Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Hej Dziewczyny 🖐️ Witajcie po przerwie....jak ja się za Wami stęskniłam..:O jejku niewiem kiedy mi ten czas tak ucieka i co ja z nim robię, że taka jestem zmęczona...wciąż coś muszę załatwiać, ze starych archiwów wyciągać, latać po starych zakładach pracy i do tego banki i zusy...:O niestety jako młodocian nie interesowałam się tym co gdzie trzeba zawozić składać i teraz mam tego rezultat...:O Najwarzniejsze, ze mam załatwione bezrobocie i przyznany ten zasiłek, ale niestety jeszcze mnie czeka jedna rundka do nich z ostatnimi, jak mam nadzieję, dokumentami, które kazali mi doręczyć..:O Przez te ostatnie dni latania po Poznaniu miałam ze sobą Kubę i niewiem jak ten mały człowiek to wszystko tak dzielnie zniósł...:D Wybaczcie, ze tylko tak o sobie i po łebkach ale nic nieczytałam co u Was i niewiem co słychać...:O za co bardzo Was przepraszam..🌼 I znowu muszę uciekać, bo muszę dom posprzątać i poprać, a wiadomo jak wygląda jak mnie niebyło...totalne zagruzowanie..:O Ściskam Was mocno i przepraszam za tak okropne zaniedbanie... Życze miłego dnia..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tak ten pojemnik słuzy włsnie do chłodzenia;-) i juz kupe lat go w domu mamy,kiedys siostra pracowała na stoisku monopolowym i dostała od jakiegos przedstawiciela jak czasem przyblizasz wypowiedzi Gabi to mnie rozbawiasz:D takie urzadzonko widziałam ostatnio w biedronce ale szczerze to tylko zarkłam i nie przyjzałam sie temu blizej Julka ja trzymam kciuki abys wszystko szybko pozałatwiała i wrociła do nas bo brakuje nam Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kreska ten pojemnik jest świetny,bedę szukać.a do ciebie mam prośbę-jesli np w biedronce zobaczysz,to mi szybciutko pisz-wyślę mamę! a te Gabi teksty to nadal spisuję.sama sie kiedys po pachy usmieje!:D:D:D dymek to ty tez masz bieganine po urzędach.wiem co to znaczy.zwlaszcza w ten upal.jestes usprawiedliwiona ;)bo choć kliknełas,że nie masz czasu tu na dlużej wpaść. mam pytanie-wiecie coś o takich rowerkach dla maluchów?wklejam linka na przyklad.chcemy Julii na roczek kupic i ciekawa jestem jak sie sprawdzają. http://www.allegro.pl/item204355205_sliczny_rowerek_truskawka_interaktywny_hit_.html a u nas ma byc dzis rekord temperatury tego lata.mówia o 35 stopniach,a naprawde zawsze jest więcej! byla u mnie na kawie ta okradziona znajoma i dosłownie prosila mnie,bym ubezpieczyla mieszkanie przed wyjazdem jeszcze.to fakt,mieszkamy tu juz prawie rok,a to sie odklada ciagle na pozniej.ubezpieczę tez od razu dodatkowo,po godzinach szkolnych Gabi-bo to tez mam już bardzo dlugo w planach. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale w biedronce mam patrzec za ty pojemnikiem na % czy na ten elektroniczny opiekun(on był jakies połtora tygodnia temu ale moze jeszcze jest rowerek mamy,nieco inny ale jestem zadowolona z jego posiadania i do tej pory Oskar czes w nim jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania widziałam zdjecia,skad wy wynajdujecie tak wspaniałe miejsca na wypoczynek?To miejsce publiczne czy prywatnie u kogos?widze ze i Julka i Gabi miały w odpowiednim wieku towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak tak na szybko bo widze rozbudziłam waszą ciekawosć :) Mianowicie chodzi o to, ze firma w której pracuje Marcin ma otworzyc kolejną filie w Polsce. Jako, ze Marcin jest dobrym pracownikiem i bardzo dobrze zna Polski (ale dziwne nie :P) tak jak i niemiecki to mógłby pracowac w Polsce na wyższym stanowisku. Pieniądze są całkiem przyzwoite za to. Pozatym Julce chyba lepiej żyłoby sie z rówieśnikami w Polsce własnie - choc tutaj tez nie ma z tym problemu... Nie wiemy bardzo co mamy zrobic :( Decyzje musi Marcin podjać do połowy sierpnia. Wtedy prace w Polsce podjął by od września. Jeszcze jeden jest plus - wtedy i ja moze mogłabym wrocic do pracy.. Opcja jest bardzo do przemyślenia. A co wy na to??? Przepraszam ze tak tylko o sobie i tak ogolnikowo ale mam nadzieje, ze wiecie mniej wiecej o co chodzi. Buziaki dla was i maluszków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na szybko jeszcze - póki Julka z Marcinem na placu i póki znajomi nie przyszli :) anka - swietne zdjęcia :D I te widoki... Cudo normalnie :) Ten rowerek co chcecie kupic to bardzo fajny widze... Jak kupicie to prosze o relacje jak sie sparwdza 🌼 :) Aga a wy widze pokompaliscie sie fajnie ;)) To teraz pewnie opaleni jestescie fajnie ;)?? A Maja w tym przedszkolu fajnie widze ma :)) A ten żółw to co? Przepraszam jeśli cos niedoczytałam... To przedszkolny czy wasz?? :) 🌼 A te kwiatuszki śliczne :) O ile dobrze pamietam to jutro masz urodzinki :) Zracji tego, ze nie wiem czy jutro dam rade zajrzec składam ci życzenia dzis :) Duzo zdrowia, szczescia, pociechy z dzieci i z meża :P, pieniedzy (bo to tez wazne). Spełnienia marzeń 🌼 I zeby uśmiech nigdy nie znikał z twojej buźki ❤️ :) Kreska - Imieniny Mamy widze udane :) Składam spóźnione ale szczere życzenia :) Oskar śliczny chłopak :) A jakie ma śliczne oczka... Jestem pod wrażeniem :D Dymek a Twoje fotki to wogole są super ;D Twój Synuś na tych szczudłach nauczy sie chodzic czy to na potrzeby zdjecia :P?? A jakie tam masz budowle z tych klocków :D An21 - Karolinka tez juz duża dziewczynka :) A jaka ślicznotka :D I ta wizyta u dentysty.. Ja do dzis mam stracha :P IzaF - sala jest super :D Wiedziałam, ze bedzie fajna ale nie pomyślałam ze az tak extra :D Normalnie jestem pod wrazeniem i zycze wam wszystkiego najjjj z ta salą :) 🌼❤️ Betii - słonce najważniejsze zebys była szczesliwa razem z małym.. Trzymam za was kciuki całym serduszkiem i wierze ze teraz juz ułozy sie wam bardzo dobrze ❤️ Postepy mojej Julki zadziwiają mnie ostatnio :) Dostała ostatnio od wujka nowy nocniczek, który gra kiedy zrobi sie w nim co trzeba :D :P Julia raz pod nadzorem zrobiła conieco i ta muzyka jej sie spodobała :P Teraz jak sie jej przypomni ze moze zawołac mama albo tata to woła nas, i siada na tym Tronie jak go Marcin nazwał :P Pozatym ma nowe słowa w zanadrzut ;)) Jak jest głoda woła PAPU ;) Mama i Tata to juz ma w jednym paluszku ;) Kiedy dzwoni babcia woła BABA ;) I jeszcze duzo innych słowek :) Pisałam wam o pierwszym siniaku... No bawiła sie na placyku z Marcinem i sie potknęła. Ale chyba nawet nic nie poszuła bo ani nie płakała ani sie nie skrzywiła tylko szalała dalej. Zauważylam sinaiczka małego na kolanku dopiero przy kąpieli. Takze pierwsze Koty za płoty :D Dobra. Koniec. Dzwonili znajomi ze juz idą :) Miłego wieczorka 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ufffffff.żałuję,że nie mamy wanny,bo bym nie wyszła z zimnej wody!nadal jest 30 stopni!!! szaleństwo bylo dziś na zakupy wyruszyć,ale udane w 100 %. kreska elektroniczną nianię już kupiłam:),sorry,ze tak niezrozumiale napisałam-to ten upał;)chodzi o pojemnik! a fotki były robione na tym grillku.to jest działka pewnego starszego bardzo bogatego pana,u ktorego bliska znajoma gotuje i sprząta.kluczyk do furtki jest w jej posiadaniu i może sobie tam ,,rządzić,,zakochałam się w tym miejscu od pierwszego razu i ile tylko mozna korzystamy z mozliwości!w dole,oczywiście Wiedeń. kinga to ja ci napiszę krótko-ja bym sie ani chwili nie zastanawiała na waszym miejscu.Julcia jest malutka,więc dla niej powrót nie wiaze się ze zmiana szkoły,języka,znajomych dzieci itd.macie do czego wracać,stanowisko wyższe.super oferta. nas już za dużo tu trzyma i pracy nie ma tam,skad pochodzimy. brawa dla Stokrotki za nowe osiągnięcia!wyślij proszę jakąś choć jedną jej fotkę! ale pustoooooo!żyjecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Ja ponownie tylko na moment, bo jestem juz zdygana..:D i tradycyjnie nic nie poczytałam co u Was..:O czy ja kiedyś to nadrobię????? Dziś po sprzątnięciu domku i popraniu brudasów poszliśmy z Kubą na spacer do lasu...co tez mnie pogięło aby iść, to niewiem, ale w nagrodę znalazłam wielką połać kwitnących pomarańczowych lili, których nieomieszkałam pozrywać do wazonu..:D dołączyłam trochę rosnących w zbozu stokrotek i dziwnych bazi i wyszedł piękny bukiecik, który dołączę ( jak oczywiscie znowu nie nawalę z tą obietnicą) do zdjęć wraz z resztą zaległych ...:D Jutro też prawdopodobnie Fil zostaje w Poznaniu i moze będę mogła trochę posiedzieć i ponadrabiać te stronki...:D A na zakończenie napiszę o tesciach Sylwi, a właściwie o teściu .... ...tesciowie Sylwi - siostry Fila, pojechali do Grecji, bo mieli super ofertę i to w jakiejś promocji..;D wakacje wymarzone, ale niestety skończyły się okropnie, bo teściu zasłabł w pokoju i jak się okazało dostał wylew z paralizem prawej strony ciała i dodatkowo przeszedł zawał..:O teraz lezy w szpitalu w Grecji i czekamy na wieści jak się czuje. Teściowa dojerzdza 100 km. od kwatery do szpitala i do tego musi się jeszcze jakoś dogadywać z lekarzami, co jej nie bardzo wychodzi..:O niewiemy jak długo go zatrzymają i jaki będą musieli wybrać transport do Polski, bo niewiadomo na co pozwoli jego stan zdrowia...:O Wszyscy jesteśmy podłamani ta wiadomoscia..:O Dziewczyny, przepraszam, ze o sobie i problemach rodzinki, ale jak poczytam zaległosci, to zapewne, znając mnie, wywalę elaboraty i do każdej coś skubnę..:D Teraz uciekam do wyrka i zyczę spokojnej nocy..😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tato wrocił dzis koło 20stej z Niemiec i tak sie zasiedzielismy ze Oskar ze zmeczenia nie mogł zasnac Ania bede miała na uwadze ten pojemnik:D Julka to bardzo przykre co spotkało tesciów Twojej szwagierki miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,jak juz bedziesz miała jakies wiesci to napisz tak sobie przypomniałam jak to było po wypadku mojego szwagra w Niemczech,siostra powiedziała ze moze spac w samochodzie na parkingu szpitalnym ale chce byc przy nim,wyobraz sobie ze w szpitalu zachaczyła je(siostre i jej tesciowa)babka bo usłyszałam Polski jezyk(z pochodzenia była Polka ale wyszła za maz za Niemca i mieszkała tam juz kupe lat)jej maz lezał tez tam w szpitalu(w tej chwili juz nie zyje)wyobraz sobie ze kobieta była na tyle zyczliwa ze pomagała im dogadac sie z lekarzami i zaproponowała spanie z czego skorzystały,a dodam ze szwagier lezal w Niemieckim szpitalu zanim został przewieziony do Polski 3 miesiace(nawet przenocowała moich rodzicow gdy pojechali)do tej pory dzwonia w swieta do siebie z zyczeniami-dusza człowiek(oczywiscie rozliczyli sie z nia ale z porownaniem jak mieliby wynajac jakis pokoj w hotelu to wyszły grosze) Kinga zazdroszcze sprawy z nocnikiem,Oskar tez ma z pozytywka ale za zadne skarby nie chce usiasc na niego:Oczasem trace wiare ze oducze go od pampersów:( propozycje faktycznie macie kuszaca,ale decyzja musi byc podjeta przez Was składam podzieki za zyczenia w imieniu mamy Oczy Oskar ma po tacie,jak wszystko,znajomi zawsze sie smieja ze to \"mała miniaturka lub ksero Marcina":D jutro musze jechac do miasta po jakies zakupy a tak mi sie nie chce ze szok normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aga10 wieklie buziole z okazji urodzin.👄 👄 👄 ach-czegoz ci zyczyć?w kwiecie wieku jestes,cudowne masz dzieciaki,mąż jak kojarzę, też udany;) wypadów motorowych to Ci jak wiesz az zazdroszczę.także zyczę,żeby taki ład w Twoim zyciu panowal długie lata!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Kreska - dzięki za historię rodzinną, współczuję że musieli coś takiego przeżywać i dzięki bogu spotkali tę kobietę z sercem na dłoni..:D miło, ze nadal utrzymują ze sobą kontakt...:D A co do teścia Sylwi, to wiem tylko tyle że jest jakaś poprawa, ale nic ponadto...musze się skontaktować ze Sylwią i popytać... Dziewczyny dziś z rana mam lenia i pokątnie staram się robić jak najmniej ...:D obibok dziś ze mnie..:D ale zaraz wskakuję na poczte powysyłać dalsze zdjęcia...:D Życzę miłego dnia....a zapowiada się ładny, choć chmurki jeszcze są ale szybko znikają pokazując słoneczko..:D Kinga 🖐️ A.n.k.a 🖐️ Aga10 - 🌼 ----bukiecik takich z okazji urodzin...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! Aniu mam w tej chwili problem z pocztą, ale jak tylko będzie lepiej,to zaraz Ci odpiszę. Na pewno nie zgadzajcie się na propozycję tej pani. b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dymek witaj.przykra ta historia.na pewno kupe zmartwień,komplikacji.nikt sobie nie zdaje sprawy,że może dokładnie nas cos takiego spotkac.a szczegolnie juz na urlopie.oby się to dobrze skonczylo i stan zdrowia poprawil kreska taka kobieta to naprawdę szczęscie w nieszczęsciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wysłałam Ci odpowiedź... U nas jest na szczęście trochę chłodniej..;)....muszę się Wam pochwalić,że moja Zuzanka chodzi już bez pieluszki w ciągu dnia, zakładam jej tylko na noc...;)...byłyśmy wczoraj w przedszkolu i obwiałam się,że może się zsiusiać, a ona ku mojemu zaskoczeniu dwa razy była w łazience zrobić siusiu..;)...to dla mnie duży powód do dumy,bo myślałam,że będę musiała brać na wczasy zapas pieluch.;) Kreska dzięki za fotki 🌻....widać,że imprezka się udała...a Oskar jest słodki..;) Kinga ja na Waszym miejscu bym wróciła do Polski, skoro i lepsze stanowisko,lepsza pensja, rodzina na miejscu..czy czegoś chcieć więcej? Muszę kończyć, bo muszę iść po wynik prześwietlenia rtg....ale wieczorem zajrzę i napiszę więcej...;) Aga wszystkiego najlepszego z okazji urodzin....spełnienia marzeń i radości z życia....🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Zdjęcia wysłane, kto nie dostał niech kszyczy, bo coś mi się cofnęło, ale niewiem od kogo..:O Uciekam zjesć obiadek..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ten link powyzej był oczywiscie skierowany do Ciebie:D zamowiłam spacerówke na alegro bo mnie tak ten wozek wkurza ze szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska :) ale fajne :D oczywiście od razu utworzyłam swój własny uścisk :D i tylko nie wiem dlaczego jak otwiera się z tego podanego linka to nad obrazkiem jest napis " Ania właśnie Cię przytulił !" :( płeć zaznaczyłam właściwą i jak tworzyłam to napis był ok heh na pewno coś namieszałam, ale pojęcia nie mam co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia co z tym rtg????????dlaczego je robiłas? Julka Ty miałas lenia?to chyba cos nowego;-) dzieki za fotki,ja dostałam:D ale jeszcze nie wszystkie widziałam Ana76 nie wiem dlaczego tak Ci wyskoczyło,mi sie udało za pierwszym razem poprawnie Ania nie pochwliłas sie czy oprocz Ciebie komus smakowała sałatka? Kinga niunia rosnie,sliczna panienka,ale cos skromnie posłałas te fotki:O jak u Was z pogoda?bo u nas w dzien upał,a o 13 jak zaczeło lac(dosłownie)grzmiec i błyskac-tak skonczyło o 17,no ale mrzy cały czas tylko juz spokojnie i bez burzy ale dzieki takiej pogodzie byłam zmuszona siedziec w domu i zrobilam porzadki w szafkach Oskara,pozniej kazałam te 2 ogromne worki wynies na strych Marcinowi,a on sie mnie pytał czy ja ocieplam tymi worami dom,bo cały strych zawalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ U nas po 2 dniach wielkich upałów i duchoty nareszcie jest burza:D a właściwie juz po burzy i tylko pada jet takie świeże powietrze:D Ach jak przyjemnie aż odżyłam :) Aga-kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek🌻 szczęścia, zdrowia, pomyslności oraz pociechy z dzieci i zadowolenia z męża🌻🌻👄🌻🌻 Kasiu-dzięki🌻 wiesz za co :) Napisze Ci na maila jak ta sprawa sie skończyła. Dziewczyny napisze tylko w skrócie zebyscie nie myślały że z Kasią mamy jakies tajemnice;) że chodzi o sprawe naszej pracownicy której dzis kończyl sie urlop wychowawczy i miała wrócic do pracy a nie chciała za bardzo. Prosiłam Kasie o pomoc bo ona sie zna na tych wszystkich przepisach i sprawach. Pracownica pracowała u nas nie cały rok potem zaszła w ciąże jedną, drugą trzecia ... i tak przez 9 lat!!!! była ciągle na zwolnieniach , macierzyńskich i wychowawczych a teraz kombinowała co by tu zrobic żeby nic nie robić a dalej mieć kasę Ale sprawa jest już zamknięta i pracownica zwolniona:D i koniec kłopotów:D To by było na tyle uciekam pod prysznic i chyba sie juz połoze bo te upały mnie wykończyły:) Jutro ppstaram się nadrobic zaległe czytanko i wpadne na dłużej:0 DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ciekawe,czy podawali w Polsce informacje o wichurze nad Wiedniem wczoraj popołudniu.3 osoby zginęły!Rafał wracał akurat do domu.jakaś gałąz walnęla mu w auto,ale lekka na szczęscie!a ja strasznie się bałam,zeby mi coś porwanego przez to wietrzysko nie wybilo okna!kurczę,latało wszystko! dobrze,ze wczoraj ubezpieczyłam mieszkanie i Gabi dodatkowo.agentka zostawiła mi do przemyslenia parę pomysłów i z nich zdecydujemy się na ksiązeczki oszczędnościowe dla dziewczynek.grosz do grosza i na tą ,,20-tke,,zbierze sie fajna sumka,do mieszkania,na auto,czy cos innego.:) w sobotę przyjdą chrzestni Julki na torcika,bo dokładnie na roczek będziemy w polsce. kreska oczywiście salatka poszla jako pierwsza!przepisy porozdawane!:) świetna ta stronka-przytulanka!gdzie to znalazłaś?a z teletubisiów i innych ,,gejów,, usmiałam sie po pachy.już poszło dalej!:D no i chwal sie spacerówką! kaasia brawa dla Zuzanki!ja niestety targam ze soba paki pampersów,ale nocnik mam juz kupiony.będziemy przymiarki robić.:) własnie,bo chyba nie doczytalam,co to za rtg? ana24 no juz mialam się obrazic,że nic mi mailem nie przyszlo od ciebie,do porady!ale sprawa wyjasniona.dobrze,że sie kombinatorki pozbyliscie. dymek to chyba ode mnie fotki cofnelo,bo nie mam.więc prosze o ponowna próbę!🌻 idę robić kawkę.pije któraś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,napisałam sie i wyszłam z tego ale dobra stukam od nowa Aniu ja poprosze troszke kawki fajnie:Dze sałatka smakowała bo juz sie bałam jak nic nie pisałas ze sie skompromitowałas z nia przed znajomymi http://www.allegro.pl/item205542319__likwidacja_hurtowni_szok_cenowy_705a_.html to link do tej spacerowki,taka zwykła ale nie chciałam aby to była parasolka a zarazem zeby była w granicy 200 zł bo tak nam na teraz koszty pozwalaja,a pozatym za pozno sie wziełam za takie kupno(bo myslałam ze tamten wozek na wystarczy) i bez sesu inwestowac w cos drogiego bo przeciez Oskar ma 20 miesiecy to jesccze troche i mysle ze wozek bedzie zbedny.Ale ciesze sie ze ja zamowilismy szczerze to nie ogladałam zadnych wiadomosci,wiec nic nie słyszałam o Austrii,ale ja jak bym była sama bez meza w taka wichure w domu to pewnie zapełniłabym majtki mam dzis labe bo mama sie zaqoferowała ze zrobi obiad dla wszystkich i w niedziele tez tradycyjnie jak tato wraca to niedzielny obiad oni funduja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kreska fajna spacerówka i cena też ok.ja kupujac tą naszą też tak własnie pomyslałam,że niezbędna jest niekiedy,nawet,jak dziecko juz samo chodzi.moja ,,stara,, toutonia jest swietna,Rafal mówi,że to taki Harley wsród wózków,ale niestety nie mozna jej złożyć,tylkozdjac siedzisko.zajmuje to okropnie duzo miejsca. a ja szukam namiarow na dobre studio tatuazu,gdzies w poblizu,w Polsce-bo musze koniecznie poprawic dzieło mojego kolegi ;) i chcialabym własnie na wakacjach wykorzystac moj długi pobyt w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fajnie masz z tym ,,gotowcem,, na obiad.a ja jak zwykle zachodzę w glowe co ugotować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge Ci polecic studio ale we Wrocławiu:Pprofesjonalne,moj Marcin robił tam tatuaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kreska dzieki,ale wlasnie znalazłam bliżej i jestem pod wrażeniem totalnym.kumpel z Warszawy,który maluje wzory wlasnie przeslal mi linka do studia z Wałbrzycha.zaraz piszę maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×