Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Ana bardzo Ci dziekuje kochana🌻 Dobrze że zawsze kjtos pamieta o datach,:) Beti wszystkiego najlepszego z okazji imienin🌻🌻🌻 Dymku Kubusia mocno wysciskaj z okazji jego święta🌻🌻🌻...STO LAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko wszystkiego naj... Kuba rośnij duzy na pociechę mamusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika-nie ma za co:) cieszę się że mogłam pomóc:) U nas dziś zachmurzone więc siedzimy w domu,chętnie pogrzebałabym coś w ogrodzie:) Aga-kiedyś pisałaś ze będe mieć ładny ogród,a więc on nigdy nie będzie ładny bo to wszystko jest teściowej :(posadziła z 15 lat temu po ogrodku rózne krzaczyska ,drzewa i teraz to wszystko jak urosło wyglada jak pół dupy z za krzaka:( przed samymi oknami mamy 2 duże magnolie i w lecie nic nie widać czy ktos idzie od brami ,nic ....potem na samym środku ogródka sa 2 krzaki 2 metrowe ,potem rosnie ślika i jakblonka a przy samej drodze rosna dwie chyba 20 m choinki w tym jedna całkiem uschła i nie ma jej za uciąc bo taka wielka :( a grzadki z różami( a raczej resztkami róż bo połowa już zginęła) sa zawsze zarosniete jakims trawskiem. I tak to wszystko wyglada ja tylko staram sie zeby to wszystko nie zarosło i żeby buszu przed domem nie było:) bo teściowa nic w ogrodzie nie robi a wyciąć wszystkego nie pozwoli bo uważa że to takie ładne:O W drugim ogrodku rośnie tylko trawa i jabłonki,a w trzecim tam gdzie przeważnie siedzimy latem to nawet sobie ten ogrodek do ładu doprowadziła tylko ze tera tam jest syf bo po tym remoncie dachu wszystko jeszcze leż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----Z okazji DNIA KOBIET najlepsze życzenia: Zdrowia... pieniędzy... i powodzenia... Lubię Was wszystkie: i WIEDŹMY i JĘDZE No i NIEWIASTY ( bo te to są wszędzie)... Ale nie pora dzisiaj na morały... Zawiążemy związek - NA WIEKI WYTRWAŁY... jupi.gifjupi.gifjupi.gifjupi.gifjupi.gifjupi.gifjupi.gifjupi.gifjupi.gif Trzymajmy się razem... tak będzie wygodnie.... Niech chłopom na nasz widok opadają spodnie... Niech im się w porach to i owo wznosi... Nośmy głowy w górze; niech to ON poprosi, Niech nam się spełnią najskrytsze marzenia... Niech akcje podskoczą nie do pomyślenia... Niech na nasz widok drży męska połowa... Niech od oglądania się za nami boli chłopów głowa... Niech nam Pan Dyrektor da podwyżki duże... Niech każda z Was dzisiaj dostanie róże... Tego Wam życzy... Na chłopów nie liczy... Wasza koleżanka... (co ma też punkt słaby) TRZYMAJCIE SIĘ BABY !!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betii sukcesow w pracy i w zyciu codziennym🌻 Kubusiu W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości najlepsze życzonka! Pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i spełnienia wszystkich marzeń! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieny szukam jakis dekoracji na wielkanoc na allegro i znalazłam dużo fajnych rzeczy:) Wejdzcie sobie na ta kategorie co pisze u góry:KOSZYCZKI I STROIKI tam jest wiele ciekawych propozycji ,szkoda tylko ze na szydelku za bardzo nie umie robic bo można by samemu niektóre rzeczy zrobić:) http://www.allegro.pl/item173178510_odlotowe_kurczaki_na_prezent_aldarko.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U Was też tak pięknie jak u mnie dzisiaj:)Juz drugi dzień jest tak cieplutko:D Wczoraj trochę poprałam kurtek zimowych....narazie te najgrubsze:D A dzisiaj mam zamiar iść trochę na działkę i skopać ziemie po marchewkę i pietruszke:) Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta🌼tym duzym i tym małym kobietkom życzę duzo zdrówka,usmiechu na twarzy i spełnienia najskrytszych marzeń🌼👄🌼 Leia Oliwia oczywiscie ucałowana....i dzieki za pamięć👄 bo tylko Ty o tych imieninach pamietałas👄 Oliwia jeszcze jest za mała żeby imieniny obchodzic....zreszta sobie nawet z tego sprawy nie zdaje:D więc nawet nie wspominałam że ma imieninki. Kreska mam nadzieje że ból zęba juz ustapił i jesteś w dobrej formie:) Ana napewno dlatego jest tyle tych jajeczek żeby troche patyczaków przetrwało tak że nie martw napewno doczekasz sie potomstwa;) A co do maszyny to tez podoba mi sie ta za 900 ale ponoć tem komputerowe jak się zepsuja to ciężko je naprawic. I dlatego nie wiem co zrobić.Te tańsze maja wszystko to co chce tylko że nie maja automatu do dziurek....i tylko to mnie w tej droższej kusi;) Chyba jednak zdecyduję się na ta tańsza ze względu na serwis...bo jak się automat zepsuje to będzie cięzko to naprawić. IzaF obyscie szybciutko załatwili to co chcecie:) i pamiętaj o fotkach bo ciekawa jestem postepów. Mona jaki masz typ singera...czy jest on z tych nowszych??? i jakie ma dziurki??? Ty też mnie kusisz tą droższą:D kurczę juz sama nie wiem co zrobic:OPoczytałam trochę o nich na forum i tam piszą że im maszyna ma wiecej funkcji tym częściej sie psuje. Nie chce wydac tyle kasy i później pluc sobie w brode że niebędę miała jej gdzie naprawic....albo będe musiała na nia czekac przez wiele miesięcy.Wieczorem jeszcze pogadam z mężem i jutro juz zamawiam:) Fajnie że Natalce podobało sie w przedszkolu...a panie według Ciebie fajne??? Noi najwazniesze żeby Natalka je polubiła:) Dotka noi maz pamietał o Dniu Kobiet???ciekawa jestm czy moje kochanie będzie pamietać:D Alexia u nas jak były wybory do samorzadów to codziennie ktoś przychodził i namawiał żeby na niego głosowac....nielubie czegos takiego ...zreszta my i tak zaglosowalismy na kogo innego:P Cieszę się że noc okazała się spokojniejsza od ostaniej...zobaczysz pomalutku,powolutko i mały będzie spał u siebie;) Monika jesli Natalka chce miec pokój ksiezycowy to może warto pomysleć o gwiazdkach świcących w ciemności.Sa na allegro gwiazdki przyklajene na taka plastelinke które jak się chce to mozna łatwo odkleic...mogłabys jej cos takiego zrobic nad lózkiem.Ciemno niebieski kolor i na to gwiazdki...napewno fajnie by to wygladało.Reszte pomalowac jasniejszym kolorem żeby nie było bardzo ciemno w pokoju.Moje dzieci mają w połowie ściany przyklejony pas z tapety...niebieski w żółte gwiazdki i też swieci w nocy. Najlepiej popatrzec na allegro...zreszta jak cos znajde to Ci wkleje linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betii Przeciez dziś masz podwójne święto :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Tobie też wszystkiego najlepszego,duzo zdrówka,powodzenia w pracy...oby Ci się tam jak najlepiej pracowało, i oczywiście spełnienia marzeń👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dymek Kubusia z okazji urodzin tez ucałuj mocno od ciocii Agi,Kamilka i Oliwii👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Niech nam żyje STO LAT!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej tu siedze zamiast brać sie za robienie obiadu ale teraz szukałam jeszcze firanki do pokoju :) dla siebie nic nie znalazłam ale wkleje linki to może którejs z was sie przyda zwłaszcza Monice przy urządzaniu pokoju dla Natalki:) http://www.allegro.pl/item172711683_kubus_firanka_metrazowa_obszycie_wszycie_tasmy.html http://www.allegro.pl/item169588977__kubus_do_okna_twojego_dziecka_promocja_za_grosze.html http://www.allegro.pl/item170336295_bajkowe_firaneczki_dlugie_wersje_szycie_gratis.html http://www.allegro.pl/item170304298_bajkowe_firaneczki_najnowsze_wzory_szycie_gratis.html A teraz już musze spadac i myślec o obiadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-nie tylko Leia złożyła życzenie Oliwi bo ja wczoraj też :) a z maszyna to może faktycznie kupic ta tańsza i w razie czego bedzie mozna oddac do naprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak tak Ana chyba nawet pierwsza pamiętała i złożyła życzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Wiem że i Ty pamietałas o Oliwii imieninach.....chodziło mi że nikt w domu nie wiedział że były Oliwii imieniny. Zreszta nikt nie pamięta o różnych okazjach jak Ty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta wszystkie jestescie niezawodne i kochane;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przepraszam...Od nas tez wysciskaj Oliwie🌻 Ja osoatnio mam głowe zaprzatana czym inny i niestety zapominam o róznych datach:o Dziewczyny dziekuje za linki,teraz juz wszystko sobie zapisuje:) A maszyne mam ten starszy typ singera,ale i tak jestem bardzo zadowolona:) Ale gdybym miała teraz kupić jesdną z tych trzech to bardzo zastanawiałabym sie nad tą droższą:)...oczywiscie nalezy do Ciebie;) Aguś pokój ma być księzniczkowy ,nie księżycowy:) A takie gwiazdki tez już mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jeszcze raz popatrzyłam sobie na te maszyny i poczytałam,i tak sobie mysle że te tańsze przecież maja tez te wszystki potrzebne funkcje,a pozatym jak sie zdecydujesz jednak na tą drozsza to porozmawiaj najpierw z osobą sprzedająca na temat gwarancji(co obejmuje),części wymiennych itd,może wtedy bedzie jeszcze łatwiej zadecydowac:) Napisz jak sie zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas zaczeło padac i juz na pewni nigdzie nie wyjdziemy(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec co do zeba to uffff juz nie boli:) u nas pogoda dzis fatalna,chłodno,pochmurno i czasami kropi Ana wiesz ja pamietam jak namawiałam mame(gdy jeszcze z nimi mieszkałam )zeby posadzili magnolie bo bardzo mi sie podoba.Ale ona przetłumaczyła mi ze faktycznie przez pewien okres to sliczna roslina ale przez reszte roku to wielkie drzewo bez zadnego uroku,no i sobie odpusciłam a jak chce sie napatrzec to sasiadka ma;-) Leia moze posadz pod tymi drzewami rododendrony widze ze dyskutujecie na temat maszyn,ja nic nie doradze bo sie nie znam,a tak wogole to weszlam z ciekawosci w te linki co Aga podała i troszke sie zszokowałam zobaczywszy ceny,bo nie majaco tym pojecia myslałam ze taka maszyna to 300zł kosztuje max,a to duzo wiecej jednak ma ktoras moze przepis na jabłeczni9k z bita smietana,lub cos takiego.Bo znalazłam troszke tego typu przepisow ale jednak wolałabym sprawdzony jesli chodzi o ozdoby swiateczne to ja jedynie wiemjak zrobic jajko z kordonka na balonie bo nauczyłam sie tego w technikum,ale takowe juz mamy bo Marcin zrobił 2 lata temu i czeka w worku na strychu na swieta ale chciałabym moze cos jeszcze ciekawego zdziałac.Z tym ze wszelkie szycie,szydelkowanie itd odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska-przepisu na jabłecznik nie mam ale mam świetny przepiś na ciasto z jabłkami,szybkie łatwe i zawsze wychodzi:) PLACEK Z KAWAłKAMI JABłEK -1 szkl. cukru -4 jajka -1/2 szkl.oleju -1/2 szkl.wody -2 szkl.maki -około 1 kg jabłek -2 łyżeczki proszku do pieczenia Cukier+żółtka razem ucierać(mikserem), dodac olej, wodę, mąkę z proszkiem do pieczenia , na końcu dodajemy piane z białek i wszystko mieszamy łyżką.Połowe tego ciasta wylewamy na blache na to dajemy ćwiartki obranych jabłek(można drobniej pokroic jak kto woli) i na to wszystko wylewany reszte ciasta.Piec około 50-60 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam łatwy przepis na piernika i tez zawsze wychodzi:) PIERNIK -2 jajka -20 dkg cukru -25 dkg mąki -3 łyżki kakao -1 łyżka margaryny -1 przyprawa do piernika -3 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia -1 szkl.mleka -bakalie(nie koniecznie) Wszystko razem ucieramy mikserem żółtka+cukier+margaryna+mąka+mleko+kakao+przyprawa do piernika +proszek do pieczenia +ubita z białek piana+bakalie Pieczemy około 50-60minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dziekuje Ci przepisy skopiowałąm i pewnie kiedys sie przydadza ale teraz chodzi mi o taki z bita smietana cos Was tu mało dzis,a ze pogoda pod psem to zadzwoniłam do kolezanki tej w ciazy,siedzi na zwolnieniu w domu i jade z Oskarem na kawke,zapakowałam tez rowerek małego do auta bo jak nie bedzie padac to przejdziemy sie na cmentarz do Marcina babci i mamy bo jade do jego rodzinnej miejscowosci takze do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bitą śmietaną znam dobry -ptasie mleczko ubija sie śmietanę 0,5l kremówkę z cukrem waniliowym i z rozpuszczoną czekoladą ( 2 części z ciemną mleczna 1 z białą), potem dodaje się rozpuszczoną zelatynę ok 5-6 łyżek, warstwy po kolei wylewa sie do blaszki wyłożonej folią aluminiową (ciemna, biała, ciemna) i na 3-4 godz do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie macie za co przepraszać bo naprawde ciężko jest znalesć te imieniny w kalendarzu:) Monika a Ciebie przepraszam za ten pokój księzycowy:D ale ja naprawdę tak przeczytałam:D coś mi padło na oczy:D Jesli chodzi o pokój księżniczkowy ;)to można zrobic tak jak na któryms zdięciu co Ci wysłałam linki.Zrobic taka falę przez środek ściany i poprzyklejac troche naklejek z księżniczkami a naprzykład nad łóżkiem powiesic plakat tego typu.Albo jeszcze lepiej gdzies widziałam że nad łóżkiem była(albo namalowana albo to była naklejka)taka duża różowa korona....super to wyglądało:) Ale Ty mnie kusisz z ta maszyna:P Kreska ja mam przepis na Rafaello z jabłkami...sprawdzony i napradę pyszny:) Rafaello Biszkopt: 5 jajek 1 szkl. maki 1 szkl.cukru 2 łyżki oleju 2 łyżeczki proszku do pieczenia ........................................ Białka ubić na sztywno,dodać żółtka,cukier i dalej ubijac. Make wymieszac z proszkiem do pieczenia i wsypac do masy i wlać dwie łyżki oleju i delikatnie wymieszac. Jabłka: 2 kg.jabłek 2 galaretki cytrynowe 2 łyzki masła 2 łyżki kaszy manny ........................................ Jabłka zetrzec na tarce o grubych otworach i usmazyc.Do gorących wsypac galaretki,kaszę manne i odstawic do wystudzenia. Masa: Mleko budyn smietankowy 2 łyżki mąki ziemniacanej margaryna 1/2 szkl.cukru ....................................... Ze składników ugotowac budyn z dwiema łyżkami mąki ziemniaczanej.U trzec margaryne i stopniowo dodawać wystudzony budyn i ciagle ucierac. ....................................... Paczkę wiórek kokosowych usmazyć na masle(2 łyzki) z 3 łyżkami cukru na złoto. Przełożenie jabłka masa biszkopt masa wiórka Smacznego....naprawde pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tylko nas podniose a pózniej wpadne dłuzej opowiem Wam jak mąż zaprosil mnie do miasta na dzień Kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Wpadam się z Wami przywitać i zarazem pozegnać..:D Dziś jak wiadomo mieliśmy dzień pełen wrarzeń i biegania ..:D Bardzo Wam dziekuję za przecudne życzenia dla Kubusia i za pamięć..🌼 Kubul zdmuchiwał parę razy świeczki na torcie, który pomagał mi zdobić kolorowymi pisakami...torta dziś miałam kupionego przez teściową, więc miałam luz przy pieczeniu...\"D Kubulowi bardzo się podobało śpiewanie STO LAT i wciąż prosił o jeszcze ...:D wraz z zapalaniem i zdmuchiwaniem świeczek...:D Była najbliższa rodzinka i było świetnie..:D zresztą jak zawsze..:D Teraz mamy Kubę w pokoju, bo niemoze zasnąć i mamy problem z jego uśpieniem...:O podejrzewam jest to wynikiem dzisiejszych atrakcji... Jeszce raz dziękuję w imieniu Kubulki... Uciekam do moich chłopaków....:D DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubus wszystkiego naj naj na Twoje 3 urodzinki!!! 🌻🌻🌻 Dymek,,ale udalo Ci sie fajnie go urodzic!! Bedzie obchodzil swieto razem ze wszystkimi babami na swiecie,,,W Dzien Kobiet!!:D:D Do jutra! Kolorowych!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×