Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Witam z kawą Ja żadnych fotek nie dostałam. Niedziela uplynęła na totalnym lenistwie. Cały dzień padało. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kawa podana 7...., \\_/7 ...... , 7 ...... Bling 🌻 a moze by tak ze dwa słowa więcej o pobycie w Polsce ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, że fotkami dzielą. a ja to co ?????????????? Landrynka podziel się, nie bądź sknera. U mnie pogoda, że szkoda gadać. Nastrój też mam do bani. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, mnie też fotki omineły, oj nieładnie :P co do facetboka czy jak mu tam, zapomniałam hasła i nie mogę tam wejsc, a ktoś mi przysłał coś, Kania - Aneta to ty? bo kurcze no sorki ale mi uleciało ;) podobnie jak Landrynka przespałam wczoraj całe popołudnie, goszczenie jest dla mnie bardziej męczące kurcze jak normalny dzień zawstydziłam się pracowitą Malai rano ugotowałam pierogi z truskawkami, ale zeby nie było to tylko dla Pabla 8 sztuk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy jestescie, teraz na mnie, ze ja fotek nie przesylam :O A trza bylo adres podac Kindze i tez byscie dostaly :P Hm...musze się zastanowic , czy jestescie warte tych zdjec :P ;) Ps. Kinga , chyba mnie nie zabijesz ?, przesle tym Babulcom ciekawskim Twoje fotencje :P Jednym hurtem do Wszystkich, a potem juz Ty sama ządaj rewanzu :) No to wysylam .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe trzeba się upominać bo inaczej nic nie zobaczycie :P witam poenidziałkowo i leniwie ;) dobrze że słońce świeci, może jakoś się obudze wkońcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora śniadaniowa. 🌼 U mnie na tapecie kaszka manna z kawałkami truskawek. Z torebki oczywiście. ;) Taśśśśśśśśśmociag ;) Żartuję sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka dzięki za przekazanie fotek. Kinga podobały mi się, zwłaszcza to na spacerze. Rewanż powinnaś dostać lada chwila. Wysłałam. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Sylvi...w pracy to przerwa sniadaniowa byla rozumiem :D Kania2a...cora podobna do Ciebie...tylko kiedy Ty ja urodzilas???? ..;) Jak bylas niemowlakiem???!!! Bardzo mlodo wygladasz ;) Wszyscy zdjecia juz maja???? Tylko ja chyba wszystkich rewanzy nie dostalam...hm....:) Dopiero teraz mam czas cos napisac bo bylismy z Daga na usg ukladu moczowego,ostatnio miala zakazenie drog moczowych ale mam nadzieje ze to juz za nami..;) Jutro tylko jeszcze pobranie krwi...oj bedzie wrzask!!!! :( Pogoda sie dzis nie pochwale,jest baaardzzoooo mokro :( Nie chce mi sie z mala wychodzic,tym bardziej ze troche zle sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie Wy wszystkie jestescie?????? :O Ja teraz sprzed kompa 4liter nie rusze zeby nie mijac sie z szwagierka...ze tez musiala przyjechac....Tak \"sympatycznej\" osoby juz dawno nie mialam w swojej rodzinie...no ale wystarczylo tylko wrzenic sie w rodzine meza.... Noooo ale tak to ja tylko w przestrzen moge sobie pogadac... Landrynka...dzis polozylam Dage wczesniej,jest juz po kapieli i spi. nakarmie ja jeszcze ok 23 i zobaczymy czy przespi do rana ;) Dobra dziewczyny skoro nikogo nie ma,to ja mowie dobranoc i spadam... Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczna dziewczynka Landrii :-) Dziekuje za zdjecia Kingi :-) Kinga... mama nadzieje, ze moje rowniez dostalas? Wraz z nadejsciem wiosny troszke sie ruszylo, w koncu mam wiecej ochoty na wszystko :-P Po dlugim okresie wybralam sie w odwiedziny do kolezanki i tak nam kilka godzinek zeszlo na gadaniu o wszystkim i o niczym :-) Tak to jest jak sie dwie kobietki spotkaja po dlugim czasie. Ale cos ostatnio budze sie kolo 5 rano i mam trudnosci z ponownym zasnieciem...Chodze spac dosc pozno, przewaznie ok.1, wiec nie ma mowy o tym zebym byla wyspana, wiec przewracam sie z jednej strony na druga, i jeszcze raz i jeszcze, jak nie idzie zasnac to wstaje sie czegos napic i znowu do lozka. Jakos dziwnie, bo nigdy nie mialam takich problemow. Starosc czy co? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a czy ja kiedys byłam niegrzeczna? :P Mysle, ze to nie starosc , no co TY Kobietko ?!!! :D Moze to wiosna ? U siebie to wiedzialabym co jest powodem , ale gdzie Ty do mnie?:O No i ja to o starosci mogę powiedziec :P ale Ty ? Kinga i jak Dagusia ? Jestem ciekawa jak Ci minie dzisiejsza nocka ? Ja dzis calutki dzien cos robilam ;) Zaczelam od golabków na caly tydzien :P Potem jeszcze narobilam nalesników , ugotowałam barszczyk bo mi sie zachcialo , prania caly balkon zawiesiłam i lazienke , a popoludniu nadrabialam zaległosci w haftach . Dostalam zamowione jajka styropianowe i juz nie wypadalo mi odkładac roboty na następne dni ;) Jutro tez jeszcze mam wolne . Moze podskocze na miasto z aprezentem. Moj tesc obchodzi 70 urodziny. Ma byc huczne przyjecie to i prezent tez musi byc na poziomie ;) Mrówka czyżby odcięli Cie od netu, ze Cie nie widac przez dwa dni ? :O Sylvik znowu sie obijasz :P ;) Kania 🌻, Mała 🌻, Ola 🌻, Blingus 🌻, TakTak🌻 Ps. Mrówka moze TY bedziesz wiedziec jakiego kleju musze użyc do przyklejenia kanwy na styropian, zeby mi go nie rozpuszczal ? :O Kurde mam zgrzyta , bo własnie jajo mi sie wrecz \"topi\" pod tym klejem :( A moze ktoraz z Was bedzie wiedziec , to slicznie prosze o jakąs radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, a Ty jeszcze nie spisz? Myslalam, ze o tej porze przewracasz sie na drugi bok ;-) Co do kleju to nie pomoge, bo nie znam sie na tych Waszych kanwach :-D Dla mnie te wszystkie super glue, kropelki i inne cuda, wlacznie z tymi do tipsow to ten sam \"szajs\"..serio. Tylko trzeba uwazac na paluszki :-) A te jajeczka to na jakas sprzedaz szykujesz czy na potrzeby wlasne? W sumie Wielkanoc zbliza sie wielkiemi krokami, musze pomyslec o jakichs drobiazgach do wystrojenia wnetrza...Koszyczek od Ciebie tez czeka na swieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Trochę sie spóżniłem ale ta wypowiedż była 7.02. Jakoś dziwny podszyw .Najpierw zaatakował dwoma pytaniami a potem sie wycofał.No ale niezbadane są wypowiedzi szczeniackich podszywaczy.Przepraszam,że to tak znienacka się odezwałem ale teraz sobie przypomniałem,że takowe pytanie zadałem.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Landrii dzięki za fotki Kingi. Rozkoszny maluszek. Julii ja też tak mam, budze się o 4 iub 5 i po spaniu. Kiedyś robiam tak jak ty , czyli próbowałam jeszcze zasnąć . To wiercenie się na łóżku było strasznie męczące i nawet jak mi się przysnęło , a może tylko oczy zamknęłam to każde stuknięcie słyszałam, każdy samochód. Wstawałam strasznie zmęczona i zła. Teraz wstaje robie kawke i siedze w necie ub oglądam jakiś film na kompie . co do kleju na styropian , to może ten do kasetonów. Kiedyś syn miał coś zrobić do szkoły i te wszystkie keje wypalały styropian. I kupiłam waśnie taki. U mnie wczoraj dzieci byy w domu , córka źe się czuła, synek miał gorączke i nie posłałm do szkoły. Jakieś dziadostwo ich łapie. Zoaczymy jak dzisiaj będzie. Kania jak łapanie na patelnie? Mrówka, Sylwik, Bing, Olajda, Kinga❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAndrynka, no niewiem, ale może się dowiem, ja nigdy nie kleiłam, dziś mam zajeb bo mnajpierw sakrbówka, niewiem ile mi zejdzie ;) potem szkoła, po poludniu wywiadówka u maturzysty, ale dwa razy jeżdzic nie będe jak juz jestem to idę teraz, po poludniu gitara córci - trza zawiexc i czeka na mnie micha farszu na pierogi :P ło matko, a ja dopiero wstałam, Julia to dlatego że chodzisz późno spać i jesteś z bardzo zmęczona żeby potem usnąć, też tak czasami mam, jak przesiedzi dłużej niż tradycyjnie to potem do trzeciej się przekładam z boku na bok, bez względu na wiek organizm potrzebuje normalnego trybu, jak się wybijesz to tak jest, a moze myślisz o tym egzaminie :) Landrynka> pokazuj foty tych jaj ;) :) wypijam kawę i idę się wymazić żeby sie jakoś ludziom pokazac, narazie babulce - :) a neta mam do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ślimaczy się jak cholipcia, no właśnie może przy okazji pobytu w mieście zrobię rozeznanie w sprawie nowego dostawcy neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
Dzien doberek wpadlam do was z prosbą Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by nam sie przydaly. Bardzo prosimy o głosy, mozna oddac jeden glos na dzien a konkurencja jest duza. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Mama 82 prosze bardzo , glosik oddalam ;) Karminadla jest ok ;) Kinga i jak minęla nocka? Daga spala ? Mala o widzisz co 2 glwoy to niejedna ;) Tylko zastanawiam sie , czy ten klej nie jest bialy , zeby mi potem spod kanwy nie wychodzil ? Hm, sparwdze i dzieki za podpoiwedź :) Zdrówka dla pociech 🌻 Julka wczoraj poźno poszlam spac i dziś podobnie jak Ty wstalam juz przed 6 :O Ale potem sie polozylam jeszcze i przykimlam do 8.30 :) A jakie glupoty mi sie snily , az nie chce mi sie wierzyc , ze to ukryte mysli i psychika :O Zrobienie tych jajek to czysta przyjemnosc tylko i wylacznie dla siebie samej:) Jak chcialabym sprzedawac musialabym je robic chyba przez rok , zeby byla odpowiednia ilosc no i miec zbyt :) Chcialm porobic dla Was znowu , ale niestety nie wyrabiam sie czasowo ostanio :O Mrówka lae masz dzis pracowity dzionek :) NIe na darmo masz taki nick :P Zdjecia oczyswiscie porobie , ale jak wszystko skoncze ;) Chcialam pojechac do miasta , ale widzac co jest za oknem odechciewa mi sie :O Ale musze, zwyczajnie musze . :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Julia... zdjecia dotarly dzieki :) Ok 1 chodzisz spac??? ja bym padla trupem...;( ok 22 zawsze sie kladlam za to moge wczesniej ok 6 wstac i czuje sie wyspana... :) Landrynka...To przestawianie Dagi chyba troche potrwa,bo ona z uporem maniaka budzi sie po 5 godzinach!!! Dostala jesc ok 23 a obudzila sie ok 4 i oczywiscie tez jesc chciala... Dzisiejsze pobranie krwi nawet dobrze zniosla,oczywiscie bez krzyku sie nie obylo ale jakos szybko sie uspokoila :) No coz,pogoda okropna mialam jechac do pracy pozalatwiac sprawy zwiazane z urlopem itd ale nie chce mi sie :/ Jutro razem z M pojedziemy (Daga pod opieka tesciowej) to przy okazji do banku o kredyt wstapimy zapytac. Tak jak zawsze myslelismy o wzieciu kredytu we frankach tak chyba zdecydujemy sie jednak na zlotowki. Landrynka...o jakich jajkach mowa???? Bo ja chyba nie w temacie jestem :) to jakies ozdoby na swieta??? Wlasnie,trzeba by bylo o swietach zaczac myslec...tym bardziej ze mamy chrzciny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie pojechalam , nie w taką pogodę :O Kinga tak myslalam, ze jeden raz to malo , aby corcia od arzu się przestawila. Musisz sama wiedziec jak bedzie najlepeij. Ja wiem jedno, ze moj syn tak mial do 7ego miesiac azycia. Jak skonczyl 7 miesiecy to przresypial mi calutka noc od 22 do 6 rano :) Nie wiem Konga czy czytals nasze wczesnoiejsze wpisy . Kazda n Nas ma tu jakies swoje hobby. Ja troche haftuje i czasami cos porobie na szydełku ;) I te jajka to pomysl zaczepniety z gazetki Hafty Polskie. Zamowilam sobie wlasnie tam jajka styropianowe , do dwoch z nich sa jeszcze takie niklowane stojaczki i calosc oblepia się kanwa wyhaftowana podanym wzorem . Oczyswiscie jak bedzie koniec to pokaze Wam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga z tym kredytem to się wstrzymaj aż franek się ustabilizuje i dopiero podejmiesz decyzję. Na razie to nic się nie da przewidzieć. Śledzę na bieżąco i jak na razie to dolar się trzyma w cenie. Straszą, że euro jeszcze może nas zaskoczyć na 5 zł, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć. Wstrzymaj się z decyzją do maja. Ja od jesieni jestem ze dwa tysiaki do tyłu i żeby więcej nie tracić, zainwestowałam w złotówki i obligacje, trochę w dolce, ale nie za dużo. Zbieram na emeryturę ;) Landrynka jak skończysz z tymi jajkami to koniecznie chcę zobaczyć te dzieła na fotkach. Jestem bardzo ciekawa efektu. 🌼 Z tym spaniem to ja też coś mam nie tak. Dzisiaj całą noc przechodziłam. Jak zasnęłam to jak mysz pod miotłą. Słyszałam jak pies oddycha, małżonek chrapał jak parowóz. :D Wreszcie wymęczona wstałam o 5.30 🌼 Wzięłam psa na dwór no bo mocz miałam złowić. Niestety nie wyszło. Pies kucnął, ja do niej z naczyniem, pies w nogi z piskiem. I po sikaniu. Wkurwiona poszłam do domu. Młoda ma się tym zająć. Ciekawe z jakim efektem. :O 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) ehhhh! zeżarło mi tekst :-( ...tak wiec w wielkim skrocie, bo nie mam nerwow pisac na nowo - - pozdrawiam Was z Poslki :-) - bardzo zły net tutaj i nie daję rady Was poczytać :-( strony wgrywają się długo, albo w ogóle się nie wgrywają :-( - jest fajnie (jak zwykle zresztą :-) ) chociaż spodziewałam sie wiosenki, a tu nawroty zimy - dzisiaj półmetek, za tydzień wylatujemy i paradoksalnmie mimo, że dalej to będę miała lepszy kontakt z Wami :-) - podszkalam się u mamy w robieniu na drutkach :-) - muszę sobie kupić jakieś włóczki :-) - kupiłam dla mojego Antosia fajny wózek spacerowy :-) - odwiedziliśmy rodzinkę i przyjaciólkę :-) - tęsknimy za naszym Wikingiem :-( To na tyle w skrócie babeczki :-) Poczytam Was pewnie dopero w domu, mam nadzieję że macie się dobrze. Pozdrawiamy Was serdecznie - - Antoś i Ola buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeb mi pęka jak cholerka, wziełam ketonal, moze pomoze w skrócie to było tak w skarbowym spędziłam trzy godziny, trafiłam na suchą pyskatą pindę a i opryskliwą, więc włączyłam mój mechanizm obronny i tez byłam opryskliwa :) sprawy oczywiscie załatwiłam w końcu chociaz było to podzielone na etapy no i najeździłam się przy okazji, przyjechałam o domu, małe padło i usneło ja też, teraz robię kawusie, wywiadówkę chyba sobie odpuszczę nie mam siły, na dodatek dowiedziałam się że znajomy u którego w sobotę robiłam zakupy na targu miał wylew i jutro pogrzeb, zostawił bezrobotną żonę z szóstką dzieci :( muszę to przegryźć, narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny ponownie.ktora mi przysle swoja fotke. ale paskudna pogoda wiec musze siedziec w domku.a wy co porabiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie \"Mode na sukces\" obejrzalam..a M przebiera Dage... bo sie zbuntowalam,w koncu ma urlop od pracy a nie od rodziny...:P Kania2a ..my jutro jedziemy tylko sie zorientowac w propozycjach kredytowych,zobaczymy:) mrowka...to teraz latwo kobicie nie bedzie :( Pozostaje miec nadzieje ze jest jakas rodzina,bliscy ktorzy jej pomoga. A ja postanowilam Dac sprobowac Dadze jablka skrobanego :) zobaczymy co ona na to...??? ;) Wogole zaluje ze nie dalam ja dzis osluchac bo kicha dosc mocna i pokaslywac zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeb mi pęka! Już drugi dzień , wczoraj nic nie pomagało. Nawet nie mam siły pisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wpadlam sie tylko przywitac :) Co i jak u mnie to napisze pozniej,jak wrocimy z Warszawki. ;) Mala1972 a moze ibuprom wez? Mnie pomaga na bol glowy ;) To nara pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×