Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No to zdjęcia poszły.. a bałwan to specjalnie dla Mróweczki :P U nas w markecie takiego wystawili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a co Ty za skróty wkuwasz?? bo ja nie rozumiem co to za kurs? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a co Ty za skróty wkuwasz?? bo ja nie rozumiem co to za kurs? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a co Ty za skróty wkuwasz?? bo ja nie rozumiem co to za kurs? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wpadłam na chwile , odprowadzic małego do koleżanki , która później odprowadzi go do szkoły. Jeszcze 2 dni i koniec!!!!!! W sklepie masakra , 5 stopni ( tam nie ma zadnego ogrzewanie, a klima od nowości jest ustawiona tylko na chłodzenie) Szef chodzi i prosi żebym została, obroty na mięsie bardzo duże,klienci też mnie pamiętają i chętniej przychodzą ( to bardzo miłe słyszeć " o wróciła pani , jak fajnie wreszcie będzie można kupić świerze mięsko" albo " na reszcie będzie porządek na sklepie" ) Z szefem sielanka , ale z jego synem jestem już po 2 starciach ( 2-0 dla mnie) Z kierowniczką nie mam problemów żadnych bo zwiała na L4 Niby skręciła noge i leży w domu ( a raz ją widziałam na targu i wczoraj w markecie na zakupach ( w pobliskiej miejscowości) Mało tego ,że nie utykała to była w mega szpilach . Ale przynajmniej mam spokój. Z dziewczynami ze sklepu super kontakt , praktycznie już nie musze nic mówić , sklep lśni mimo większej ilości towaru, do otwarcia sklepu praktycznie wszystko zrobione. One zadowolone a szef aż fruwa. Najgorsze jest to ,że mi się to podoba, czuje się wspaniale mimo zmęczenia, mam więcej energii , odżyłam , w głowie kłębi mi się milion pomysłów jak poprawić działanie sklepu , jak usprawnić . I tu właśnie dzwonek ostrzegawczy mi się włącza , znowu się angażuje . Spadam bo mały gotowy zajrze później. Jasa widze ,że nadrabiasz wpisy Kania , ciąża poszła ( nie doczytałaś , ale teraz nawet nie myśle o tym) dla wszystkich buxiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Serce Ty Moje przepraszam, że mi gdzieś umkło ❤️ Jasa wkuwam skróty klawiaturowe do ECDL -a. Jak zdam to dostane europejski certyfikat umiejętności komputerowych. Jak zdam ;) A teraz w natarciu herbata malinowa i farelka za plecami. Taki ziąb. Za oknem mamy -15 i jeszcze śnieg dosypuje. na szczęście nie wieje. No - do pracy pora się wziąć. papiery czekają :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąca czekolada, kawa, herbata :) Jasa ty zawsze idziesz na całosć :P Kania > miłego wkuwania :) Mala> ty chyba takim typem jesteś babki i już, sama musisz zdecydować co Ci sie bardziej podoba ;) dla reszty > wyłazić spod pierzyn!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Mrowka..do picia stawiasz , a kiedy na tort zapraszasz???? Wszystkiego najlepszego, zdrowka przede wszystkim, pomyslnosci , zadowolenia z Twoich "maluchow" ( tych wiekszych i mniejszych ;-) )no i wygranej w lotka :-D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ale mnie zaskoczyłaś ;) sama o tym zapomniałam ha ha i żyłabym dalej w nieświadomości błogiej że kończe dziś 18 lat ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania wszystko ok. Mróweczko , taka jestem, niestety . Bardzo mi się to podoba , ale teraz póki nie mam umowy. I tak robie dużo więcej , ale jaka satysfakcja. Szef cały w skowronkach, utargi duże, dziewczyny mimo pracy zadowolone bo miła atmosfera. Do tego podpuściłam szefa i dzisiaj dał każdej prezent tanim kosztem. Mianowicie jego synuś zamiast 5 kg przywiózł mi 20kg golonki , w piątek ją zdawałam bo wiedziałam ,że dzisiaj już będzie bee. I właśnie szef chciał się jakoś odwdzięczyć za dobrą prace dziewczyn i pomyślał o kawie i kwiatku, wpadłam na pomysł i zaproponowałam mu aby te golonki uwędził , ale nie tak jak na sklep tylko jak dla siebie( wiem ,że to robi , co święta dostaje takie od niego) No i dzisiaj wparował z pięknie uwędzoną golonką dla każdej. Radość dziewczyn niesamowita tym bardziej, że powiedział ,że to za zaangażowanie , a bony będą jutro. Wstawiłam właśnie golonke na bigos , pachnie pięknie. Wracam zaraz do sklepu. Mam do niego 3 minuty drogi, ide w klapkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , dzien dobry ;) Nareszcie w pracy, nareszcie sobie odpocznę i nareszcie poczytam Was w spokoju ;) Ostatnie dni mialam bardzo zabiegane i wypełnione po same brzegi :P Mrówka no to przede wszystkim najpierw Ty i zyczenia ;) Z okazji tych juz 19stych Urodzin , przede wszystkim zdrowia duzo , kasiorki, radosci, zadowolenia i samych pryjemnosci :) STO LAT Kochana 🌻👄 Na torta wskocze na bloga :P Mala jak masz satysfakcje z tego co robisz to duzy plus. Inne mankamenty w zasadzie idą w tym wypadku na bok. Ale nie daj sie zwariowac, wszak to nie Twoj biznes ;) Jasa bardzo dziękuję za zyczenia., Odczytalam je rano przed wyjsciem do pracy . Koleda w tle to jedna z moich ulubionych , jesli nie najbardziej ulubiona. Dziekuje za zdjecia.Nigdy nie byalm nad morzem w innym czasie jak tylko porą letnia i z chęcią zobaczylabym je zima . Morsow widzialam , ale latem.Mialam przyjemnosc znac jednego Litwina morsa :P Kapla sie w chlodne dni lata nad ranem , na golasa w morzu ;) :D :P Ja wtedy dziewcze młode, czulam sie zawstydzona jego wygladem :P i wyczynem :D .......a tak na marginesie , gdybym z nim wtedy wyjechala na Litweę pisalabym dziś do Was z Kaunas i bylabym zoną Litwina :) Ehh super to czasy to byly;) Sylvik mozemy sobie ręce podac . Ja tez marznę w robocie :O Zresztanic nowego , ale dzis to przegięcie :( Siedze czapce i rekawiczkach :O Wytrzymaj jeszcze babeczko , a jak przyjedziesz do domu na swieta nie mysl o tym , jak Ci żle, tylko pomysl ze juz duzo lepiej niz bylo ;) Poza tym czas swiat to taki radosny czas , wiec nie ma mowy o smutkach:) Na zakupy pojechalam rano, bo balam sie ze poxniej bedzie horror. Ale mile jestem zaskoczona , bo wbrew przwidywanioam wcale ani rano ani poźniej nie bylo tak żle ;) Zakupy juz zrobione ostatni dzien tylko same duperelki :P I napisz mi jak sie ta ksiazeczka nazywa i autora , moze ją sobie kupię ;) Kania wspólczuje Ci te nauki, ja juz bym nie mogla nic do głowy wciskac :O Zresztą jak wszysscy z mojego otoczenia zauwazyli jestem okropnie rozkojarzona . Pijam wiec lecytynę i staram sie koncentrowac na drobnych rzeczach . A kiedys baylam taka zrównowazona i skupiona na tym co robie .Jeszcze jakis czas temu moglam czytac ksiazki, teraz kompletnie nie daje rady , bo nie wiem o czym czytam :O Musze się wracac po kilka razy np kartke wtecz , bo lapie siena tym ze nie wiem o co chodzi :( Katarzynka Ty soie mozesz pozwolic na dokarmianie :P Raz ze szczuplutka jestes , dwa ze masz stepper . Jak rozumiem jest on ciągle na chodzi :P hihii tak czy nie ? ;) Julka zrobilas juz wszystko na wyjazd ? Spakowalas się ? Kiedy wyjezdzasz i kiedy wracasz ? ;) Opisz nam trochę zwyczajów swiatecznych we Wloszech /Jka Twoj mąz ? Pierwsz raz bedzie na "naszej" Wigilii, czy tam tez jets taki zwyczaj ? Pisz duzo :P Olus nie pokazalabys się u Nas chciaz na moment ? :P ;) Blinguś i jak spedasz swieta . wiesz juz coś w tym temacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka oczywiście nie stepper , tylko orbiterek :P Stepper moj stoi w kącie i czeka na lepsze czasy ;) ( tzn na nowy rok ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka 100lat i spełnienia wszystkich marzeń! Landrynko mój sprzęt stoi u K do ni emialam go gdzie potawic, ale poprzedni mieszkancy juz zabrali szafke i moge go postawić u siebie :) ale jest na chodzie bo co jestem u Ka to wskakuje na niego. ostatnio czytałam że hula hop daje fajne efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka 🌼🌼🌼🌼 Sto lat sto lat :D 🌼🌼🌼 Lecę na tort przynajmniej sobie popatrzeć, bo mi cukru nie nada Ale kawę już zrobiłam. ;) Czujecie jej zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, no oczywiście, ze 5 razy mój wpis sie pojawił, bo czemu miałby niby raz :P hehe Mróweczko... wszystkiego naj naj lepszego, dużo radości, zdrowia czyli by Twoje dolegliwości żoładkowe minęły bezpowrotnie, dużo uśmiechu i eneergii, której nigdy Ci nie brakuje i by zawsze tak było, zadowolenia z tege co robisz i samych trafnych decyzji z okazji urodzinek Ci życzę. Mała - no skoro wszystko tak dobrze idzie to może warto zostać w tym sklepiku... masz bliziutko, to wielki atut, zawsze możesz do domu podskoczyć w razie awarii, warto chyba się zastanowić nad kontynuacją jeśli Ci to przynosi tyle satysfakcji a i kaska dodatkowa zawsze się przydaje :) Sylviczku.... ja sobie właśnie sprawdziłam, że to już prawie miesiąc za Tobą!! WOW - ale ten czas leci... już niedługo pewnie zauważać zaczniesz poprawę i będziesz miała to wszystko z głowy :) Kania - zobaczyłam sobie co to za kurs, widze, że poza zwykłymi skrótami z windowsa jest tego napradę sporo a człowiek nawet nie ma pojęcia jakie ma możliwości :) Fajny ten kurs... pozazdrościć :) Landrii - miałaś się nie przemęczać!!! Dbaj o siebie - kawkę Ci już odpuściłam, ale to, że tak zasuwasz jest ei do przyjęcia!!! :P Buziaki dla Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, no oczywiście, ze 5 razy mój wpis sie pojawił, bo czemu miałby niby raz :P hehe Mróweczko... wszystkiego naj naj lepszego, dużo radości, zdrowia czyli by Twoje dolegliwości żoładkowe minęły bezpowrotnie, dużo uśmiechu i eneergii, której nigdy Ci nie brakuje i by zawsze tak było, zadowolenia z tege co robisz i samych trafnych decyzji z okazji urodzinek Ci życzę. Mała - no skoro wszystko tak dobrze idzie to może warto zostać w tym sklepiku... masz bliziutko, to wielki atut, zawsze możesz do domu podskoczyć w razie awarii, warto chyba się zastanowić nad kontynuacją jeśli Ci to przynosi tyle satysfakcji a i kaska dodatkowa zawsze się przydaje :) Sylviczku.... ja sobie właśnie sprawdziłam, że to już prawie miesiąc za Tobą!! WOW - ale ten czas leci... już niedługo pewnie zauważać zaczniesz poprawę i będziesz miała to wszystko z głowy :) Kania - zobaczyłam sobie co to za kurs, widze, że poza zwykłymi skrótami z windowsa jest tego napradę sporo a człowiek nawet nie ma pojęcia jakie ma możliwości :) Fajny ten kurs... pozazdrościć :) Landrii - miałaś się nie przemęczać!!! Dbaj o siebie - kawkę Ci już odpuściłam, ale to, że tak zasuwasz jest ei do przyjęcia!!! :P Buziaki dla Wszystkich 😘 ps. nie wiem ile razy sie to wklei bo znów mi bład wyskakuje jak próbuje wysłać ten wpis :/ CO JEST GRANE?? grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, no oczywiście, ze 5 razy mój wpis sie pojawił, bo czemu miałby niby raz :P hehe Mróweczko... wszystkiego naj naj lepszego, dużo radości, zdrowia czyli by Twoje dolegliwości żoładkowe minęły bezpowrotnie, dużo uśmiechu i eneergii, której nigdy Ci nie brakuje i by zawsze tak było, zadowolenia z tege co robisz i samych trafnych decyzji z okazji urodzinek Ci życzę. Mała - no skoro wszystko tak dobrze idzie to może warto zostać w tym sklepiku... masz bliziutko, to wielki atut, zawsze możesz do domu podskoczyć w razie awarii, warto chyba się zastanowić nad kontynuacją jeśli Ci to przynosi tyle satysfakcji a i kaska dodatkowa zawsze się przydaje :) Sylviczku.... ja sobie właśnie sprawdziłam, że to już prawie miesiąc za Tobą!! WOW - ale ten czas leci... już niedługo pewnie zauważać zaczniesz poprawę i będziesz miała to wszystko z głowy :) Kania - zobaczyłam sobie co to za kurs, widze, że poza zwykłymi skrótami z windowsa jest tego napradę sporo a człowiek nawet nie ma pojęcia jakie ma możliwości :) Fajny ten kurs... pozazdrościć :) Landrii - miałaś się nie przemęczać!!! Dbaj o siebie - kawkę Ci już odpuściłam, ale to, że tak zasuwasz jest ei do przyjęcia!!! :P Buziaki dla Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, no oczywiście, ze 5 razy mój wpis sie pojawił, bo czemu miałby niby raz :P hehe Mróweczko... wszystkiego naj naj lepszego, dużo radości, zdrowia czyli by Twoje dolegliwości żoładkowe minęły bezpowrotnie, dużo uśmiechu i eneergii, której nigdy Ci nie brakuje i by zawsze tak było, zadowolenia z tege co robisz i samych trafnych decyzji z okazji urodzinek Ci życzę. Mała - no skoro wszystko tak dobrze idzie to może warto zostać w tym sklepiku... masz bliziutko, to wielki atut, zawsze możesz do domu podskoczyć w razie awarii, warto chyba się zastanowić nad kontynuacją jeśli Ci to przynosi tyle satysfakcji a i kaska dodatkowa zawsze się przydaje :) Sylviczku.... ja sobie właśnie sprawdziłam, że to już prawie miesiąc za Tobą!! WOW - ale ten czas leci... już niedługo pewnie zauważać zaczniesz poprawę i będziesz miała to wszystko z głowy :) Kania - zobaczyłam sobie co to za kurs, widze, że poza zwykłymi skrótami z windowsa jest tego napradę sporo a człowiek nawet nie ma pojęcia jakie ma możliwości :) Fajny ten kurs... pozazdrościć :) Landrii - miałaś się nie przemęczać!!! Dbaj o siebie - kawkę Ci już odpuściłam, ale to, że tak zasuwasz jest ei do przyjęcia!!! :P Buziaki dla Wszystkich 😘 ps. nie wiem ile razy sie to wklei bo znów mi bład wyskakuje jak próbuje wysłać ten wpis :/ CO JEST GRANE?? grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, przepraszam Was, ja nei wiem o co chodzi.... odświerzałam kilka razy by zobaczyć czy mój wpis się w końcu wczytał... ale było, ze bład i na stronce też go nie było.. a potem nagle się pokazuje kilka razy.... ja może się powstrzymam na jakiś czas z tymi moimi wpisami :P Póki to się nie naprawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa alez my sie nie gniewamy i nam to nie przeszkadza, i wcale sie nie wstrzymuj tylko pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko sto lat 🌻 Landrii to jest ta książka, ale ja zamówiłam na allegro: http://atylla.pl/item.php?id=113686 co do mojego pobytu to dziś już miałam się wypisać ale nie mogłam znaleźć lekarzawięc nadal tu tkwię :P pytałam terapeutki co się dzieje i mnie pocieszyła że tak może być, taki przełom w terapii, oby ;) więc napewno do kmońca roku wytrzymam a potem się obada musze kończyć bo mam zaraz jeszcze zajęcia :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko :-) W Dniu Urodzin życzę Ci samych szczęśliwych dni !!! ....... .•´—) ¸,o¤°``°¤o,¸(—`•.¸ .•´—),o¤°``°¤o,¸¸,o¤°`°¤o,¸(—`•.¸ ,o¤°``°¤o,¸¸,o¤°``°¤o,¸,o¤°``°¤o ....._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} .{;..\,__...-'/} .{..'-`.._;..-'; ....`'--.._..-' ........,--\\..,-"-. ........`-..\(..'-...\ ...............\.;---,/ ..........,-""-;\ ......../....-'.)..\ ........\,---'`...\\ .....................\ .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka tyle zyczen , to wódka musi byc :P .......tak na rozgrzewke i dobry humor ;) Sylvik Wytrzymaj !!!!!!!!!!! Musisz !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Wierze w Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane dzięki za życzonka, ale wk....na jestem na maksa, właśnie wróciłam z play okazało się że zablokowali mi tel bo mam rzekomo nie zapłaconą fv na 12zł!!! wyobrażacie sobie, dowiedziałam sie o tym przez przypadek bo cały dzień byłam poza zasięgiem sieci a że byłam w mieście to poleciałam dowiedzieć się do punktu co jest grane no i tak zablokowali przychodzące i wychodzące bez żadnego tel. wpadłam do domu i sprawdzam bo aż mi się wierzyć nie chciało że nie płaciłam i to takiej kwoty, fv oczywiście zapąłcona, no i powiedzcie co dziadom zrobić, odizolowana jestm bo ani nikt do mnie nie zadzwoni ani ja nigdzie, dobrze że dziecko w domu to z jego tel korzystam, jak tam jutro wpadne to niewiem co zrobie, wrrrrrrrrrr tylko co ten biedny chłopczyna winny co tam siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×