Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Śnieg sypie. Humor mam pod psem. To od tej pogody. :O Pewnie mi ciśnienie spadło. Poranna kawa pomogła tylko na chwilę. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga dziękuje za przepisy :) spróbuje tą sałatkę brokulową napewno :) a reszta też brzmi smakowicie ;) u mnie naszczęście śniegu ani grama, tylko mrozik i słońce ;) ale i tak wstałam z bólem głowy, więc dołączam z kawusią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna bardzo
u mnie tez za oknem snieg..szkoda slow..kto taka pogode zamawial?... choc sprzyja dzierganiu bo widze tu kobietki ktore to lubia:::)..pozdrawiam http://www.dzianamafia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrowka..ale ja wcale o tesciowej w tym momencie losliwie nie mowie! Ona jest kucharka z zawodu...dlatego licze na jej pomoc. tylko ze my sie kiepsko dogadujemy a tego tematu jeszcze wogole nie poruszylysmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Wielkanoc obowiązkowo gotuję barszcz chrzanowy z jajeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Oj, nie zazdroszcze Wam pogody :-D U mnie pieknie, jasno, sucho, slonecznie i bezwietrznie, a i temperatura niczego sobie, jak na razie to jest 14 °C, mam nadzieje , ze dojdzie do 19°C :-) W sam raz na spacer, ale ja mam dzisiaj szkole, wiec teraz nauka w domu, a potem w droge. Zjadlabym sobie jakas zupke.... A gdzie Landrii, Sylvik? Olajda tez nie daje znac..... A Bling pewnie zapracowana? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z esniegu już się robi ciapa, kałuże kilometrowe, snieg z deszczem wróciłam mokra i zmarznięta, na dodatek nic nie załatwiłam więc jutro znowu musze jechac wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ale humor mi się poprawiła po drodze odwiedziłam cukiernie :) włąśnie wypiłam ze szwagirką kawusiezagryzłam ciasteczkiem i teraz biorę się za obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie akurat nie pada. Przez chwile nawet widać było słonko. Teraz nachodzą znowu chmury. Potrzebuje przepis na lody domowe. Najlepiej śmietankowe. Kto mnie poratuje. Małżonek marudzi od kilku dni, bo te z Kauflandu mu się znudziły. ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie 14 stopni?! u mnie O! pada śnieg i wieje strasznie. Znowu dopłada mnie migrena, wymiotuje od rana, poszłam do mojej lekarki , a ta zamiast zastrzyku zrobiła mi badania i mam przyjść o 16 . DO 16 się wykończe , miłam jechać na kurs i dupa! Zrobiłam tylko zakupy . Mam pół godz. na zrobienie obiadu. Zapodałam już sobie czopek bo aż mi się w głowie kręci i obijm się o meble. po diabła mi badania jak mi potrzebny jest zastrzyk przeciwbólowy! Wie dobrze ,że cierpie na migrene, wkurwiła mnie strasznie,może znowu mi przepisze leki za 300zł które działają póki się je bierze. Szlag mnie trafi za chwile. Choć z drugiej strony lewym okiem widze wszystko w różowym odcieniu. troche śmieszne uczucie , jakbym miała różowe okulary. gdzie nie spojrze mam różową plame. zapewne znowu mnie wyśle na tomograf. 20 lat walcze z migreną , ale lekarze są mądrzejsi. A wystrczyłby zastrzyk plus kroplówka i za 3 godz. bym była w miare normalna. Lecze się u niej 10 lat i wie ,że wiosna jest najgorsza, zwłaszcza taka jak teraz. Jeszcze pare lat temu było pogotowie , dali zastrzyk , podłączyli jakąś kroplówke i mijało po godz. No ale niestety w mojej dziurze najpierw zlikwidowali szpital , później pogotowie. teraz jak coś się dzieje to 30km na ostry dyżur , karetk przyjedzie zazwyczaj potwierdzić zgon. znowu was znudzam , ale jestem wściekła, leże w łóżku i pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala może pora zmienić lekarza? 🌼 Ja zmieniłam za późno i teraz mam tylko jeden jajnik i to w opałach. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A tu znowu cicho! Mala1972..niestety ale taka ta nasza polska sluzba zdrowia jest :( ale...wydaje mi sie ze skoro juz t5yle sie u niej leczysz to szkoda zmieniac,moze porozmawiaj z nia otwarcie. Choc z drugiej strony jak tak dlugo Cie zna to powinna wiedziec co Ci w tej sytuacji pomaga :/ A ja kupilam dzis ni to kurtke ni to plaszczyk,z odpinanym kapturem za 98 zl w sam raz na wiosne :) I spodnie czarne w kant,na okazje np : chrzciny ;) za 35 zl Teraz tylko musze buty odkurzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A snieg jak lezy tak lezy... :( i nawet troche dosypalo... GDZIE TA WIOSNA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranyyyy Wczoraj byla ladniutka pogoda, na krotki rekawek narzucilam tylko skore. No i kupulam butki, i dzis w nich poszlam do roboty A tu sniegggg. Cale szczescie juz jak szlam do domu to przestalo padac Dziewczyny ,alez przed swietami szalejecie z przepisami, pyszne Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słyszałam takie przysłowie - Jakie Zwiastowanie - takie Zmartwychwstanie .... Więc nie róbcie sobie zbytnich nadziei. Podobno zawsze się sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane, ja tylko witam sie z Wami i spadam zaraz. Mielismy byc w domu wczopraj, ale samolot juz z Polski byl opozniony i nie zdazylismy na lot do Tromsø, wiec linia lotnicza zakwaterowala nas w holetu i dzisiaj rano zapewnili nam powrot do domu. Jestesmy :-) Pozdrowionka i buziaki moze pozniej zajrze, zeby Was poczytac, ale nie obiecuje na razie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nas pocieszyłaś, a już myslałam że będzie ładnie w święta, ble, a tu pogoda akurat na siedzenie i jedzenie, ja dziś upiekłam metrowca na próbę ;) i zrobiłam mini sałatkę warzywną tzn skróconą wersję na tą z brokułami bym się moze i pisała ale jakby tak nie dac kalafiora? no właśnie niektóre tu się migają od zwykłego sie ma :P no dobra ide pobuszowac w necie czy któraś jest mocna w stronie netowej bo mam pytanie dotyczące bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorawa pora, zaliczylam dzis szkole, egzamin czeka mnie w drugiej polowie kwietnia, i na to wychodzi, ze bede musiala zdawac 2 na raz :-( Tzn.jesli zalicze ten nieszczesny access, to bede mogla podejsc do nestepnego. Nie jest to najlepsze rozwiazanie, ale innego wyboru nie mam. Musze sie tylko przygotowac jak najlepiej, zeby zdac oba, to wtedy juz tylko kamien z serca i z gorki :-) Olajda...witaj po dlugim czasie! Odpocznij troche i zdaj nam relacje z pobytu w Polsce. Jak sie czuje Antos? Mala....daj znac...mam nadzieje, ze najgorsze za Toba i ze czujesz sie o wiele lepiej.Jak te badania? Landrii i Sylvik.......meldowac sie kochane, nie ma lekko ;-) Mrowka,Bling, Kania, Kinga 🖐️ I dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny żyje. Wyniki dobre, mówiłam jej ,że to zwykła migrena. O 16 dostałam zastrzyk wróciłam do domu i zasnełam , spałam bite 4 godz. Dalej mnie boli głowa , ale mniej , ważne że wymioty ustały. Jestem wykończona, czuje się jakbym miała mega kaca, a tak mam sucho w ustach ,że śliny nie moge przełknąć. Życze miłej nocki. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja :) Ale juz jestem zmęczona i pisac za duzo nie będę :D :P Moze jutro coś skrobnę , w każym bądź razie zyje i mam sie w miarę ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm z rana i zapraszam na kawe Obudzić się bez bólu głowy- bezcenne. Poranek znowu mroźny , ale śnieg nie padał. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce za okem, malutki mróz i urządzam wielkie pranie firan :) nie jest źle, nastawiona pozytywnie jestem chociaż mam dziś fuul spraw, szkołe odpusciłam jutro pojadę, dzis gitara - dentysta - firany :) ale ciekawy harmonogram dnia ;) ale ma dziś wpaść na kawę kuzynka która będzie jechać z południa na północ Polski :D oj dawno się nie widziałyśmy to są takie krótkie i miłe spotkania na które już się cieszę :) a co u was meldować się szybciutko, Landrynka u kogo się zwalniałaś, na wagary poszłaś? :P Sylvik i pozostałe tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Wiesz Mróweczko czasami trzeba pojsc na wagary albo zastrajkowac :P A tak na serio to ta pogoda mnie przygniotła :P I wrociwszy z pracy na nic nie miałam juz sily , bylam WYKONCZONA :O A ze jakos nie bardzo mam o czym pisac , bo ostatnio tylko u mnie praca, praca to tak mi zeszło ;) Nawet nic nie haftuje, nie szydełkuję , jajka do zrobienia czekają , nie wiem kiedy je skoncze a swieta juz za dwa tygodnie :( NIe myślę o zadnych zakupach , porzadkach swiatecznych o niczym kompletnie . W niedziele mam miec gosci , a chcialam sobote i niedziele poswiecic czas n asprzatnie , no lae jak bede miec gosci to dupa :O nie zrobie znowu nic :O Jeszcze te targi kamieni musze zaliczyc :P Mrowcia🌻 jak mozesz to podeslij jakies zdjecia kamyczkow , mialas to zrobic zebym wiedziala co ogladac i czego szukac. MaŁa 🌻 znam tebn ból migrenowy , chociaz nie w takim wydaniu jak u Ciebie , ale boł glowy to faktycxznie meczarnia jest :O Sylvik 🌻 przecwiczylas się czy jak ? gdzie jestes? Julka dla Ciebie 🌼 Wierze, ze nzdasz wszystko jak nalezy , TY jestes pilna uczennica i jak chcesz to potrafisz :P Ola 🌻 tez czekam na relację z pobytu w Polsce ;) Kinga 🌻 fajne przepisy , wszystko sobie przekopiujei wydrukuje . Ja sobie jeszcze nic nowego na wiosne nie kupi\\łam i chyba nie kupię :( Niestety kryzys finansowy dopadł i mnie i jak zwykle pierwszenstwo mjaą dzieci :O Chciaz moze coś drobnego się uciula n jakąs bluzeczke ;) Bling 🌻 Kania 🌻 nie ma co, Ty to potrfaisz pocieszyc :( A ja juz myśłam ze w przyszlym tygodniu wiosna zawita u nas na dobre :) A Ty tu takimi przyslowiami rzucasz 😭 ;) Taktak 🌻 Zmykam do roboty :O Jejku jak mi się dziś nie chce :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło na dworze , ale jakoś po wczorajszym nie mam energii na porządki. No niestety migrena u mnie w rodzinie od 3 pokoleń i ja też przekazłam dzieciom(niestety) Miewają bóle głowy. No nie tak silne , ale miewają. Olajda rozumiem ,że odsypia , ale reszta meldować się tu szybko. Podpisać liste obecności . Aha jak tam callanetisc? Bo u mnie tylko 2 razy zaliczony , jednak wole kijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem dlaczego na mnie krzyczycie? przecież wczoraj rano się meldowałam z kawusią ;) w ciągu dnia niestety nie mam szans bo do wieczora jestem w pracy a tam nie mam już neta :( a dziś jestem wściekła na ludzi, wczoraj po pracy zajechaam do sklepu i widziałam małego foketerierka, myślałam że to czyjś pies bo kilka osób się kręciło koło sklepu, dziś rano M dzwoni że ma u siebie w pracy małą suczkę foksterierke, zabłakala się. Poszłam zobaczyć a to takie cudo maleńkie, chude strasznie, zapchlone i skołtunione. Normalnie aż łzy same lecą jak się widzi takie coś. Ludzie biorą małe szczeniaczki a potem jak się znudzi to heja na wioske podrzucić niech się błąka :( Taktak Ty też kochasz foksteriery, nie masz ochoty na suczke dla \Montego ? narazie będzie u \M na magazynie, zrobili jej legowisko, wykąpie ją i wyczesze, ale niestety 3 psa do domu wziąść już nie mogę. no to narazie niezbyt optymistycznie się żegnam i lece do pracy bo za długo siedzialam z psiunią :P miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna słoneczna pogoda za oknem. Aż żyć się chce :D Może niedługo pochwalę się moim dzierganym sweterkiem. Zostało pozszywać i zrobić golfik. Nie znoszę zszywać robótki. Zawsze teściowej podrzucałam jak nie miałam weny. Teraz ona nie ma czasu, więc rada nie rada samej mi przyszło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, po pierwsze chętnie bym psiunia przygarneła ale za daleka droga, moze znajdzie się ktoś kto blizej mieszka, bo niewiem jakby go tu wyeksportować ;) po drugie właśnie skończyłm porządki świąteczne na dole, uffffffffff, oj zeszło zeszło jeszcze tylko powiesić firany teraz przerwa na kawusie i idę na górę, ale tam chyba tylko umyję okna, zobaczę jak mi wena dopisze Po trzecie> Landrynka te targi to sobie odpusć bo osattnio zbyt mam cienki więc niewiem jak długo tym się bedę parała, a i kasy przed świętami niet, właśnie mi gość zostawił dwa rachunki za prąd w kwocie powyżej 600 zł :( chhhhhhhhhhhholypcia, zajebiste nie? dobrze że tylko jeden dzień w miesiącu (przed okresem) mam taki że muszę po prostu wysprzątać generalnie tą chałupę, bo jakby mnie tak dopadało częściej to bym zdechła :D dobra odsapnełam idę wieszac te firany, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile mnie słuch nie myli, to w zetce gadali przed chwilą, że jutro ma być 15 stopni na plusie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry nie jutro W przyszłym tygodniu. Jestem dziś troszkę rozkojarzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sylvik bo jak tak malo napiszesz , to Cie nie widac :P i wtedy trzeba nawrzeszczec na Ciebie :D Kania ja juz myślalam , ze jutro ubiore sie wiosennie ;) Tak w ogole to u mnie w pracy zimnica okrutna , zanim sie te mury nagrzeją to chyba lato się skonczy :O Dobrze, ze mam farelke to sobie od czasu do czasu rozgrzeje zmarznięte kosci :) Mrówka to ok, czuję sie zwolniona , ale jakby co to znajde czas, obiecałam Ci przecież i jestem skłonna sie poświęcic ( mialabym wymówkę , zeby nie sprzątac :P ) Mała ja narazie cwiczenia odpuściłam . NIestety musze miec wene,zeby sie za ot zabrac . Niby nic wilekiego , ale wracam ostatnio za bardzo zmęczona, zeby jeszcze ruszac sie przed TV . Poza tym motywuje mnie sloneczna pogoda, a tej narazie brak :( Myśle, ze tuz po swiętach zaczne rzezbic swe cialko :P Dla reszty 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×