Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

witam :) marla dobre te kawały ;) szkoda, że w pracy tacy ludziska, ale teraz chyba wszędzie tak jest :(. U mnie też trochę kiepsko ze stosunkami między ludziskami. Ja swoje dzieci szczepiłam na pneumo i meningokoki. Magdusia teraz jest chora, ale przez 1,5 miesiąca była cisza. Więc jakoś spokojnie już do tego podchodzę. Mam tylko nadzieję, że Maciej nie podłapie od niej. Bo teraz jestem na zwolnieniu, potem bym musiała do Maćka brać jakąś opiekunkę. dzieciaki moje szaleją, Maciek jest prześmieszny, jak nas naśladuje, włazi wszędzie, jak nie dosięga to niesie sobie krzesełko. Zaczyna już mówić tata, mama. Mam nadzieję, że już niedługo rozgada się lepiej. W żłobku panie są nim zachwycone bo radzi sobie wyśmienicie. Magda zakochana w przedszkolu, chciałaby chodzić do niego nawet w sobotę i w niedzielę :) pozdrawiam milutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak "wspaniała atmosfera" w pracy... Wiem coś o tym. Ale cóż - pracować trzeba, czy się to zołzom podoba czy nie! Coraz mniej ludzi bezinteresownych, ale trafiają się jeszcze tacy osobnicy :) - na szczęście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!!!!! Jak się czujecie i trzymacie w obliczu grypska? Jak dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety chora b=na zwolnieniu....Szymcio się trzyma jak na razie-oby:) a NIEDŁUGO NASZE STYCZNIAKI SKOŃCZĄ 4-LATA...:)ALE TEZ CZAS LECII II:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas też bez grypy, jedynie Magda ma chore gardło :(. A Maciuś już od dwóch miesięcy zdrowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a miało być odwrotnie to on miał częściej chorować ;) toż każdy lekarz kazał mi się pięc razy zastanowić nad żłobkiem ;) ja marzę już o wakacjach :D a w styczniu lecę z Magdusią do Londynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Maciusia zostawiacie?????uuuu poważna kobieca wyprawa się szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Beatko niesamowite te Twoje przedszkolaki jak prawdziwi modele:)a a już Maciuś to sama micha się śmieje :classic_cool: bo Magdusia to już poważna panienka ale że ten rozrabiaka nie ociekał i tak pozował:) :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nie mam czasu pisać podsyłam Wam coś na poprawienie humorków... Z "Od przedszkola do Opola": Prowadzący (p)jak masz na imię? dziewczynka, ok. 4 lat - Ania - a czy twoi rodzice przyjechali z tobą? - tak - a gdzie siedzą? - tam... (pokazuje paluszkiem) - o brawo, witamy tatę i mamę. a czy masz w domu jakieś zwierzątka? - tak, kotka. - a jak tatuś wola na kotka? - sierściuchu jebany. W autobusie komunikacji miejskiej, w dużym tłoku, mały chłopczyk (ok. 4-5latek) mówi: - Mamo ja chce usiąść! - Ależ synku nie ma miejsca. - Mamo! Ja chce usiąść !! - Mówiłam ci już synku, popatrz - nie ma miejsca! - Mamo! Ja chce usiąść !!!! Bo cos powiem !!! - Ależ synusiu - nigdzie nie ma wolnego miejsca !!!! Na to synuś na cały glos: - A tata powiedział, ze masz zimna dupę !!!!!!! W aptece kolejka. W kolejce stoi mama z synkiem i cały czas się przekomarzają: - No mama ! Kup mi ten samochodzik ! - Mówiłam ci już tyle razy - byłeś niegrzeczny i za karę ci nie kupie! No i tak przez dłuższą chwilę mama z synkiem się wykłócają. W końcu synek wali na cały glos w tej aptece z grubej rury: - Mama !!!! Kup mi ten samochodzik bo powiem babci, ze widziałem jak całowałaś tatę w siusiaka !!!!!!!! Scenka rodzajowa w kościele. Już prawie koniec mszy, mały bąbel tak na oko 3 latka wykazuje pewne znudzenie i zniecierpliwienie. Kreci się coraz bardziej i marudzi sobie pod nosem. W pewnym momencie rzuca: - Mamo! Niech ksiądz już powie "Idźcie ofiary do domu" Dziecko pod blokiem (3-4 lata dziewczynka): - mamaaaaaaa!! maammmmmaa!! - coo? - a Michał mnie ciągnie za nogę, mogę mu przyjebać?? Koleżanka idzie z mężem i córka do kościoła z koszyczkiem do święcenia, ksiądz pyta dziewczynkę (małą smarkulę) czemu nie niesie koszyczka, a dziewczynka mu na to: - bo tata powiedział ze ja to jestem niezdara i zawsze wszystko wyjebie. (minę księdza ciężko skomentować) Synek znajomej (ok. 3-4 lat) często jeździł z ojcem samochodem. Pewnego dnia jechał z mama autobusem. Gdy autobus ostro zahamował maluch wyskoczył z tekstem: "Jak ch...u jeździsz!" Spowiedź, ksiądz wszystkich obsłużył wiec siedzi w zadumie w konfesjonale. Zaciekawiona dziewczynka 3-4 latka krąży wciąż koło niego w końcu nie wytrzymała i zaglądając do księdza mówi na cały glos "a ty co zesrałeś się, czy co, ze tak cicho siedzisz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... ...kurcze, topik nam umiera :( ...wiem,wiem... sama się nie odzywam, ciągła gonitwa, brak czasu na wszystko i przedświąteczne przygotowania i porządki ... Od stycznia wracam do pracy :( Tomuś będzie z teściową :( Mati w przedszkolu. W zeszłym tyg. znowu byli chorzy. 21.12. jadę z Tomciem do neurologa dziecięcego na konsultację... w kontrolnym usg główki okazało się, że to co powinno się wchłaniać nie wchłania sie no i musimy to sprawdzić... Pozdrowionka laseczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem zastanawiam się co u "naszego" Bartusia, jak się miewa, jak sobie radzi on i jego mama... Pamiętacie ich jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo........... Co tam u Was słychać? Już niebawem nasze dzieciaczki zaczną kończyć 4 latka! Jak ten czas szybko leci, to wprost niemożliwe... Odezwijcie się, jak tam u Was ze zdrówkiem? Czy ja mam tak sama ze sobą prowadzić monolog???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Cześć Suzinko :) trzymam kciuki by kontrolne usg wyszło dobrze. pewnie, że pamiętam Bartusia i Agnes. u nas w miarę, teraz jestem na zwolnieniu bo Magda przychorowała, kurcze coś ostatnio co 2 tyg coś ją łapie :(, mały trzyma się całkiem nieźle. Nie mogę na niego narzekać. dzieciaki czasami dają popalić w kość, leją się jak popadnie, Maciek teraz zamiast chodzić po podłodze to wspina się na wszystkie wysokości, teraz najlepsza zabawa to pstrykanie światłem ;). Mówi bardzo mało, praktycznie nic, mam nadzieję, że rozgada się niedługo. W przedszkolu radzi sobie super i bardzo lubi tam chodzić. ja czekam na przerwę świąteczną bo już trochę zmęczyłam się pracą :) to chyba tyle ;) pozdrawiam aha przed nami 4 latka, niektóre dzieciaczki już w grudniu zaczną obchodzić swoje święta, jak ten czas leci............. dopiero były dwie kreski na teście, była ciąża, był poród, a dziś ..... ach wzruszyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaaaaaaaaalo czy ktoś jeszcze prócz Szczęśliwej tu zagląda??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa dziękujemy za pamięć i życzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Nie wiem czy ktoś prócz Szczęśliwej Mamy jeszcze tu zagląda, ale chciałam Wam wszystkim i każdej z osobna życzyć... Wesołych Świąt!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=l8b33etBSzs&NR=1 ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań. Suzinka z chłopakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my również chcemy Wam wszystkim złożyczć najlepsze zyczenia świateczne Refleksji nad cudem jaki wydarzył się dwa tysiące lat temu w grudniową noc w Betlejem. A także osobistego doświadczenia jego mocy w codziennym życiu. Niech mały Jezus błogosławi Wam i Waszym rodzinom dając szczęście, zdrowie i pomyślność na ten Nowy 2010 Rok. U na róznie zdrowko średnio dopisuje sama juz bylam na zwolnienieniu, bo w pracy ziab, chodzenie po klatce schodowej w starej kamiennicy, stanie na dworcu i czekanie na opzonione paciagi chwilami masakra, ale coz praca jest niezla, placa dobrze, wiec nie powiinam narzekac, dzieci tez czesto choruja jak nie jedno to drugfie, ale jakos ciagniemy, kolejny rok za pasem. mati w czwartek mial pasowanie na przedszkolaka, fakt pozno, ale zaczynali od pazdziernika i z dziecmi krucho, bo sporo chorowalao. Ja jeszcze dzis w pracy, ale czytam ksiazke wiec nie tak zle, tylko robota czeka w domu, cale szczescie ze kochany mezulek troszke mi pomaga, bo jeszcze mam @ i kregoslup mnie boli koszmarnie, nie mowiac o brzuchu. ale dość już o tym. Mateuszku kochany W dniu tak pięknym i wspaniałym Życzę Tobie sercem całym: Moc uśmiechu i radości, Szczęścia, zdrowia, pomyślności. Niech w takim dzionku jak ten Wszystkie troski umkną hen I nie wracają wcale, To wtedy będzie całkiem wspaniale! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin choć spóżnione, ale szczere a o Bartusiu pamietamy i jesteśmy myślami z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje kobietki :) W ten cichy i jedyny w roku świąteczny wieczór czego życzyć Wam i sobie? Aby pokój i spokój ogarnął Wasze serca i nastrój świąteczny zagościł w nich także. Byście mogli w ten wieczór wziąć opłatek biały, serdecznie go przełamać z tym bliskim, z tym kochanym. I daru miłości też życzmy sobie nawzajem, Bo Ci są tylko szczęśliwi, którzy ten dar znają. Niech przy żywicznym zapachu strojnej choinki upłyną Wam piękne chwile Wigilii, ze wspólnie śpiewaną kolędą, upragnionym gościem przy stole, w kochającym rodzinnym gronie. wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzy Beata z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stole leżą świąteczne dania. Robi się ciemno- nadchodzi noc. Pod choinką stos prezentów do rozdania, w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Was i Waszych rodzin wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze świąt. Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i radości w nadchodzącym Roku 2010 i błogosławieństwa Bożego życzy Bożena z rodzinką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u nas święta przebiegają zwyczajnie jak co roku . Jutro jedziemy do mojego domu rodzinnego , aż do niedzieli , małż już z tego faktu rozpacza :(:(. Nie żeby aż tak bardzo mojej mamy nie lubił (choć miłością do niej nie pała), ale on się po prostu tam nudzi. Moi bracia mają po 18 i 16 lat to mają swoje światy. U nas dziś +5 stopnia co mnie bardzo cieszy , bo nie znoszę zimy i śniegu.Maciej daje mi ostatnio nieźle w kość, zęby mu doskwierają na całego , z bólu poprzestawiał sobie godziny spania i potrafi mi się od 23 do 3 w nocy męczyć i nie spać.Jedynie co go uspokaja to sen na mnie czyli ja na wznak a on na mnie leży i śpi i trzeba się bujać. Ciąg dalszy narzekania nastąpi...ale mąż kupił Martini i idę mu potowarzyszyć , jedynie tyle bo ja alkoholu nie lubię , nie smakuję mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz czas na mnie.... Muszę się przyznać że pisałam już do was długie posty dwa razy i mi wcięło...przez komp który się zamulał:/ No cóż po takich akcjach ....nie chce mi sie odtwarzać wszystkiego-wybaczcie....:) Najpierw życzenia noworoczne: 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Na ten Nowy Rok..... Życzę WAM ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też. Byście potrafiły cieszyć się z każdej chwili - nie tylko z tych cudownych, jak to jest w zwyczaju. Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteście na dróg rozstaju. Byście spotykały tylko ludzi - aniołów. By te z Waszych marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów. Optymizmu od stóp po czubek głowy, byście cokolwiek robiły angażowały się w całości, a nie do połowy. By udało Wami się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili. Wiedzcie, że tylko Ci którzy mieli ponadprzeciętne pragnienia szczyty zdobyli. Dalekich podróży, wspaniałych przeżyć, super samochodu i pieniędzy jak lodu, co szczęścia może nie dają, ale znacznie życie ułatwiają. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 A teraz Mateuszku......spóźnione ale szczere....życzenia: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!!! Życzy Szymunio z rodzicami ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ U nas ok....święta spokojne.....choć pogoda nie za bardzo dopisała....Szymon zgarnął mnóstwo prezentów....:) Co do chorób.....Dziś mamy wolne i się niepokoje bo ten kaszel mu nie mija....w nocy go dusi a w dzień już doszedł katar:(Jutro chcemy jechać na sylwestra mam nadzieje że odbędzie się bez przygód w ambulatorium:(z powodu ataków duszności:(już mnie szlag trafia na ten kaszel ile można mu podawać syropy????i robić inhalacje:( To tyle...moje miłe....trzymajcie się.... życie toczy się dalej a my o rok starsze.....:)a żadna nie w ciąży???;)słabo kobietki słabo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego w Nowym roku 2010 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! marla ja swój plan wykonałam ;) my balowaliśmy wczoraj do 1 :) no i za 12 dni moja córeczka będzie miała 4 latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamusiom i ich rodzinkom życzę samych szczęśliwych dni w nowym roku!!! Powodzenia, realizacji planów, spełnienia marzeń... A wszystkim grudniowo/styczniowym jubilatom na 4 urodzinki życzę codziennie nowych, dobrych wrażeń, tylko uśmiechu i słońca, fajniutkich prezentów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusiu z okazji 4 urodzinek życzymy Ci wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i najwspanialsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×