Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Aga, moje kondolencje. Mocno Cię przytulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś przyjmij moje wyrazy współczucia i kondolencje ... :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Życzę Wam wszystkim miłego dnia🌻 Aguś❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pogrzebbędzie bardzo ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ u nas dzis pogoda nieco ładniejsza bo wczoraj do południa padało a potem było pochmurno okropnie Aga jestesmy sercem z ?Toba❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Aguś trzymaj się❤️ U nas też dziś ładnie się robi i nawet czasami słonko wychodzi :) fajnie bo od poniedziałku tylko padało i padało:( Julka już była w ogrodzie pobiegać ale jest tak mokro i na przemoczone buty i skarpetki.Po południu pójdzie znowu jak trochę wszędzie przeschnie:) Dziewczyny to chyba nie jest najlepszy moment bo tak tu smutno i mamy taką żałobę na topiku ale dłużej nie mogę tego ukrywać. W środe się dowiedziałam że jestem w 2 tygodniu ciąży.Bardzo się cieszę bo już straciłam wiarę że kiedykolwiek się uda a tu taka niespodzianka:) we wtorek idę do ginki na USG:) Miłego dnia Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!🌻 trzymam kciuki za powodzenie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ana24, wspaniałą wiadomość - gratulacje! ❤️ Aga.... trudny dzień dziś za Tobą, modlę się o siły dla Ciebie w tej trudnej sytuacji ❤️ Ostatnie tygodnie były dla mnie trudne - Staś +przedszkole :( Rozpisywać się nie będę, ale mam wrażenie,że robi się ze Stasia kozła ofiarnego całej sytuacji. dzieciaki się z niego nabijają i cóż - winny jest on oczywiście. Liczę na to,że od września cała kadra się zmieni i panie zamiast sobie gwarzyć przy stoliczku będą bardziej zaangażowane w kontakt z dziećmi. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Smutne i wesołe wieści od Was mnie tu przygnały... Aga bardzo mi smutno z powodu Twojego Taty....mocno Cię przytulam ❤️...trzymaj się .....🌻 Ana24 dopiero co pisałaś o tym,że przestajesz się stara, a tu taka wiadomośc...gratuluję Wam z całego serca 👄 🌻...czekamy na wieści po wizycie u ginekologa :) Mona zawsze jak odchodzi ktoś z bliskich, albo ktoś bliski bliskich to ja też myślę o tym wierszu Jana Twardowskiego....widzę,że nadal walczysz z przedszkolem Stasia...a masz już wyniki, czy przyjęli Stasia i Anielkę do tego drugiego przedszkola? (nie pamiętam, czy już o tym pisałaś) Ja we wtorek mam ostatnią jazdę i idę się zapisac na egzamin.... na pewno będzie nie wcześniej niż na koniec lipca...niestety takie są terminy :(:(:( idę położyc dziewczyny spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie Wy się podziewacie??????? My czekamy na Jarka kuzyna z rodzinką....mają nas zaraz odwiedzic...... Piszcie coś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dziękuję Wam za gratulacje👄 nawet nie wiecie jak ja się cieszę i nie mogę się doczekać wtorku i wizyty u ginki:) To prawda jeszcze nie dawno pisałam ze koniec ze staraniami i odpuściłam sobie na całego od czasu do czasu było piwko i nawet papierosik:O no i chodziłam na solarium żeby sie opalić przed komunią do tego byłam na farbie u fryzjera i tak jakoś wyszło że robiłam czego przez ponad rok sobie odmawiałam i ...udało się:D mam nadzieje ze to nie zaszkodziło maleństwu? Jutro jade do rodziców na cały dzień z Julką i na pewno załaduje baterie i porobie jakies fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiu, przedszkole państwowe mamy zaklepane z tym,że od marca - wtedy będzie utworzona nowa grupa w związku z przeniesieniem przedszkola do nowego budynku. Bardzo się z tego cieszę. do marca moje maluchy mają chodzić do tego w którym jest Stasio.... Będę go obserwować, zobaczymy jak będzie... najwyżej go zabiorę i tyle. A moje plany aby pójść do pracy od września - poczekają.... Chociaż takie ciągnięcie na jednej pensji.... ech, szkoda gadać. Ana24 :) Aga, jak tam, trzymasz się? ❤️ Jakoś mi smutno dziewczyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś jak wykąpałam Julke to zrobiłam jej grzywkę zawsze po umyciu włosów chce żebym jej obcięła włosy i zrobiła grzywke więc jej zrobiłam wyszła trochę krótka ale kilka razy ją poprawiałam;) Fotki już do Was idą, Julka ma dziwne miny bo bardzo się cieszy z grzywki :D A teraz ide po prysznic i położe sie może jakiś film poleci fajny:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za słowa otuchy i za to że myślami byłyście ze mna.Bardzo mi ciężko.....i strasznie dziwinie wchodzić do domu rodziców i nie widziec taty.Mama też smutna.....nie zostawiamy jej długo samej bo zaraz płacze:( Ja też mam trochę wyrzutów sumienia.....że nie zawsze byłam w stosunku do niego miła. Ale pocieszam się tym że w chwili śmierci byłam razem z nim,że umarł bardzo spokojnie.....jakby usnął.Noi zawsze powtarzał że nie chce umierać w szpitalu,więc spełniła się jego wola. Pogrzeb był bardzo ładny.Było duzo ludzi.Ksiądz,który do niego przychodził wygłosił bardzo ładne kazanie na jego temat. Organista powiedział że dawno nie widział tak pięknego pogrzebu.Do spowiedzi i komunii przystąpiło bardzo duzo ludzi,że ksiądz zwrócił na to uwagę.Wszyscy wnuczkowie szli przed trumna z wieńcami. Myslę że tata byłby z tego bardzo zadowolony. Cięzkie przedemną dni.....szczególnie wieczorami jest mi smutno. Mam nadzieje że wybaczycie mi moja nieobecność bo cięzko mi cieszyc sie nawet błachymi sprawami. Ale mimo wszystko Ana przyjmij odemnie gratulacje....wreszcie doczekałaś się dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Najlepszego:) Ana! Właśnie przeczytałam! GRATULUJĘ!!! Bardzo sie cieszę, super, tyle czekaliście! Buziak gromny! Koniecznie napisz co i jak po wizycie u gina. Aga, trzymaj się 🌻 Dobrej noocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, witam przy porannej kawce, wy pewnie juz pod piezyna chrapiecie a ja wtorek zaczynam. Ana gratulacje, narescie sie doczekalas!! Julcia super wyglada z grzywka nawet i taka przykrotkawa! U nas tez grzywkis strasznie modna, nawet sie zastanawiam czy sobie nie wyrabac ale boje sie ze bede wygladac jak pyza na slaskich druzkach. Aga 🌻 Shenen jak tam twoje szkrabki. Madzia juz pewnie panienka? Mona, powodzenia z przedszkolem. Co to za glaby sa z tych nauczycielek ze do dziecka podejsc nie umnieja?! nie ma zadnej instytucji co mozna je podac, albo chociaz na jakies szkolenia wyslac zeby sie zawodu nauczyly?! Lece dziewczyny prasowac koszule do szkoly bo wczoraj ucieklam szybko spac. Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Dziękuje Wam za gratulacje❤️ czuje się nawet dobrze chociaż wczoraj po południu bolała mnie głowa miałam zawroty i do tego chyba z 5 razy wymiotowałam blee... Dziś idę do ginki mam nadzieję że na USG zobaczę maluszka:) Wczoraj powtórzyłam badanie krwi i ciąża sobie rośnie:D Na dzień matki w przedszkolu po przedstawieniu dostałam laurkę z Julki zdjęciem bo pani im w przedszkolnym ogrodzie robiła koło tulipanów:) Aga rozumiemy Cię że teraz nie będziesz zaglądać teraz przez najbliższe dni i tygodnie będziecie się wszyscy przyzwyczajać do tego że Taty już nie ma z Wami .Zostanie w Waszych sercach na zawsze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha wysłałam do Was fotki Julki jak byliśmy w niedzielę u rodziców i nie wiem czy doszły?jakby co to wiecie co robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, doszły, dziękuję 🌻 Julce bardzo ładnie z grzywką. U Majki w przedszkolu dzień matki w czwartek... No cóż :) Dotka, panienka Magda waży już 8,5 kg i jest co dzwigać! Kawał z niej baby,nosi ciuchy po Majce - obecnie rozmiar jaki Maja nosiła kiedy miała roczek...Karmię ja piersią więc nie panikuję jeszcze, zobaczymy jak będzie wyglądał kiedy zacznie sie więcej ruszać, mam nadzieję że zrzuci nieco :) Karolina, głowę popiołem! Co u Was??? Odezwij się jak masz chwilę. Mocno Was wszystkie pozdrawiam i śmigam do łóżka z książką. Należy mi się! (cały dom ludzi, jam sprzątaczka i kuchara, hm). Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Wczoraj byłam u ginki i widziałam małą kropeczkę:) ale nie dało się dobrze fotki zrobić bo prawy jajnik mam bardzo powiększony ponad 5 cm i wszystko zasłaniał.Najważniejsze że ginka potwierdziła ciąże i kazała przyjść za 4 tygodnie i znowu zrobi USG,napisała też jakie mam zrobić badania:) Dziękuje jeszcze raz za gratulacje🌻 Karolina-co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana kochana gratuluje bardzo :))🌼 Ciesze się razem z wami ❤️ :)) Aguś trzymaj sie 🌼 Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !!!! Ale tutaj ruch......że ho, ho :)...ale wcale się nie dziwę, bo pogoda jest bardzo ładna...:) Ja dziś zakończyłam jazdy i w przyszłym tygodniu jadę zapisa się na egazmin....:)..ale się cieszę :) Poza tym u nas wszystko w porządku..dziewczynki chodzą do przedszkola, moja Ala w poniedziałek miała występ (ale nie z okazji dnia Matki) pokazywała ten występ telewizja lokalna...dzieci specjalnie na tęokazję miały szyte stroje ludowe i zamawiane buty do kolan na całej długości sznurowane :)..dzieci wyglądały super, a do tego jeszcze te ludowe przyśpiewki :)....teraz 7 czerwca mają wyjazd do Proszenia na dziecięcy festiwal zespołów ludowych :)..pojedziemy razem z nią :)..w końcu to niedaleko od Piotrkowa :) Poza tym mam w pracy amanta, tzn. pana który od dwóch tygodni smsuje ze mną i zaprasza mnie usilnie na kawę...ale fajnie się z nim pisze...może w końcu dam mu się namówi na tę kawę ? Shenen nie przejmuj się ja dzień matki miałam we wtorek...:)..po akademii dzieci wręczały rodzicom doniczki ze stokrotkami...ponieważ dostałam od Ali i Zuzi to mam teraz kwiaty na balkonie :) Ana dostałam fotki Julki z grzywką..super wygląda, zresztą ona jest bardzo ąłdną dziewczynką i w każdej fryzurce jest jej dobrze :)..jeszcze raz C gratuluję 🌻 Teraz jest w ogóle coś takiego,że wiele moich znajomych jest w ciąży, m.in. moja siostra i moja przyjaciółka :)..super :) Aga 🌻🌻 a jak Kamil i Oliwia przeżyli śmierc dziadka? Pozdrawiam Was ciepło i serdecznie 🌻 ZMykam, bo Jarek zaraz przywiezie dziewczynki do domu.:) Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Przepraszam że nie zaglądam ale jakoś nie mam czasu bo trochę załatwiania i pisania różnych dokumentów.Nie będe tu o tym pisać wyśle Wam na maila o co chodzi:) Ja czuje się dobrze ale dziś było mi słabo chyba od tego gorąca:( jak poszłam po Jule do przedszkola to myślałam ze do domu nie dojde taka byłam słaba. Jak byłam po nią w przedszkolu pani dała mi rozkład zajęć na przyszły tydzień.Przedszkole z okazji Dnia Dziecka organizuje \"Tydzień atrakcji\" Poniedziałek-warsztaty plastyczne Wtorek-dogoterapia Środa-wyjazd do Banialuki http://www.banialuka.pl/onas.php Czwartek-zawodu sportowe w ogrodzie Piątek-wycieczka,ognisko pieczenie kiełbasek Jestem zaskoczona i bardzo się cieszę ze dzieciakom tyle atrakcji urządzają:) oby tylko pogoda dopisała i dzieciaki się świetnie bawiły:) Kasiu-to Wasze przedszkole tez jest super ,szkoda tylko że nie mogłam zobaczyc dzieciaków w TV:( Dobra kończe i ide pod prysznic bo potem będzie kolejka:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem i czytam Was na bierząco....ale jakos nie mam ochoty pisać.Jeszcze mi ciężko sie pogodzic z tym że taty już nie ma.Ostatnio z mama przeglądałyśmy rzeczy taty i znowu sie popłakałyśmy....każdy kąt mi go przypomina:( Mam nadzieje że z czasaem przyzwyczaje sie do jego nieobecności....bo jak narazie nic mnie nie cieszy....nie mam ochoty na komputer(zobacze tylko co u Was i zaraz wyłączam)telewizji prawie wcale nie oglądam....radia nie słucham wcale.Jak juz nie mam co robic to ide na działke i cos tam grzebie rzeby za duzo nie myslec. Dzisiaj byłam troche na zakupach.Niestety muszę całą garderobe zmienic.....a niemiałam prawie nic w czarnym kolorze.Strasznie ciężko teraz kupić cos sensownego w takim kolorze.....wszystko jest kolorowe:( W środe byłysmy z mama na cmentarzu....posprzątałysmy troche.Było mnóstwo naprawde pieknych wieńców z zywych kwiatów.....ale niestety wszystko zwiędło i musiałysmy je wyrzucic. Zostały tylko te ze sztucznych,które też sa bardzo ładne. Kasia pytasz się jak moje dzieci zareagowały na śmierc dziadka. Kamil jest większy i już sporo rozumie.....pociesza mnie bardzo często i mówi że będzie sie modlił za dziadziusia....co zresztą codziennie robi. Oliwia jest jeszcze mała i musiałam jej bardzo duzo tłumaczyć......szczególnie dlatego że wszystko działo sie na jej oczach.Ale tez mówi że dziadzius jest z aniołkami....i tak samo jak Kamil wspomina go przy swoim paciorku. Dziewczyny wybaczcie że tak tylko o sobie.....ale nie potrafię sie jeszcze cieszyc tak jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×