Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

No ja tez patrzyłam tą ofertę i jest tam fajna kuchnia i tablica dla dzieci....myślałam nad nia dla tego mojego chrześnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska ja uciekam bo Grzesiek chce cos jeszcze na allegro zobaczyć. Kolorowych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda obie rzeczy fajne ale kuchnia mi sie nie przyda:Da na ta tablice nie wiem czy Oskar nie za mały,tak na drugi rok byłaby ok dziewczyny chciałabym cos ciekaweo poczytac a pomysły mi sie wyczerpały polecacie jakas ksiazke?lubie obyczajowe,literature fakty i romanse czasem tez czytam,zreszta wszystko jak mnie zaciekawi nawet hisoryczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy możecie mi powiedzieć jak wstawić takie serduszka itp. jakie wy macie? no i jak wpisac się na Waszą listę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Aga miało byc:) Yola poczekaj zobacze czy mam ta stronke a liste poprostu skopiuj pozniej wklej i sie dopisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska polecam ,, Frontowe drogi\" Waldemara Kotowicza to książka o czasach II Wojny Światowej która dzieje się na moich terenach czyli w obrębie powiatu lubańskiego i zgorzeleckiego, jeśli lubisz się pośmiać to polecam Chmielewską a szczególnie ,, całe zdanie nieboszczyka\" uśmiałam się przy tej książce do łez.No i oczywiście Harrego Pottera o ile lubisz takie klimaty ja znam te książki na pamięć :) A lubisz horrory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yola za horrory podziekuje,jestem strasznie bojazliwa i nie chce sie napedzac strachem jeszcze mocniej,a za tamte tytuły dziekuje bede musiała popytac wsrod znajomych lub wybrac sie do bibloteki bo ceny w ksiegarniach sa powalajace a harrego czytałam tylko pierwsza czesc i mnie nie powalił jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana24-Bielsko-Biała, annachwi@wp.pl, ur.20.11.1980, im.26.07 Julia-30.12.2003 Monika-Wrocław, moniw25@tlen.pl, ur.03.08.1980, 27.08 Natalia-17.10.2003 DotkaW-Australia, dwilczak@optusnet.com .au, ur.07.01.1974, im.06.02 Paweł-05.12.1995 Oliwia-06.02.1999 Gabryś-30.04.2004 IzaF-Suchożebry k.Siedlec, filiza@o2.pl, ur.12.01.1982, im.16.03 Dominik-16.12.2005 ??? IzaU-Lębork, izabela.ugodowska@wp.p< /a>< /a>< /a>< /a> l, ur.15.08.1973, 03.09 Dorian-25.02.1997 Bartek-08.04.2003 Kreska-Oborniki Śl., iwona.krys@wp.pl, ur.03.10.1982, im.27.10 Oskar-10.11.2005 MonaM-Zalesie k.Warszawy, mona77@o2.pl, ur.13.04.1977, im.04.05 Stasio-27.04.2004 Anielcia-18.09.2005 Aga10-Staszów k.Kielc, olikam4@tlen.pl, ur.21.06.1974, im.21.01 Kamil-06.12.1998 Oliwia-01.12.2003 Dymek-Murowana Goślina k.Poznania, julkawlodarczyk@int eria.pl Jakub-08.03.2004 Shenen-Chełm, maja1101@o2.pl, ur.11.04.1976, im.20.04 Maja-11.01.2004 ??? KarolinaW-Sopot, kwtygrysek@wp.pl, ur.13.07.1979 Maks-10.08.2004 Kaasia27-Piotrków Trybunalski, kaasia27@op.pl, ur.04.03.1978, im.30.04 Ala-11.06.2001 Zuza-22.11.2004 Betii-Łódz, bea0412@wp.pl, ur.04.12.1978, im.8.03. Kacper-04.08.2002 Kinga23-kinga-224@wp.p< /a>< /a>< /a> l, ur.03.08.1983 Julia-14.05.2006 Anka to ja-Wiedeń, anna76-30@o2.pl, ur.12.07.1976, im.26.07 Gabrysia-08.02.1998 Julia-17.07.2006 Ana76-Murowana Goślina-shark-76@o2.pl Łucja-12.07.2004 Melania-03.02.2007 Melodi-Sląsk ,tatanka07107@wp.pl,ur 22.05.1983, im 04.05 Tatianka-09.07 2007 yola1-ur. 06.06.83 im.15.06. yoola@autograf.pl, synek Dawidek 05.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska no fakt pierwsza część Harrego nie jest wciągająca ale za to następne na pewno nie są dla dzieci ale to już rzecz gustu. Dzieki za link:):) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale muszę kończyć bo mój mąż właśnie wrócił z pracy i pewnie jest głodny :) dzięki za miłe pryjęcie do waszego zacnego grona pa miłej i spokojnej nocki 🖐️ :D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak piszesz to moze kiedys przeczytam dalsze czesc,jak dobrze pmietam to syn Agi był tymi ksiazkami pochłoniety zupełnie:) a z linkami polecam sie na przyszłosc:)jesli bede tylko umiała to słuze pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa moj maz tez za 20 minut bedzie ale na kolacje bedzie dojadał galarete ktora pozostała jeszcze po urodzinach,ja tez uciekam bo ide sie umyc jeszcze i namoczyc groch bo jutro planuje grochowke gotowac:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ U mnie znowu mały szpital...:O Kuba w piątek obudził się z chrypką i krtaniowym kaszlem, więc został w domku. Wieczorami gorączka ale przez wekeend mu przeszło i niewiem co to było. Byłam z nim u lekarza i osłuchowo czysty, gardło bez nalotu..???? za to ma jakiś wirus, bo kupkę to ma w takim fiołkowym zapachu, że lepiej zbierać nogi za pas i uciekać gdzie pieprz rosnie..:D Ja i Fil też pokasłujemy i się faszerujemy wszystkimi mozliwymi tabletkami..:O słabo mi z tymi cholerstwami... Reszta bez zmian, choć z tą pracą to ja niewiem jak bedzie, bo 3tyg. z Kubą w domu a tydzień w przedszkolu...w tym tempie to ja do Nowego Roku nigdzie się nie załapie..:O Dziewczyny czytam Was pobierznie i widzę, ze nasza Mamuśka jeszcze się nie wykulała...shenen trzymam kciuki rybko...❤️ Aga10- Ty jak zwykle zawsze mnie sciągniesz na kafe...:D Dotka- miałaś niezłą przygodę z akcją \"bomba\" ja bym chyba osiwiała w sekundzie..:D Dziewczyny jak czytam o tych Matkach od siedmiu boleści, to bym im poprostu jajniki powyrywała, a na mózgi to niewiem skim się pozamieniały...:O IzaU- niewiem co się u Ciebie dzieje...czytam tylko, ze coś ciezkiego Cie czeka, więc trzymam mocno kciuki za powodzenie i pomyslnosć w tej sprawie. Kochane życzę wszystkim Jubilatom i Solenizantom wszystkiego naj naj naj 🌼 przepraszam za te sopóźnienia...😘 Witam równiez nowe Mamy...🌼 Uciekam rybeczki i życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) U mnie z dnia na dzień coraz więcej śniegu sypie....szkoda tylko ze nie ma mrozu bo dzieciaki mogłyby się troche nim nacieszyć. Ja juz po sniadanku ....zaraz sobie kawe zrobie:) kto ze mna pije?? Oliwia jeszcze w piórach...ale zaraz ją musze pogonic. Wiecie ciesze sie że coś zaczyna się na mojej klasie ruszać.Długo nikt nie dopisywał się z mojej klasy....ale ostatnio dwie osoby już mam.....mam nadzieje że później juz pójdzie gładko:) Kreska widze że wczoraj mnie Yola zmieniła i miałas dalej towarzystwo.A Harry Potter naprawde wciaga....wiem cos o tym bo sama wszystkie części pochłonęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek tylko nie uciekaj na tak długo bo znowu Cie będe gnębic:P Dobrze że u Kubusia była to tylko chwilowa niedyspozycja.A Wy się kurujecie żeby i Was nie położyło. A kupka może dlatego była takiego koloru bo cos zjadł?? Pani Prezes prosze o regularne wpisy....chociaz parę słów żebyśmy wiedziały co u Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja tez juz po sniadaniu,zupa wstawiona ,pranie powieszone,jeszcze musze pobiegac z odkurzaczem ale to nie ucieknie i moge sie najpierw kawki napic Dymek🖐️ zła jestem bo własnie dzwoniłam do osrodka spytac sie w jakich godzinach i w jakie dni moge sie stawic na bians z Oskarem i okazuje sie ze jest to w godzinach 14-14.30 gdy Oskar spi a po drugie jestesmy zapisani do doktor rodzinnej i od niej dzieci sa przyjmowane w srody i w piatki w ktore to pediatra jest wtedy doktorka chyba z 70 letnia ktorej wrecz nieznosze,zero podejscia do dzieci,a nasz doktor przyjmuje w czwartki i szlak mnie trafi za moment😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kawke sobie robie:) musiałam jeszcze Oliwie ubrać,uczesać,wyrko pościelić.Ale juz jestem. Kreska rzeczywiście strasznie namieszane w tej przychodni.Do tego godziny przyjesć tez strasznie dłuuugie.....nie dość że trzeba biegiem leciec żeby zdążyć to pół godziny...przeciez oni 2 albo trzy osoby w tym czasie przyjmą....a co z resztą?? Ja tak ostatnio się wkurzyłam jak byłam u lekarza ogólnego.Jakaś babka siedziała w gabinecie 40 min....ja niewiem co ona tam robiła....pewnie opowiadała swój życiorys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.kawa mi sie skończyła wczoraj i zapomniałam dopisać na listę zakupów! Rafał dzwonił,ze wraca dopiero w sobotę. muszę sie z kims zdzwonic,niech ktos tu do mnie wpadnie,bo zwariuje sama z dziewczynkami. aga przeleciałam posty i przede wszystkim chcialam dac ci znać,ze te magnetyczne klocki to troche ryzyko.gabi ma oryginalne,nazywaja się Geomag.i te są świetne.kupilam kiedys pudełko ,,podróbek,,skuszona dużą cenowo róznicą i one maja bardzo słabe magnesy.nie trzymaja się te konstrukcje po prostu! jak mówię-zabawa jest z nimi świetna i mozna fantazję własną do granic wykorzystać,ale tych tanich nie polecam. kreska jak tam.do Pawelka smsowałaś?wszystko u niego ok?:D m jak milość obejrzałam.mam nadzieje że Marysia wreszcie podejmie jakąs decyzję bo mnie ten wątek już meczy totalnie! buziaki laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandy_25
Cześć wszystkim. Czemu ci pracodawcy są tacy nieżyczliwi szczególnie prywaciarze .Mam umowę do końca roku , urlop macierzyński skończył mi się w sierpniu.Jestem na wychowawczym .Wszelkie rozmowy na ten temat przedłużenia umowy kończą się tłumaczeniem o złej sytuacji finansowej, a doskonale wiem że oni nie płacą nic z tego tytułu.Mój dochód na trójkę ludzi to 1500zł .Bez wychowawczego będzie krucho.Na dodatek dziennie studiuje więc z pracy nici.Jak utrzymać się z tysiąca .Rodzinnego mało.Czy są jakieś zapomogi i gdzie się o nie ubiegać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dzięki za rady odnosnie tych klocków ale chyba na nie sie nie zdecyduje....mają malutkie części.A mam już w domu furę lego....i ciągle znajduje jakieś małe części....a ile juz odkurzecz wciągnął,więc chyba nawet nie będe ich Kamlowi pokazywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a na nintendo jeszcze u was szału nie ma? jak obserwuje Gabi to raczej go nie dostanie na święta.ale mam rezerwowy pomysł.monopoly z spong bobem.:) zastanawiam sie jakie sanki Julce kupić,chciałabym raczej plastikowe,ale nie znalazłam na allegro takich ,jakie chce.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka raczej o tym nie słyszałam....chyba że Kamil cos wie na ten temat.Powiedz co to jest jakas gra???A dlaczego Gabi nie dostanie tego....czyżby nie zasłużyła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !!! Mam chwilkę dla Was.... Właśnie objadam się świeżutkimi pączuszkami....zapraszam...;) Kreska a czytałaś \"Czasem wołam w niebo\", albo \"Polka\"...bardzo fajne książki..lekko i szybko się je czyta...zazdroszczę Ci tych zdolności kulinarnych..;) Dymek zdrówka dla Was i dla Kubusia 🌻...a zapach fijołkowy?...fijołki ładnie pachną (chyba??):) Anka o jakich klockach piszecie?...ja się zastanawiam nad prezentem dla Zuzi na urodziny...może coś podpowiecie?...wiem na pewno,że musi być deska do prasowania i żelazko...;) Aga sytuacja z szefem nadal bez zmian...dziś jadę z nim do Tomaszowa, tzn. on przyjeżdża do Piotrkowa i jedziemy razem do Tomaszowa..;) Miłego dnia..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek co nieco ogarnęłam i biorę sie za szycie. Anka pisałaś o sankach....na allegro znalazłam takie tylko drewniane. http://www.allegro.pl/item264271891_sanki_drewniane_dla_twojej_pociechy_gratis_.html Kasia widzę że sytuacja bez zmian....ale to chyba raczej nie szkodliwy facet:D może poprostu bardzo Cie lubi;) Jesli chodzi o deskę to znalazłam cos takiego http://www.allegro.pl/item266878134_agatka_zestaw_do_prasowania_zelazko_i_deska_akij_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie stanełam prawie na głowie zeby Oskar mi poszedł spac wczesniej i udao sie;)własnie zasna,czyli powinien wieczorem pojsc wczesniej spac i jutro moze tez mi tak zasnie to do tej 14 moze sie wyspi i pojade z nim na ten bilans(a jutro jest ten normalny doktor) z mama i powiem ze w inny dzien nie ma mnie kto przywiez a dzwigac po operacji nie moge.Jak beda stwarzac wielki problem to sie zabiore i wyjde i pojade w piatek do tej nieszczesnej lekarki,taka intryge wymysliłam:Pa przeciez tam nikt nie wie ze mam prawko.poprostu bede sie bronic rekami i nogami zeby moje dziecko ta nieludzka kobieta \"badała\" Ania no mnie tez wkurza ta niezdecydowana Marysia i chciałabym aby paweł był z magda moj Marcin ma druga zmiane ale praktycznie tez go nie idze w tym tygodniu bo od rana kładzie z tata te puzle u nas przed garazem i tak jak teraz jeszcze go nie ma a o 13.20 ma pociag do pracy i wroci o 23.30 Aga no własnie ja pamietam jak byłam na tym pierwszym szczepieniu jak Oskar miał 7 tygodni,szłam do tej przychodni z pełna głowa pytan ktore dla uspokojenia siebie chciałam zadac lekarzowi lecz nie było szans na to bo było chyba z 15 dzieci i całe PÓŁ godziny na zbadanie ich😠wiec wchodzilismy \"z rzedu\"raz dwa i po badaniu dzis ma koło 15 przyjechac kolezanka na ploty i kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mam takie sanki jak Aga podała link dla Oskara kupowałam zeszłej jesieni i sie sprawdziły Kasia a widziałas ta pralnie w biedronce,fakt ze dosc droga ale jaka wypasiona:D http://www.biedronka.pl/str/2/i/660.php a o ksiazkach bede pamietac dziekuje zapraszam na grochowe:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek - 🖐️ Mandi- wnioskuje ze nienalezal cie sie platny wychowawczy ? czy nie ubiegalas sie o to w Mopsie ? czy dochod meza na was 3 przekracza po 504 zl na osobe ? Aga- mojego meza tez nie macalymi dniami :( bo tak jak piszesz cos kosztem czegos . Wczoraj wyjechal o 5ej rano a wrocil dzis w poludnie :( Ja teraz czytam ksiazke pt \"OGROD AFRODYTY \" EWA STACHNIAK . Akcja toczy sie 1822 kiedy to Hrabina Zofia Potocka smiertelnie chora na raka wspomina swoje bardzo burzliwe zycie. Wczesniej czytalam \"Sekret Clary \" autora nie pamietam a druga czesc to \" Potomkowie Clary \" akcja zaczyna sie w czasie II wojny swiatowej .Clara to matka dwoch synow ktorzy zyja ze soba jak wrogowie .Wojna , oboz jeniecki i smierc w obozie zony i coreczki jednego z braci doprowadza do rodzinej katastrofy no i tajemnicy przekazywanej z pokolenia na pokolenie .Bardzo ciekawa .Polecam . I jeszcze jedna I cz \"Tatiana i Aleksander \" II cz \"Jezdziec Miedziany \" Rosja II wojna swiatowa .Losy mlodych kochankow , ktorzy przechodza w swoim zyciu wszystko co naj tragiczniejsze .Smierc bliskich , glod , zeslanie .Zakonczenie szczesliwe :) Och duzo bym mogla pisac o tych ksiazkach heheheheh Harry Potera nie lubie bylam w kinie na I czesci i srednio mi sie podobalo .Moze faktycznie inaczej sie czyta . Wszystkim kochanym dzieciaczkom zycze powrotu do zdrowka a mamusiom mniej zmartwien . Shenen - 🌼 Dziekuje za mile slowa odnosnie mojej Tatianki :) dzis obudzila mame usmiechnieta z pelnym pampkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×