Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Mi chyba wybaczycie, ze nie pisałam, ale odpoczywałam po weekendzie pełnym gości, a od poniedziałku mały miał gorączkę i w poniedziałek biegunkę. Wczoraj w nocy jeszcze synio mial goraczkę i nocka koszmarna, ale od rana bylo dobrze, wiec pojechalismy do mojej mamy i tam zostal, a my na male zakupy, chcielismy kupic terrmometr elektryczny, bo tym zwyklym temu mojemu to nie sposob zmirzyc i nie bylo tych co chcielismy, maja dowiezc w poniedzialek. Potem poszlismy do restauracyjki cos przekasik, mezus mial wczoraj swoje swieto, wiec opilismy je filizanka herbaty:D maly w nocy znow dostal szalu, 2h histeryzowal lazil po mieszkaniu, a to jesc a to pic, ostatnio wymiekam, bo brakuje mi sil, teraz przespalam sie z godzinke i wstalam, ciekawe ile synus zamierza spac, bo juz druga sam spi... a dzis maz zabral mi dokumenty od samochodu niby kluczyk zostawil, ale i tak na miasto nie pojechalam, mialam pojechac z tym moim urwisem autobusem, ale uciekl :(, wiec zdecydowalam sie na spacer, to okolo 2,5km z tym moim obciazeniem/wozek +synio, to jakies 20pare kilo/, niezle co :), pod koniec maly juz sie darl na calego, bo nie chcial jechac w wozku, dopiero w sklepie sie uspokoil, jak go troszke rozebralam i poszlismy na zakupy, a upatrzylam sobie taki male skrzyneczki pirata do pokoju syna na rozne pierdolki, kupilam 3 w stokrotce, ale z powrotem czekalismy juz na autobus:D synio padl jak wrocilismy, tz jakies polgodziny pozniej, bo pobawil sie skrzyneczkami :), i spal dzis 2,5h zjadl i maluje.. dzieciaczki śliczne, ale powyrastały :) a czy u nas dziewczynka będzie to sie jeszcze okaże, lekarz nie byl pewnien, wiec nadal moge sobie tylko marzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) my jeszcze nie wiemy co będzie:) może dowiemy się w poniedziałek bo zapisałam się do innego lekarza na dodatkową wizytę:) no mam nadzieję, że powie, że to synuś ;) poza tym już czuję się coraz lepiej, ale nadal mam ochotę na moją cudną cola-colę:D kupiłam dzisiaj małej jedną część puzzli tych co pokazywałam jest zachwycona, na razie pomagam jej układać, ale myślę, że niedługo będzie sama składać, ja też jestem za tym by kupić jedną a porządną zabawkę. ale pomysłu nadal nie mam:O choć klocki dupplo też mi się bardzo podobają i chyba jak na razie są na pierwszym miejscu, interesują mnie też figurki do nich bo mała teraz je uwielbia. pozdrawiam :) zdjęcia super, ale te nasze dzieciaki już duże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, cos kafe szwankuje, pisalo mi ze nie moze znalezc serwera, a wpisy sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!!! no wreszcie coś się ruszyło :-D bo myślałam, że będę sama do siebie pisać ;-) piszcie mamusie jakie macie jeszcze pomysły bo mikołaj i święta i urodzinki - więc coś trzeba kupić! mój synuś jest bezproblemowy bo ma 100 pomysłów na prezenty - ja muszę wybrać z całej listy co ma dostać :-) jeszcze rok, dwa i maluchy same sobie wybiorą co chcą dostać! ja mam jeszcze jeden pomysł na prezent, to laptop - mała uwielbia przyciskać na klawiaturę - bo mamy laptopa od Tomka i tak się zastanawiam, czy nie kupić, bo teraz jest problem bo Tomek ma a ona nie!! jak oglądałam na allegro to są już za 40 pare złotych. co do mojej operacji to mam dobre wieści - ostanio przez przypadek się dowiedziałam, że można operować tarczycę laparoskopem, dostałam namiary na super panią prof. i już u niej byłam i okazuje się że mogę mieć tą operację laparoskopem - po takim zabiegu o wiele szybciej dochodzi się do siebie, nacięcie jest malutkie, w szpitalu jest się krótko - kurcze tak się cieszę, że jednak się zaczyna układać :-D narazie kończę, zajrzę później i sprawdzę jak się spisujecie!!! dla \"grzeczynych\" mamuś stawiam grzane piwko :-) pa Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Szczęściarko!! wiem coś o przeziębieniu, bo już od 2 tyg. walczę z \"czymś\" i nie mogę się wyleczyć! to stawiam ci duże grzane piwko - zdrowiej moja droga !!! :-D :-D a co do prezentu dla Nikosia - to super!!! szkoda, że ja mam jeden pokój dla maluchów i mamy już łóżko piętowe, bo by mi się zamarzyło takie łóżko :-) pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł dla mam chłopców;) ja juz wybrałam bo moje dziecko lubi takie zabawki poczekajcie wkleje link http://www.wader-zabawki.pl/index.php?modul=prod&action=produkt&id=50975&kat=35 to jest garaz z uliczka (nie jest trudny do rozgryzienia) mój Olek uwielbia bawic sie samochodami i wjeźdzac gdzies...tam jest droga i winda nawet;) no i cena nie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamusie!! co tu znowu za cisza?? Gospey - my mamy podobny garaz i drogę z wadera - super, zabawka na długo, bo Tomek się już długo tym bawi, a Martynka też lubi puszczać autka. polecam także stół i krzesła z ikea - mamut, my to już mamy prawie 4 lata i cały czas jest to wykorzystywane. pozdrowionka Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam mamusie , ja narazie jestem odcieta od netu , odkąd mój psotny pies przegryzł kabel on netu to co jakis czas przestaje działać . Obecnie jestem na wykładach i mam dostep do netu więc pozdrawiam was serdecznie . Mój mężuś siedzi z Melka i pewnie z nim jest grzeczna .ostatnio doastała od taty lalkę gadającą i ciągle ją wozi w wózku i nawet z nią śpi , no w końcu jak przystało na dziewczynkę mamy etap lalek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamyyy... My wczoraj zrobilismy rundkę w kaloszach bo kropiło... pźniej oczywiscie wyszłam z Olkiem i z wózkiem...o dziwo usiedział an spacerze:) Za miesiąc przylatuje moja siostra...tak się cieszę...zrobię urodzinki Olka troszkę wcześniej, wiadomo Ania musi byc! W koncu chrzestna ! Co do prezentów to jak juz pisałam, od rodziców moich dostnie ten garaż, o nas mały odkurzacz(lubi bardzo z duzym chodzic po domu):) a n amikołaja znikopis.. Ostatnio w sklepie zaliczył rundki na tych zabawkach na zeton... w samolocie policyjnym tak sie do góry wzniósł, ze az sie wystraszyłam hahahah\'_\"_ POza tym musze to dodac...ostatnio był Olek i jego młodsza o 3 miesiace kuzynka..i wiecie co jak mi było przykro znowu... babcia tak sie rozmywała nad wnuczką ze az chore to było... pokaz to, powiedz to, o jak slicznie cudownie itd...a Mój Olek siedział łądnie bawił sie farmą i nawet na niego nie spojrzała.. no jak podszedł do niej i chciał z nia zatańczyc to ona zanim zwróciła uwage juz mu sie odchciało.. i na pytanie daj babci buzi... powiedział NIE.... dziwne to.... wychodzi z załozenia ze on ma pierwszy jej w tym wieku okazac uczucia..okazłby gdyby ona od pczatku mu jakies okazywała... całkiem inaczej reaguje na moją mamę.. przytula , biegnie do niej, na tate także.... ale w sumie ,choc mieszkają 40kom od nas widzi ich czesciej niz babcie któa mieszka 15min drogi ... ajjjjjj wyzaliłam sie i mi lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej...........cóz mam to samo z jedną babcią:( do wnuczki i ex synowej jedzie daleko ,tamta wykorzystuje cwana na maksa, babcia wiecznie kupe kasy ładuje, zachwyca sie, dla niej tamta wnuczka to ciagle dzidziulka mimo ze prawie 10 lat ma, jak ex synowa w ciazy była to brała Magde aby tamta odpoczeła a młoda wyszalała sie....mimo ze dzieli je duzo kilometrow, a moją Kinge widziała w maju ostatnio mimo ze 200metrow od domu mojego ma punkt -centrum biegłych rewidentow gdzie często jest, a kiedys nawet powiedziala nam-Kinga nigdy nie bedzie wnuczką jak Madzia:( a my doskonale wiemy jak jest bo magda jak u nas jest to mowi np. mama mowila ze musze do babci jechac bo musi mi babcia ciuchow nakupic, jak ma jakies zachcianki to jedzie babcia spelni, a w sumie 10 latka to mądra dziewczynka i ma rozum ale na swoją korzysc bo o takich okazjach jak urodziny czy inne to u babci nie pamieta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja mam podobnie mój niezyjący teść do konca zycia niepamiętał jak Amelka ma na imię , choc miał ja tylko , nigdy nawet wafelka jej nie dał a jak się bawila to wychodził bo go męczyła , teściowa trochę inaczej choć mam wraże nie ,ze trochę falszywie podchodzi do melki ale moge sie mylić ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) dla przypomnienia wklejam tabeleczkę, niedługo zaczną nam sypać się drugie urodzinki:) Agnes76....30.08.2005...Bartuśwww.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszekwww.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymekwww.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidekwww.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmarawww.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartoszwww.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodemwww.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinekwww.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Majawww.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuśwww.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorekwww.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kingawww.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateuszwww.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałekwww.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynkawww.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwiawww.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalenawww.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycjawww.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignaswww.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusiawww.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwiawww.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilekwww.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruśwww.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olekwww.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julciawww.juliaulikowska.bo basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelkawww.amelusianiusia .bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest tak ze wnusia mieszka klatke obok i ja widzi codziennie..a jak ja ise nie wybiore z olkiem to hmmm zapomnij... moge z pełną odpowiedzialnościa powiedziec ze ma czas jechac na koniec miasta kupic sobie kolejna swietna rzecz ze sprzetu rtv a do Olka nie ma czasuuuuuuuu..... i donrze wiem ze jesli zdecuduje sie na rozstanie to Olek zobaczy babcie chyba tylko wtedy kiedy moze nas zaprosi. etam szkoda słów... O matko moje dziecko spi juz ponad 2 godzinyyyyyyyyyyyyyyyyy jak dobrze ze sie kochany wyspiiiiii:) a ja robie mu obiadek..dzisiaj schabik na parze z ziemniaczkami i sałatka z kukurydzy;) ach jak dobrze ze jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle zrobiona jest ta tabelka, moze uda mi się poprawić ją Agnes76....30.08.2005...Bartuś ... www.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszek... www.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymek... www.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidek.. www.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmara.. www.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartosz.. www.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodem.. www.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinek.. www.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Maja.. www.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuś.. www.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorek.. www.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kinga.. www.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateusz.. www.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałek.. www.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynka.. www.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwia.. www.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalena.. www.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycja.. www.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignas.. www.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusia.. www.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwia.. www.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilek.. www.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruś.. www.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olek.. www.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julcia.. www.juliaulikowska.bo basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelka.. www.amelusianiusia .bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a ja siedzę na wykładqch z rachunkowości i tak sobie do was piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
PUSTKI PUSTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) dzisiaj idę na wizytę:) może dowiemy się, kto tam mieszka;) i czy wszystko jest w porządku. jejku jak ten czas leci, już za 4 tyg święta i lecimy do siostrzyczki:D tak się cieszę na ten wyjazd. Magdusia jest coraz bardziej rewelacyjna, czasami mamy z niej taki ubaw, że hej, mówi już coraz więcej, łobuzuje też;) poza tym u nas wszystko oki, czas jakoś leci, szkoda tylko, że zimy nie ma takiej fajnej na razie, pada niby śnieg ale z deszczem i zaraz jest tak mokro, że nie ma jak spacerować:( pozdrawiam milutko i proszę pisać, pisać i jeszcze raz pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dawno nie pisałam chociaż Was podczytywałam,co niektóre to już podwójne mamusie będą,super. Ja siedzę w domku z Amelcią i jest nam tak dobrze. Od kilku dni Amelcia ma lużne kupki,może to na ząbki ,zobaczymy. Pozdrawiam i jeszcze sie odezwę,a pamiętacie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduś i szczęśliwa mama cieszę się niezmiernie,że mnie pamiętacie. Postaram się częściej pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipt zapewne wszystkie MAmy Pamiętaja Ciebie:) ! 👄 Szczęśliwa Mamo ..a ja myślałam, że już się dowiem kto tam sobie u Ciebie mieszka:) hhehe? Mój Olek juz wykąpany, wypił mleko , pośpiewałam mu kołysanki ale nie zasnął... siedzi w lózeczku z misiem..) hee oczywiscie swiatło ma zgaszone , sam chciał! a ja sobie piję herbatkę Dziewczyny jak tam nauka oduczania od pieluch..ja jakos nie moge sie zabrac na tzw dzien bez pampersa i juz! NA nocnik siada jka ma humor..ale raczej go nie ma..a n akazde pytanie czy chce sisi odpwoada z enie...:( ooo jednak pan nie spi..lece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! będzie syńcio gospodyńcio :) gosbej ja też nie wiem jak się za to zabrać:) później wkleję wam zdjęcie jak mi wychodzi nauka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, szczesliwa mamo 🖐️ czekam z niecierpilwoscia na wiadomosc od ciebie. Gosbej - czasami sobie mysle ze Lena to do konca zycia bedzie w pieluchach :-).....a tak na serio, to nie chce mi sie za to zabrać :P aha....póki co to o prezebtach jeszcze ie myslimy, zapewne bedzie tak ze pojedziemy do sklepu i co nam fajniejszego wpadnie do rąk to kupimy :D i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×