Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Witam!Pozdrawiam wszystkie mamuśki ich chorowitków i życzę zdrówka......dziś miałam odrobinkę czasu i zaglądnęłam do was.... Dużo się dzieje ...bardzo dużo...mamuśki z was pełną parą.... U nas Szymcio rośnie jak na drożdżach...gada jak najęty i ciągle...mamusiu a co to jest?a co to znaczy?...porozmawiaj ze mną...poczytamy...zgaduj co to jest... :) Jak przystało na prawie 3-latka ciekawy świata... tez nam choruje na krtań często...mówią ze to alergia ale ja w ta alergię to nie wierzę.... słuchajcie koleżanki poradźcie jakieś dobre sprawdzone witaminy bo tranu nie chcejuż pić zbuntował się i nie!!!!!teraz podawałam mu ceruvit junior i zastanawiam się nad multi sanostolem ???? nasze foteczki na www.szymunio.bobasy.pl lub na naszej-klasie-Marlena Kuśmierczyk-Szczytno = ) Sczęśliwa mamusiu....ale dzielna z Ciebie kobietka....eh....a ja czasem narzekam....tak trzymaj!!!! Liduś ale ta Twoja córeczka ślicznotka a jaka duża.... a tak z innej beczki nie mówcie że wasze styczniowe 2006 rocznikowe maluchy siusiają jeszcze w pampersy bo my już od lutego całkowicie odstawiliśmy ...... Gratuluję wszystkim ciężarówką...mam psiapsiółkę i wiecie ma ten sam termin co ja miałam w 2006 tylko jej \"fasolka\" urodzi się w 2009.....poczęcia no i płeć tez....hmm zaraźliwe...:)Trzymajcie się cieplutko proszę o propozycje witaminek wzmacniających na jesienne pluchy !buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! polecam multisanostol, niby Mati bierze ten od 3 lat, bo taki dostalismy, ale nie daje pelnej łyżki i bardzo chętnie go pije, bierzemy już od połowy września (mamy dużą butlę 460 ml) a tak z innej beczki, myślałyście już o prezentach pod choinkę/ 3 roczek, bo ja mam pustke w glowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hm ... co do prezentów to dziewczynkom chyba jakoś łatwiej coś kupić, a co dla chłopca? Mój ma 22.12. urodzinki a za chwilkę święta, a ja mam zero pomysłów, i nie mam Mini mini, tylko cyfrowy polsat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co kupić :( myślałam o wielkim zestawie klocków (230 sztuk), widziałam na allegro, ale pewnie w grudniu mały będzie już raczkował to będzie rozwalał małej budowle i tylko będzie płacz. więc teraz już nie wiem, nie mam pomysłu i nie mam miejsca na zabawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziewczynkom łatwiej coś kupić, a Matiemu to nie wiem, prawdopodobnie dostanie namiot z tunelem, bo lubi szaleć po takich przeszkodach klocków ma całą mase, chyba 3 zestawy, więc odpada, teraz maż mu kupił skrzynkę z narzędziami, ale przebojem są u niego: kolejka Wadera, super sprawa, ma już rok i bawi sie nią non stop i tablica do malowania, do tego ma kupę samochodów i puzelków :o ciężko z pomysłem na coś ciekawego, bo już chcą od nas pomysły na prezent z rodzinki, a ja nie wiem co powiedzieć, bo kolejny samochód i po co, choć pewnie i tak od kogoś dostanie a co do zuzi to też w sumie nie wiem, póki co bawi sie ślicznie szczeniaczkiem po Mateuszku, naprawiony jest i jak jej Mati pożyczy to mają w sumie radochę oboje tak z innej beczki nie wiecie co z Boziną?? kochana brakuje nam tu Ciebie!!!!pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mini mini i Mati mógłby je oglądać cały dzień, ale dla chłopca nic ciekawego nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak fajnie, w końcu coś się ruszyło na naszym topiku :) Liduś będę wdzięczna za jakiś pomysł dla chłopca. Namiot z tunelem fajna sprawa, tylko ja mam 2 małe pokoiki :( i 2 dziecko w drodze :) Ale budowa domu posuwa się pomału do przodu, mamy już piwnicę, chcemy zalać strop i zime przeczekać a jak pogoda pozwoli i dostaniemy kredyt to od lutego/marca ruszyc na całego z resztą i brnąć do końca. U mnie 15 tydzień, mdłości jakby zaczeły sie zmniejszać i znikać. Mati chodzi do przedszkola dzielnie z katarem od 2 tygodni, ale jakoś sie trzyma. Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!! Bozinko, no własnie odezwij się i napisz co u Ciebie Martynki i Tomusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło, że coś się ruszyło :), aż chce sie zaglądać :D Liduś i ciebie dopadnie 3 z przodu :), mnie dopadła w sierpniu, miało być chucznie, ale jakoś nie wyszło przez remont, ale wkońcu mały ma super pokoik, chociaż i tak więcej czasu spędza u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Suzinko to już 15 tydzień????????????? a dopiero nam mówiłaś o teście ;) a u nas ciągle choroby :( ja już tracę nadzieję, że kiedyś z tego wyjdziemy, dzisiaj idę do lekarza na 16, mały w nocy zaczął kaszleć :(, mała też taka sobie. ach mam już dość 😭. a jutro miał mieć szczepienie. przez te jego choroby to aż mam stracha z tymi szczepieniami, po tych akcjach jeszcze z tymi szczepionkami :( ja jeszcze nie wiem co kupię na gwiazdkę, co na urodziny, brakuje mi inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my znów chorzy :( , mały ma znów oskrzela załadowane , dostaliśmy do nebulizacji leki, na razie bez antybiotyku, ale pewnie długo nie pociągniemy 😭 , ach te choroby dzieci 😠 mała też ma antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze ciekawe tematy zostaly poruszone:) Jesli chodzi o witaminki - ja do tej pory podawalam cebion multi. Jak sie skonczy to kupie kinderbiowital w zelu lub multisanostol - polecila mi znajoma pielegniarka, tez mama. Musze tylko poczytac o nich i wybrac. Jesli chodzi o zabawki- jestem zalamana, zupelna pustka w glowie. Michal najchetniej bawi sie wszelkimi instrumentami - uwielbia ogladac koncerty na dvd, wtedy musi miec jakis instument, na ktorym gra (beben, gitara, pianinko w ktorym wylaczylismy dzwiek bo juz nie szlo :) ) Klockow mamy dosc duzo z lego duplo, narazie buduje tylko wieze:) Polecam domki interaktywne - nasz maly dostal na 2 urodzinki i bawi sie do dzis. Jak znajde gdzies na allegro to wam wkleje. Teraz ta zabawa wyglada zupelnie inaczej niz rok temu. Teraz np. zadzwoni dzwonkiem, zaprasza gosci :\"chodzcie na kawe\", albo \"znowu przyszli goscie\" :) Moze polecicie zabawki, ktorymi uwielbiaja bawic sie wasze dzieci, moze akurat ktorejs z nas spodoba sie pomysl:) Wracac do zdrowia chorowitki! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my polecamy http://www.allegro.pl/item467585445_kolejka_kid_car_4_5m_wader_lofi_toys.html bawi się tym okrągły rok teraz dostał zestaw narzędzi i też jest to jakiś pomysł, bo bawi sie tym fajnie chodząc w kasku :) a poza tym dostaliśmy już dla Zuzi mikser, wózek i ma troszkę innych garków, które mu kupiłam i bawi się tym rewelacyjnie, co rusz muszę coś próbować, itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie , widze ,że coś się ruszyło i super:):):) Melunia już ładnie sika na nocnik , na początku istniał dla niej tylko sedes , później był okres buntu i posikiwała w majtki , ale u koleżanki widziął jak jej starszy syn sika na nocnik i się do iego pzrekonała . Teraz nie woła , tylko sama idzie siada i robi a ja słysze tylko melodyjkie. Jeśli chodzi o zabawki to MElunia uwielbia zabawę farbami , steplami , czy kretkami . Dziś jej kupiłam ta plastelinę do tworzenia róznych zwierząt i postaci i tworzyła z tatą cały wieczór . Ona wogóle zauważyłam lubi takie manualne zabawki , jeśli chodzi o świeta to u nas w Auchan już się zaczał szał zabawek i przyprawia mnie o zawrót głowy:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka super to jest :) ja właśnie myślę nad ciastoliną, jeszcze tego nie miała, a do ćwiczeń rączek jak najbardziej się przyda :) gratki za przeskoczenie stronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy, tak mi się przpomniało po wpisie figlarnej :), dodatki są super do tej ciastoliny, ale sama masa taka sobie, szybko wysycha w porownaniu do tej Play-Doh, ale kosztuje sporo mniej, koleżanka miała pieska, to taki sobie powiem szczerze, chociaż ciasto lepsze, coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mój synek znów chory :(, te oskrzela nie chcą mu odpuścić 😭 , dzisiaj poprosiłam już o zastrzyki :( , ma 2 razy dziennie przez 5 dni , ale już uważam, że te zastrzyki lepsze niż wciskanie mu antybiotyku doustnie. a ja dzisiaj zaczęłam urlop zdrowotny, tylko ciekawe, czy zdążę swoje zdrowie poratować ;) bo na razie to dzieci zdrowie ratuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa popieram, moze zastrzyki mu pomogą i zakończą wszelkie choroby a co z twoim zrowiem?? tteż szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka ze mną wszystko oki :), wzięłam urlop zdrowotny by posiedzieć z małym przez ten rok i chyba dobrze zrobiłam, bo teraz by siedział z niańką, albo ja bym ciągle była na zwolnieniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa a po ilu latach pracy można iść na urlop zdrowotny i czy trzeba koniecznie na coś chorować? Napisz mi prosze jak to wygląda i od tej strony finansowej i czy potem wracasz normalnie na swój etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapka, zapka czytałam na innym topiku, że snu potrzebujesz, współczuję ci bardzo. mój mały ostatnio mnie zaskakuje :) wypije przed snem 180 ml mleczka bez dodatków i śpi do 7-8. w nocy już od kilku dni nie budzi się na mleczko. czasami tylko wstaję i daję mu smoczka. choć często sam go sobie znajduje i wkłada do buzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Byłam wczoraj u gina. Maluch ma 95mm i waży 175g, jeżeli chodzi o ciażę to wszystko raczej ok., natomiast od środy borykam sie z bólem gardła i uporczywym kaszlem. Na gardło mam bioparox a na kaszel flawamed, natomiast ten kaszel mnie strasznie dusi i meczy a lekarz rodzinny nawet mnie nie osłuchał Do tego moje dziecko dziś już 3 dzień jak wstaje z temp. 38,5 Ma leki ale widocznie one nie działąją na niego. Koszmar jakiś, mam już dosć chorób, lekarzy i leczenia Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!! ps. Jeżeli znacie jakieś sposoby na duszący kaszel i bezpieczne w ciąży to napiszcie. Acha, zakupiliśmy Matiemu na mikołaja na allegro, małą drewnianą gitarę. On uwielbia grac, śpiewac itp. Zostaje jeszcze problem co na urodzinki i gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa, ale z ciebie szcześciara, normalnie mi sie oczka zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×