Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Bożenko :) no wreszcie się odezwałaś. czesto o Was myśle i zastanawiam sie czy wsio ok. Jak tam Twoja tarczyca?? Mateusz też od września idzie do przedszkola, ale nie potrafi sie sam ubrać, prócz zdjecia majtów do siusiania i podciągnięcia ich i zdjęcia butów. Nie dziękuję, zobaczymy co z tego wyniknie. Odzywaj się cześciej, brakuje tu Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynu ❤️ Suzinko dla Ciebie 🌼 , będzie ok. Jeśli chodzi o bunty to Amelka przebija chyba wszystkie dzieci , ona ma etap wszytko na nie : ubrać nie , rozebrać nie , wyjść nie , wrócic do domu nie , i tylko słyszymy \"chce baje\" , bede baja? i ciągłe tylko bajki , albo kolorowanki na komputerze . Teraz ma taką grę edukacyjną \" Mały Adibu...\" i ciągle by sie w nia bawiła . Ogólnie Melunia już też się sama ubierze , rozbierzę ,i też uwielbia jeżdzić an rowerku lub elektrycznym motorze, choć jak mąż odpala swój motor to ucieka do domu tak się ryku boi, pampersa już praktycznie pożegnaliśmy w dzień jak i w nocy. jeśli chodzi o kolejne maleństwo to od grudnia czas zacząć starania mam nadzieję ,że do marca , kwietnia nam się uda i tym razem upolujemy synka. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko trzymam kciuki :) nasza też przechodzi bunt, czasami jest krzyk, płacz i ciągle słyszymy \"nie\", bajki też są na etapie:), trzeba jej pilnować przed Maćkiem bo chce go \"kochać\" ;), poza tym potrafi się częściowo ubrać, rozbieranie wychodzi jej lepiej :), pieluszkę mamy na drzemkę i noc i chyba jeszcze długo to zostanie. od września idziemy dalej do żłobka ale już do drugiej grupy:), w przyszłym tygodniu idziemy na zajęcia adaptacyjne, przypomnimy sobie żłobek ;) pozdrawiam milutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko ❤️ to dla Ciebie :) Lidus! Usmialam sie z pszczolki mji, haha, co za niekumty zespoł :) Jesli chodzi o moja przygode, no coz.... Odnalazlam mojego kuzyna, ktory jest w moim wieku i z ktorym, jak bylismy dziecmi, niejedno zbroilismy:) Nie mielismy ze soba zadnego kontaktu, gdyz jego rodzice sie rozwiedli dawno temu i tak to jakos wyszlo... Ale co tam - odnalazlam go na nk, popisalismy troche i Michal (kuzyn) postanowil odwiedzic nas, tzn mnie i mojego brata. Nie widzielismy sie 25 lat:( Bardzo sie wzruszylam, jak zobaczylam go \"na zywo\", bylo super!!!!!!!! To w skrocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja nadal nic nie wiem, dopiero 4 tydzień i nic jeszcze nie widac, przepisał duphaston i kazał do gabinetu przyjść za 4 tyg. a za tydz. we wtorek na dyżur do szpitala na usg, żeby sprawdzić czy coś się rozwija Jest mi źle i smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko ❤️ u mnie przy Magdusi też nie było nic widać, dopiero po 2 tyg widać było pęcherzyk, więc pewnie to był 4 tydzień albo i mniej. Trzeba mieć nadzieję, trzymam kciuki i czekam na informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko! Nie zamartwiaj sie, ale cierpliwie czekaj. Smutek zaszkodzi dzidzi:) Caluje i przytulam Cie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn... Dzwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Usmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa gdy chce się jej płakać, płacze gdy się cieszy i smieje gdy sie boi. Jej miłośc jest potężna. jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta. Wyslij to wszytskim cudownym kobietom, które znasz. Ja własnie to zrobiłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus Oliwka wygląda cudownie:) te warkoczyki, kiedy ja się doczekam u swojej Madusi takich;) ślicznie razem wyglądacie. dzisiaj wyjeżdża moja siostra, więc wieczorkiem wkleję parę zdjęć moich pociech:) Maciuś jutro kończy 4 miesiące, jak ten czas leci, wprowadziłam mu już jabłko, marchewkę, dynię z ziemniakiem i soczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa zdjęcia SUPER!!! Madziulka już też ma takie długie włoski i tak bardzo sie zmieniła. Maciuś natomiast bardzo przypomina mi Madzie jak była malutka, te noski to mają identyczne, (jak pamiętam zdjęcia Magdusi) Fajną masz rodzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko dziękuję:), to prawda Maciejka bardzo przypomina mi Magdusię jak była malutka. czekam na wynik Twój :) i myślę, że wszystko jest na dobrej drodze:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo nie wiem jak to będzie, jak długo jestem na nogach, to zaczyna mnie boleć brzuch tak jak na @, muszę potem odpocząc, żeby ból minął. Czy to normalne w taj wczesnej ciąży, czy powód do zmartwienia? Duphaston biorę 2x1. Nie pamiętam już jak to było przy Matim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja czytam regularnie ale napisac ciężko ......mała chce tez zaraz pisac albo cos psoci bo nie zajmuje sie nią a uwielbia zdanie- mama choć tu usiądź...ona sie bawi a ja musze patrzec poza tym ma taki rytuał że jak ja prasuje to ona przynosi krzesełko i siada przy mnie aby pogadać hihihi zna juz 3 wierszyki \"na moim podwórzu....\" \"mam 2 latka......\" \"w pokoiku na stoliku.......\" a ulubionym tekstem który śpiewa w kółko jest \"ONA NIE MA WACKA...\" Poza tym że w rządku nadal układa wszystko co wpadnie jej w ręce to coraz częściej bawi sie laptopem i uczy literek oraz liczy juz ładnie do 12....ostatnio maniakalnie liczyła wszystko w domu hihihi uwielbia malować paznokcie i siedzi tak długo az nie wyschną, pokochała ciemne okulary i czapki...wogole uwielbia robic cokolwiek jak wie że to nas rozbawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wspaniałe :) A ja jadę na usg dopiero popołudniu, ale już mam stresa... Szczęśliwa dziękuje za pamięć buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×