Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Dzień Dobry🖐️ Co to za pustki? gdzie jesteście? Meldować sie tu wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry :) Ana24 ja sie melduje ;) 🖐️ U nas sloneczko wieci, zapowiada sie ladny dzien...wczoraj to tak nie zaciekawie bylo... NIe pisalam, ale dopiero wczoraj mialam badania, wyniki mam w poniedzialek .... DZis ide z moja kolezanka do salonu z sukniami slubnymi, ..29 grudnia maja wesele, mnie prosi na swiadka no i juz teraz wszystko zalatwiamy...Ona juz 8 lipca wyjezdza do Anglii, wraca w listopadzie ;) no i jak jak pojade we wrzesniu to tez przed swietami zjade. Wiec to co da sie teraz pozalatwiac, to załatwiamy :) Sala i kucharki sa, orkiestra jest, kiecka dzisiaj wiec to juz duuzo ;) MIłego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć. a u nas zakończenie roku szkolnego.prosto ze szkoły poszłyśmy do mcdonaldsa.Gabi mnie uprosila,bym wzięła drugi zestaw,bo zbiera zabawki ze shreka3.po drodze zakupy,jeszcze strój kąpielowy w przecenie kupiłam;) i pampersy do wody.po resztę podjedziemy autem popołudniu. wczoraj bylismy na tym pikniku,ale czarne chmury nas wystraszyły i zwinęlismy sie szybciutko. poslę zaraz parę fotek. ana24 nazasuwałas się w piekarni,ale nagroda była-bo teściowa i sanepid zadowoleni i kaska wpadła:) shenen pisz,co postanowiliście.niezły orzech do zgryzienia.i na pewno wkurza takie podejście szefostwa i świadomość,że jest twoja praca duzo więcej warta! ty sie tylko nie denerwuj za bardzo!!! an21 mnie przygotowania do siostry slubu ominęły,ale jak mama opowiada-to istne urwanie glowy by wszystko pozałatwiac,dopilnować i dopiąc na ostatni guzik.juz nie mogę się doczekać!!! ana76 Lusia widać bardzo rzeczywiście zadowolona i wyluzowana w tym przedszkolu.jeszcze,jak piszesz,że bliziutko-to juz lepiej byc nie może!:) kreska-co u ciebie?dawno sie nie odzywałaś!jak nigdy! a co u Moniki?ma któras kontakt? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja tez się melduje....chociaz nic ciekawego u mnie sie nie dzieje ale postanowiłam zajżeć. Dzisiaj miałam jechać do szwagierki do Kielc do szpitala.Nie jadę jednak bo koleżanka zapowiedziała się na dzisiaj że przyjdzie....robiłam jej parę poprawek z szycia i ma dzisiaj po nie przyjść. Zamówiłam też ksiązki Kamilowi do szkoły(150zł) troche wcześnie.....ale teraz sa odrobine tańsze noi później będzie troche mniej wydatków. Karolina wczoraj oglądałam na tvn style program w którym mówili o kleszczach.Mozna sie psikać preparatami takimi jak na komary....tylko trzeba przeczytac na opakowaniu czy do tego tez się nadaje.A jesli nie masz nic to mozesz wysmarować sie olejkiem waniliowym:) Anka masz racje starsze rodzeństwo jest zazdrosne o młodsze....szczególnie o takie malutkie co dopiero sie urodziło.Pamietam jak Oliwia sie urodziła ...jak musiałam się strasznie pilnowac żeby po równo dzieciaki przytulac.Kiedy Oliwia spała to zawsze poswięcałam trochę czasu Kamilowi.....pamietam jak kilka razy spytał sie dlaczego nie mówie do niego np.słoneczko albo serduszko:)Tak mówiłam do Oliwii. Szwagierka do tej pory spała tylko z malutkim a starsze spało z babcią.....nie za bardzo mie się to podobało...ale cóż.Dzisiaj tesciowa dzwoni i mówi że ten starszy chłopak wczoraj uparł sie że będzie spał z mamą i za nic nie dał sie od tego odwiesc.....i ku wszystkich zaskoczeniu usnął od razu.....wystarczyło że sie przytulił do mamy. Kinga ale fajnie mieliście:) Ja tak ostatnio wyszalałam się na ognisku klasowym u Kamila.Pani też powymyslała różne zabawy.Były przeróżne zawody rodziców z dziećmi:) Pewnie tata dumny z tego że córcia tak zapamiętała że była tam z nim:) Ana 24 no to juz po wizycie sanepidu.Jak zwykle wszystko lśniło.....i to dzieki komu????🌼 Noi zostałas doceniona przez teściowa....a to zadko sie zdarza:D A odpoczynek napewno zasłużony:) A co sobie depilujesz woskiem???jesli można spytać;) I ile to kosztuje?? Ana76 Shenen j jak po naradzie.....ustaliliscie coś??? An albo nie doczytałam albo mam sklerozę....ale jakie badania robiłaś?? Uciekam nastawic pranie;)miłego dnia zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
shenen o twoich fotkach przeciez zapomnialam:o Maja to urodzona aktorka:D,i chyba lubi pozowac do zdjec.a na tej łące,soczyście zielonej-cudne fotki! w ogóle wszystkie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na razie tylko nas podnieść:) i podziękować Wam za wszystkie fotki dzieciaczków👄 wszystkie są cudowne i bardzo mi i Julce się podobają:) Aga- woskiem robię sobie nogi i bikini.Wczoraj byłam na bikini .Bikini 20zł, nogi do kolan 30zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Mam nadzieję, ze pomimo mojej nieobecność..:O jeszcze mnie pamiętacie...? Bardzo Was przepraszam za moją nieobecność, ale niemam czasu na nic...albo biegam po urzędach, albo kozystam z pogody u rodzinki, albo w domku mam robotę, a ostatnio same urodzinowe okazje i wciąz ktoś przyjerzdzał do nas..:D a następne się znowu szykują i jak to w rodzinie,na kazdych wypada się pojawić..:D Dziękuję Wam wszystkim za pamięć i piękne zyczenia...jestescie kochane..😘 Uciekam do Kuby muszę go szykować do spanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Was mało dziś się tu zajrzało:( Ja właśnie przez prawie 2 godziny nadrabiałam czytanie zaległych stronek już nie mogłam i mam oczopląs ,wszystkie literki mi sie już mylą ale postaram sie co nieco napisać:) Shenen-czekam na fotki Twojego brzuszka:) może jak się napatrzę to i u mnie w końcu sie coś ruszy:) Dymek-widze Twój opis na GG, szkoda że nie mieszkamy bliżej siebie bo u mnie można spokojnie robić imprezy w ogrodzie:) Dotka-dmucham ciepełkiem fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) IzaF-no to interes Wam się niezle rozkręca:) Oby tak dalej🌻 Aga-ja też często myślę o tym aby zrobić sobie tatuaż ale potem jak to sobie przemyśle to dochodzę do wniosku że jednak to będzie na całe życie i ja ja będę potem wyglądać jako staruszka z pomarszczoną skórą i pomarszczonym tatuażem? ale ogólnie tatuaże bardzo mi sie podobają i nie mówię że nigdy sobie nie zrobię bo może coś mi kiedyś strzeli do głowy i sobie zrobię:0 Mi sie marzy czarny nie duży skorpion(mój znak zodiaku) ale drogo to kosztuje 200-300zł bo kiedyś już się dowiadywałam i to zależy jeszcze czy to będzie sama otoczka czy tatuaż jest wypełnione i dużo zależy od rozmiaru.To tyle co ja wiem na ten temat:) An21-byłaś u lekarza? i jak sprawy żołądkowe? Kinga- cieszę się że jesteś szczęśliwa i wracacie do Polski:) zawsze to razniej jak rodzina blisko siebie mieszka i może sie widywać:) Anka- świetne fotki z pikniku:) oj zauważyłam te chmurzyska które Was przepędziły. Karolina- i co kupiłaś coś dla Maksa na te kleszcze? Kasia- fajnie ze Zuza już nie potrzebuje pieluszek:) A co z Twoim zabiegiem? wiesz już na pewno ze będziesz miała czy to dopiero lekarz na podstawie tego rtg ustali co dalej robić? To tyle na dziś w skróci idę sie kąpać i spać bo dziś jakiegoś mam lenia i tylko bym spała😴 Do reszty dziewczyn macham 🖐️ Wszystkim Wam i maluchom życzę kolorowych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki na samym początku wszystkiego najlepszego dla Kingi z okazji rocznicy slubu i dla Dymka z okazji urodzin. Kochane niech wam życie słodko mija w gronie najbliższych i kochanych osób. 🌼 Do mnie przyjechała szwagierka do pomocy mama tych dwóch urwisów którzy jeszcze zostali do niedzieli :) Od rana do wieczora jesteśmy na sali tak więc nie jestem jeszcze z wami na bieżąco z resztą wogóle jakoś nie mam dostępu do komputera bo jak jesteśmy w domu to chłopcy grają w co się tylko da. a we wtorek jedziemy z Adamem nad morze :D wrócimy w sobotę na noc bo mamy ochotę chociaż trochę odpocząć. Interes się powoli rozkręca daliśmy ogłoszenie ze zdjęciem w lokalnej gazecie i już pierwszego dnia mamy zarezerwowane dwa wesela jedno na sierpień w tym roku i drugie na następny rok. ale koniec przechwał Kasiu odpowiadam ci na pytanie. Ja miałam prostowaną przegrodę nosową bo miałam trudności z oddychaniem. Zabieg nie należy do tych przyjemnych tzn nic nie czuć ale słychać no i później ok. tygodnia jest ciężko ale warto się pomęczyć bo teraz normalnie luksus z oddychaniem ;) dobra lecę bo Adam z pracy wrócił papapapapapa całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to a pustki? co? Ja już wysprzątałam piekarnię, poodkurzałam w pokoju i skosiłam ogród:) A Wy co dziś porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ana24 witaj.dawno juz na nikogo tu nie trafiłam:o pytasz,co robię-próbuje sie pakować,jeszcze zakupy nie wszystkie zrobione,pranie się suszy i wszystko mam w rozsypce.nie wiem jak sie zapakuję z wszystkim-jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam. ja się dzis pożegnam,bo jutro na pewno nie będę miała czasu klikać na komputerze. trzymajcie kciuki za ładną pogodę i aby aparat dobrze sie sprawowal,by po powrocie posłac wam parę urlopowych fotek.;) nie mam kompletnej,jesli chodzi o daty listy,ale ślę już dziś wielkiego buziaka👄 i niezapominajkę🌼-wszystkim solenizantom i solenizantkom wakacyjnym! urodzinkowe dla Karoliny,Moniki,Kingi i z dzieciaczków,dla Łusi(w jednym dniu będziemy torcika wcinać!),Kacperka,Maksa i Alexa. wszystkim Aniom ślicznych toastów imieninowych! jesli kogos pominęłam-to jak pisałam przez niekompletna listę:o to tak grupowo,ale z Polski postaram się wpaść tu do was i zaspiewać 100 lat,kazdemu z osobna! slicznej pogody,udanych urlopów,cudnej opalenizny i nowych sił,żeby po wakacjach zrobilo się gwarno tu na cafe!!! całuski najslodsze dla wszystkich naszych pociech! pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka-no to życzę Wam udanych i słonecznych wakacji🌻 I pamiętaj żeby pstrykać dużo fotek bo ja już pierwsza ustawiam się w kolejce po nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nadal tu pustki więc i ja spadam , idę pod prysznic i do wyrka odespać ten tydzień:) Julka już śpi i mężowi też się koło niej kimło ;) Dobranoc wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry Kochane! IzaF- bardzo ładna sala i jestem pewna że interes będzie się tak kręcił że będziecie musieli odmawiać ludziom bo tak będziecie mieli pozajmowane terminy :-) An21- zaraz wyślę Ci zdięcia , nie wiem dlaczego do Ciebie nie doszły bo każdej wysyłałam 👄 Tobie w każdym kolorze włosów jest dobrze czy masz blond czy ciemne super wyglądasz Kasiu 27 - poproszę o przepis na twojego murzynka jest już sprawdzony i bardzo dobry a u Radka w kompie miałam zapisanego i już nie odzyskam :) Z góry wielkie dzięki Mały w przedszkolu był ostatni dzień w piątek teraz pozostaje mi mama żeby z nim spędzała czas bo ja pracuje i urlopu już nie będę miała. Pojedzie z nim na wieś i Radek też go bierze na tydzień na Mazury w lipcu to chociaż dziecko nie będzie siedziało przed blokiem. Dzieci Wasze rosną jak na drożdżach, dzięki za wszystkie zdięcia bo trochę tego miałam z racji tego że rzadko mam dostęp to neta. Pozdrawiam Dziewczyny PA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzieci wysłałam do babci na trzy dni:P Shenen fajny brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ja tylko na sekunde :) dzis byliśmy u rodziców z Żywcu i od razu w cyrku bo do Żywca akurat przyjechał cyrk Zalewski:D Julka była pierwszy raz:) Było super:) Jutro napisze coś więcej i wyślę kilka fotek:) Aga-jaki Shenen ma brzuszek? bo ja nic nie widziałam:( Do reszty dziewczyn machan 🖐️ A teraz juz spadam spać:) DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej! Co u Was? My kursujemy - w sobotę wybraliśmy sie na cały dzień do ciotki Tomka i z tego wszystkiego zapomnieliśmy o imieninach mojej mamy :( Wczoraj zatem nadrabialiśmy u mamy. W piątek zjawiają sie nasi wakacyjni goście, nie wiem jeszcze czy na miesiąc czy może trochę krócej, ale porządki mnie czekają poważne :) - \"ich\"pokój (czyli pokój gościnny a w zasadzie dwa pokoje jakie mamy na gorze) przez cały rok służą nam za składzik różności (jeśli ktoś u nas nocuje to śpi przeważnie na dole) i teraz trzeba wszystko odgruzować a nazbierało sie sporo. Poza tym trochę przestawiamy meble - z góry na dół i odwrotnie więc i generalne porządki w planach a na to wszystko tylko 4 dni. Jak na złość zaczęły sie u mnie potworne bóle wiązadeł macicy, na szczęście \"tylko\" po prawej stronie ale wystarczy jak nie można sie ruszyć. Pół godziny pracy i pół godziny leżenia :) inaczej sie nie da. Nie wspominam juz o ogródku, najpierw muszę doprowadzić do błysku dom. Tomek dziś pierwszy dzień w nowej pracy. Cieszę sie że podjął ostatecznie taką a nie inną decyzję. Zastanawiał sie bardzo poważnie nad pozostaniem tam gdzie dotychczas - tylko i wyłącznie ze względu na proponowaną podwyżkę, którą starali sie go zatrzymać...Strasznie mnie tym wkurzyli bo tak niby wszyscy dyrektorzy klepali go po plecach i chwalili jak to świetnie pracuje a jak przychodziło co do czego to podwyżki czy premie były tak śmieszne że nawet na jednorazowe zakupy spożywcze nie wystarczały. Wrrr Ana, wysłałam Wam zdjęcia w sobotę wieczorem, po powrocie od ciotki ze wsi, w końcu doczekałam sie paru fotek z brzuszkiem :) Mam nadzieje że nie macie żadnych większych problemów, wszyscy zdrowi i szczęśliwi (czego z całego serca życzę), uciekam do roboty bo nie mogę sobie pozwolić na przestoje :P Buziaki i pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ An-🖐️ jak sprawy z Twoim żołądkiem? byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomniałam - koleżanka, która miała termin porodu na sierpień urodziła w piątek synka :D Z małym na szczęście wszystko ok (tzn. leży w inkubatorze bo wcześniak ale jest zdrowy). Poszła na normalna wizytę i okazało sie że ma rozwarcie na 7 cm! Nic nie czuła. Ja mam wizytę 5, w czwartek, \"poważne\" usg połówkowe i już oczywiście mam stracha. Ale dam radę! Pa, naprawdę uciekam, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja w przelocie, bo Kajka cos nie ma spania ;) BYlam dzis po wyniki no i z zoladkiem i watroba wszystko ok, tzn wszystko w normie ... WIec juz sama nie wiem co to jest.... Chyba czeka mnie wizyta u gina ;) No albo to jakas nerwica ;) W ciazy to raczej nie jestem, bo od przyjazdu mialam @ a maz daleko ;) wiec jak... ALe wkurzam sie nie wiedzac co mi jest - zoladek, brzuch czy juz sama nie wiem co..ale gdzies w tych okolicach..;) Shenen slicznie wygladasz🌻 Maja urocza :) Lubie ogladac Wasze zdjecia, zawsze sa takie \'fajne\' :) oho-----chyba bede lezakowac z Kajcia , bo inaczej nie da rady usnac ;) postaram sie jeszcze potem zagladnac, jak nie zasne ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień normalnie padam, cały dzień był upał i było bardzo duszno a około 20 zaczęła się burza z grzmotami i błyskawicami ale juz po :) jeszcze od czas gdzieś tam się błyska ale powietrze cudne:D zaraz ide pod prysznic i nyny:) An21-może to tylko skurcze z nerwów? skoro wyniki w normie? Shenen- a ja nie mam żadnych fotek:( a tak czekam na ten Twój brzuszek:) Tyle tylko na dziś spadam. DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry :) Ana24 u nas tez wczoraj byla burza ...ledwo z Karolinka dobieglysmy do domciu, normalnie urwanie chmury ;) Dzis jest czym pooddychac a nawet moge powiedziec, ze jest chlodno ;) A jaka Karolinka grzeczna byla jak grzmialo ;) CHyba sie troche wystraszyla ;) ZMykam na sniadanko, pa pa milego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ An-Julka też trochę boi się burzy mówi że jest burza z dzwiękami;) Shenen-fotki doszły ale tylko 2 mogę otworzyć pózniej poproszę męża żeby mi to wszystko otworzył:) Dzięki 👄 Idę się ubierać bo jeszcze w koszuli siedzę i już jestem po śniadanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie też deszczowo.Właśnie teraz pada i grzmi.Moje dzieci dzisiaj przyjeżdżaja do domu.Troche tak dziwnie bez nich....szczególnie wieczorami:) Wczoraj biegałam prawie cały dzień po lekarzach i urzędach.Jak przyszłam do domu to byłasm tak padnieta że odrazu poszłam trochę kimnąć....dobrze że dzieci nie było i mogłam sobie na to pozwolić:D Byłam w urzędzie miasta złożyć wniosek na dowód mojemu tacie....wiecie jakie sa juz kolejki!!!Dobrze że ja to załatwiłam juz jakis czas temu i nie musze stać w nich:) Jade dzisiaj z teściowa do Kielc do szwagierki która tam lezy w szpitalu....biedna wspułczuję jej bo chyba będzie musiała tam zostać do terminu:(ma skurcze i bardzo ja brzuch dołem boli....w dzień i w nocy na kroplówkach. Ana 24 my tez bylismy w tamtym roku na cyrku Zalewskich i moim dzieciakom tez bardzo sie podobało.Tylko niestety trzeba mieć trochę kasy na rózne gadżety z którymi chodza między ludzmi....noi przejażdżki na wielbłądach:) Shenen dzieki za fotki...bardzo Ci ładnie z tym brzuszkiem:) A Maja jak zwykle urocza.Widzę że w okularkach chodzi dzielnie.To dobrze.....a nie ma białych miejsc po nimi od słońca??? Moja Oliwia jak zdejmie okulary to ma takie białe kółka i z boku białe paseczki:D śmiesznie to wygląda.Ja będa bardziej słonezne dni to musze jej zdiąc okularki chociaż na dwa dni żeby opalenizna jej sie wyrównała:) A te prace porządkowe to chyba nie na Twoje siły???? Z tego co kiedys pisałas to lekarz zalecił Ci duzo odpoczynku. Gratulacje dla koleżanki:) An te bóle to bardzo mozliwe że na tle nerwowym.Ja tak miałam jak moje dziecko poszło do pierwszej klasy:D....i koszmar jak miał odrabiac lekcje....czasami potrafil nad nimi slęczec 4 godziny:O Ale teraz wszystko ustapiło i jest ok:) Zmykam sprzatnąc domek.Dzisiaj pozwoliłam sobie pospac do godziny 10...więc mam pewne zaległości:O.Niepamiętam kiedy tak długo spałam:)do tego jeszcze deszczyk pdał i troszke grzmiało,więc spało mi sie supper:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki:( Ja właśnie siadam do fotek musze date powstawiac i Wam powysyłam:) Shenen-ale słodki brzusio❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poproszę przepis na Murzynka Kasi 27 który kiedyś podawała był pyszny i na wekeend chcę upiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×