Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

dziewczyny czy u Was tez tak mocno wieje? Aga no własnie widziałm Cie od rana na gg ale ze na kafe sie nic nie odzywalas to pomyślałam ze to moze Twój maz,a to Ty alegro obsiadywałasD ten garaz na stronie wadera kosztuje 75zł(trzeba tam kliknac na ten wózek)a mama kupowała w selgrosie i płacia jesli dobrze pamietam 68zł,wogóle to jesli chodzi o zakup zabawek to polecam selgros,bynajmniej we Wrocławiu w zadnym markecie nie ma tyle co tam Ania no to mieliscie wczoraj nieciekawy dzien jesli chodzi o finanse \"m jak miłosc\"nie było bo było rozdanie :\"rózy gali\" co do ruskich imion to moja znajoma ma córke o imieniu Natasha dziekuje za miłe słowa,starałam sie z tym tortem:) Melodi ja karmi nie znoze,wole jakiegos redsa np. kochana a ja nie mam na skrzynce zadnych zdjec od Ciebie ze sniegiem:( Shenen a wiec jutro zdaj koniecznie relacje po wizycie,no chyba ze juz do domu nie powocisz(oby)z przyjemnoscia przywitamy Cie za kilka dni jako mame juz obu dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yola1
cześć dziewczyny jestem tu nowa, ale mam nadzieję że szybko się zaprzyjaźnimy. ja jestem na urlopie macierzyńskim dopiero od miesiąca, mały jest bardzo grzeczny więc mam nadzieję że będę mogła często do was zaglądać. pozdrowienia dla wszystkich, miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yola1
kreska wielkie dzięki za zaproszenie skorzystam z wielką chęcią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska - zaraz to nadrobie :) chciaz bylam pewna ze wyslalam do wszystkich .Ach ta wp !! Kiedys tez siostra prosila mie o pewne fotki i na bank je wysylalam do tej pory ich nie ma a ja na nie slowna wychodze :( Shenen - oj tez juz czekam z niecierpliwoscia na twojego bobaska :) pomimo tego ze jestem zwami krotko i czasem ciezko mi odpisac to jednak milo sie z wami pisze :) no i powoli wdrazam sie w tematy :) Yola - witam :) ja tez jestem tu tu krociutko ale dziewczyny sa tu bardzo mile :) Mnie sie juz macierzynski skocznczyl .....11.11 :) latwo zapamietac .Teraz juz jestem na urlopie wypoczynkowym do 8.12 a potem juz zaczynam wychowawczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yola napisz coś więcej o sobie bedzie łatwiej nam sie zapoznac dziewczyny na pewno sie uciesza ze mamy nowa kolezanke,cos ich tu nie widze ale popołudniami tak czest jest Melodi niestety nie moge wejsc na poczte wyskakuje mi bład serwera,spróbuje póżniej a ja chyba pojde z małym do mamy bo nudno w domu a Marci wroci dopiero poznym wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie okna umyłam,pozdejmowałam moskitiery bo to juz najwyższy czas.Teraz wreszcie normalnie świat widać:) Kreska faktycznie siedziałam na kompie dość długo ale oglądałam zabawki i rozmawiałam ze szwagierkami w sprawie tych prezentów. U nas niestety nie ma takiego sklepu....ale mojej szwagierki siostra ma sklep z zabawkami i dojscia do hurtowni,więc myślę że da to wszystko sie załatwić w godnych pieniazkach:) Anka jak wydatki to wydatki....tak to juz jest że chodza parami:O Ciekawa jestem czy Ci dopfinansuja ten aparat. Melodi faktycznie sniegu u Was było sporo....u nas tez sypało ale zaraz wszystko topniało.Tatianka chyba nie była bardzo zadowolona z tego spaceru...albo nie lubi ubierania.Najbardziej podoba mi sie ta fotka na której spi....wyglada tak słodziutko:) Shenen obys po wizycie została juz w szpitalu....wreszcie bys miała wszystko za sobą.Bo my tutaj przez Ciebie jajko zniesiemy:P juz nam sie porody po nocach śnią:DA jak Twoje zdrowie??juz lepjej?? Yola1 zapraszamy do naszego grona:) Ana24,Dymek znowu nas zaniedbuja.Tym razem nie będzie żadnych wymówek....meldować się!!!! O Karolinie nie wspomnę....chyba praca ja pochłonęła:P napisz jak sobie radzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yola1
wielkie dzięki dziewczyny. Spróbuje napisać coś o sobie. Mam 24 lata 5 października 2007 roku urodziłam synka Dawidka, od roku jestem żoną wspaniałego faceta Krzyśka, oboje pracujemy ja w straży miejskiej ale jako pracownik cywilny w biurze, a mąż w drukarni. Mieszkamy w małej miejscowości na dolnym śląsku. Hmm nie wiem co by tu jeszcze napisać o sobie.Jeśli chciałybyście coś jeszcze wiedzieć to pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar u babci a ja przybiegłam do pieca podłozyc i musze poczekac az sie porzadnie rozpali i go zamknac,no i psa jeszcze przetransportowac do piwnicy na noc Aga czyli poszalałas dzis:)ja tez musze sie wziasc za te nieszczesne okn,bo jak bede sie zbierac tak jak teraz to do swiat nie zdaze:P Yola czyli masz maleńką kruszynke w domu:)gratuluje jestes \"swierza\":)mamusia ja jestem rok starsza,moj synek w sobote skonczył 2 latka i mieszkam tez w małej miejscowosci na dolnym śląsku:Dzaraz sie okaze ze po sąsiedzku mieszkamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yola1
kreska to całkiem możliwe :) no coż trzeba kończyć i iść zmienić babcię w opiece nad Dawidkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melodi dziekuje za fotki własnie ogladałam,słodziutka ta twoja niunia i chyba faktycznie spacer na śniegu sie jej nie spodobał;-) wiesz niunia według mnie wyglada na starsza niz jest,jakbym nie wiedziała ile ma to dałabym jej przynajmniej pół roczku.Duża dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yola no ja tez uciekam do babci Oskara:D,mieszkam w powiecie Trzebnickim jezeli cos Ci to mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska - widze ze obie mamy to\" niesamowita przyjemnosc \"dokladac do pieca :( bleee . Ja dzis sama z Tatianka bo maz wroci dopiero jutro :( i jest mi smutno bo calymi dniami jestesmy same to czekam na meza wieczoram jak na zbawienie a tu dzis klapa . Co do spacerku byla zdenerowoana bo chcialo jej sie spac a cicocia jachwilke pilnowala i wyciagla ja z wozka no i to nie bylo po jej mysli :) jak tylko mama przyszla to po fotce wlozylam ja do wozia dalam smoka i dziecko usnelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.z wieczora. dziewczynki,czy dzis jest juz m jak milość? przyłączam się od jutra do gronka słomianych wdów,Rafał jedzie znów na 3 dni na Węgry.:omówie mu,żeby sie tam tak nie starał,bo go jeszcze tam na stałe zostawią! u nas jest w czwartek świeto,dzieci do tego maja piatek wolny i tak będziemy jak bidule siedziec same.:( witam nowa mamę-Yola1,mamy dzieki tobie malutkiego chlopaczka,bo dotąd to u nas z tych mniejszych dzieciaczkow to same panny!:)ale na dzień dobry to sie tu, w naszej rodzince,jakiś toaścik nalezy...;)wklejam zaraz naszą listę,to dopisz sie z datami,jesli zdecydowałaś się tu u nas zameldować na stałe:)i email adres by sie przydał i czyśc od razu skrzynke,bo zasypujemy sie fotkami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana24-Bielsko-Biała, annachwi@wp.pl, ur.20.11.1980, im.26.07 Julia-30.12.2003 Monika-Wrocław, moniw25@tlen.pl, ur.03.08.1980, 27.08 Natalia-17.10.2003 DotkaW-Australia, dwilczak@optusnet.com .au, ur.07.01.1974, im.06.02 Paweł-05.12.1995 Oliwia-06.02.1999 Gabryś-30.04.2004 IzaF-Suchożebry k.Siedlec, filiza@o2.pl, ur.12.01.1982, im.16.03 Dominik-16.12.2005 ??? IzaU-Lębork, izabela.ugodowska@wp.p< /a>< /a> l, ur.15.08.1973, 03.09 Dorian-25.02.1997 Bartek-08.04.2003 Kreska-Oborniki Śl., iwona.krys@wp.pl, ur.03.10.1982, im.27.10 Oskar-10.11.2005 MonaM-Zalesie k.Warszawy, mona77@o2.pl, ur.13.04.1977, im.04.05 Stasio-27.04.2004 Anielcia-18.09.2005 Aga10-Staszów k.Kielc, olikam4@tlen.pl, ur.21.06.1974, im.21.01 Kamil-06.12.1998 Oliwia-01.12.2003 Dymek-Murowana Goślina k.Poznania, julkawlodarczyk@int eria.pl Jakub-08.03.2004 Shenen-Chełm, maja1101@o2.pl, ur.11.04.1976, im.20.04 Maja-11.01.2004 ??? KarolinaW-Sopot, kwtygrysek@wp.pl, ur.13.07.1979 Maks-10.08.2004 Kaasia27-Piotrków Trybunalski, kaasia27@op.pl, ur.04.03.1978, im.30.04 Ala-11.06.2001 Zuza-22.11.2004 Betii-Łódz, bea0412@wp.pl, ur.04.12.1978, im.8.03. Kacper-04.08.2002 Kinga23-kinga-224@wp.p< /a> l, ur.03.08.1983 Julia-14.05.2006 Anka to ja-Wiedeń, anna76-30@o2.pl, ur.12.07.1976, im.26.07 Gabrysia-08.02.1998 Julia-17.07.2006 Ana76-Murowana Goślina-shark-76@o2.pl Łucja-12.07.2004 Melania-03.02.2007 Melodi-Aga Tatianka-09.07 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana24-Bielsko-Biała, annachwi@wp.pl, ur.20.11.1980, im.26.07 Julia-30.12.2003 Monika-Wrocław, moniw25@tlen.pl, ur.03.08.1980, 27.08 Natalia-17.10.2003 DotkaW-Australia, dwilczak@optusnet.com .au, ur.07.01.1974, im.06.02 Paweł-05.12.1995 Oliwia-06.02.1999 Gabryś-30.04.2004 IzaF-Suchożebry k.Siedlec, filiza@o2.pl, ur.12.01.1982, im.16.03 Dominik-16.12.2005 ??? IzaU-Lębork, izabela.ugodowska@wp.p< /a>< /a>< /a> l, ur.15.08.1973, 03.09 Dorian-25.02.1997 Bartek-08.04.2003 Kreska-Oborniki Śl., iwona.krys@wp.pl, ur.03.10.1982, im.27.10 Oskar-10.11.2005 MonaM-Zalesie k.Warszawy, mona77@o2.pl, ur.13.04.1977, im.04.05 Stasio-27.04.2004 Anielcia-18.09.2005 Aga10-Staszów k.Kielc, olikam4@tlen.pl, ur.21.06.1974, im.21.01 Kamil-06.12.1998 Oliwia-01.12.2003 Dymek-Murowana Goślina k.Poznania, julkawlodarczyk@int eria.pl Jakub-08.03.2004 Shenen-Chełm, maja1101@o2.pl, ur.11.04.1976, im.20.04 Maja-11.01.2004 ??? KarolinaW-Sopot, kwtygrysek@wp.pl, ur.13.07.1979 Maks-10.08.2004 Kaasia27-Piotrków Trybunalski, kaasia27@op.pl, ur.04.03.1978, im.30.04 Ala-11.06.2001 Zuza-22.11.2004 Betii-Łódz, bea0412@wp.pl, ur.04.12.1978, im.8.03. Kacper-04.08.2002 Kinga23-kinga-224@wp.p< /a>< /a> l, ur.03.08.1983 Julia-14.05.2006 Anka to ja-Wiedeń, anna76-30@o2.pl, ur.12.07.1976, im.26.07 Gabrysia-08.02.1998 Julia-17.07.2006 Ana76-Murowana Goślina-shark-76@o2.pl Łucja-12.07.2004 Melania-03.02.2007 Melodi-Sląsk ,tatanka07107@wp.pl,ur 22.05.1983, im 04.05 Tatianka-09.07 2007 Prosze bardzo :) Anka - ja tez nie cierpie kiedy moj maz tak znienacka dzwoni ze nie wroci na noc a tak dzis jest :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Postanowiłam do Was zajrzeć,żeby sprawdzić co u Was słychać i czy Madzia jest już z nami...ale widzę,że nadal Shenen jest w dwupaku..;) Melodi dzięki za fotki...Tatianka jest bardzo słodziutka ;) Anka skąd macie takiego psiaka?..jest uroczy...;)...no i te Twoje dziewczyny są bardzo ładne (jak zwykle)..;) Kreska widzę,że imprezka urodzinowa Oskarka się udała....;)...a tort sama robiłaś,czy zamawiałaś w cukierni? Moje dziewczyny od dziś chodzą do przedszkola....Zuzia była wczoraj na wizycie kontrolnej u lekarza i pani doktor stwierdziła,że jest już zdrowa i może chodzić do przedszkola...;)..natomiast Ala chodzi razem z Zuzią mimo,że został jej jeszcze trochę antybiotyku do wybrania...tak więc bierze syropy i chodzi do przedszkola...;) Witam nową mamę - Yola !!! Ja jadę do spa w ten piątek na cały weekend...wyjeżdżam w piątek o 16.00;)..a jak chcecie sobie obejrzeć dokąd jadę to wejdźcie na stronę www.manorhouse.pl...;) Kreska mnie śniegiem jeszcze nie zasypało..za to jestem zasypana dokumentami w pracy...;) Anka cena aparatów ortodontycznych jest przerażająca...ale dobrze,że chociaż część kasy zwrócą wam... Moja Ala chodzi do dentysty...ostatnio była na lakierowaniu pozostałych zębów...teraz ma w piątek iść na wkładanie trucizny do dwóch ząbków,a potem będzie borowanie...i leczenie... Mona pochwal się jak sfinalizujecie transakcję....;)...jak moja Ala sama chodziła do przedszkola, to ja wybudzałam Zuzię rano i maszerowaliśmy ...ale bywały takie dni,że pogoda była paskudna i odpuszczaliśmy sobie przedszkole, wtedy pozwalaliśmy sobie na dłuższy sen...;)...ja też nigdy bym nie zostawiła samej Zuzi w domu...bałabym się,że wpadnie w histerię...;) Dobrze, zmykam zrobić sobie herbatkę,bo coś zimno mi się zrobiło..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu sama siedzę:( dzieciaki juz spią...maz pojechał jeszcze szafe montować.Kurde jestem zła na ta jego pracę.Za duzo tego bierze....rano jedzie wieczorem,albo późnym wieczorem wraca....praktycznie tylko w domu nocuje.Dzieciaki go prawie nie widzą(dobrze że chociaz niedziele są wolne).Gdybym mu mogła pomóc....ale przecież ani scian nie pomaluję ani mebli nie zamontuje:O.Kiedy rozmawiałam z nim że może ja pójde do pracy a on troche zwolni...odpowiedział mi że on na to co teraz ma pracował 8 lat i nie chce tego zostawic.Kurczę ale to zycie jest ciężkie. Wiecie każdy mówi że fajnie miec własny interes....ale oprócz tego że nam nic nie barkuje to ja widze same minusy:( Uchhhhhh dobra koniec tego marudzenia bo jest sie z czego cieszyć....juz druga mama do na dolączyła i lista nam sie wydłuża.Tyle że te mamusię są coraz młodsze:O niedługo będę musiała sie przeniesć na inny topik bo będę tutaj najstarsza:( Kreska gdyby nie te moskitiery to wcale bym tych okien nie myła:D Melodi czyli mała panienka z charakterem;) Anka szkoda tak siedzieć w wolne dni w domu i to na dodatek same....oj ta praca Kasia dobrze że dziewczynki juz zdrowe.Pewnie cięzko by Ci było wyjechać gdyby nie były w pełni zdrowe.Czyli w najbliższych dniach będziesz się byczyc:Poj chyba kazda Ci tego zazdrosci. A jak sytuacja z Twoim szefem.....dalej robi do Ciebie maslane oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar śpi ,Marci jeszcze w pracy to jestem:)ja nie lubie jakos chodzic wczesniej spac i drecze tu Was nocnymi wpisami:P Melodi ja tam specjalnie na palenie w piecu nie narzekam,chociaz napale sobie według własnych potrzeb:) ania ogladałas m jak miłosc bo ja oczywiscie obowiazkowo:Dbrakowało dzis kompletnie mieszkanców Deszczowej zauwazyłas?:D Kasiu czyli dobrze pamietałam date Twojego wypoczynku,oj jakbym chciała sie z Toba zabrac.Ogladałam ta stronke i robi wielkie wrazenie alez Ci dobrze:) torta robiłam sama Aga nie zazdroszcze,jedyny plus to chyba jak piszesz ze o finanse nie trzeba sie martwic,niby tez wazna sprawa ale nie jedyna.🌻dla Ciebie na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż juz wrócił....umordowany strasznie.Kurcze dlaczego nie mozna tego wszystkiego wyposrodkowac.....tylko jedno jest kosztem drugiego Ja na pocieszenie redsa piję....a Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska a co to za Pawełek Ci w głowie:P Klocki już widziałam.....i w sumie może mogło by się to Kamilowi spodobać.Musze go podpytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz faktycznie gafe strzeliłam:Pmoze przez to ze dawno nie widziałam sie z najlepszym kumplem Pawłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie męża w domu nie ma a Ty sobie o jakims Pawełku myslisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na szczescie to nasz wspolny przyjaciel i ma bardzo fajna dziewczyne:)ale faktycznie myslałam dzis o nim zeby mu smsa wysłac nudzi mi sie i przegladam oferty sklepu biedronka ale cos bardzo mi sie zamula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×