Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Dzień Dobry🖐️ U nas przez noc nasypało pełno śniegu,szkoda że Julka chora i nie moze poszaleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a u nas teraz cos sypie ale ciezkie do oceny:Osama nie wiem czy to deszcze ze sniegiem czy co Kinga my mamy sztuczna choinke wiec nie grozi obsypaniem:) i ubraliśmy wczesniej zeby Oskar sie nacieszył;-) Kasiu mój numer gg juz masz;-) no takie talony sa fajna sprawa i zawsze sie przydaja;-)wkoncu to kilka stówek wiecej w budżecie rodzinnym,:) hehe udało Ci sie przeciagnąc nas wkoncu na nastepna strone wiecie wczoraj wieczorem okazało sie ze ta moja kolezanka która urodziła we wrzesniu(wysyłałam wam zdjecia tej małej)musi isc z córka w poniedziałek do szpitala na całe 2 tygodnie:(mała bedzie na wyciągu a potem gips,strasznie mi malenkiej szkoda ma dopiero 3 miesiace no i swieta w szpitalu.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.a tu co?wczoraj wszystkie sie na dobranoc żegnały,a dziś zaraz południe i nikogo? ja się tylko kłaniam szybciutko,bo duzo rzeczy jeszcze do zrobienia,do kupienia przed wyjazdem,a Julka bardzo mi ten pozostały czas ogranicza.:o Rafał bedzie dzis wczesniej to sama pojadę na zakupy.bardzo się cieszę,bo zimowe obnizki cen się rozpoczeły przy okazji. dzieki za fotki:) an-karolinka taka rozpromieniona na każdym foto!widać,że szczęsliwa!i jak urosła! kreska-sama nie wiem który Oskar bardziej mi sie podoba,czy w wersji czarnej z wąsami,czy na bialo w kremie!:D :D :D Gabi chodzi w aparacie i mówi jak Vader z gwiezdnych wojen:D pewno troche potrwa,zanim sie wszyscy przyzwyczaimy.na razie zapał jest! buziaki.ostatnio Rafal oblega wieczorami kompa,ale dzis go przegonie,jesli bedzie co poczytać od was! pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!widzicie jakie to pisanie ,,na raty,, przy julce?jak zaczynałam to jeszcze nikogo dzis nie bylo!:) przykre kreska z tym dzieciatkiem.:oGabi kolezanki z klasy braciszek,w wieku Julki spadl z rogówki i złamał nogę!macie pojecie?ma gips!a ja sobie nie wyobrażam jak takie dziecko mozna utrzymać na siedząco czy leżąco przez tyle dni!!! ja mam choineczke zywą ale w doniczce.i tez duzo wczesniej,zeby dzieci i w domku tutaj swięta poczuły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aniu a kiedy jedziecie do rodziców? u małej podejrzewali dysplazje bioder,ostatnio lekarz im powiedział ze jak ta cała poduszka(ta co sie wkłada dziecku miedzy nogi nie wiem jak sie to fachowo nazywa)przez 2 miesiace nie pomoze to czeka ja operacja,a wczoraj pojechali prywatnie do innego lekarza i okazałosie ze ma zwichnieta jedna nozke tu w biodrze właśnie i musi lezec pod wyciagiem a pozniej ten gips.ale lepiej chyba ze teraz to wykryli no i ze niunia jest w takim wieku ze nie rwie sie jeszcze do siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysplazje leczy sie ogolnie przez szyny.tak najczęsciej.tak jak piszesz,dobrze,ze malutka,bo cięzko by bylo. my jedziemy w nastepna sobote i albo zostaniemy az do 6.stycznia,albo zaraz po nowym roku zabierzemy siostre z męzem do nas,bo maja urlopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no to bedziesz miała gosci i fajnie bo to tacy wyjatkowi dla ciebie:) a gdzie reszta? u mnie ciemno za oknem,Oskar poszedł właśnie do babci a ja chyba wezme sie za mycie zaluzji bo zakurzone znów są:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska piszesz o żaluzjach...ja ostatnim razem wpadłam na pomysł,by mi Rafał wszystko porozkręcał i myślałam,że jak je do kabiny włożę i tam wyszoruję to bedzie super!zamotałam sie tylko w sznurkach a one i tak były zakurzone!a ja mam wszędzie zaluzje i nie wiem jak je myć!ty myjesz po paseczku?wodą,czy wilgotna ściereczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja nawet kiedys sprawiłam sobie take urzadzenie do ich mycia a własciwie do scierania z nich kurzu ale było to do dupy jednym słowem,no i pozostało mi meczenie sie sciereczka.Wiesz jakie to przyjemne no nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj dziewczyny mam śpiócha....normalnie oczy mi sie zamykają.Jak by mi ktos pozwolił to chetnie bym sie wsunęła pod kołderke:D Wczoraj miałam tyle energii a dzisiaj???? Chociaz goście nie dali za duzo mi zrobić:D po południu przyszła koleżanka z córką w Kamila wieku.Później jak się wzięłam za porządki w skrzyni dla dzieci to przejechały moje szwagierki i tak sprzatałam do samego wieczora.Ale firanki mam juz poprane dzisiaj tylko szyby umyję.....bo w całości niedawno myłam więc sie nie będę zbytnio wysilac:P Chciałabym żeby mi mąz chociaz jedne karnisz założył(pamietacie jak je kiedyś kupowałam....jeszcze nawet jeden nie zawieszony)Kupiłabym sobie w poniedziałek firanke i załozyła. Dziewczyny dzieki za troske ale u nas juz w porzadku.Dobrze że mam takie kropelki na wymioty i moge je w pore podac.....bo inaczej znowu by sie skończyło szpitalem:O Ana76 a jak Twoje dziewczynki....zdrowe już?? Kreska takie talony to super sprawa....pamietam jak jeszcze pracowałam i dostawalismy taki zaszczyk na świeta. Babcia ręcze że będzie zaskoczona...a kiedy spodziewacie sie jej powrotu:) Ja tez mam w planach ubrać choinke w tą niedzielę....tylko musze kupic wieksza bo do tej pory mielismy małą ze względów na Oliwę....ale teraz jest już na tyle duza że możemy sobie pozwolic na duzą:) Kinga no niestety świeta to czas odwiedzin i gości....tak to juz jest:) ale ja się cieszę bo to jest jedna z niewielu okazji gdzie może sie cała rodzina spotkac i porozmawiać:) Wiesz ja sobie nie wobrażam żebym nie mogła byc choć na chwile w wigilie z moimi rodzicami....jakos tak mi smutno by bez tego było. I tak co roku pierwsza częśc wigilii spedzamy u moich rodziców a później jedziemy do tesciów i zostajemy na pierwszy dzień świąt....a w drugi dzień ogólna wędrówka po rodzinie:) Kasia ja jestem chyba troche przewrażliwiona na punkcie antybiotyków....i bronie sie przed nimi jak tylko sie da. Dla mnie dawanie laków na zaś jest bez sensu.Pamietam jak kiedys byłam z Oliwią u lekarza tylko po to żeby lekarka dała mi lek na gorączke....te co miałam nie skutkowały a Oliwia wtedy ząbkowała...pani doktor powiedziała że teraz panuje wirus,gdzie dzieci maja biegunki,wymioty(Oliwia też miała biegunke ale to było ewidentnie od ząbkowania) noi powiedziałała że trzeba jej dac na wszelki wypadek antybiotyk....przepisała go ale ja wcale nie wykupiłam i nie podałam.A ząbek wyszedł i wszystko sie uspokoiło:) Dlatego mam taki dystans do nadmiaru leków. Wiecie mój mąz niedawno dzwonił i powiedział że ma 4 zaproszenia na bal sylwestrowy.....strasznie mam ochotę isć tylko musimy jeszcze kogoa zmontowac bo tak samemu to będzie smutno. Zobaczymy dzisiaj maja przyjechać znajomi to pogadamy:) Zmykam do prasowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!!! Shenen dzięki za zdjęcia Magdalenki 🌻..jest taka słodziutka, bezbronna i ma tyle włosów...;)..ucałuj ją ode mnie 👄🌻 U mnie też sporo śniegu już spadło i nadal pada ;)...jutro może uda nam się wyskoczyć na sanki..;) Na pewno idziemy jurto z dziewczynkami do fryzjera na 12.00 na podcięcie włosów... Muszę się Wam pochwalić,że moja Ala ma wyleczonego tego ząbka, plomba założona i nawet nie płakała...kolejna wizyta 4 stycznia... Ana 24 zdrówka dla Julii 🌻 Kreska straszne jest to, co napisałaś o tej dziewczynce....dobrze,że wcześniej wykryli...u tak małych dzieci szybciej się wszystko goi i zrasta...ale to i tak przykre jak się patrzy na takie małe dziecko na wyciągu...serce się kroi..:( Age ten nieszczęsny karnisz nadal nie jest powieszony???? Idę smażyć frytki, bo mamy z dziewczynami ochotę..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po porządkach....sprzątnełam dzisiaj gruntownie łazienke i umyłam okno w pokoju...jeszcze powiesze firanke i musze reszte ubrań poprasowac. Kasia zycze powodzenie jutro u fryzjera....noi gratulacje dla Ali za odwage u fryzjera🌼 Acha i jest spora szansa że jeden karnisz dzisiaj albo jutro zawisnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny! wysłałam dzis kartki świateczne i tak sobie pomyslałam,że złożę i wam juz zyczenia.topik nam sie spowolnił,ten nastepny tydzień bedzie pewno dalej zabiegany,potem my wyjezdżamy. każda jeszcze wpadnie na pewno,wiec- 🌻Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.🌻 http://www.elfyourself.com/?id=1386356461 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlak wcieło mi wszystko😡 http://www.wrzuta.pl/audio/xzqESSn7wH/co_to_ ja dzis jak juz umyłam zaluzje to wziełam sie za okna i firanki:) w pokoju mam poprostu taki nieład ze głowa mała juz dawno Oskar nie zrobił aż takiego nieporzadku,nie ma 5 cm zeby nie leżała zabawka,zaraz musze to choc troche posprzatac bo jak mi rano dołozy to sie do świat nie wyrobie:O Aga u mnie tak jest zazwyczaj ze jak mam jakis nieobliczalny przypływ energii i zapału do pracy to któs lub cos mi przeszkodzi i póżniej z moja leniwa natura musze sie zmuszac do wykonania jakis czynnosci;-) udało wam sie namówic znajomych na sylwka?Mnie kolezanka namawiała do takiej knajpki blisko nas(i byłoby z powrotem z górki:P:D )ale jakos nam sie nie chce.Idzie jej sporo znajomych,no i ja niby znam tych wszystkich ludzi ale to \"nie moje klimaty\"jakby to była moja paczka to nawet bym sie nie zastanawiała.Och pozostały wspomnienia ........np jeden sylwek u kolezanki w domu.Bez pradu(ogrzewanie elektryczne)był komonek ale dom duzy i poza blaskiem światła które dawał to nic wiecej a nasze piekne kreacje były pod grubymi swetrami i kocami,dobrze ze sasiad wyrozumiały i za flaszke pozwolił przedłuzac pociagnac zeby chociaz muzyka była.A krokiety odsmazalismy na oleju ze śledzi bo innego nie było,ech to były czasy..:D ciocia powiedziaa ze babci nie pusci wczesniej jak nie beda skonczone remonty wiec jesli babcia wytrzyma to wróci dopiero po nowym roku bo decyzja zapadła ze do swiat łazienki nie ruszamy Kasiu czyli wszystkie kobietki w domu bedziecie po jutrzejszej wizycie pieknie wygladac na swieta:) dzielna masz córeczke skoro tak znosi wizyty u stomatologa a u nas śniegu nie ma:(a ponoc tak na dolnym ślasku miało sypac od wczoraj Shenen śliczna macie córeczke:)wyglada na zdrową dziewczynke i mam nadzieje ze tak jest🌻 Ania dzieki za wystrzałowe życzenia:D:D:Drewelacyjnie tanczycie:Pno bombowe poprostu:Dja tez chce takie cos wysłac znajomym,napisz krok po kroku jak mam to uczynic prosze😘:)no i mam nadzieje ze wszesne życzenia nie oznaczaja ze przez ten tydzien nie bedziesz zagladac na kafe?? rozmawiałam dzis z ta kolezanka przez telefon i mała ma od urodzenia zwichniete to biodro i gdyby lekarze zorientowli sie wczesniej wystarczyła by tylko szyna w domu a tak bez szpitala i gipsu sie nie obejdzie.Jest załamana ta sytuacja,pierwsze ich wspólne swieta wyobrazała sobie inaczej i lekarz powiedział ze jak bardzo chce to on moze ich wypuscic na te 3 dni swiat do domu ale to bedzie wtedy syzyfowa praca wiec zostana w szpitalu:( teraz to skopiuje lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie fajnie sobie snieżek sypie:) pewnie jak tylko dzieciaki sie ubiora...(jeszcze w pierzynach lezą:)to zaraz będa chciały na dwór iść:) Ja jeszcze kawke sobie wypije i biore sie dalej za sprzatanie:O Wczoraj juz nie dałam rady reszty ubrań poprasowac,wiec dzisiaj mnie to czeka:O Anka dzieki za kartke.....poprostu swietna.Chiałam nasze zdięcia tam wkleic ale jakos niemoga sie załadowac.Jeszcze raz musze spróbowac.A Ty gdzie wyjeżdżasz na swieta???Bo albo przeoczyłam albo nie pisałas:) Kreska z babcia to chyba pełna konspiracja:D.....a ona wie że Wy jej takie porządki w mieszkaniu robicie:D My tez chyba na sylwka zostaniemy w domu....może zrobimy jakąś imprezke ze znajomymi.Na bal nie chcę iśc z tych samych powodów co Ty....tez nie będe tam nikogo znac.A po drugie tak samo wole takie kameralne imprezy:) Shenen dzieki za fotki Madzi🌼 śliczna dziewczynka:) Niewiem jak inne dziewczyny ale ja zauwazyłam podobieństwo do Maji....mam racje??? A jak malutka sie czuje???lepiej już???Napisz cos bo sie martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. trzecia swieczka na adwentowym swieczniku zapalona :)-czy wam tez w tym roku tak szybko świeta nadchodzą? Rafał z Gabi w Kosciele,Juleczka usneła,więc jestem chwilke.potem jedziemy do znajomych podzielic sie juz opłatkiem i u nich zmówimy chińczyka na obiadek,także mam luzik dzis z gotowaniem.od wczoraj i u nas śnieżek podsypuje,no i jest zimno,więc się trzyma. kreska-my z jednego regionu pochodzimy,ale pisałas,że sniegu nie ma,a u rodziców,już od tygodnia dobrego bialusieńko!ale teraz,to juz i do ciebie dotarł,co? aga-my oczywiście wyjeżdżamy do Polski,do rodziny na swieta:) shenen-dzieki za fotki Madziuni!az mi łezka się zakręciła,bo tak czekałysmy tu by ją wreszcie zobaczyć!jest przesłodka!!!i niech nabiera sił!!!❤️ buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ruch tu mamy po byku!:o Byłysmy na zakupkach-kurcze,ta lista moja sprawunków przed wyjazdem sie nie kończy! dziewczyny mam pytanko-ile trzeba wydać,tak okolo pieniązków na swieta,na taka czteroosobowa rodzinkę?chodzi mi o jedzenie.wszystko w polsce bardzo podrożało i chciałabym wiedzieć.wiem że to trudno powiedziec,ale chciałabym sie po prostu dołozyć,skoro przyjezdżamy na samą wigilię i nie wiem zupełnie ile powinnam.Juz pomijam fakt,ze tym tematem wywołam nerwy w domu-ale nikomu z nieba nie spada,a nas dodatkowa czworka przeciez!pomózcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dopiero dzis bo w sobote wieczorem byli znajomi,do tego Oskar mnie tak wystraszył bo maił palc w nosku jak zaczą sie drzec przerazliwie i niemogłam go uspokoic,juz myslałam ze cos sobie wsadził do nosa choc nigdy tak nie zrobił a pozatym niebardzo miał co bo akurat siedział mi na kolanach ale okazało sie ze zwyczajnie musiał sie chyba porzadnie udrapac i co noskiem poruszył to go piekło,ale po jakiejs godzinie wszystko przezło i humor powrócil:) wczoraj Oskar został z dziedkami a my wyruszylismy na zakupy,pojechalismy o 11 a wrócilismy o 19 i na nic juz sił nie miałam:Oogromne kolejki,tłok....,bylismy w dwóch marketach i wszedzie to samo.Do tego po tych zakupach tak nam ubyło na koncie ze ciesze sie ze swieta sa tylko 2 razy w roku;-) pokupilismy prezenty no ale najbardziej jestem zadowolona z prezentu dla Oskara od nas,kupiłam mu kretki,ksiazke,bajke na dvd,ta tarcze na rzepy z ipłeczkami ale najlepsza jest latarka z której wiem ze moje dziecko bedzie sie cieszyc bo zawsze po domu chodzi z nasza latarka,szukałam na alegro zeby Wam ja pokazac i znalazłam z tej samej firmy tylko ze swinke a my kupilismy pieska,byly jeszcze smoki,koniki,tygrysy wyglada to tak http://www.allegro.pl/item281188494__bk_little_tikes_latarka_swinka.html po nacisnieciu na raczce otwiera sie paszcza zwierzaka,zapala sie latarka i wydobywa sie głos wydawany przez dane zwierzatko Aga babcia o remontach wiem ale pewnie nie spodziwa sie ze pozbyła sie tylu swoich \"skarbów\" Ania no niestety u nas nadal śniegu całkowicie brak😭mam nadzieje ze na swieta cos sypnie chociaz,ale wiem ze w nnych miejscach jest bo w Bielawie juz tez lezy co do finansów to ciezko jest mi Ci cos powiedziec bo ma sie dzielimy jakos z robota,ja pieke np głownie ciasta. ide posciel zmieniac ale bede zagladac bo z frekfencja lichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana76 witaj ja tez dzieki Ani zachwycam znajomych naszym tancem Marcin pekał ze smiechu tylko mowi ze wyglada przy nas jak murzyn,ale on niedosc ze ma ciemna karnacje to jeszcze jego zdjecie wybrałam z wczasów z nad morza i był opalony http://www.elfyourself.com/?id=1407210275 Oskarowi sie tez bardzo podoba i ciagle karze sobie puszczac:) Aniu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowe to jest z tym tańcem elfów!:D ja tez wstawiam coraz inne,rodzine już wstawiłam z ciotkami i wujkami-jakbym co do roboty nie miała:p ana fajnie tez to wyszlo tobie! tak czułam,ze odpowiedz na to moje pytanie bedzie trudna.no nic cos wymysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobiety gdzie jestescie?ja własnie koncze obiad,dzis bedzie kurczak w sosie smietanowym:)pranie juz konczy sie prac,Oskar zasna i mam chwilke a tutaj nadal pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×