Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Laski co to za pustki? U nas słonko świeci ale wieje silny wiatr taki ze nam pół magnoli złamało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej pustki:( Karolina-zajrzyj choć na chwilkę:) Dziękuję Ci za foteczki:) Maksiu wygląga przesłodko w tych okularkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny :) MAm prosbe, abyscie poprzesylaly swoje GG...jakos nie wiem czemu, ale nie moge wejsc na swoj stary nr, potracilam wszystkie numery :( NO i musialam zakladac nowe konto... TO moj nowy nr : 6513334 zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Karolina- a może byś coś więcej napisała? :) An21- mój nr gg-857693 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ana24 dziekuje :) Czekam na reszte dziewczyn.. U nas dzis tak jakos chlodnawo, niby zaglada sloneczko ale wieje...brrr;) BYlam odwiezc ta moja kolezanke,( co w grudniu mam jej swiadkowac na slubie,) , na lotnisku...poleciala do Daventry , do Angli...wroca dopiero w listopadzie.. Wszyscy sie rozjezdzaja..;) Troche mi teraz smutno bedzie, bo codziennie razem chodzilysmy na spacerek z corami ;) Ale juz za 2,5 tyg wraca moj mezus...wiec czekam na nieg0o ;) Jakos zleci... Karolina dziekuja za fotki:) Maksiu sliczny chlopczyk, do twarzy mu w okularkach....chyba juz je chetnie nosi? Zmykam obiadek konczyc,,,,,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana juz sie melduję:)Trochę się zaniepokoiłam tym opisem na gg. Przepraszam że nie zaglądałam ale miałam strasznie zakręcony tydzień. Biegałam po urzędach po lakarzach....później trzeba było cos w domku zrobić....do tego miałam trochę poprawek do szycia koleżanki i jakos tak dzień zleciał. Pogode faktycznie mamy paskudną.....no może dzisiaj jest troszke lepiej ale i tak okropnie wieje.....nawet dzieciaki nie chca na dwór wychodzić. Musze się Wam pochwalić że byłam z Oliwia u dentysty i moja dzielna dziewczynka była bardzo grzeczna i dała zapląbować sobie zabka....ma teraz sliczna rózowa plombę:) W poniedziałek byłam z teściowa u szwagierki w szpitalu.Biedaczka musi prawie cały czas leżec w łóżku.Może tylko wychodzic za swoja potrzebą.Cały czas ma skurcze.Dziennie dostaje 8 kroplówek i do tego nospa.Zanosi sie na to że będzie leżeć do samego porodu. Drugiej szwagierki synek ma na imie Albert i jest slicznym,drobniutkim chłopczykiem. Ana napewno Julka była bardzo zadowolona po wizycie w cyrku,chociaz ceny maja naprawde zabójcze....jedno zdięcie 10zł??? Kasia a kiedy wyjeżdżacie na urlop???ponoć w przyszłym tygodniu ma być upalnie.Mam nadzieje że jednak pogoda Wam dopisze:) Ala niech sie kuruje żeby na wakacjach mogła się w morzu pluskać:) Z tego co piszesz to Ciebie też czekają niezbyt przyjemne zabiegi ....ale napewno to przetrzymasz to jak Twoja córcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IzaU ciesze się że sie odezwałaś:) a jeszcze bardziej że piszesz że wrócisz do nas na stałe;) Dorian na kolonii....pewnie to jego pierwszy wyjazd tak na dłużej.Nie dziwie sie że tęskni.Mój Kamil był na dwudniowej wycieczce i jak przyjechał to tak sie przytulał do wszystkich jak by go co najmniej tydzień nie było. Dobrze że Bartusiowi nic więcej się nie stało bo z tego co opisałaś to groźnie musiało to wyglądać. Dotka więc teraz Ty do nas troche podmuchaj...tylko ciepełkiem bo wiatru mam juz serdecznie dosc. IzaM ciesze sie że i Ty zajżałaś:) te nasze pociechy to chyba wszystkie maja trochę z aniołka i z diabełka.....ale jak takich szkrabów nie kochać:D Ana24 Ty jak zwykle na polowaniu:D i jak zwykle upatrzyłaś cos fajnego w zadowalającej cenie:) Kasia moje dzieciaki były u babci tylko dwa dni.Niestety nie dała by sobie z nimi wszystkimi dłużej rady.Tym bardziej że szwagierka jeszcze dochodzi do siebie po porodzie. Shenen ciesze się że z malutka wszystko w porządku.Więc będziesz miała dwie dziewczynki:) Napewno wybierzecie fajne imie dla dziewczynki. W związku z tymi szmerami u Maji to tak jak piszą dziewczyny napewno nie zaszkodzi jak skonsultujesz się ze specjalistą. MonaM gratulacje za zdany kurs🌼teraz jestes kierowca pełna parą:D An21 mój numer gg to 3674692 Te dwa tygodnie szybciutko Ci zleci i będziecie się niedługo mogli sobą nacieszyć:) Acha zapomniałam Wam napisać że wczoraj byliśmy na grilu u znajomych.Ale że pogoda była raczej do bani to gril stał na tarasie a my siedzieliśmy w domu.Dzieciaki sie świetnie bawiły,tańczyły przy muzyce(bo leciała na całą parę:D)A my po paru piwach też do nich dołączyliśmy:P....ale były tańce:D....dzieciaki wytrzymały do północy....a Oliwia chwile drzemneła się w samochodzie jak wracalismy a w domu stwierdziła że nie chce spać tylko będzie malowanki kolorować:D A dzisiaj spalismy do 11:O Teraz pooglądam fotki i może jeszcze cos skrobnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jednak ktoś tu zagląda:) My niedawno wróciliśmy z Pszczyny jak co roku pojechaliśmy tam do parku:) JUlka zadowolona bo widziała kaczki i małe kaczuszki:) Fotki beda tylko pózniej bo teraz ide zjeść kolację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki już do Was idą:) Nie wiem czy zauważyłyście (bo ja dopiero teraz) wczoraj był 07.07.2007 a ja zaczęłam stronkę 77 :D może to jakiś znak i będę miała szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOlorowych snow 😴 Shenen, Ana24 🌻 dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, melduje sie tylko ze zyje ale grypa mnie rozbiera na kawalki i nic tylk spadam do luzka z nadzieja ze jutro wstane zdrowa :p Pozdrawiam serdecznie i milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki:( Tak pusto to tu jeszcze nigdy nie było, nawet latem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka-fajnie że zajrzałaś.Szkoda tylko że taka chora bidula jesteś:( Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia🌻 Wygrzewaj sie w tym lóżku ale najlepiej z mężem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny !!!!! Ana postanowiłam,że Ci pomogę trochę w prowadzeniu naszego topiku ;) U mnie wreszcie się wypogodziło(ciekawe na jak długo :))...dziewczyny dostają małpiego rozumu, już nie mogą się doczekać wyjazdu;) Ana dzięki za zdjęcia Julii 🌻...mam wrażenie jakby Ci ostatnio trochę zeszczuplała? Karolina Tobie też dziękuję za zdjęcia Maksa 🌻..jak zwykle jest uroczy;) Aga wielki całus należy się Twojej córci za odwagę 👄...my wyjeżdżamy na urlop w piątek i będziemy do końca lipca nad morzem ;) Mag-mona gratulacje zdania egzaminu 🌻..ja do tej pory nie mam prawa jazdy...ale mąż mnie usilnie namawia na kurs i chyba w końcu (kiedyś)mu ulegnę :D...szkoda,że tak rzadko do nas zaglądasz:(...ucałuj swoje dwa skarby ;) zmykam dać zupkę dziewczynkom ;) Dotka wracaj szybko do zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROŚBA
kobietki jesteście już na urlopac wychowawczych powiedzcie mi prosze gdzie,jakie i kiedy dokumenty trzeba złożyc dodamże mam 6 miesięczną córcie i w chwili obecnej jestem na urlopie wypoczynkowym jeszcze :) Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-mam nadzieję ze do czasu Waszego wyjazdu będziesz tu zaglądała częściej i pomagała mi w podnoszeniu naszego topiczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i mielismy sobie pogode:( a tak juz dzisiaj ładnie było. U mnie własnie pada i do tego nieźle sie błyska. Dzieciaki juz śpią a ja czekam na męża...cos dzisiaj długo mu zeszło.....ale cóz na to poradzić tak jest przeważnie w poniedziałki. Ana 24 fotki bardzo fajne..... a kaczuszki ładniutkie....pewnie Julce bardzo sie podobały:) A co do pilnowania naszego topiku żeby nie padł:).....to możesz na mnie liczyc....jesli tylko będe w domu to obiecuje że będę zaglądała;) Karolina od Ciebie nie mam żadnych fotek,a z tego co piszą dziewczyny to cos wysyłałas. Dotka u nas też ostatnio pogoda do bani i jak tak dalej pójdzie to i my się zagrypimy:( Kasia oglądałam wczoraj pogode długoterminowa na tvn i jesli wierzyc ich prognozom to zapowiada Ci sie piekna pogoda na urlopie:) Ja tez jestem z mojej córci dumna....bo powiem szczerze że nie spodziewałam sie że da sobie tak bez problemu zabka zaplombować:) Dziewczyny ogląda któras z Was Prison Break...leci teraz na polsacie.Ja mam dwa sezony na płycie i musze powiedziec że bardzo mi sie podoba ten serial i juz sie nie moge doczekac trzeciej serii:) Betii,Dymek,Mona dlaczego nie zaglądacie....widzę że na gg jesteście dostępne....pomóżcie nam bo naprawde nam topik upadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie! chciałam sie szybciutko tylko zameldować.wrócilismy z Włoch przed paroma godzinami.zrobiłam już pranie jedno,jutro rano drugie...i wyjeżdzamy do Polski. mam nadzieję,że u was wszyscy zdrowi,przepraszam,że nie mam czasu na pisanie.za fotki dziekuję,obejrzę w Polsce.teraz padam z nóg.mam za soba ponad 7 godzin jazdy w słoneczku.a we Wiedniu leje i zimno... parę fotek wrzuciłam na bobasach,jak chcecie zerknąc. ślę całuski i już uciekam. cos topik dalej przeciągami straszy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka-fajnie ze zajrzałaś:D jak bedziesz w Polsce do koniecznie wpadnij do nas i zdaj relację z wakacji:) Aga-ja nie oglądam tego serialu i nawet nie zaczynam bo potem mnie wciągnie jak inne;) Ja niedawno przyszłam z piekarni bo byłam pomagać (ciastowy z z lekka wstawiony i trzeba było pomagać) ale byłam masakra bo chwilowo zepsuł sie wentylator .Wszędzie para i zaduch na maxa nie było czym oddychać a okien ani drzwi nie można otwierać bo wszystko by siadło:O ale jestem tu z Wami to znak ze przeżyłam:P Zmykam pod prysznic i do wyrka spać😴 D 🌻 O 🌻 B 🌻 R 🌻 A 🌻 N 🌻 O 🌻 C🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Witam Was gorąco po tak długiej przerwie...:O jest mi strasznie głupio, ze dopiero dziś do Was coś skrobnę..:O w końcu skończyłam latanie po Poznaniu i załatwianie swoich spraw....przynajmniej na jakiś czas. Jak wiecie załatwiałam bezrobocie i juz jestem zarejestrowana jako bezrobotna z decyzją przyznania zasiłku..:D nie mniej jednak znowu mnie to kosztowało stresu i biegania, ponieważ mając jeszcze stary dowód osobisty, nie chcieli mi wypłacić pieniędzy..:O:O:O a jak to w zyciu bywa w naj mniej oczekiwanym momencie potrzebny jest papier, którego się niema..:O i musiałam latać po odpis aktu małzeństwa itp. i mam juz dość Urzędów !!! Ostatnio też zaczęło się znowu odzywać to cholerne jelito, a zauwazyłam, ze tak się dzieje jak coś nie stosownego zjadam...np. grill :O, a na dzień dzisiejszy...to niestety nie można mi pomóc leczeniem farmakologicznym, ponieważ stwierdzili, ze mam przewlekłą chorobę zrostową jelit po przebytych operacjach i jedynie mogą mnie znowu rozkroić i wyciąc ten najbardziej zrostowaty odcinek jelita..:O niestety daje to efekt ulgi tylko na jakiś czas, bo jednak znowu są następne zrosty..:O więc staram się dbać o odpowiednią dietkę, aż do następnego spotkania z innym specjalistą. U mnie wszyscy zdrowi, jakoś się trzymamy..:D ostatnio tez mamy wciąż jakieś imprezy rodzinne i nie tylko..:D więc to tez nas z domku wyrywa, a przyznam, że się ogromnie ciesze, bo od 4 lat nigdzie nie wychodzilismy i teraz dopiero zaczynamy sobie odbijać ten zaległy czas...:D Zaszło tez trochę zmian, które trzymają nas czasami w lekkim napięciu i stresie, ale mam nadzieję, ze juz niedługo się to unormuje i odetchniemy..:D Mam w domku chorą tesciową i choć cały czas stara się pracować to jest jej ciężko, bo jej zdrowie na maxa spadło...ma powazne problemy zdrowotne i prawdopodobnie czeka ją zabieg neurologiczny, ale to się okaze za tydzień..:O i tez często jestem jej potrzebna... Jednym co się pochwalę to tym, ze obroniła pracę na 5 !!!!! kujon jeden..:D:D:D:D A Kubuś....znowu urósł, zrobił się strasznie gadatliwy i pięknie łączy zdania, choć jeszcze sobie po swojemu zajerzdza...:D:D:D:Dmamy z nim też chwilowe - mam nadzieję, problemy ze spaniem...niechce sam zasypiać i musze z nim zostać aż usnie, a oprócz tego budzi się w nocy, czasami nawet z krzykiem i przybiega do nas spać..:O niewiem jak długo to jeszcze potrwa, bo momentami tracę przytomnosć w ciągu dnia..:D jestem wciąż niewyspana i zmęczona. Bardzo się za Wami steskniłam i choć na GG są opisy, to niezawsze jesteśmy w domku, a tesciowa korzysta z internetu i z tąd wciąz jesteśmy widoczni..:D Postaram się teraz częściej do Was zaglądać, choć niewiem kiedy nadrobię czytanie..:O zupełnie nie jestem w temacie i niewiem co u Was...:O jednak mam nadzieję, ze wszystko w porządku i że wszyscy jesteście zdrowi, a Wasze kochane szkrabki rosną jak na drozdzach i kazdego dnia są coraz bystrzejsze...:D Ściskam Was mocno i ślę buziaki dla maluszków...😘 P.S. Przepraszam, ze tylko o sobie i tak haotycznie, ale tyle się działo, ze nie wiem od czego zacząć i jak to napisać..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌻 Melduje sie wieczorkiem ale dalej cala rozlazla. Jakos wszystko sie sypie z kazdej strony i humor do bani, wiec nie bede wam tu trula.........wpadne jak sie wszystko wyklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Nie zbyt dobry bo za oknem deszcz:(:(:( Wpadłam tylko na chwilkę bo dostałam fotki od IzyM i mam je Wam wysłać:) fotki już w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! U mnie dziś zimno i pochmurno, tylko patrzeć jak zacznie padać :(..jestem kompletnie załamana, bo wygląda na to,że zamiast letnich, zwiewnych sukienek, będę musiała wziąć więcej grubszych ciuchów :(,nie mówię już o kostiumach kąpielowych i kąpieli w morzu :( Aga dzięki za pocieszenie, ale ja nie za bardzo wierzę w te długoterminowe prognozy :(..ja oglądałam Prison Break, ale jak było wcześniej w Polsacie, ale mój Jarek obejrzał już to, co jest dostępne (ciąg dalszy)...;) Anka na spokojnie sobie wszystko przygotuj i zajrzyj do nas z Polski ;)..czekamy na relacje z wakacji ;) Dymku fajnie,że jesteś znowu z nami ;)...najważniejsze,że masz już wszystko załatwione....gratulacje dla teściowej 🌻 i dużo zdrówka dla niej 🌻... a może te problemy Kuby z zasypianiem mają związek z tym, co kiedyś męczyło Ciebie?...pisałaś,że Ty też czułaś,że \"coś\" jest w pokoju...może sprawdź to?...czekamy na Twoje wpisy ;) Dotka wracaj szybko do zdrowia i do nas 🌻 Ana zaraz sprawdzę, czy doszły już do mnie fotki od Ciebie ;) Idę sobie zrobić kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was jest tak ciepło na dworzu,że wszystkie wyszłyście z domu?...podniosę nas chociaż trochę, bo nie lubię prowadzić monologów..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-u nie bardzo zimno ,ubrałam nawet spodnie od dresu i sparpety tak mi zimno a sukienki i spódniczki muszę na razie schować;) Nie zaglądam za często bo chyba nasz komp się zepsuł:O i piszę teraz laptopa Moniki:) Dobrze że wyjechała do Londynu i mamy wolnego kompa w domu:D Ja podobnie jak Ty nie wierzę w długoterminowe prognozy pogody, mało kiedy oglądam pogodę bo potem się tylko wkurzam bo mało kiedy im sie to sprawdza:P oni nie nie potrafią pogody przewidzieć na następny dzień a co dopiero na następny tydzień albo co będzie za 2 tygodnie:P Napisz jak Ala się czuje? mm nadzieję że wydobrzeje do Wszego wyjazdu🌻 Dymek-dawno Cię tu nie było, fajnie że zajrzałaś:D Dobrze że juz pozałatwiałaś sprawy z bezrobociem i przyznali Ci kaskę:D Szkoda że sprawa z jelitem dalej tkwi w miejscu:( ale teraz chociaż wiesz że na grilka musisz uważać:) Gratulacje dla teściowej za 5 🌻 a co to za zabieg neurologiczny ja czeka? Jak jak tylko przeczytałam o tym że Kubuś budzi się w nocy od razu pomyślałam o tym co Kasia (nocnych gościach) ale teraz tak kojarzę że moja Jula też od kilku dni budzi się w nocy i chce z nami spać i myślę że to od pogodny bo ja tez często się budzę i jest mi duszno. U nas pogoda do bani od rana ciągle pada:( i siedzimy w domu Julka już świruje ale potem będzie miała zajęcie bo po 18 idziemy wszyscy razem do piekarni pomagać przy drożdżówkach a Jula idzie z nami więc będzie miała dziś zajęcie:) Poza tym nie zbyt sie czuje bo idzie @ i zaczyna mnie juz brzuch boleć:( Dobra spadam zajrze jeszcze wieczorkiem przed spaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My, tzn. ja z Alą właśnie wróciłyśmy z biblioteki, niestety nie udało nam się wymienić książek,bo w sezonie letnim biblioteka jest czynna tylko do 17.00, a ja byłam o 17.30 ;) Ana dzięki za fotki od IzyM 🌻...ale ten Bartuś wyrósł ;)...niby między nim a moją Zuzią jest jakieś pół roku różnicy, ale moja Zuzia przy nim to jakaś taka jeszcze dziecinka ;) Jeśli chodzi o moją Alę, to jest już całkiem dobrze, natomiast moja Zuzia ma czerwone gardło i pokasłuje, szczególnie rano po przebudzeniu..ale dostaje już syropy i mam nadzieję,że podobnie jak Ali uda jej się szybko wykurować ;) Zmykam, bo czeka mnie jeszcze prasowanie, a nazbierało się z trzech prań, więc jest tego sporo (a kolejne się suszy i jedno się pierze)....ale najpierw zrobię sobie kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×