Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Ana76 - chcialoby sie powiedziec: A nie mowilam! No niestety, szkoda, znowu trzeba wyciagnac kurtki z szafy... U mnie ciut lepiej, mam nadzieje ze najgorsze juz za mna. Ja juz dzwigam glowe na karku, przestalo mnie rzucac na prawo i lewo, Julka spi aWojtus wyjechal na nocke do moich rodzicow bo juz mial wczesniej obiecane (my dzisiaj bylismy zaproszeni na imprezke do znajomych, z wiadomych wzgledow poszedl sam Piciu). Teraz juz zmiatam do wyrka (taki imprezowicz ze mnie) i po ciuchu licze na spokojna noc choc znam doskonale powiedzenie o nadziei, czyja jest matką... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Wstawajcie! Sloneczko swieci jak oszalałe! Trzeba wykorzystać to ciepelko bo nie wiadomo jak dlugo nam jeszcze pogrzeje. Zaraz zmiatam do sklepu, mam mnostwo zakupow do zrobienia bo jutro wyprawiam urodziny Wojtusia (nie moge ich wyprawiac 1 maja, kiedy faktycznie przypadaja bo wtedy nie bedzie na miejscu jednych dziadkow) Tak wiec jak znajde chwilke to zajrze. Nocka nieco lepsza, dyżur przy wrzaskach Julki trwał \"tylko\" 3 godziny, ok. 3.30 kladlam sie spac...malo to sympatyczne ale co zrobic. Licze, ze z kazdym dniem bedzie ciut lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kaasia sprostowanie.imieniny w poniedziałek,ale to nic-jako pierwsza posłałam już życzenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja juz po obiadku, Julka spi wiec w domu siesta. Na impreze juz prawie wszystko przygotowalam, najgorsze to krojenie do salatek ale Wojtus mi \"pomagał\" (mam wiecej sprzatania) i jakos poszlo. Koncze, Wojtus opowiada mi bajke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) U nas już niestety po pięknej pogodzie, padał deszcz, a teraz idzie na burzę błyska, grzmi i wieje silny wiatr. Jestem ciekawa jak to będzie jutro. Jak Wam mija weekend? Do nas przyjechały babcie, tzn moja mama i babcia i jest gwarno i wesoło. A moja Łusia jest chora :( Ma temperaturkę, katar i kicha. Mam nadzieję, że to przeziębienie i nie przerodzi się w coś poważniejszego. Oczywiście Mela niespokojna, wiadomo - zmiana pogody, Łusia też była dziś płaczliwa ale kładę to na karb choroby. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Dzisiaj juz nieco chlodniej....dobrze, ze slonko swieci bo wczoraj na wieczor padalo i bylo nieprzyjemnie. Ja w przerwie szykowania imprezki, na 16 przyjezdzają dziadkowie i sie zacznie... Lece szykowac dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Jesteśmy juz w domku po zabiegu ... Wszystko poszło gładko i Bartuś nic a nic nie płakał .. nawet po zabiegu ...Ma usuniety trzeci migdałek , boczne podciete i był jeszcze problem z uszkami ale okazało sie ze jednak to migdały powodowały niedosluch Tak wiec to co zle jest już za nami , teraz pozostaje tylko rekonwalescencja .. Bartek ma teraz zupełnie inny głos , nie wiem czy juz na stałe czy dlatego ze jeszcze wszstko sie nie pogoiło ... ale na pewno mówi znacznie wyrażniej niż przed zabiegiem ... Na oddziale bylo fajnie , lużna atmosfera ,pielęgniarki były miłe a jedna lekarka to poprostu zasługuje na miano super lekarza . Dawno nie widziałam tak sympatycznej osoby ... Na pewno dużo zmieniło sie od pobytu na tym oddziale z Dorianem ... zostala wymieniona cała kadra to i atmosfera całkiem inna :) Tak tylko pobieżnie przejżałam co napiałyście i widzę że dużo dzieciaczków choruje ... tak wiec życzę dla wszystki ch dużo , dużo zdrówka ... A my z Bartusiem wskakujemy do łóżka bo ja mam trzy noce nieprzespane .. a Bartek też widzę juz zmeczony jest ... Pozdrawia i życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Melduje, ze od wczoraj jestesmy juz z Karolinka w Polsce :) Lot nam minal w miare dobrze, moge powiedziec, ze jestesmy juz rozpakowane, jeszcze musze ogarnac szafy....wiec robota czeka;) IzaU ciesze sie, ze u Was wszystko ok, ze jestescie juz w domciu po zabiegu...duzy buziak dla Bartusia Zycze zdrowka dla chorowitkow🌻 no i zmykam, bo jeszcze zaraz mam gosci... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wpadłam tylko się pożalić : nie dość, że Łusia chora to jeszcze u Melki w nocy zaczął się katar 😭 Jutro czeka nas wizyta u pani doktor, liczę tylko, że obejdzie się bez antybiotyku. pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana76 buziaki dla dziewczynek, nie wiem jeszcze, ale jutro chyba tez przejde sie z kajka do lekarza.... Duzo zdrowka zycze i oby bez antybiotykow....🌻 ja juz Karolinke wykapalam, oglada baje i zaraz zbiera sie do spanie :) Jakos w poludnia juz nie spi...tzn ok 16 ma kryzys i nie wie co ze soba zrobic...ale wytrzymuje i o 19 juz moze isc spokojnie spac. Jak by mi zasnela o tej 16 to potem do 4 by szalala;) no to zmykam, babcia juz pojechala ..ide jeszcze pozmywac naczynia, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko u mnie pogoda się zepsuła:( i co mnie bardzo martwi zanosi się na to że w niedzielę nie będzie za ciepło:( W nocy mieliśmy burzę i to niezłą bo grzmoty mnie obudziły. U mnie przygotowania do komuni pomału ruszają pełną parą.Jutro ide jeszcze raz obejżec sale,poustawiać stoły....żebym wiedziała ile czego robić,zapytać sie o tą chłodnię noi nie wiem czy facet ma obrusy na stoły czy mam sobie kupić. Izu ciesze się że jadnak zabieg sie odbył i to co najgorsze macie juz za sobą:)Duży 👄 dla niego za to że był taki dzielny. Mam nadzieje że teraz wszystkie problemy znikną. An witaj w Polsce....szkoda że przywitaliśmy Cie chłodna pogoda.Po takich chłodach jekie panowały w Irlandii pewnie przydałoby sie dla Ciebie i Karolinki troche słoneczka:) Asia jak tam po urodzinkach Wojtusia🌼 duzo zdrówka dla niego od cioci Agi,Kamilka i Oliwii🌼.....duzo miał gości..... a z prezentów zadowolony???? Kamil nie idzie do komunii w garniturze tylko w albie....i dobrze bo przynajmniej wszyscy będą ubrani jednakowo....dziewczynki w wiekszości maja jednakowe sukienki.....bardzo ładne i skromne:) A jak tam szyby zostały w całości:D Dymek jesteś rzecxzywiście samowystarczalna....i uzdolniona we wszystkich kierunkach:) Szkoda że nie możesz utrzymywac kontaktów ze swoja chrzesnicą.....ale może za jakis czas wszystko sie ułoży i jeszcze zdążysz nadrobic stracony czas:) Kuba widzę że byl bardzo zadowolony z wesołego miasteczka....dla dzieciaków zawsze sa to niezłe atrakcje i cięzko ich stamtad wyciągnąc:D Ana 76 mam nadzieje że Twoje dziewczynki się nie rozchoruja i nie będziecie musiały zmagać się z chorobą. Anka a jak u Ciebie przygotowania do komunii???Macie juz stroje gotowe??? Mieszkanko tez prawie wykończone.....piszesz o ciekawych kolorkach:) zrób pare fotek i wyslij:) Mi tez smutno że zmarł Mariusz Sobiniewicz...bardzo lubiłam tego aktora i podobnie jak Ty miałam nadzieje że przezwycięzy chorobę. Tort z lodów dla Gabrysia....wcześniej tort z pączków dla Oliwii....skąd Ty dziewczyno masz takie pomysły;) Koniecznie zrób fotki bo my tutaj ciekawe jesteśmy jak on będzie wyglądał;) I najlepsze życznie dla małego solenizanta🌼Duzo zdrowia ,usmiechu na twarzy i spełnienia marzeń🌼🌼 Dziewczyny uciekam bo mam zamiar poprasowac dzisiaj troszeczke bo w tygodniu nie będzie na to czasu....noi jeszce musze Oliwii sukienke skończyc:) Dobranoc i zycze spokojnych snów dla Was i dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ ja tylko na momencik:) Teściowa już wróciła zadowolona i bardzo opalona:) oczywiście premie dostałam:D Teraz zostało mi tylko 10 stron zaległego czytania ale jakoś muszę dać rade:) Dziś już nie będę czytać bo jakiś śpiący jest dzień i ide zaraz spać:) No to tylko tyle:) DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rozpoczynam tydzień-dzień dobry! nie za wiele ostatnio do czytania. u nas pięknie,mam nadzieję,że tak zostanie do komunii.czyli troski jak u agi.:) dottka jak ten torcik lodowy wyszedł? aga10 powiem ci ze całkiem spokojnie u nas.tą albę ma przygotowaną,z polski przyjedzie wianuszek z żywych kwiatuszków,jak pisałam.buciki tez ma.pod spód zakładam jej taki komplecik,zupełnie ,,niekomunijny,,-tuniczka w rózowe kwiatuszki,blado rózowe rybaczki i sweterek bolerko(w razie czego).prosto z kościoła jedziemy na obiad,więc jej tą albę od razu ściągnę.a popołudniu,już po torcie i kawce w domu pojedziemy do przecudnych ogrodów zamkowych na sesję zdjęciową:)w pożyczonej sukieneczce komunijnej. ana76 oj,jak przykro że obie dziewczynki ci się pochorowały!mam nadzieję,że to takie przelotne ,lekkie przeziębienie. Gabi tez coś kaszle i podsmarkuje.dałam od razu gripex.tez mam nadzieję... asia jak tam imprezka?i jak Juleczka sie czuje? kreska szybciutko się pojawiaj z wrażeniami ślubno-weselnymi!i na fotki czekam. dziewczynki buziaki dla was.ja się zaraz szykuję,bo chcę butki sobie kupić na komunię,a potem dobrac bluzeczkę i torebkę:) pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Ja biorę się za czytanie:) o ile mi Julka pozwoli bo siedzi tu ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaa 🌼 Moze zdaze wam cos naprodukowac o sobie :] Moja siostrzyczka pojechała zaraz po swietach w ta srode. Była u nas tydzień a ten czas zleciał tak szybko ze ho ho ;) Ale było superancko :) Julka miała ciocie blisko, szwagier zwiedził miasto z moim mężem a Wiki szalała jak sie da. Najpiekniejsza pogoda to wtedy nie była, ale nie to sie liczy tylko to ze bylismy razem :) W wakacje ma przyjechac moja przyjaciółka Kasia z synkiem :) Niestety jej mąż ma prace i mu urlopu nie chca dac mimo ze zapowiada sie na tyle wczesniej Juz nawet nic nie mowie, ale to jeden z tych powod dla ktorych Marcin tez z roboty zrezygnował. Ale wiadomo ze jemu jeszcze inne problemy robili...Dobrze ze to juz za nami ;) Tutaj Marcin jest tak zadowolony z pracki ze jak wraca to jest jeszcze w pełni naładowany energią ;) Ma zapał do zabawy z Julką, do gadki ze mną a jak mamy pogode to nawet spacerki mu w głowie ;) Fakt ze potem jak sie kładzie to to sa sekundowe sprawy i on śpi :P ale i tak jestem z niego bardzo dumna :) Poznałam tutaj juz wiele super kobietek które naprawde zawsze sa chetne pomoc :)) Ciesze sie z tego bardzo i juz nie czuje sie tutaj tak samotnie :) Julka tez ma juz powoli towarzystwo do zabaw wiec dzieje sie dzieje wiele ;) Pod blokiem mamy taki fajny placyk zabaw i Julka mimo ze jej kroki jeszcze nie sa za pewne to rwie sie tam podczas kazdego spacerku ;) :P Mój ex który ma ta idelana zonke [pisałam wam o tym prawda???] odzywa sie od czasu do czasu :) Polubił Julke - w przeciwieństwie do jego żony:P - i nawet potrafi sie z nia dogadac :P Marcin czasem bywa zazdrosny ale na szczescie w granicach normy :)) Jego zona oczywiscie kilka razy znowu powymyślała i postwarzała niespotykane sprawy ale mam juz do tego na tyle dystansu ze jakos mnie to nawet nie obchodzi. Z tego co mi mówił to ona nie chce miec dzieci natomiast on bardzo, wiec mają cigle spiecia. I ona jest na niego wściekła ze on tak za Julka przepada :P Julka mi rosnie i pokazuje jaka jest cudowna na kazdym kroku :) Ostatnio do mieszkania wpadł nam motyl i usiadł na jej ramieniu :) Rany jak to ślicznie wygladało :D Ona jak aniołek z takim motylkiem...I nawet sie nie przestraszyła...:) Biega nieźle :P Kilka rokow robi sama i wpada w czyjes ramionka śmiejac sie przy tym wniebogłosy :) Ostatnio do kaszki dodałam jej czekolady - nie bardzo jej chyba smakowało :P Spróbujemy innym razem ;))) Ostatnio grała pokrywkami garnków - Marcin nabijał sie ze rosnie nam małą muzykalna :P Taaaa....Chyba na nerwach :P Po mamie :P:P Ostatnio pozbyliśmy sie kolejnego okropnego kataru :o Niedługo Julka ma urodzninki :)) Jeszcze 14 dni i pierwsza wielka impreza :) Wiadomo, ze w gronie nie tak najblizszych ale bardzo fajnych osob :) Karolina - Maks tak rośnie szybko albo mi sie tak wydaje :) Zmienia sie ciagle na lepsze i widze ze masz takiego małego mena w domku :)) To fotki na koniku - super :] Podziwiam ze sie nie bał ;) Dymek - twoja suknienka musze powiedziec jest super chociaz jeszcze niedokończona :) No a jak ja juz skońćzysz to bedzie wogole super :D Masz smykałke do szycia z tego co widze ;)) anka - Komunia bedzie fajna z tego co zdazyłam przeczytac :] Naprawde i ta sesja zdjeciowa...No bedzie wspaniale pewnie 🌼 Aga - no u Ciebie tez komunia :) Ten dzień przeciez tak wazny i wyniosły :) Czase sie zastanawiam czy to niejest tak ze rodzice bardziej przezywają :P Jak sobie pzrypomne jak przezywałam chrzciny Julki to az boje sie pomyslec co bedzie z Komunia :P:P IzaU - kochana cały czas serduszkiem i myslami byłam z wami 🌼🌼 Ciesze sie bardzo ze to juz za wami i budizaki wielkie dla twojego małego i dzielnego meżczyzny ❤️ :) Asiu wszystkiego naj naj naj dla solenizanta :D Przepraszam ze po czasie :( Ale najważniejsze ze szczere i prosto z serduszka to moge zagwarantowac ❤️❤️ I zdrowka dla twojej Juleczki...❤️ Wszystkim byłym solenizantom których niestety ominelam :( życze wszystkiego co najlepsze 🌼🌼🌼❤️ Noa z tego co wyczytałam to dziś świetuje Gabrys :S No to słoneczko wszystkiego naj naj naj od nas wszystkich tzn, mnie Marcina i Julki 🌼🌼 :) Kurcze dziewczyny co tu takie chorubska na forumiku :(:( Zdrowka wszyscyiutkim życze 🌼🌼🌼❤️ Ana76 - my sie chyba jeszcze nie znamy...🌼 Zycze zdrowka dla twoich dziewczynek 🌼🌼 :) An21 - no to fajnie ze przylot był dobry ;D I bezpieczny co przeciez najważniejsze :)) Kreska - dla teścia tez zdrowia i jeszcze raz zdrowia 🌼 Wiadomo jak to jest z rodzicami..Mój tata tez ostatnio ze zdrowiem skacze strasznie :( Raz jest dobrze, a kolejnego dnia waha sie zeby po pogotowie nie dzwonic 😭 Mam nadzieje, ze jeszcze nie wyklęłyscie mnie z tego forumika ::P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze nie napisałam do wszystkich :(:(:( Ale o wszystkich pamietam całym serduszkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu przeciez twój synus urodzinki ma Jutro :D Czyli chociaz raz nie jestem po czasie...:) A nawet przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy szalejecie z długim weekendem a tutaj wolne tylko jutro... Potem juz normalnie do pracy :) Tylko dzieci maja dzis jeszcze wolne do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czystki tutaj :) Widac korzystacie z pogody :D Takze odezwalam sie, popisalam co sie dalo, mam nadzieje, ze złe na mnie nie jestescie 🌼 Buziaki dla was i maluszkow 😘😘❤️😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wpadam tylko powiedzieć, że Łusia czuje się dziś lepiej,od soboty podaję jej zestaw leków na przeziębienie i jest mała poprawa, tzn nie ma temperaturki i z noska jakby mniej leci, ale widać że jest osłabiona, no i oczywiście jest marudna. Mela nadal ma lekko zapchany nosek ale nie ma temperaturki, trochę marudzi ale przypuszczam, że to raczej skoki pogody tak na nią wpływają. U lekarza jednak nie byliśmy, bo nasza przychodnia ma dziś wolne. Mogłam iść do przychodni w starej części Murowanej Gośliny, ale nie chciałam się ładować do innej przychodni i innego lekarza. Siedzimy w domu i grzejemy się. Pozdrowionka. Kinga :) faktycznie nie poznałyśmy się jeszcze. Na szczęście wszystko jest do nadrobienia :D Miło mi Cię poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Imprezka sie udala! Wojtus zachwycony prezentami, dostal od nas Omnitrix, a od dziadkow: Spiderman i taka rakiete do strzelania. Fotki mam to pozniej rozesle! Dzisiaj bylismy u lekarza, z Julka juz lepiej ale nadal na antybiotykach. Jutro przeprowadzamy sie na pare dni do domu tesciow bo oni wyjezdzaja na wycieczke i musimy domku i pieska pilnowac ale na szczescie internet bede miala wiec kontakt murowany! Ana76 - jaka szkoda, ze malenstwa sie rozchorowaly, moze obejdzie sie bez antybiotykow. Oby! Ja wlasnie licytuje rolki, mam nadzieje, ze wygram, to takie, ktore Ty mi polecalas. Dam znac! Kinga - Gratulacje dla Julki za pierwsze samodzielne kroczki. Moja Jula jest co prawda z 26 maja ale z chodzeniem jej tak nie idzie, chodzi trzymana za raczki i przy meblach ale sama nie jeszcze nie \"puszcza\" ;-) IzaU - gratulacje dla Bartusia! DEzielny chlopczyk! Mial znieczulenie t ylko miejscowe? Naprawde duza sprawa za Wami. Niech wraca do siebie! An21 - witaj w Polsce! Zycze milego pobytu! A.n.k.a. - przygotowania do Komunii pelna para. Ladny stroj szykujesz dla malej! Aga10 - wiem, ze Kamil idzie w Albie tylko myslalam, ze pod Alba ma garnitur...Ale ja sie nie znam, moj Wojtus jeszcze jest sporo przed komunia. Oby sie troche ogrzalo...Napisz jak z obrusami, szkoda by bylo jakbys musiala specjalnie na te okolicznosc kupowac biale obrusy. Lece, zycze duzo zdrowia i milego Dlugiego Weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze ja... Ana76 - kupilam rolki, udalo mi sie wygrac licytacje. Kupilam je za 36 zł ! Szok! Są oczywiscie uzywane i troche mi to przeszkadza bo jednak ktos juz je na girach nosil...ale porzadnie je wypiore i wydezynfekuje i mam nadziej, ze zadnego swinstwa nie zlapie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kinga fajnie,ze wpadłas!oczywiście,że pamietamy,przecież zawsze masz fotki-przynajmniej ode mnie:)niestety ty tego twojego Anioleczka cos nam nie chcesz pokazywać za często!popraw się koniecznie.cieszę się,że dobrze wam się układa.ja wiem dobrze jak taka harmonijna codzienność jest ważna za granicami kraju.:);)dodaje sil i ujmuje tęsknoty za bliskimi,prawda? asia brawo za udana licytacje-faktycznie taniocha.oby ci dobrze słuzyły! buziaki! tu niestety tylko jutro wolne,a Gabi dzis byla w szkole.szkoda,bo pogoda ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my po wieczornym spacerku :) Ana76 - no mam nadzieje, ze twoje dziewczynki wyzdrowieją w zupełnosci w szybkim czasie 🌼🌼 Mi takze miło 🌼 :) Asiu dobrze ze twoje maleństwo tez zdrowieje :) Super ze Wojtek zadowolony z prezentow :D Dzieciom tez trzeba umiec trafic w gusta ;)) No fakt moja Julka to wyjatkowo odważna jest i o dziwo żaden upadek jej nie groźny ;) Oby taki zapał w życiu miała zawsze ;) I gratuluje udanego zakupu :D Ja dzis po raz pierwszy kupilam w sprzedazy wysylkowej klapki.. Pierwszy raz taki zakup mam... Zobaczymy jak to bedzie wygladało ;) Anka - mam nowe foteczki jakies ale musze je najpierw jakos pomniejszyc bo te duze formaty nie chca sie na poczcie ładowac :o Ale obiecuje ze cos z tym zrobie tzn. pomniejsze te zdjecia :) No tutaj taka niby zwykła codziennosc dodaje otuchy ;)) Tesknota jest ciagle i wiem ze zawsze bedzie no ale cóż - trzeba sie przyzwyczaic ;) Ogolnie życie tutaj wyglada lepiej to po co meczyc sie gdzies gdzie w sumie nam ciezko było :] I zgadzam sie z toba w zupełności - dodaje sił i ujmuje tesknoty 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Oczy mi sie troszke kleja ale musze choc kilka słow skrobnac:) wesele bardzo fajne,wybawilismy sie na maksa,a filmu to az sie boje ogladac bo zbyt czesto byłam w \"centrum\" oj działo sie działo;-) Oskarek był troszke z nami a przed 20sta odwiezlismy go do mamy i na szczescie był bardzo grzeczny,jemu na weselu tez sie podobało i miał wielka frajde wiec wczoraj zabralismy go na poprawiny zeby poszalał zdjec nie miałam czasu robic:P mam tylko kilka,jakies z poprawin a z wesela to Oskara z dziewczyna i z przyszłymi tesciami:Dale wysle chociaz to a tesc nadal w szpitalu:(jest słaby ale nieco stabilniejszy stan An witamy Ana76 zdrowka dla dziewczynek Asiu wtajemnicz mnie co to jest omnitrix?????? Iza u bardzo sie ciesze ze macie juz ten zabieg za soba i ze tak miło wspominasz pobyt w szpitalu bo to wazne a niestety rzadkosc Aniu juz nie moge sie doczekac tych zdjec komunijnych w tych ogrodach... Wasze małe kobietki jak zwykle urocze i rozesmiane na fotkach Karolina super ze Maksiu odwazył sie usiasc na koniu,pewnie był pod wrazeniem? Kinga wszystko opisujesz w takich superlatywach,świetnie ze tak fajnie sie Wam układa oby tak dalej🌻 do całej reszty macham🖐️przepraszam ze nie do wszystkich napisałam ale pragne sie połozyc,jeszcze tylko wysle te kilka zdjec ktore mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpiochy :D Dziękuję za życzenia zdrowia dla dziewczynek :) niby już lepiej, ale martwię się o Łusia, podejrzewam przeziębiony pęcherz :( Karolina duży buziak dla Maksa za odwagę :) Kreska widać, że Oskar zadowolony z impezy :) Asia wszystkiego naj naj dla Wojtusia 🌻 🌻 🌻 no i gratuluję zakupu :) rolki mają wewnątrz takie \"skarpety\", które można wyciągnąć i wyprać bez problemu Zmykam, bo Michu już mnie woła na śniadanie pozdrowionka miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×