Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

witam. u was tez tak zimno?brrrr,na razie się nie ruszam z domu,może w południe troszkę się ociepli,to wylecę na zakupki,ZNOWU. kaasia-zalezy,jakie bedziesz duże ciasteczka formować.ale jesli chcesz je sprobowac,to z tej ilości wystarczy.ja robię teraz z podwójnej albo potrójnej ilości,bo nam smakują. aga-to jest aparat zdejmowany,ale ma chodzic tak ok.14 godzin dziennie.dzis pierwszą noc spala i nawet mówi,że nie czula.z tego sie ciesze najbardziej,bo to jednak bez przerwy całą noc ,,pracuje,, dziewczyny,chcecie przepis na rybe w sosie waniliowym?ponoc pycha,ale nie wiem czy bym sie odwazyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Halooo gdzie jesteście???ja z poranna kawka a tutaj nie ma nikogo:( Zaległości nadrobiłam.....nie było mnie trzy dni a tutaj nikt mnie nie wita:P Kasia ja tez po urodzinach mam jeszcze mnóstwo słodyczy....szczególnie czekolad....ale z tego akurat sie cieszę ba je uwielbiam....oczywiście bez przesady:D W związku z jazdami troche mi nerwy przeszły i chyba przy najbliższej okazji znowu siądę za kierownica.....ale tego dnia miałam dośc jazdy i byłam skłonna całkiem zrezygnować z jeżdżenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka czyli Gabi nie chodzi cały dzień....mi też się wydaje że w nocy lepiej w nim spać. Ciekawa jestem po jakim czasie będzie widać efekty....moja pediatra która też dla corki kupowała aparat mówiła że juz po miesiącu było widać zmainę....tyle że ona miała regulowany. Ja też nie mam ochoty dzisiaj wyjść na dwór bo oprócz tego że jest zimno to jeszcze wieje.....a mój mąż tak sobie do serca wziął porządki w domu i koło domu że wczoraj cału ogród uprzątnął z gruzu po remoncie i porąbał resztę drzewa....które przed świętami pasowało by ułożyć....a tak mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?był post mój wklejony sama widzialam.a teraz nie ma.a niczego nie pisalam takiego przeciez zeby moderator usunal.dziwne rzeczy.tk jak z ta datą kaasi postu... aga-gabi ma proste ząbki,bardzo ładne,dlatego nie ma stałego aparatu,bo przy tylko zgryzie krzywym wystarczy ruchomy.tak mi doktor powiedziala.dobrany ma dobrze,bo rano jak go zdjeła,to mowi,ze ją cala szczeka tak dziwnie boli,i zeby.cos się więc przestawia,nastawia.:)a leczenie ponoc ok.roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc my wczoraj znów bylismy na zakupach tym razem głównie po petardy na sylwestra:) a wieczorem przyjechali znajomi z ta córeczka co ma zwichniete to bioderko.Mieli isc do szpitala w miniony poniedziałek ale lekarz zgodził sie im przełożyc termin i ida w czwartek zaraz po świetach.No i przywiezli nam wczoraj 2 wielkie reklamówki korpusów z kurczaka bo jej tesciowa przy tym pracuje wiec teraz i ja i mama i siostra mamy zawalone zamrazarki i mozemy przez miesiac codziennie jesc rosół:)ja dzis obiadu nie robie,tzn umaze kilka nalesników ale to raczej na kolacje bo Marcin ma dzis po pracy wigilie zakładową i pewnie naje sie do syta bo u nich przyjezdza firma cateringowa i jedzenia ponoc jest bardzo duzo:) Aga nie zrazaj sie uwagami meza moj mi tez truje nieraz do tej pory dla facetów to kobieta za kółkiem oznacza kiepskiego a na peno gorszego od niego kierowce martwiłam sie o Ciebie bo jakby Cie tu zabrakło to byłoby zupełnie pusto:O sniegu u nas brak i podejrzewam ze tak zostanie na swieta:( Kasia u mnie tez tak było ze Marcin był ogromnie zainteresowany ta torba na aparat,a swoja droga to strasznie drogie sa takie gadzety,pamietam ze kosztowała wiecej niz karta pamieci:O Ania brawo dla Gabi 🌻ja sobie nie wyobrazam zeby spac z takim aparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zdązyłam wypić kawe u mamy i wrócić a tu nadal pusto:( Oskar postanowił spac dzis u babci w dzien wiec leza razem i czytaja bajki a ja przyszłam cos ogarnac do domu i właśnie ogarnima-klawiature z kurzu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!i mój pościk sie znów pojawil o rybce!:) kaasia-ja wlasnie upiekłam kolejna porcje ciasteczek,bo mi orzechow zostalo.formowalam tym razem w dloniach kulki,wielkości czeresni,po upieczeniu ciasteczka wygladaja jak te okragłe biszkopciki i z tej podanej ilości wyszlo mi ok.90 szt. czyli ja w sumie zrobilam ok. 360 szt.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi poukładałam resztę drzewa.....musze powiedziec że przy ogromnej pomocy moich dzieci:)Dzielnie mi pomagały:) Miałam dzisiaj ubierac choinke ale chyba zrobie to jutro bo juz nie mam siły noi trzeba telewizor przesunąc a sama nie dam rady bo nie starczy kabla. Kreska bardzo mi miło że tak zależy Ci na moim towarzystwie🌼ale Ty też jestes nieocenioną osobą w tym towarzystwie;) Dobrze że lekarze poszli znajomym na rękę i nie będa musieli świąt spędzać w szpitalu....pewnie nie było to konieczne skoro lekarz poszedł na takie ustępstwo:) Anka a czy ten aparat Gabi jest regulowany???noi chyba zaczyna działac skoro ją po zdięciu szczeka bolała....jak tak dzielnie będzie go nosic to napewno zgryz szybko sie naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ U nas po staremu ,wszyscy trochę chorzy i dużo roboty w piekarni przed świętami:) Papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Ale wieje tutaj pustką....ho, ho... Ania pewnie już dojechała do rodziców, albo jest jeszcze w podróży...Aniu uważajcie na siebie....🌻 Ja chciałam z tej porcji ciasteczek wyciąć różne kształty...jutro będę je robiła...ale faktycznie z tej porcji dużo ciasteczek wychodzi...gratulacje dla Gabi za dzielne noszenie aparatu...🌻 U mnie za oknem jest biało...co jakiś czas sypie drobny śnieżek...mam nadzieję,że zostanie on do świąt... Był dziś u mnie w pracy szef, złożył mi życzenia świąteczne i zostawił 200zł. z okazji świąt...fajnie, przyda się..;) Zamówiliśmy Ali pod choinkę fajny optyczny teleskop i niestety przyszedł uszkodzony, a ponieważ kosztował 160 zł., i przed świętami nie zdążą go wymienić, to Jarek zdecydował się zawieść go osobiście do Wrocławia do siedziby tej firmy i wymieni go osobiście po świętach..a Ali w zastępstwie kupimy jakąś zabawkę,żeby jej nie było przykro,że nic nie dostanie...szkoda,że tak wyszło, ale prawdopodobnie został on uszkodzony podczas transportu, bo przesyłka nie była dostatecznie zabezpieczona... Kreska to faktycznie lepiej,że ta malutka Twoich znajomych może iść do szpitala dopiero po świętach...dla lekarzy to też wygoda, bo wiadomo jak jest w szpitalach w czasie świąt...a i Twoim znajomym będzie przyjemniej spędzić święta w towarzystwie całej rodziny niż z doskoku w szpitalu... To faktycznie teraz codziennie możecie jeść rosół..;)...nie boisz się ptasiej grypy? :P Faktycznie te akcesoria do aparatów są bardzo drogie...ta torba kosztowała 120 zł., a Jarek jeszcze palnuje dokupić sobie drugi obiektyw...ale on interesuje się fotografią i się na tym zna...;) Aga korzystaj z okazji,że masz męża dyspozycyjnego i chętnego do pracy...wykorzystać go maksymalnie..;) Ana 24 dużo zdrówka dla Was 🌻 Zmykam ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widać nie tylko u mnie szał porządków przedświątecznych bo i wy nie zaglądacie zbyt często na kafe Kasiu dopiero sprawdziłam w archiwum że pisałaś widocznie trafiłaś jak ktoś inny siedział przy komputerze mój tato albo siostra a oni nie raczą powiedziec że ktoś pisał. No i jedno czego ci zazdroszczę to tego śniegu az mi sie tęskni jak czytam że biało u ciebe Wczoraj byłam u lekarza i niestety moje nadciśnienie w ciązy wróciło miałam tak z Dominikiem i myślałam że tym razem nie będzie kłopotów z ciśnieniem ale niestety muszę brać leki żeby nie leżeć w szpitalu Dzisiaj pojechałam do fryzjerki i przyszalałyśmy z nożyczkami. Obcięła mi włosy prawie na króciótko tzn tak do brody mam z przodu a tył trochę wyżej Adam był w szoku że tak duzo obcięłam ale przeżył ;) lecę teraz się chwilkę położyć bo się naodkurzałam i namyłam podłóg a później będę piekła mandarynkowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj ale tu pusto,no ale taki okres ze jest co robić ja jestem zła bo nie ma u nas na wiosce wody juz od jakiejs godziny:(dobrze ze zdazyła mi pralka wyprac u nas nadal bez śniegu ale drzewa białe od mrozu,byliśmy dzis na spacerze w lesie i jest pieknie wszystko takie oszronione:) Aga i jak choinka ubrana? Ana24 u Was pewnie mase roboty teraz Kasiu ale pech z tym teleskopem:(jak juz bedziecie w e Wro to zapraszam na kawe;-) Iza f no to faktycznie zaszalałaś bo przecież miałas długie włosy,a dobrze sie czujesz w nowej feyzurce? ja tez mam problemy z nadciśnieniem niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja momentalnie tylko wpadam :) Porzadki u mnie pełną parą. Jutro wieczorem przyjeżdża rodzinka i musze ich przywitac ;)) Dodatkowo dostało mi sie kilka rzecz do zrobienia na wigilijny stół - u teściów :) Prezenty mam popakowane. Z racji tego, ze nie wiem kiedy teraz zajrze i pochwale sie czasem na poczytanie tego co u was, chciałam złożyć wam życzenia. W tak ważnym i cennym czasie, chcę wam życzyc Wesołych, ciepłych i przede wszystkim zdrowych i rodzinnych świat. Pociechy z maluchów, spełnienia wszystkich marzeń, sukcesów w życiu zawodowym, rodzinnym. No i sukcesów wychowawczych :) Gorące uściski dla was 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 A w wigiljny wieczór ... Zaczarowana magią Świąt, stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu, pomyślę o ludziach, których noszę w sercu, życząc im spokojnych Świąt, wszędzie tam, gdziekolwiek są... 🌼 Dziękuje wam :)) Za to że jestescie 🌼 Wesołych świąt :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja tak nietypowo o tej porze ale niestety dopiero się wyrobiłam....wykapałam sie noi postanowiałam zajżeć na chwilkę....choć by po to żeby Wam złożyć świączne życzenia:) U mnie już prawie wszystko zrobione.Choinka ubrana, prezenty popakowane,dzisiaj zrobiłam placek i sałatke...jutro zrobię śledziową i wafle i na tym poprzestane.....resztę pewnie przywieziemy od teściowej:) A więc kochane dziewczynki🌼👄❤️🌼👄❤️ Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie Niech Was aniołek ode mnie uściśnie I przekaże serdeczne życzenia Z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️ Idąc za myśla Kingi ja też Wam bardzo dziekuję że jesteście👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Miłego dnia i mam nadzieję,że jak zajrzę tutaj później to będę miała co poczytać......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Ja mam dziś dzień na pieczenie ciast właśnie jedno sie już piecze i za moment będę robiła następne:)Jarzyny tez sie juz gotuja na sałatkę jarzynowa i śledziową.Julka ogląda bajkę a mąż zasnął.Dziś na 16 idziemy do piekarni oj będzie sie działo jest to jeden jedyny dzień kiedy jest najwięcej roboty, w piątek tez było dośc dużo pieczywa ale daliśmy radę:) IzaU-napisz coś więcej o tym słoneczku bo ciekawie to wszystko zabrzmiało:) ale cieszę się że zaczęło się układać🌻 Lece robić piernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz tez po ostatnich zakupach,domek ślni:)wieczorem czeka mnie jeszcze pieczenie sernika a pozostałe z kremami to juz jutro zrobie.Teraz idziemy na spacer w sumie juz sie ciemno zrobiło ale to nic buziaczki póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie wiem czy jutro uda mi się tutaj wpaśc więc pragne wraz z rodziną złożyc Wam zyczenia: Ana24 🌻Aby wraz ze Świetami Bożego Narodzenia zawitała w Waszych sercach radość, pokój,pomyślność i nadzieja🌻 Aga 🌻W dzien Bozego Narodzenia weselcie sie wszyscy wzajem, niech świat będzie dla Was rajem.🌻 Ania 🌻Niech ten magiczny czas będzie przepełniony miłością,radością, zapachem piernika i świerku oraz cudnymi niespodziankami🌻 Kinga 🌻Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodziny na śpiewaniu kolęd przy choince i złóbku🌻 Shenen 🌻Niezwykłych świątecznych radości, niezapomnianego smaku światecznych przysmaków i wciąż nowych możliwości w zyciu🌻 Kasia 🌻Święta Bożego Narodzenia niech będa dla Was uroczystoscią radosną i pełną blasku Zapowiedzią głębokiego doswiadczenia łaski i miłosierdzia Bozego🌻 Iza u 🌻Tajemnica Bozego Narodzenia niech wzbogaci łaską napełni pokojem i radością🌻 An21 🌻Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni marzenia🌻 Mona 🌻Niech w Świeta w Waszym domu zagosci mądrość i zgoda,uśmiech i dostatek🌻 Julka 🌻Niech Święta upłyną w szczesciu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki🌻 Monika 🌻Łaski niech każdy z Was bierze jako Ci pierwsi pasterze odblaski łask dajcie bliżnim i rodziną🌻 Dotka 🌻Niech piękne Bożonarodzeniowe Świeta niosą Wam betlejemski blask🌻 Iza f 🌻Aby Święta Bożego Narodzenia były bliskościa i spokojem🌻 Ana76 🌻Miłej i pełnej nastroju Wieczerzy Wigilijnej oraz spełnienia marzeń i nadziei🌻 mam nadzieje że nie pominełam nikogo,a jeśli tak to przepraszam jesteście kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! My byliśmy dziś w Łodzi na ostatnich zakupach...wszystkie prezenty mamy już kupione...;)..bardzo się z tego cieszę...;) Jutro jeszcze idę do pracy do 12.00,Jarek ma być podobno do 14.00, na szczęście przedszkole jest czynne do 13, więc zdążę odebrać dziewczyny z przedszkola...i na 17 mamy być na wigilii u moich rodziców....powinniśmy się wyrobić..;)..dziś jak dziewczyny pójdą spać to muszę popakować te prezenty... W drodze powrotnej okazało się,że wysiadł nam 5 bieg i wsteczny...niestety zostajemy na święta bez samochodu..:(..a po świętach musimy kupić coś nowego:( Kreska Ty chyba pisałaś o tej rękawiczce do pilingu?...ja sobie taką zamówiłam w avonie i po dzisiejszej kąpieli jestem zachwycona jej działaniem...;) IzaF oglądałam prognozę pogody i według nich wynika,że od jutra ma padać śnieg w całej Polsce... Mam nadzieję,że Twoje nadciśnienie nie będzie Ci za bardzo dokuczało 🌻..pogłaskaj ode mnie dzidziusia 🌻 Ciekawa jestem jak wyglądasz w nowej fryzurze..przyślij jakieś nowe fotki swoje i Dominika...;)...złóż najserdeczniejsze życzenia Twojemu Adamowi z okazji jutrzejszych imienin..🌻 Kreska u mnie też wszystko jest pięknie oszronione...śliczny widok...niestety do Wrocławia pojedzie Jarek ze swoim tatą...więc dzięki za zaproszenie na kawkę...;)...dzięki za życzenia..🌻 IzaU napisz coś więcej..jestem bardzo ciekawa...jak nie chcesz na forum to skrobnij mi coś na pocztę...plisss...umrę z ciekawości🌻 bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki....🌻 Ana24 życzę Wam dużo siły i cierpliwości w piekarni..🌻 Ja Wam życzenia świąteczne skrobnę jutro z pracy...;) dobranoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko, by złożyć Wam życzenia świąteczne i noworoczne 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku. Obyśmy nigdy nie dorośli, obyśmy zawsze byli jak dzieci, nie tracące wiary w Świętego Mikołaja, w nieprzemijalną miłość, a nawet wielkoduszność naszych bliźnich :) ❤️ też dziękuję za to,że jesteście ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy i ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości i niech Bóg wielką moc na Was spłynie w Świętą Noc🌻 Dziękuję wam wszystkim za życzenia i piękne kartki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Dziękuję Wam serdecznie za piękne życzenia i kartki 🌻👄..jesteście kochane...🌻 Ja korzystając z okazji i z tego,że mam chwilkę wolnego w pracy (wreszcie)...chcę złożyć Wam życzenia świateczne....Nadziei - by nie opuszczała, radości - by rozweselała, miłości- by obrodziła, dobroci-by zawsze była z okazji świąt Bożego Narodzenia Wam wszystkim i każdemu z osobna życzę ja, Jarek i moje dziewczynki 🌻%5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Dziękuję Wam serdecznie za piękne życzenia i kartki 🌻👄..jesteście kochane...🌻 Ja korzystając z okazji i z tego,że mam chwilkę wolnego w pracy (wreszcie)...chcę złożyć Wam życzenia świateczne....Nadziei - by nie opuszczała, radości - by rozweselała, miłości- by obrodziła, dobroci-by zawsze była z okazji świąt Bożego Narodzenia Wam wszystkim i każdemu z osobna życzę ja, Jarek i moje dziewczynki 🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieję,że starym zwyczajem nie będę musiała wypić poprannek kawki w samotności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki, Wprawdzie już po kolacji wigilijnej, ale można jeszcze składać życzenia :) Zyczę Wam pełnych Radości, Spokoju i Rodzinnego Ciepła Świąt, pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie 😍 Dziękuję bardzo za kartki i życzenia, za pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×