdecydowana. Witaj Szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! ja mam na codzień tego typu tajfuny w domu ;-) więc cały czas coś sprzątam i mnie nie znać, moje małe dwie trąby już dbają o to żeby mama się nie nudziła ;-) mała właśnie zasnęła, więc muszę zrobić obiadek, no i posprzątać do końca - już mi się marzy praca, kontakt z ludźmi ..... a teraz to się przesunie przez tą moją tarczycę - szkoda. słyszeliście o metodzie samouzdrawiania BSM? koleżanka też miała guzy i to stosowała i guzy jej znieknęły, dała mi książkę na ten temat i może mi też pomoże?! ja już jestem po kawusi z moim tatą na ogródku - fajnie, że świeci słoneczko, bo już niedługo będzie go nam brak, ale i tak fajne było lato w tym roku zmykam, bo mała się obudzi, a ja z ręką w nocniku ;-) miłego dnia papa Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u nas maly wypadeczek, kamil tak biegal dookola mini studni z kwiatkami że w koncu o nią zachaczyl no i szyja i buzia odrapana:( dobrze ze tylko tak sie skończylo. Dobrze nazwalyście poczynania dzieci: tajfuny i trąby:))))) MOze uda wlkeic mi sie zdjetka z nadmorza: [URL=http://imageshack.us]http://img207.imageshack.us/img207/1994/swinoujscielg1.jpg [URL=http://imageshack.us]http://img207.imageshack.us/img207/3440/swinoujenw9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synio wymysli sobie zmiennika na nocnik, siedzi w nim misio. A jak nie tam, to zamiennie siedzi w misce - zabranej mi z kuchni:) grunt to sobie zaradzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
pustki nastały!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×