Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
jak wasze maluchy spią pewnie już słodko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja już śpi, zasnęła bardzo szybko. ale dzisiaj z niej miałam ubaw, miała dzień butowy, kazała zakładać sobie wszystkie swoje buty, a później wyjęła szpiki mojej siostry i w nich chodziła damulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarb śpi jak aniołeczek. Dziś od taty dostał koparkę :))) Ależ się ucieszył. Jest tak jak u Boba budowniczego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja mojej kupiłam czapkę jak łepek tego czerwonego teletubisia jak podładują mi się akumulatorki to wgram zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz bede jadal moj mezus smazy mi mielone , az slinka cieknie . Chyba lepszy ten mielony niz piwko , przynajmniej po nim siku tak sie nie chce, tym bardziej , ze teraz i tak pecherz jest na nacisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja jak miałm mdłości o przed pracą popijałam sprite i od razu przechodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a melka dzis była z tatusiem jak byłam w budzie i tatuś pozwala na wszytko wiec wzieła pisaka pomalowała ekran od tv i ścierała husteczka ale tata miał ubaw ja nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co do malowania to ja juz sie schytrzylam i kupilam Nikosiowi takie zmywalne mazakl, odpieraja sie z ciuszkow , scieraja ze scian. I sa interesujace dla niego bo bardzo ladna maja oprawe. I dostal tez eydanie kredek wodnych , pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szczesliwa, ja juz po kawusi i teraz jem sniadanko. dzis w nocy mialam taki koszmar , ze az obudzilam sie z bolem brzucha. snilo mi sie , ze moj kochany romansuje w naszym domu z jakims babsztylem, wiec jak podnislam oko kazalam mu mnie przytulic no i oczywiscie jeszcze musialam lyknac nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa, ja kawke tez pije tylko rozpuszczalna z duza iloscia mleka. Ja mowie , ze to jest mleko z kawa. Koli tez sie napije jak mi bardzo sie chce , a tak to popijam karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję kawę bez mleka, bo z mlekiem to dla mnie nie kawka;) w tym tyg idę zrobić sobie badanka bo za tydzień mam wizytkę:) mam nadzieję, że wszystko będzie oki dziewczynki wstwać i meldować się:) moja mała robi się troszkę niegrzeczna:) wczoraj coś jej nie podpasowało to podeszła do mnie i chciała mnie ugryźć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Moj mlody juz od dawna sie gryzie , ostatnio moja ciocia go chciala wziasc na reca a on nie chcial . Wiec nie umial sie od niej uwolnic to wzial i ja ugryzl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..No Szczesciara..to tylko sen...:) Moje dziecko wstało dzisiaj o 5 (jak zawsze) , budzi sie znowu w nocy bo mu żeby ida (kły) boze kiedy ja się wyspie... Dzisiaj ide z Olkiem na pokaz muzyki afrykańskiej;) potanczy sobie:) Zycze Wam miłęgo dnia;) Uwazajcie na siebie MAmusie i ich Brzusie :) i oczywiscie buziak dla naszcyh Duzych juz Szkrabów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej:) a u nas nocki są piękne od kiedy mała skończyła 10 miesięcy, fakt, że ja śpię z nią, bo inaczej by było kiepsko:) mojej małej już przebiły się kły wszystkie, ale przy tym dostała katarku i strasznie ślini się:O zostały nam jeszcze tylko 5. Suzinko a jak tam ząbki Matiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idziemi na chrzciny, ubralam sie w taka bl;uzke ze stanem naka pod biuscik. No i mama powiedziala , ze wygladam jakbym byla w 5 miesiacu . To co ja mam kurna zrobic jak ta falda brzuszna po Nikosku mi zostala , a teraz to juz nawet wciagac tego nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za życzenia zdrówka - pomogły :-D Tomuś już ok, jutro idzie do przedszkola, Tysia tez lepiej szczęściarko - udanej imprezy i dużżżżżżoooooo zdrówka! być może bolał cię przez sen brzuszek i dlatego taki głupi sen, jak nas cos boli w śnie, to zazwyczaj jakieś gupoty się nam śnią, a poza tym to moja droga, hormonki pracują ze zdwojoną siła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam zresetować kompa bo mi się jakaś dziwna klawiatura włączyła i nie mogłam pisać normalnie, ale już ok :-) Szczęśliwa - Magdunia wygląda ślicznie, trzymam kciuki, żęby mdłości szybko minęły :-) ja tez mojej małej kupiłam kurtko - płaszczyk czerwony! muszę zrobić jej zdjęcie to wam wkleję, super buty jej kupiłam oczywiście czerwone z różowymi haftami - nie mogłam się powstrzymać przed kupnem, a mała pomimo 20 stopni na dworze, musiała jej mieć ubrane w drodze do domu, bo ryczała na cały regulator Andziar - śliczny maluszek :-D wygląda na bardzo spokojnego i ułożonego chłopczyka!! Dodi - fajnie, że się odezwałaś :-) a ty otworzyłaś to przedszkole, które planowałaś?? czy Dawidek chodzi do normalnego żłobka?? Liduś - czasem tak smutno się układa, moi dziadkowie i babcie też odeszli i prawie w jednym czasie :-( życzę dużo zdrówka babci i oby nie cierpiała ....... Martyna ostanio ma taki okres, że nie mogę jej zostawić na minutkę samej lub z kimś innym bo wyje - i to dosłownie, jak tylko wstaję i idę do ubikacji czy kuchni to już się zaczyna, musi iść ze mną i tylko wołą \"mamuś\". jak byłam w sklepie czy na aerobiku (Olka chodzę chodzę, na aerobik, tylko jak nie mam z kim zostawić moich skarbów to nie idę) to cały czas jak mnie nie było to chodziła po domu i wołała mamuś, a jak wracam, nawet po krótkim czasie to zaczyna się orszak powitalny moich dzieci !! coś mi się wydaje, ze to nie jest normalne!?! bo się wieszają, przytulają całuski mi dają jak by mnie nie widzieli od kilku dni, a ja byłąm 10 min np. aptece!!!! ale powinno im przejść kiedyś! zmykam na obiadek - bo w niedzielę, ja nie gotuję tylko moja mama nas zaprasza na obiadek :-D przyjemnej niedzieli papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×