Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Mona, dziękuję :) Mam nadzieję, że Twoja noga mimo wszysko będzie się miała coraz lepiej. Fachowców nie zazdroszczę. A u mnie pada i o spacerze pomarzyć tylko mogę. W dodatku Maja znów ma koszmarny kaszel, dobrze, że w piątek umówiłam ją na bilans (dziś o 17), mam nadzieję ze nie bedzie innych dzieci zdrowych, zeby nie zaraziła... Idę robić jej śniadanie bo dopiero wstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam że się nie odzywam ale mam dzisiaj doła......jest mi bardzo smutno:( Mój tata nie czuje sie dobrze.Jest chory(ma niewydolonosc krążenia) i okazało sie że nie brał leków tak jak mu przepisał lekarz.Teraz niestety sa skutki tego.Nogi ma spuchły że ledwo chodzi.Dostaje na to leki odwadniające które strasznie go osłabiają i prawie cały dzień śpi.Niewiem jak to będzie.....mam nadzieje że jeszcze da radę sie z tego wykaraskać.....chociaz mnie czasami czarne mysli nachodza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Wpadłam na momencik:) Nie odzywam sie bo remontu ciąga dalszy(tego pomieszczenia gdzie będzie stał piec). Julka zdrowa dziś poszła do przedszkola i nawet pojechali na jakąś wycieczkę na gospodarstwo i opowiadała że widziała różne zwierzątka: kury,koguty,krowy,konie ...itp... Aga-głowa do góry ,Tacie na pewno leki pomogą i wszystko wróci do normy🌻 i żadnych czarnych myśli bo na pewno będzie dobrze🌻 Mona-biedaku jak Twoje kolano? mam nadzieję że już coraz lepiej🌻 Shenen-jak Maja? co z tym kaszlem? i jak wypadł Wam bilans? Ciekawa jestem gdzie reszta dziewczyn? Ja już uciekam spać😴 Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Aga10, współczuję Ci bardzo, zawsze jak bliscy cierpią jest bardzo ciężko. Bądź dobrej myśli 👄 🌻. A co lekarz mówi na takie osłabienie? Czy to jest pod kontrolą? Ana24 :) Kolano już lepiej, choć nadal czuję dyskomfort, ale myślę,że do końca tygodnia będzie ok Dymku, a jak Twoja noga? czytasz nas jeszcze? Kresko 🌻 Ale dziś u nas piękna pogoda, takie słonko nastraja mnie optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że cos ostatnio cieniutko z frekfencją na naszym topiku.Ale pogoda ostatnio fajna więc pewnie każda kozysta.U nas tez dzisiaj było bardzo ładnie.....słonecznie i cieplutko.Ale ponoc na jutro i pojutrze zapowiadaja wiatry i deszcze:O Podwórko juz mam gotowe.....dzisiaj wysypali całe piaskiem wislanym i wszyscy latali ze szczotami:) żeby go wmiatac w szpary. Ja tez codziennie gdzies jeżdże....i na nic nie mam czasu. Dziewczyny dziekuję za słowa otuchy w związku z moim tatą.Leki bierze teraz regularnie.....sama tego pilnuję,więc mam nadzieje że jakos z tego wyjdzie.Jutro mam odebrac jego wyniki....mam nadzieje że sie polepszą. Mało tego dzisiaj trafił nam się pogrzeb sąsiadki,więc tym bardziej byłam w posępnym nastroju. Niewiem co za plaga w mojej rodzinie i znajomych panuje.W ciągu roku umarło chyba 8 osób:O Mona takie osłabienie organizmu przy lekach odwadniających jest ponoc normalne,do tego bardzo niskie cisnienie i dlatego tata duzo spi.Mam nadzieje że jak mu ta opuchlizna z nóg zejedzie to da rade troche pochodzic.Bo do tej pory tylko przechodzi z lózka na lożko:( Ana Tobie też dzięki za pocieszenie🌼 Zmykam do dzieci.....Grzesiek znowu w Krakowie a ja sama z dzieciakami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny, to jak już spakowałyście kuferki i nasz topik ma zniknąć w sinej mgle?? :D Popiszcie coś - przeciez to tylko kilka minut.... :) Już jesteśmy po spacerku z maluchami, ale mi dały czadu - Anielka szczególnie - wszystko było na nie - prowadziłam ją za rączkę bo w ogóle nie chciała iść a Anielcia w szale miotała się jak dzikie zwierzątko, a wrzaki słychać było dookoła.... ufff... Zza firanek wychylały się zaciekawione twarze sąsiadów :D Aga10, Jak tam nastrój, już troszkę lepiej? Na pewno będzie wszystko dobrze z Tatą. Świetnie,że już prace na podwórku zakończone. A co macie ułożone? Taką drobną kostkę granitową, czy coś innego? A jeszcze jabyś mogła napisać ile kosztował metr takiej robocizny - byłabym wdzięczna :) Ja mam na razie rozrywkę jak wychodzę - zbieram małe kawałki blachy dachowej o krawędziach ostrych jak noże, nieraz takie cieniutkie i małe + gwoździe.... Będę musiała wygrabić dokładnie dookoła domu - latem dzieci lubią biegać boso - jakby stanęły na coś takiego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu witam wieczorowa porą.Dzieci juz spia a ja siedze sama:( Grzesiek dopiero przyjedzie w sobotę,więc jestem słomiana wdowa. Czy u Was tez dzisiaj było tak cieplutko?? Super pogoda.....gdyby jeszcze nie wiało można by chodzić z krótkim rękawkiem:) Mona oby twoje prognozy sie sprawdziły.....ja tez mam nadzieje że mój tata z tego wyjdzie.Postanowiłam sobie że jesli będzie dobrze to sama dopilnuje leków i napewno będzie brał wszystkie zalecane. Dzisiaj odebrałam wyniki i niestety nie sa dobre:( chociaz opuchlizna zaczyna mu schodzić....niewiem co o tym myslec.Jutro ma przyjsc nasza pani doktor to zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie zaglądam ostatnio ale jakoś nie wbiłam się jeszcze w rytm posiadania dwójki dzieci i wieczorami padam jak mucha Po tym szpitalu dużo czasu spędzam z Dominikiem a on nie da mi usiąść przy komputerze ale nagrodą dla mnie jest to że już wszystko z nim w porządku w końcu ma brata biega nad nim jak niania podaje smoczka przynosi pieluszki i razem ze mną przebiera, kapie itp. A o zabraniu Bartusia to lepiej żeby mu nikt nie wspominał bo od razu robi się zły i mów że nie można go zabrać Teraz obydwaj dostali kataru, do tego z Bartkiem jeździmy na kontrole do nefrologa mamy teraz się zapisać na jednodniowy pobyt w szpitalu bo będzie miał robioną cystografię ale to Adam z nim musi jechać bo ja tego badania bym nie przebolała, na dodatek musimy kontrolować pępek bo pomimo że skończył we wtork miesiąc to jeszcze ta pepowina nas się trzyma wymaczam mu to w spirytusie przy każdej zmianie pieluszki ale jest na tyle gruba że jeszcze się trzyma zawzięcie. Nie czytałam co u was ale przeglądając strony to chyba nie mam za wiele do nadrobienia Lecę się ubierać bo zaraz dzieciaki się pobudzą i jedziemy do babci postaram się zajrzeć jutro bo dzisiaj to raczej nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ ja tylko na chwilkę bo idę zaraz po Jule do przedszkola.Wysłałam Wam kilka fotek Julki:) Shenen-wszystkiego naj naj lepszego z okazji urodzinek👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) An24, , zaraz obejrzę zdjęcia :) Shenen, wszystkiego najlepszego, bukiecik dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Anielcia ostatnio ma fazę na rozbieranie się - rozbiera się do rosołu średnio 10 razy dziennie i biega tupiąc bosymi piętami ! Woła "golas!golas!" i ucieka. Radość taka,że mało się nie zsika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen🌻 Z okazji urodzinek życze ci : Szczęścia w życiu osobistym, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z dzieci,genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska-ale życzenia w porównaniu z moimi:O aż mi łysko:O Jutro będą nam zakładać nowy piec do ogrzewania a mój brat z kuzynem będą kończyć komin i pewnie tu nie zajrzę to dziewczyny podtrzymujcie nasz topik przy życiu:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Nie zbyt dobry bo pada deszcz i mój brat nie przyjedzie i nie dokończy budowy komina.Za to panowie od pieca już są od 6 rano i powoli kończą go montować:D Julka sie nudzi bo musimy w domu siedzieć.Może po południu pojedziemy na zakupy do hipermarketu to będzie miała trochę rozrywki:) Mona- a jak Twoje stłuczone kolano? Ja na razie uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pojechaliśmy do hipermarkety.Julkę daliśmy na godzinę do piłek i tam sie bawiła a my poszliśmy pochodzić po sklepach.Byliśmy też w mediamarkt bo che kupić mojej chrześnicy aparat (tak się umówiłam z jej mamą) od chrzestnego dostanie rower a od mnie aparat cyfrowy bo nie mają.Myślę że to dobry pomysł? ale nic nie wybraliśmy ,podobno w sklepach awans jest jakaś promocja na aparaty i pojedziemy w poniedziałek lub wtorek to obadać:) Nie wiem czy pisałam ale byliśmy w czwartek wszyscy u dentysty.Julka była pierwszy raz i nawet się nie bała.Na wtorek idziemy razem.Julka będzie miała robione coś z ząbkiem bo coś się z nim zaczyna dziać a ja usuwany kamień bo mi się zrobił, babka stwierdziła ze niektóre plomby mam do wymiany więc trzeba je wymienić. To tyle co u nas .Jestem taka słaba i idę już spać teraz mąz posiedzi przy kompie:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Faktycznie dziewczyny bardzo rzadko tutaj zaglądacie....mnie też powinno się oberwać, ale ja mam wytłumaczenie.....jeszcze tylko sześć godzin i zapisuję się na egzamin z prawa jazdy...dziś jeździłam z Jarkiem po wsiach i szło mi bardzo dobrze...widziałam,że Jarek był pod wrażeniem...dlatego tak rzadko tutaj zaglądam.... U nas na razie wszystko w porządku...dziewczynki są zdrowe, chodzą do przedszkola, we wtorek jadą do Łodzi do teatru i do palmiarni...ciekawa jestem jakie wrażenia przywiezie Zuzia, bo pierwszy raz będzie jechała autokarem...:) Ja w piątek miałam spotkanie z moją zagubioną przyjaciółką...spotkałyśmy się we trzy i bardzo dobrze się bawiłyśmy...umówiłyśmy się na następne spotkanie za dwa tygodnie, ale chyba tym razem z dziećmi i mężami...:) Byliśmy z Alą u ortodonty...będzie musiała nosić aparat na górną szczękę...wyszła jej jedna jedynka (dwie jej wypadły) i zaczęła zachodzić za dwójkę...dentystka stwierdziła,że nie ma potrzeby wyrywać tę dwójkę, a należy rozszerzyć jej szczękę aparatem...w każdym razie musimy pod koniec czerwca zrobić Ali prześwietlenie szczęki, bo nie ma ona jeszcze szóstek i trzeba sprawdzić,co jest w dziąsłach....i po tej wizycie będziemy przygotowywać aparat na zęby...ciekawe jakie będą koszty, bo za wizytę, która trwała 3 minuty pani skasowała od nas 30 zł. Ana dzięki za zdjęcia 🌻...Julka jest już dużą panienką i ma bardzo długie włosy.... Shenen wybacz mi, ale zabiegana jestem...wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Tomka z okazji rocznicy ślubu 🌻🌻🌻i dla Ciebie sto lat zokazji urodzin 🌻🌻🌻 Aga trzymam kciuki za Twojego tatę 🌻 Mona a jak Staś w przedszkolu..lepiej się dogaduje z dziećmi?...a jak Twoje kolano? Zmykam spać, bo wyszaleliśmy się dziś po południu na działce....:) Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Mam nadzieje że mnie nie zlinczujecie:O i zrozumiecie:) Co najważniesze z moim tata juz duzo lepiej....opuchlizna juz całkowicie zeszła....i mam nadzieje że jak pani doktor dzisiaj przyjdzie to zmniejszy mu dawki leków. A ja gdzies codziennie jeżdże....a to załatwiam sprawy związane z firma,a to zakupy,po dzieci trzeba jechać.....i tak jakos dzień zleci. Kostka juz całkowicie położona....kosztowała nas fortune:O ale najwazniejsze że wreszcie mam podwórko jak się należy....bez dołów. Dzisiaj byłam z Oliwią w przedszkolu....był dzień otwarty i dzieciaki mogły sobie troche pozwiedzać sale.Oliwia na początku sie troche boczyła i nie chciała ode mnie odejśc.....ale z czasem sie rozkręciła i na koniec nie chciała wyjść z przedszkola. IzaF ciesze się że Dominik jez w dobrej kondycji:) i tak bardzo cieszy się z malutkiego braciszka:) Ana widze że Julka nadal chętnie nosi okularki....to dobrze bo szybciutko wzrok wróci do normy.A na zdjęciach pozuje jak mała modelka....nie dosc że na każdym usmiech od ucha do ucha to jeszcze pieknie się ustawia:) Shenen Tobie najszczersze choć spóźnione zyczenia urodzinowe🌼samych radości, usmiechu na twarzy oraz pociechy z dziewczynek🌼 Kasia takie spotaknia po latach sa bardzo fajne.....jest tyle do opowiadania i wspominania starych czasów.Widze że bardzo zadowolona jestes ze swojej jazdy samochodem.....napewno egzamin tez pójdzie jak z płatka;) A ja dzisiaj pierwszy raz pojechałam zatankować samochód:) do tej pory troche sie migałam.....ale mój kochany mąz całe rano jeżdził i wyjeździł całe paliwo....dobrze że było trochę benzyny i mogłam chociaz dojechac do stacji paliw:D Idę troche podwórko pozamiatać z tego piachu bo niemiłosiernie sie wnosi do domu.....panowie byli dzisiaj i mówili że pomału można zamiatac ten piasek. Dziewczyny któras sie pytała ile kosztuje położenie takiej kostki.....nam powiedzieli 100 zł za metr kwadratowy.....ale w tym jest robocizna i materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Dziś Julka nie poszła do przedszkola bo na 13 idziemy do dentysty. Siedzimy na razie w domu bo jest chłodno mimo że słonko już od samego rana świeci. Po dentyście idziemy kupić aparat na komunie wczoraj już byłam w sklepie ale go nie mieli i na dziś mam zamówiony. Co tam jeszcze u nas nowego chyba nic wszystko po staremu dalej schodze do piekarni .W piątek poszłam na solarium na 5 min a wczoraj poszłam na 8 min i strasznie mnie spiekło i wszystko mnie swędzi. Przepraszam ze tylko o sobie ale Julka che żebym ją puściła bo chce swoje kolorowanki i ubieranki . http://dzieci.wp.pl/b,pl,katid,37,o,pk,p,4,zabawy.html http://dzieci.wp.pl/zabawy.html?o=pk&b=pl&p=7&katid=40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!! Chyba nie uda nam się przeskoczyć tej 189 strony..:( Ja właśnie piszę na gg z moim mężem...siedzi na łóżku obok mnie na wyciągnięcie ręki....szczyt lenistwa....ale mamy niezłą zabawę...:) Udało mi się dziś zarezerwować kwatery na długi weekend majowy...jedziemy 30 kwietnia a wracamy 4 maja...jedziemy w góry...:)..bardzo się cieszę z tego powodu....potrzebuję odpoczynku i czasu spędzonego tylko z rodziną (tzn. z Jarkiem i dziewczynkami).... Aga, czyli jednak Oliwia idzie do przedszkola od września?....fajnie,że jej się podobało....kostka na pewno była bardzo droga...ale warto było...jaka wygoda....faktycznie ja jestem zadowolona z jazd i czuję się dość dobrze za kierownicą....ja też jeszcze nie tankowałam paliwa na stacji....też się obawiam...:) Ana24 i jak aparat kupiony?...a jak Oliwia u dentysty? Zmykam spać..... Dobranoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam nadzieje że dzisiaj przejdziemy na druga stronę......bo az wstyd .....już chyba trzeci dzień jesteśmy na tej samej stronie. Ja też się co prawda nie udzielam:O ale staram sie od czasu do czasu zajżeć.....teraz obiecuje że będe zaglądac częściej;)chyba że znowu cos nieprzewidzianego wyskoczy. Troche sie stresuje bo moje dziecko o 9 miało egzamin w szkole.......z ogólnych widomości z trzech lat....pisałam Wam o tym wcześniej.Co prawda nie będzie to brane pod uwagę przy ocenie końcowej ale i tak się stresuje.Wczoraj trochę z nim powtarzałam materiał.....pani dała nam ksero mniej więcej z tego co będzie zawierał ten sprawdzian. Do tego wczoraj mój mąż pojechał do Gdańska po piłę formatową do produkcji mebli.Wyjechali z kolega o 22 i dopiero o 8 rano byli na miejscu.Dzwoniłam do niego to mówił że juz się ładują i zaraz będa wyjeżdżać.....trochę się martwię jak oni będą jechać po nie przespanej nocy i do tego z 1 tona obciążenia.......dopiero teraz będzie im sie droga dłużyć. Ana to kiedy masz tą komunię.....to dobrze że rodzice dziecka podpowiedzieli Ci co możesz kupic.....zawsze to lepiej wiedziec że prezent dziecku będzie się podobał:) Kasia my tez zamówilismy wczasy nad morzem.......ale to dopiero w lipcu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Teraz nie mam czasu ale potem wpadnę poczytać i napisze coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wpadłam szybciej nic myślałam:) Wczoraj byliśmy u tej dentystki ,Julce ostatni ząbek zaczął sie psuć i pani powierciła jej troche i coś tam założyła a w czwartek będzie miała założoną plombę.Julka wcale się nie bała i dzielnie siedziała:) Ja miałam usuwany kamień ultradźwiękami i zaczęła mi robić górną 8 bo stara plomba się wypłukała i tez mi tam coś założyła (chyba jakieś lekarstwo)i w czwartek jak będę z Julą to założy mi plombę. Bałam się jak to będzie z Julką ale była bardzo dzielna i pani ją pochwaliła i dostała obrazek do kolorowania:) a ja jej kupiłam nowe wiaderko i łopatkę do piasku:) Po dentyście pojechaliśmy kupić ten aparat na komunie (18maja)Kingi.Aparat jest fajny jakbym miała trochę wolnej kasy to kupiłabym sobie taki sam bo na fajne bajery i na pewno Kindze się spodoba:) Aga-fajnie ze masz już ładnie przed domkiem:) my już mamy nowy piec wstawiony i teraz czekamy aż pogoda będzie dobra żeby dokończyć ten komin i wtedy będę mogła tez koło domu pozamiatać bo wszędzie bałagan i wszędzie narzędzia ale to chyba w tym tygodniu wszystko pokończą o ile będzie pogoda:) Wyczytałam że z Oliwią byłaś w przedszkolu i tak sobie uświadomiłam że ja roku temu byłam oglądać przedszkole a teraz Julka już będzie kończyć pierwszy rok w przedszkolu:)jak ten czas szybko leci... Kasia-fajnie że maci zarezerwowany wyjazd też bym gdzieś wyskoczyła na parę dnia ale nie ma szans:( a gdzie dokładnie jedziecie w te góry? Dobra kończę na razie ,za godzinę pójdę po Julkę do przedszkola a tak mi się nie che bo pogoda paskudna ciągle jakaś mżawka leci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Byłam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy. Praca rewelacja w dodatku o dwa kroki od mojego domu, dosłownie 3-4 minuty na piechotę! Tyle ,że stanowisko na pewno jest już \"obstawione\" (praca w Urzędzie Wojewódzkim). /Chyba szkoda.... Nie wiem co mi się porobiło z głową ale zaczynam się zastanawiać czy aby nie dzwonić dziś do znajomej i nie pytać czy nie zostałaby z Magdą....Taaaa, jednak bardzo mi brakuje \"prywatności\" czyt. tylko mojego czasu, nawet w pracy. W końcu siedzę w domu już 4 lata. O, i Madzik sie obudził. Buziaki dla wszystkich, u mnie też pogoda pod psem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!! Ale pustki tutaj......ale jesteśmy już na 190 stronie....wow...:) Ana24 gratuluję dzielnej córki 🌻...a na jaki aparat się zdecydowaliście?..wiesz ja wykorzystuję te bezpłatne czeki eurorest...jedziemy do Białki Tatrzańskiej..:) Aga jak tam poszły Kamilowi te testy? i jak Grzesiek wrócił z Gdańska?..zmęczony? Shenen doskonale Cię rozumiem z tym siedzeniem w domu..ja siedziałam z Alą 5 lat i wiem, co czujesz....proponuję,żebyś spróbowała się postarać o tę pracę....przynajmniej ja bym spróbowała...tym bardziej,że masz z kim zostawić Madzię...ja obawiam się,że Ty wpadasz w jakąś depresję...musisz zorganizować sobie jakieś wyjście, np. do kosmetyczki, albo do fryzjera, albo jakiś zwykły samotny spacer....zwłaszcza,że pogoda nas nie rozpieszcza i za oknem jest ponuro..trzymaj się 🌻🌻🌻 Zmykam się wykąpać.... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×