Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rodziny wielodzietne powinno wspierać państwo z bykowego

Polecane posty

no własnie niech sie składają na kogo chcą ale państwo wymusza płacenie na Zus z którego wyplacane są emerytury tym co dzieci nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do markety - bo Religa stwierdził, że bedzie ratował zycie niedołeżnych staruchów (-> zamiast inwestować w nowe zycie i nowych obyawteli) argumenty takie jak wezcie sobie dziecko z domu dziecka sa bez sensu zgadzam się również z wypowiedzią co do rzadu naszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co od rządu chcesz masz 6% wzrostu gospodarczego. Najwyższy wynik od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieudolny to wlasnie rzad jest, ze nie potrafi wypełnic swojej powinnosci i STWORZYC WARUNKÓW DO RODZENIA I WYCHOWYWANIA WIEKSZEJ NIZ 0 LUB 1 ILOŚCI DZIECI tudziez niewyjezdzania ludzi stad a moze sama jestes nieudolna i tak narzekasz, że emeryturka niska a dzieci jak maku narobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech
Ja pracuję od wielu lat na swoją emeryturę,na zwolnieniach nie bywam,płacę składki.To do ciężkiej cholery kto przejada moją forsę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssssssssssssss
i tak w polsce lepiej już nie będzie!!! I nich tu ktoś nie mówi żeby nie obwiniać rządy.A kogo???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik - bo ludzie wyjechali to raz, dwa sa restrukturyzacje (co wiaze sie ze zwolnieniami rowniez), 3 to nie zasluga jednego rzadu tylko wejscia do unii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoi starzy najprawdopodobniej przejadają, dlaczego moje dzieci będą zmuszone do płacenia składek na twoją emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech
hellishbloodystorm----------->popieram.Trzeba stworzyć warunki i dać tą wędkę a nie rybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to warunki są tworzone w najszybszym możliwym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli widziałabym wymierne dla jednostki efekty oraz dobrą wolę rządzących, to bym ten kraj szanowała, a tak jest mniej warty od gówna. [oczywiście nie twierdze, że państwo ma wszystko robić za obywateli]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech
Niklta-nie martw się nie będą płaciły.Ja potrafię o siebie zadbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikta - twoje dzieci nie musza placic skladek na moja emeryture, bo 1 najprawdopodobniej zwine manele i spieprze stad w cholere 2 moga sie pochlastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno się zlikwidować zus i niech stare panny martwią sie na starość z czego będą żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się chlastaj będzie jednego frustrata mniej nastawionego roszczeniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrytykT
Po pierwsze wprowadzić kare śmierci.Po c h u j ja ma robić na jakiegoś morderce,którego utrzymanie kosztuje 2 tyś zł.To więcej niż w domu dziecka na jednego dzieciaka!!!!!!!!!!!!!!!!! KARE SMIERCI WPROWADZIĆ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech
Na razie z tego co wyczytałam z Twoich wypowiedzi,to Ty jesteś nastawiona roszczeniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytyk - zwazajac na delikatnosc mimo wszystko sprawy (w koncu zyjemy w pl, a tu sie rozne rzeczy dzieja :)] zgadzam sie lub proponuje, aby wiezien sam zapracowal na swoje utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrytykT
A jak mu się nie będzie chciało robić????Zmusić przecież nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzieci stare panny oczekują że cudze dzieci będą pracować na ich emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo mówię!Ile to pieniędzy idzie na tych,którzy mają dożywocie! Nikita,starą panną,nie jestem(do Twojej wiadomości).Na moich\"starych\" też nie płacisz.Na moją Mamę\"płacą\"(w/g Twojego rozumowania)jej dzieci,czyli my(ja i rodzeństwo),ojciec nie żyje.Ulżyło Ci?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech
Krtytyk-------->zmusić można,zamknąć w odpowiedniej celi ze sterydziarzami.Będzie się rwał do pracy że aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikta - prosze cie bardzo, zaloz ty i niech zaloza twoje dzieci IKE. aaaa, to ty jestes wielodzietna tak i zal, bo by sie pare zlotych w kieszeni za darmoche przydalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×