Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

U mnie wszystko leży... Obrazek leży nie tknięty od dwóch dni, sweter też leży....A juz tak blisko do skończenia. Cholera brak mi motywacji... :O Innym się też nie dziwię. 🌼 Mrówka ty to jesteś nie do zdarcia ;) Dzierga i dzierga.... Podziwiam cie za to zacięcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga00i
Puk puk ...Zaciekawil mnie temat.."Kto nie pracuje.." no tak sie sklada ze ja nie pracuje tez...od pewnego czasu jestem na macierzynskim a zapowiada sie wychowawczy :)) Wiec jasli pozwolicie sie "dosiasc" to chetnie z Wami poklikam :) Ps: mam 31 latek i sliczna 3,5 mies core :) ..no i meza mam...aha...zapomnialabym...i tesciow tez mam... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka? Na dworze biało i dalej śnieg pada. Ja już pochowałam buty zimowe. Mróweczko z biżu na razie się wstrzymuje , brak funduszy w tej chwili.Złożyłam już nawet zamówienie , ale zrezygnowałam chwilowo. Landrynka masz racje Mrówka ma chyba 4 ręce , bo tr robótki to jej wychodzą jak z maszyny , a do tego jeszcze biżu, spacery. Może jej doba ma 48 godz.? Ja się męcze jeszcze z tą niebieską bluzeczką , ale dzisiaj już ją skończe . Naredzcie. Kinga pisz , pisz dużo i na wkupne prześlij nam fotki. Juli, Sylwik, Bling, Olajda, Taktak, Kania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra...a jak i gdzie mam te zdjęcia dodać ????????? To chętnie to zrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kinga :) fotki podeślij na emaile, pod nickiem są dane. Możesz wyslać też do Landrynki a ona już roześle dalej i potem my odeślemy coś od siebie :) Mała nie dostałam wczoraj żadnego emaila od \\Ciebie a coś rano pisałaś że wyślesz. U mnie dziś też kropi, naszczęście wczoraj było pięknie i slonecznie, choć chłodno oczywiście :) podobno tak jeszcze do niedzieli a potem już wiosna ma zawitać, obyyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy wysłałam wam fotki. śnieg sypie wielkimi płatami, wszystko się od razu topi . Aha córka mi napisała ,że następna 15-tka w ciąży ze starszym o 4 lata chłopakiem . Tylko że tu to mi żal dziewczyny , rodzice alkoholicy , dyscyplinarka pare lat temu za picie i kradzież kasy. Zakład wysyłał ich na leczenie, byli na odwykach. Pół roku temu matka się wyprowadziła do kochasia i ona została z ojcem alko. Znam ich dobrze , chodziłam z nimi do szkoły. Takie małe pytanko , gdzie opieka społeczna , pedagog szkolny, wychowawca? Mieszkam w małej dziurze , wszysccy wiedzieli jak tam jest. Od dobrych 10 lat. Szkoda tej dziewczyny. Jest ponoć w 6 mies. Przyznała się dzisaj na godz. wychowawcy na pogadance na temat ciąży w młodym wieku. Chyba miała już dość, nie była jeszcze u gin. Powiedziała i wyszła z klasy. Aha ona faktycznie nie ma nikogo, jedna babcia się powiesiła chyba z 8 lat temu, druga nigdy nie utrzymywała z nimi kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwik zajrzyj na poczte, wczoraj mi się poczta nie otwierała , wysłałam rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to żeby potem nie było na mnie, skończyłam w końcu bluzie :) i od razu zawinełam rękawy, umyłam na dole wszystkie okna, posprzątałam cały dół i zrobiłam wypad na dwór bo za oknem słońce kusiło jak cholera, ale już jestem w domciu bo okazało się że mroźno i zimno ;) :P teraz zaparzam kawusie i czytam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, małe zostało i widzę przez okno że grzebie łopatą w zamarzniętej ziemi :) więc mam chwikę na pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mróweczko , skoro masz czas na pogaduchy to napisz coś. U mnie dalej sypie , śniegu z 15 cm , tam gdzie nikt nie chodzi , na mieście straszna chlapa. Ja mam totalnego lenia, zero pomysłu na obiad , chyba wyciągne jakieś pierogi , albo pyzy. Dobrze że mam tego całą zamrażarke. Małego zaprowadziłam do szkoły i już po niego lece , ma dzisiaj 2 lekcje. JUż 3 tydz. nie mają angielskiego i religii, w tym tyg. jeszcze odpadł w-f. Oficjalnie Pani od anglika jest chora , ale ponoć wyjechała do Angli na 2 msc. Ciekawe to bardzo , tym bardziej że dopłacamy 5 zł miesięcznie do tych lekcji . Policzyć razy 30 osób razy 5 klas pierwszych , a jeszcze drugie i trzecie. To daje jakieś 2250 , a ona jest na etacie szkoły. Znowu wojna będzie na wywiadówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, u mnie dopiero teraz czas na poranna kawke :-D Za oknem pieknie, wiec pozniej wyjde zaczerpnac troche wiosny. Wczoraj odkrylam calkiem przypadkowo sklep z artykulami do bizu, dzisaij pojde zobaczyc co i jak, fajnie by bylo, zeby ceny byly niskie :-D Zalozylam sobie konto na fotosiku, bede tam wrzucac zdjecia nowych swiecidelek :-) Jak na razie nie ma tam wiele... A, nie wiem jak sie tam jeszcze poruszac, ale chyba udalo mi sie wyslac zaproszenie do Mroweczki i Olajdy, wiem ze one maja konto, reszta nie wiem... Mala, dzieki za fotki. Wydaje mi sie ze przesadzasz, i ze dla Rubensa nie bylabys wystarczajaco kragla :-P Maluszek widze juz mysli o przyszlosci w roli pana policjanta :-) , ja bylam przez cale dziecinstwo pilegniarka- zbieralam wszelkie opakowania po lekarstwach, mialam prawdziwy czepek i bylam taka dumna! Jezyny piekne, moja mam tez ma takie na dzialce i co roku dostaje od niej zdrowe soki :-) Mrowko, to o ktorej Ty kobieto wstalas, ze zdazylas tak wiele zrobic? Bierzesz jakies witaminy czy co? ;-) Sylviku.....jak tam humorek?? Landrii...zajeta od rana? Olajda..daj znac jak tam w Polsce? Dla reszty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie dziś naszło, chyba to wina słońca za oknem ;) tak naprawdę to jestem strasznie leniwa :P jak pomyślę o zrobieniu pierogów, brrrrrrrrrrr, jeszcze nie zropbiłam żadnego obiadu a już południe, siedziałam w papierach bo skarbowy chce dokumenty źródłowego do wglądu, okazało się że jak odliczyłam ulgę na dzieci to trochę tego wyszło no i teraz chcą sprawdzić - akty urodzenia, zaświadczenia ze szkół i takie tam duperele ;) no i szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano było piękne słonko ale go gdzieś poniosło. Zrobiło się znów szaro buro i ponuro. W pracy młynek wiec zmiatam szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo :) Jestem , jestem i faktycznie bylam bardzo zajęta . U mnie nie młynek jak u Kani tylko młyn w pracy ;) Ale jeszcze trochę i mam nadzieję,z e się wszystko ustabilizuje ;) Julka ja tez mam konto na fotosiku. Zovbacz u Oli i Mrówki, jestem tam pod znana Ci juz nazwą :P Mala sliczne dzęki za fotki ;) Widze , ze rodzinka udana , a Twoj men , calkiem calkiem :P - niezłe ciacho w tym odzieniu :D :P Karminadla topik caly czas jest ten sam, tylko to jest czesc 2 , bo pierwsza wcieło jakis czas temu :O A okolo 2 lutego nie ma zadnego wpisu pod takim nickim , tzn byl jakis tam xyz cos tam ale pomarudzil cos o obijaniu się w pracy i tyle go widziano :P Widze tez nowa twarz , chociaz jak na pierwszy raz coś cieniutko z tymi wpisami ;) Jak sie zadomowisz to bedziemy myslec o fotach ;) Witam 🖐️ I kurza twarz 😠 dajcie juz spokoj z tym IQ i zlotymi myslami . Ilez mozna sie reklamowac i zanudzac tym ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja psina znowu niedomaga. :O Wygląda na chorobę nerek albo cewki moczowej. Krwawienie ustąpiło po antybiotyku. Ale jak do cholery mam pobrać od niej mocz? Przetrzymam ją w domu pół dnia a [potem będę ganiać po podwórku i podstawiać jej kubek jak będzie kucać. :D SUPER :O We wtorek mamy się pokazać u wety razem z pełnym kubkiem 🌼 O cewnikowaniu nie było rozmowy ;) Właśnie zrobiłam sałatkę, najprostszą jak się dało - jajko na twardo pokrojone na ćwiartki, pomidor na ósemki, brokuł sparzony i rozdrobniony na różyczki. Wszystko układane na przemian w płaskiej foremce szklanej, na to ser feta w kostkę, na to polany sos ze śmietany z jogurtem naturalnym i wyciśniętym czosnkiem. Proste? I specjalnie nie nabrudziłam. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania 🌻 fajny przepis , własnie sie zastanawialam jaka sałatkę zrobic na łikend i juz wiem, zgapie od Ciebie ;) Jula dziekuje za przyjecie zaproszenia . Zasanawialam sie czy Julii to TY , bo mi miasto nie pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka możesz posypać jeszcze pokrojoną w kostkę papryką kolorową (czerwona lub żółtą). Czasem tak robiłam ale dziś była za droga w sklepie. Będzie fajniejsza sałatka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis tak sie porobilo ze dopiero teraz moge pisac... Jak wyruszylismy na spacer z mala(pierwszy raz w trojke) to maraton taki sobie zrobilismy ze szok!(ale pogoda super!) Nogi to mi jutro odpadna... ;( Zazwyczaj wystawiam mala przed dom i luzik... Potem M MUSIAL sie przed nocka wyspac a ze spi tam gdzie komp...no to nici z pisania,zreszta mala wyspala sie na \"maratonie\" wiec musialam sie nia zajac ;) Teraz M pojechal na noc,mala spi,tesciowie sie pod nogami nie placza...to mam czas dla siebie ;) Jak troche poklikam to moze nie bede myslala o jedzeniu ;( bo na diecie jakiejs beznadziejnej jestem i zjadlabym cos chetnie....Taaak tylko ze jak ja pisac moge to Wszyscy juz spia?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w trakcie mojej kolacji..tak poczytuje i widze, ze robie podobna salatke do Kani, tylko, ze ja nie dodaje sera, ale daje swiezy ogorek pokrojony w czastki, calosc polewam sosem czosnkowym przed podaniem. Fajne na kolacje. Wpadne pozniej,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Kinga 🌻 z kolacją? Co zjadłas ?:P A ja ostatnio w ogole nie mam apetytu :O Praktycznie rano jem sniadanie przed wyjsciem do pracy, potem kawa , jakis paczek lub sucha bulka , jaks owoc i na tym koniec . Wiem, wiem wcale to nie jest zdrowe , ale co zrobie jak to samo tak wychodzi ? ;) Sylvik 🌻 ale się babulcu ostanio obijasz z pisaniem i zwalasz wine na kafe , ze Ci niby posty zzera :O Juz ja Cie znam Co sie znowu z Toba dzieje ? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do Kingi .....czy nie doczytalm , czy napisalas z jakiego zakątka Polski jestes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> > Łoś forever! > > > > Jak się nazywa łoś morski? > > Łośmiornica. > > > > A łoś wodny śródlądowy? > > Łosioś. > > > > Jak się nazywa środkowa część łosia? > > Łośrodek > > > > 8 Łosi? > > Łosiem > > > > Głupi Łoś? > > Łosioł > > > > Jasny Łoś? > > Łoświecony > > > > Zły Łoś? > > zŁość > > > > Łoś Ryba (zjedzona)? > > Łości > > > > Ulubiona zakąska łosi? > > Łośtrygi > > > > Łoś wiszący na ścianie? > > Łościenny. > > > > Samica Łosia? > > Łośka. > > > > Łoś wysmarowany klejem? > > Łoślepiajacy > > > > Łoś kochanki? > > Łośnieżony > > > > Łoś po sterydach? > > Łosiłek > > > > Gdzie zamieszkują łosie? > > Na łosiedlach! spodobało mnie się to wklejam ;) przepisy na szybkie i małoskomplikowane sałatki aaaaaaaaa i niedrogie, mile widziane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zapach kawy was obudzi? Melduje ,że niebieska bluzeczka skończona Ciesze się ,że zdjęcia dotarły. Kania omało się nie udławiłam kawą jak czytałam o tym łapaniu moczu pieska. Już cię widziałam jak latasz ze słoiczkiem za pieskiem po podwórku. Ale masz zadanie , nie zazdroszcze. Kinga jeśli dobrze rozumiem to mieszkasz z teściami. A co do diety , pamiętam jak kiedyś chciałam sobie zrobić kilka dni oczyszczenia , wtedy wszędzie żarcie. W tv, gazetach , nawet w necie. Tak się zastanawiałam czy podświadomie nie wyłapuje się wtedy takich reklam , przecież one lecą cały czas i normalnie nie zwracałam na to uwagi. Landrynka to mówisz ,mój M niczego sobie ? Jak mu powiedziałam co napisałaś to popadł w narcyzm i cały wieczór gadał że jest ciachem (40-tka odbija) I tylko słyszałam -może zrobiłabyś serniczkowi kawe, albo twój biszkobcik by coś zjadł , lub inne ładne nazwy ciast wymyślał na siebie. Ja mu dłużna nie byłam i zwracałam się do niego nie zbyt przyjemnymi nazwami ciast typu Popaprańccu, skubańcu, pijaku,kompostowniku, zakalcu itp. Córka patrzyła na nas jak na głupków bo nie wiedziała o co chodzi. dla wszystkich miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze tModlitwa wieczorna kobiety: Ojcze nasz, który jesteś w niebie Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty Duze mieszkanie, a najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę Oglądać romansy, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie mogł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki Złotych kart bez liku, czeków co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiarao córce na ścianie powiesić ma 15 lat może zdąży wymodlić Czemu ja nie znałam tej modlitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskorz vel padalec
łosoś bez ości to jak rąbanka bez kości i zakalec bez proszku do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×